• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
No tak ja som práve kúpila menšiu cestovnú tašku, tak som hneĎ do nej prehodila veci z tašky kde som to mala zbalené,našla som doma aj kópiu sobášneho listu -tú som tam prihodila tiež a vložil a som si tam aj tehotenskú knižku, že k doktorovi si ju budem brať z tade, nech na ňu nezabudnem. Tak už fakt len dohádzať drobnosti a plienky pre drobca, ale tie idem kúpiť až koncom týždňa.
27. črc 2009 v 18:35  • Odpověz
ahoj tehulky :wink:
my dnes :
- vyplatený kočík, ja som ho ešte nevidela, je u Milana v práci a zostane tam až do pôrodu
- absolvované stretnutie - oteckovia pri pôrode
- vybavila som si prvý mobilný telefón - môj prvý súkromný - aurelka, pošlem číslo cez IP
- synovi som doviezla loď - zajtra ide do Českých Budejovic
- boli sme na návšteve mrknúť na papagája - bol milený a mne na návšteve nerobí problém urobiť si pohodlie - natiahla som sa na koberci v obývačke :grinning:

v ten štvrtok ideme do poradne viaceré, tak som zvedavá na novinky, potom popišeme :slight_smile:

jani, aj ja mám košíčky volnejšie, ono keď sa kozičky naplnia, tak sa naplnia hooodne, takže tá vôľa je tam potrebná. Ono postupne to až také plné nebude, no zo začiatku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , veď uvidíte :wink:
prečo sa bojíš šoférovať??? Jasné že dlhé trate už asi nie sú najvhodnejšie, no k dr., na cvičko či do mesta idem radšej v aute s klimou ako by som sa mala trepať busom...

Zuzi, to tá Tvoja exkurzia teda dopadla "úžasne". Ja som takú smolu nemala a som rada, aspoň viem čo ma čaká a modlím sa na tú nadštandardku, aby bola voľná - ako som uviedla keď som opisovala moje otrasné dojmy z pôrodných sál :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 v 18:51  • Odpověz
autor
Jají ty jsi ale pilná jako včelička:slight_smile:
Aureli super že už máme všechny zaalený tašky...teď už jen ty miminka a bude všechno ok:slight_smile:
Já už tak chcíííííí...ať už je u mě:slight_smile:
27. črc 2009 v 19:02  • Odpověz
No žanetka ty si teda mala plodný deň. Ja vám ti kontroly normálne závidím, ja idem až 4.8, kedže je dr. na dovolenke.
27. črc 2009 v 19:12  • Odpověz
A číselko si rovno ukladám do mobilu, nech viem, keby niečo.
27. črc 2009 v 19:12  • Odpověz
Jajko ty jsi teda pilná včelička. :slight_smile:

Musela jsem si dát sprchu, malá mě tak tlačí, já se z toho snad zcvoknu. Do toho mi tvrdne to břicho, ach jo ..... Jestli budu ještě přenášet, tak už mě fakt budou vozit na invalidním vozíku.
27. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
Nobo to určite prejdu a zas prídu aj lepšie dni. Inak ako som išla s tou cestovkou čo som kúpila, tak som na ihrisku stretla susedua tá na mňa už z diaľky kričala, že či idem do pôrodnice - si robila zo mňa srandičky, tak sme sa smiali, že hej, že si u doma zbalím a abudem s ňou chodiť von na ihrisko, že pre istotu, nech ju mám po ruke.
27. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
holky uz jsem zpet divala jsem se na film :grinning:

zanetko ja nerada ridim auto nebot mam strach, je to 3 roky co do me napalil chlap a rozbil na mrt jeho i nase auto. taky mam rada mala auta a jirka ma VW Passat ten mi prijde jako obrovska krava a blbe se s tim parkuje :grinning: ja kdyz uz nekam jedu jakoze jednou za 2 mesice tak parkuju na nejvzdalenejsim miste kde siroko daleko nikdo neni :sweat_smile: takze ja umim ridit jen dopredu :pensive: :grinning: :grinning: ale pravda autobus nemam taky rada, ale vlak me nevadi, bydlim v olomouci a kdyz jedu k rodicum tak vlakem nebot je to jen 3 zastavky vlakem tam na me ceka tatka. ale jak bude kristynka tak budu jezdit autem k nasim.

