• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
tak K.ate je v pořádku i s mrňouskem: přeposílám zprávu od ní

Ahojky, jsme s mrňouskem oba v pořádku, ale mamka jela do lázní, tak u ní teď hlídáme psisko, takže se nedostanu až do čtvrtka k netu. Všechny pozdravuj, doufám, že tam jste taky i s mimčama v pohodě. Peťa :wink:
28. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
No Waci tak super...diky za zprávy...aspoň že jsou ok:slight_smile:
28. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
jj ještě, že ty mobily máme :wink:
28. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
Holky mám takovej dotaz...pořád se to snažím někde zjistit...ale nikde sem se to nedočetla...nevíte někdo jak vypadá ta hlenová zátka co má odejít před porodem?
jako jak se to pozná?
28. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
nám v porodnici říkali, že je to hustý hlen může být od nažloutlé barvy až po růžovou. Většinou jde spíše do růžova :wink: a může obsahovat i krev . neboj to nespleteš :wink:
28. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
no a to odejde naráz? a kolik...já mám už dost dlouho takový hlenový cosi...a nevim jestli to je ono...ale asi ne...spíš si jen přeju aby už to přišlo...
28. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
Toto som našla:

Myslím, ze se mi uvolnila hlenová zátka. Mám
zavolat svého lékaře ?"

Ještě neposílejte pro šampaňské. Hlenová zátka průsvitná kapka hlenu, která uzavírala děložní hrdlo v těhotenství se může uvolnit na počátku rozšiřování a vymizení hrdla. Takže uvolnění zátky (které ne všechny ženy zaregistrují a které nemá vztah k eventuálnímu rozvoji porodu) je znamením, že se tělo připravuje na velký den, ještě však není jasným znamením, že velký den již přišel nebo že se blíží. V tomto okamžiku může být porod vzdálen jeden, dva nebo tři týdny a hrdlo děložní se postupně rozvíjí po celou tu dobu. Jinými slovy: není třeba volat lékaře a překotně chystat kufr
do porodnice.
28. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
Tak jsem z nákupu (je v albíčku, ale dneska ho smažu, tak můžete kouknout, co jsem koupila :slight_smile: ). Ta podložka ještě není, takže stále vyčkávám. Každopádně už toho mám 95 % doma, takže jsem fakt klidná :slight_smile:
28. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
grabu a nemáš jen zvýšený poševní sekret ke konci těhu se zvyšuje protože sliznice se připravuje na porod :wink:
28. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
broucek pěkně jsi nakupovala, máme stejný kartáček na vlásky :wink:
28. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
Fakt? :slight_smile: No já vzala co tam měla, i když se mi líbil jinde. Ono je to jedno, tenhle je taky hezký :slight_smile: Já chtěla takovou béžovo žlutou barvu :slight_smile:
28. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
Holky jste moc hodný díky...snad to teda je vpořádku...Aureli přečetla jsem si tu diskuzi a snad je to dobrý...waci nevím jestli to není ten zvýšený sekret...já se v tom fakt nevyznám...ach jo kdyby to člověk aspoň věděl...je mi dneska nějak blbě...tak mám trochu strach...ale snad se nic neděje...
Broučí moc hezký věcičky...a proč chceš mazat albíčko? nebo jen ten obrázek?
28. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
broucek u nás jinej taky neměli, ale ono to stačí. Původně jsme chtěla s přírodním vlasem, ale tady jsem ho nesehnala :frowning2:
28. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
Broučí mě se zase moc líbí tvůj teploměr do vody:slight_smile: já mám jen takovej oranžovej jako slzičku...:slight_smile:
Včera jsem nainstalovala do postýlky ten monitor dechu co mi přinesla kamarádka...no řeknu vám že to řve teda pěkně...doufám že to nebudu zapomínat vypínat:slight_smile: jinak mě Jára asi v noci zabije:slight_smile:
28. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
grabu nemáš za co děkovat :wink: nedivím se ti člověk neví co se může v těhu dít... no nic já si jdu udělat něco na jídlo a chvilku koukat na televizi :wink:
28. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
Tak jsem si teď dofoukla balon a pujdu se trochu pohoupat...třeba mi to na to bříško pomůže nějak mi tvrdne...ach jo...proč je ten konec tak divnej...ale myzslím že je to hodně o psychice...jak už jen čekáme kdy to příjde a nevíme kdy to bude a jaký to bude...ach jo...kdybych věděla že to bude za týden tak jsem v klidu...proč to nemůže být přesně na nějaký termín...to by yla paráda...:slight_smile:
28. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
Gábi já to blbě napsala, budu mazat jen tu fotku :slight_smile: Ten teploměr se mi taky líbí, už jsem si ho pověsila vedle vaničky do koupelny :slight_smile: S tím hlenem si hlavu nelámej. Já nosím intimku od šestého měsíce. A teď pořád častěji cítím, jak se to ze mě uvolňuje. Aspoň malá vyklouzne jak na klouzačce :slight_smile: Je fakt, že hraje velkou roli psychika. Já už včera sbalila i kufr, páč mi taky bylo zle jak psovi. Ale dneska zase pohoda, takže jsem v klidu :slight_smile: Jen aby to nebylo ticho před bouří :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ale začala mě bolet strašně záda. No hrůza - zítra jdu zase na masáž, tak snad mě to uvolní.