Brouci tak uz taky vse to je luxus, ani ja jeste nemam lehatko koupim ho hned po porodu, nejak tady v byte nemam nic na miminko krom par oblecku a perinek do postylky, ale jinak nic! ja jsem poverciva! :wink:

Zuzi jsem premyslela co to ten sobasny list je :grinning: lekce slovenstiny to bude asi oddaci list ze? :sweat_smile:
27. črc 2009 v 19:51  • Odpověz
No frčím ku švagrinke, ideme popozerať altánok na záhradku, lebo svokrovi by chceli nejaký postaviť, tak vám prajem dobrú nôcku.
27. črc 2009 v 19:51  • Odpověz
Já se taky pro dnešek loučím. Musím si lehnout, ten překloněný sed mi nedělá dobře. Tak zítra papa holky :slight_smile:
27. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
Ahojky holky,
já přicházím a většina z Vás asi odchází :frowning2:
Dneska jsem tu nebyla ani na skok, protože jsem strávila celý den s Barčou venku. Měla jsem zbytky jídel, tak jsme to všechno dopapali a já nemusela vařit, to byla pohoda :slight_smile:

Koukám, že nakupujete, balíte, prostě finišujete jak hrom :slight_smile: Já Vám to tak závidím, ale ono to uteče i mně, to je jasné, ale nejspíš-když je zakázáno předbíhat :grinning: -tu zůstanu úplně sama samotinká a všechny už budete mít doma mimísky....

Taky to balím a jdu si hajnout a přitulit se k manžovi :wink:
Hezký večer
27. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
jani, tak to chápem, ja som našťastie tiež mala šťastie v nešťastí - dostala som šmyk, oproti čelne autobus a tesne pred zrážkou nás ten šmyk praštil späť do nášho pruhu, už, už, sme sa išli prevrátiť no vlastnou tiažou nás to vrátilo späť a nikomu a dokonca ani autu sa nič nestalo. Brala som to ako výstrahu a odvtedy mám hlavne v zimných mesiacoch rešpekt pred rýchlou jazdou, aj keď ju milujem..... Ja som Ťa pochopila že nejazdíš kvôli tehulkovaniu,m preto som sa pýtala...ja si to bez autíčka neviem predstaviť, pritom pri Maťovi som sama vôbec nešoférovala.... Takže prajem tebe i ostatným veľa šťastných km :slight_smile: .

Krásne sníčky, koníčkové mamičky a mimča.... ináč tú k.ate som tu teda dávno nevidela...ak sa tu zajtra neukáže, aj crnktúť by sme jej mohli...
27. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
Dobré ráno maminky a miminka :wink:
Já byla včera na nákupech s mojí mamkou a bylo to fajn, akorát mě bolí nožičky. V noci už nemůžu vlbec spát. jsem unavená, ale holt ještě musíme vydržet.
Dneska jdu na kontorlu tak jsme zvědavá jak jsme na tom :wink: ale zase jdu až v 15.00 tak pak dám vědět jak jsme dopadli :wink:
28. črc 2009 v 06:39  • Odpověz
Dobré ránko.

Jani trafila si sa - je to oddací list.
No dnes by som chcela ísť pozrieť ešte nejaký ten župan a ešte jednu podprsenku na kojenie a to by hádam mohlo byť aj všetko. Aha ani tak nie, veď ja mám dnes ešte cvičenie. Takže to dám asi jedným vrzom, zbehnem pozrieť tie veci pred cvičením, to mám po ceste.
28. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
Krásné ráno holky :slight_smile:

Dneska nás čeká žehlení, fuuuuuuuuuuuj :confounded: Ale musím, pořád peru a nikdo to nežehlí :grinning:
28. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
dobré ranko, micky :wink:

Zuzi, aj ja dnes cvičím...chodím tam rada, dá nám do tela a hlavne s nami pokecá vždy na nejakú tému...

Brouči, ja žehlievam až večer, je menej teplo a je to znesiteľnejšie...aj keď neviem ako vy, no ja úžasne vnímam rozdieľ v teplote nad 30 a do 30... Do tých 30 sa to celkom dá :slight_smile:

Baby, prosím dve rady :
- už neberiem magnezko, lebo už by som ako dr. povedala ku koncu nemala a dnes vnoci bol mini krč...čo iné mi na krče poradíte??? K dr. idem vo štvrtok a obávam sa, že sa mi vrátia tie moje šialene silné krče, čo som 2 x zažila...

- ako položíte do postieľky matrac??? Hore bude kokos, alebo pohanka???

Ďakujem za rady hneď z ránka...
28. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
No ku kŕčom ti asi nič neporadím, lebo moje potiahnutie špičky k sebe ti nezabralo - mne to fakt zaberá. No a o matrace som čítala, že najskôr kokos navrch a neskôr pohánkou navrch. Tak asi tak.
28. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
Dobré ránko tehulky,
idem vás narýchlo pozdraviť,Libor ešte spí,včera si bol zahrať ten squash s tým majstrom republiky a sveta Koukalom,v ČR ho 10rokov nikto neporazil :slight_smile:,čo dostal odo mňa k 35.narodeninám,ja som ho čakala na Zličíne,dala som si tam kafíčko a máslový croissant,keď dorazil,tak bol úplne hotový,že po 15tich minútach mal dosť a Koukal sa len smial a pinkal si jedna radosť,ale zase mu poradil(za tie úkrutné prachy aspoň niečo),čo robí zle a tak,takže zážitok splnil účely a bude na to dlho spomínať :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: takže bude z toho tak týždeń zničený :slight_smile:,potom sme zašli niečo kúpiť-pre seba,stále všetko len pre malého,tak sme si urobili radosť-ja som dostala krásne pyžamo aj so županom z Etamu,majú tam super zľavy a kúpili sme si rovnaké trika na bycikle :slight_smile:,potom sme si dali šalátik a vodu a išli domkov.

Brouči,prepáč za tu sms večer,nejak som si neuvedomila,koĺko je hodín...inak tebe aj Gábi moc ďakujem,že na mňa tak myslíte aj na Libora,ako je doma,tak nemám čas na koníka,ale snažím sa aspoň dočítať,ako sa mi tu všetky máte a zatiaĺ všetky dobre,tak ma to teší :slight_smile: vo štvrtok máme viaceré kontroly,tak som zvedavá ako to u každej dopadne :slight_smile: ja už som zo všetkého unavená,už ma to tehu neteší,ale vyčerpáva :frowning2:
28. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
Jani,tak ty naozaj od nás dostávaš lekcie našej slovenčiny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jaji,na tie krče ti neporadím,ani ja už dávno nepapám magnesko a tiež som zopár krčov mala do nohy,ale dalo sa to vydržať,tak neviem ako ti poradiť,chúďa :frowning2: a matrac presne ako píše aureli,kokos navrch tak do 1roku a potom obrátiť na pohanku :slight_smile:

Aureli,tak úspešné nákupy,ja som tiež nejaký letnejší župan chcela,ale nejak som nenatrafila :frowning2:

Waci,držím palce na úspešnú kontrolu.