Waci tak dobrou chuť, já si teď dělám brambor a mám tady od včera kuře. :slight_smile:

Dneska udělám rybu (i když jí nemůžu cítit). Mám jí už v mrazáku od začátku těhu, tak ať se zpracuje. Zapečuju jí se zeleninou a bude. Je to rychlý a ve finále moc dobrý :slight_smile:
28. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
Tak tady teď začalo pršet...hurá...asi je to i tím počasím že mi je tak mizerně...
Broučí tak to jo že jen tu fotku...už sem myslela že chceš smazat celý albíčko...to by byla škoda...
včera sem dodělala prckovi poslední přípravy tak snad už může i ven...ale ještě mi chybí ta komoda...pěkně mě to štve...už měla být dávno hotová abych tam mohla malýmu naskládat oblečení...
28. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
ahoj jsem zpet ze sva pèosledni cesty..nake novinky tady? u mne vse ok az na t ze nemame jeste kupene uplne vse ale od pondeli mame kancelar zavrenou tak bude cas..jink strejda kterej je primar v nemocnici rikal ze vypada ze se na ro di asi drive nez 15. tak uz jen cekat ve ctvrtek mam prvni sezeni v nemocnici jestli bude porod do vody..holky uz aby to bylo za nama ne?
28. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
Tak jsem si pěkně zdřímla. :slight_smile:

Ahoj Blackie, tak vítej zpět :slight_smile: Ty máš termín 15-tého? No skoro všechny si už přejeme, aby mimča byla s náma :slight_smile:
28. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
az 18 ale ve ct vrtek mi reknou v nemocnici asi vi ce
28. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
Aha, tady v profilu máš 22. :slight_smile: No naše malá je taky podle UTZ o 14 dní větší. Tak snad se i o 14 dní dřív vyloupne :slight_smile: Ty máš taky kontrolu ve čtvrtek? Tady jsme snad všechny objednané na čtvrtek :slight_smile: :slight_smile:
28. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
holky valím na kontrolu tak se zatím opatrujte :wink:
28. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
autor
Tak to je vtipný s tou čtvrteční kontrolou:slight_smile: fakt jako bysme šly všechny spolu:slight_smile:
Tak jsem zvědavá kdo bude mít nejpozitivnější zprávy...protože tadu už to chce mít každej za sebou:slight_smile:
Blackie taky nám říkaj že to bude dřív...ale kdy už kdy už...já už chcíííí
Teď mi psal Jára že se jeho kolegovi dnes narodila dvojčátka:slight_smile: ti se ale mají...
Broučí taky sem si zdřímla...dobrá hodinka spánku:slight_smile:
28. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
autor
hodně štěstí waci:slight_smile:
28. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
waci držím palce :slight_smile:

Gábi kdyby mě neprobudila kamarádka telefonem, tak ještě chrním :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
autor
me probudil Jara icq:slight_smile: tim ze psal o tech dvojcatkach:slight_smile: jinak taky jeste spim...v noci jsem pomalu oko nezamhourila a ted bych spala jak mimino...:slight_smile:
28. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
Ahojky tehulky,

tak vy ste si takto pekne pospinkali,to ja len ležím a pozerám telku,doobeda som upratala a vyžehlila,tak mám teraz kľud. Libor išiel na masáž,tak si to trochu vychutnávam,fakt to dá zabrať,keď ste zvyknutí na samotu a zrazu máte svojho miláčka nonstop vedľa seba :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: niekedy je fakt protivný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Práve som si prečítala email zo strednej školy,že máme zraz po 5tich rokoch 7.8. tak som sa zasmiala a odpísala,že to fakt nedorazím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Aj ja som zvedavá,ktorá bude mať najpokročilejšie správičky zo štvrtka :slight_smile:, no koniec tehotenstva je už fakt na palicu :frowning2:
28. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
autor
Luci tak to je škoda že nemůžeš na sraz...ale tak aspoň ti snad pošlou nějaký fotky:slight_smile:
nemáte někdo recept na nějakej dobrej koláč s ribízem? Mám ho plnou misku a nevím co s ním...
Luci máš pravdu je to šíleně na palici...snad to už přežijeme...já mám pocit že sem magor...z toho jak pořád čekám...:slight_smile:
28. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.