Tu to už fakt medzi nami finišuje,tašky máme nachystané,len čakať,ktorá prvá pošle sms,že je už v porodnici...je to fakt hroza mať poslíčkov a nič z toho...
28. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
Tak ste všetky asi niekde preč,tak nech máte krásny dník :slight_smile:
28. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
ahoj Luci, děkuji moc, snad kontrola dopadne dobře :wink: já koukám dole na televizi, takže sem vyběhnu jen sem tam. jsem strašně unavená. Ael fakt nemůžu spát.
28. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahoj Lucinko,

to nevadí, já jsem to přečetla a už jsem zase spala dál :slight_smile: Včera jsem vytuhla docela brzy, byla jsem hrozně unavená a bolelo mě to bříško. Dneska už je to dobrý, tak se chystám na to žehlení. To je super, že se to Liborovi líbilo, taky jsem to chtěla dát Radkovi k narozkám. Nakonec jsem vybrala něco jiného, což se nesetkalo s takovým úspěchem :(

Jajko u nás je právě dneska 20 stupňů, takže ideální na žehlení. Od zítra má být zase horko, tak to musím dneska zvládnout :slight_smile: Ty křeče neporadím, taky jsem přestala brát magnesium a taky mě to začíná zlobit. :( Bohužel nic nepomáhá :( A matraci mám tvrdší molitanovou, takže taky neporadím :(
28. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
u nás je dnes horko :unamused: mělo pršet, ale vůbec to nevypadá :unamused:
28. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
Ahojda kočky:slight_smile:
tak já mám za sebou dneska bezesnou noc...už fakt chci mít to břicho slehlý...ve 3h sem se vzbudila a už sem nezabrala...ach jo...sem teď jak přejetá bagrem :unamused: snad se přes den proberu, protože mám v 5h sraz s kamarádkou a měla bych se dát dokupy:slight_smile:
No a rady...já magnézko taky už nejím a křečese vrátily...ale zabírá mi na to to přitáhnutí špičky, takže dobrý...jinak nic jinýho nevím...a s matrací už holky poradily...takže tak:slight_smile:
Lucinko to je dobře že si dárek Libor tak fajn užil:slight_smile: Jára mě včera večer dostal, prý nemusel být v práci, že jim nefungovala voda a poslali je domů na homeoffice a představte si on nejel a zůstal tam...no práce je přednější než volnej den se mnou:slight_smile: ach jo:slight_smile:
Broučí já měla žehlící den včera...taky už to bylo asi 8 praček...takže sem si užila...ale fuj mám to za sebou:slight_smile:
Waci přeju hezkou kontrolu...já ti závidím, už to asi do toho čtvrtka nevydržím:slight_smile:
28. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
holky co je s Kajrou, je v pořádku? četla jsem že měla nějaký problémek, tak se jen ptám zda nevíte zda je pořád 2v1
28. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
No waci já nevím snad jo...psala taky že tchán má nějakou salmonelozu nebo co a že doufá že to nechytli...ale snad jsou ok...třeba se brzy ozve...ona sem nechodí úplně každý den...ale ta Kate je fakt už dlouho pryč aniž by něco řekla...máte na ní někdo číslo? napíšete jí někdo?
28. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
myslíš k.ate - Petru? na tu číslo mám a klidně jí napíši :wink:
28. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
Koukám, že už si většina z nás přeje mít dětičky u sebe a bříško pryč, co? :slight_smile:

Gábi já to znám a to nemám velké bříško. Dokonce po mě chtěla paní u pokladny pro těhotné průkazku, jestli jem vážně těhotná. Já se z toho fakt pos.... :grinning:

Letím si pro ty věci pro malou, tak se pak pochlubím :slight_smile:
28. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
JJ myslím K.ate...už tady nejmíň dva nebo tři dny nebyla...tak by mě zajímalo co s ní je...ona má na porod taky ještě dost času:slight_smile:
28. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
Co to bylo za ženskou? vždyť to na tobě je vidět že si těhulka...bych jí praštila!!!:slight_smile:
Tak ať se ti všechno co ti koupili líbí a už se těším až se pochlubíš:slight_smile:
28. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.