• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
No já teď jdu ještě koupit nějaké věci na večeři, jen přemýšlím, co všechno koupit, protože chci ještě péct :slight_smile: Do žehlení jsem se nepustila, protože jsem celé dopoledne dělala něco do práce :slight_smile: Ale musím se do toho pustit, zítra mají být horka, tak ať se tady pak nepeču :slight_smile:

Luci to se ti nedivím, že nedorazíš :grinning: Já už pomalu odmítám všechny srazy a všem říkám, ať přijedou za mnou. I když dneska to musím zaklepat - je mi dobře a bříško nebolí :slight_smile:
28. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
Gábi,ja ani tak už nečakám,len by som sa tým zbytočne stresovala,snáď si to malý rozmyslí a nebude už u mňa v brušku dlho :slight_smile:
Tak o rybízu mi nehovor,hneď by som si dala...mňamka...najrýchlejší máš recept z kynutého testa s drobenkou :slight_smile:
ja idem tiež zájsť do obchodu na nejakú zeleninku k večeri,dám si pekne schody a poriadny pohyb :slight_smile:
Brouči,veď je už načase,aby sa obetovali druhí a chodili za nami,takže si myslím,že aj keď ti je dobre,tak si to užívaj a návštevy nech prídu k tebe.Ja to už tiež tak robím :slight_smile:
28. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
Ahoj holky, mužík jel ráno na nákupy a něco povyřizovat do Brna tak sem jela s ním abych nebyla pořád doma a sama a tak to bylo fajn a už sme doma..jnak u nás nového nic..holky chodíte všechny na ten monitor?? Jako já zítra začínám 40tt a eště sem ani jednou nebyla.. :confused:
28. črc 2009 v 15:01  •  3 děti  • Odpověz
autor
Sacvi já nevím...uvidím až ve čtvrtek to jdu poprvé do porodnice na poradnu...ale ty by si už asi fakt měla mít monitor...a kdy jdeš na další kontrolu?
28. črc 2009 v 15:11  • Odpověz
ahoj sacvi :slight_smile:
tak my máme na monitor ještě čas, takže ještě nechodím. Já jdu prvně do nemocnice až 6.8. To už to budeš mít za sebou :slight_smile:

Jdu péct holky, rozhodla jsem se udělat mazanec :wink:
28. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
ja taky jeste na m ni to ru nebyla ...myslim ze sem to nak prehnala s o blecenim.... kolik mates ouprav do postylky ?uz se nemuzu do ckat co mi ve ct vrtek reknou ale brnej me ruce tak poci tam do 14 dni t bude rikalto i strejda do ktor...
28. črc 2009 v 15:17  • Odpověz
KOnici jsem zpet z porodnice, ja mela dnes poprve monitor. Byl tam se mnou celou dobu jirka, lezi se na zadech, vemte si vodu pac ja mela zizen az se me blbe zacalo delat. a bolelo me v krizi. Monitor mame pekny, pote vysetreni takovej mladej doktor :wink: vysetreni pred Jirkou :grinning: :grinning: :grinning:
kontrola za tyden, cipek na jeden clanek, na porod to nevypada nicmene stat se muze cokoli, rikal. Hlavicka naleha na vchod hezky, trosku to tlacilo jak to zkousel.
JInak me predbehla pani co sla rodit holky jsem videla jak je hotova si nedokazu predstavit me!

jinak jsem vas docetla a ted jdu ocekovat brouckuv album.
28. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
Grabu budu volat zítra do té porodky..mám tam dojít buď ve čt nebo pá nejsem si jistá tak si tam zítra zavolám a zeptám se..a třeba mi ho už taky udělaj no..

Holisko tak super že je vše ok :slight_smile: Ty jo paní úplně hotová :sweat_smile: ? To sem na sebe taky zvědavá :fearful:
28. črc 2009 v 15:31  •  3 děti  • Odpověz
autor
Blackie já mám taky oblečení moc...myslím že sem to taky přehnala...asi to malej ani neunosí...ale co...tak to někdo podědí no:slight_smile: a do postýlky mám dvě soupravičky...to bude snad stačit:slight_smile:
Sacvi tak hodně štěstí zítra při telefonu:slight_smile:
Holis super že kontrola je ok...já už se taky těším na čtvrtek:slight_smile:
28. črc 2009 v 15:42  • Odpověz
Sacvi pani byla az zoufala rekla bych :grinning: je ale divny ze jdes tak pozde u nas se chodi od 36 tydne normalne. Ale o nic jsi neprisla nebot lezet na tech zadech je fakt neprijemny.

Holky nezapomente si sebou tu vodu!

jeste se me ptali na vsechny detaily, jako nemoci, streptokok, kolik jsem pribrala. vazili me, merili, a zas za tyden.

brouci pekne jsi nakoupila!!!

jdu si lehnout jsem uplne hotova.
28. črc 2009 v 15:51  • Odpověz
Tak na mazanec je zaděláno, teď musí vykynout a šup s ním do trouby. Umyla jsem i nádobí a teď se chystám na to žehlení, ale to se mi tak nechce :confounded:

Jani tak jsi první, kdo byl na monitoru :slight_smile: Gratulace k úspěšné kontrole. :slight_smile:
28. črc 2009 v 16:05  • Odpověz
autor
Tak já si dala sprchu trochu se zkylturnila a jedu za tou kamaradkou na Čerňák...pak ještě skočím nakoupit a upěču ten rybízovej koláč:slight_smile: mňam udělám ho s tvarohem:slight_smile:tak se tu zatím mějte a papa
28. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
Vyžehleno, mazanec skoro upečený a já jdu ještě dělat večeři. :slight_smile: Malá je dneska hodná, tak mám radost, že se zase umoudřila :slight_smile:
28. črc 2009 v 17:46  • Odpověz
čauky holky,
koukám, že řešíte monitor, pokud si dobře vzopmínám, tak já chodila pravidelně na monitor jednou týdně od toho 36.týdne a říkali s sebou pití a jídlo. Někdy, když se mimi nechce hýbat stačí se najíst nebo napít a ono se začne hýbat. Tak jak píše Holis, nezapomeňte na to!!!
Standartně by měl ten monitor trvat 20min, pokud je mimi čilé, ale upozorňuju Vás, že mi Barča dopoledne pravidelně spala a já tam strávila i třeba hodinu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale je fakt, že jsem u toho nemusela ležet, pokud mi víc vyhovoval sed nebo polosed, mohla jsem v něm být. Monitor ozvy snímal i v těchto pozicích :wink:

Broučku, Ty jsi borka, vyžehlit bych potřebovala jak sůl a na mazanec si netroufám, určitě bych ho pokazila :wink: :grinning:
28. črc 2009 v 18:33  • Odpověz
no tak ja som bola dnes zase na cvičení a zastavila som sa v tescu , že či nemajú župan, ale mi tu máme len pidi Tesco, takže nemali ale mali body po 14 SK tak som kúpila 2+2. No a župan asi pôjdem mrknúť v sobotu do Tesca v Trenčíne.
Inak ja som tú kefu kúpila v DM z tých prírodných vlákien - kozích a aj teplomer som tam kúpila - takého modrého hrocha.
28. črc 2009 v 18:37  • Odpověz
Leni to mi ani neříkej, že jsi tam ležela i hodinu. To mi asi prasknout záda. Začala mě hrozně bolet. To víš, vyžehlit jsem už musela, ale fakt se mi nechtělo .......... :slight_smile: A mazanec není těžký, jen je s ním trošku práce :slight_smile:

Aurelko já viděla docela hezké župany v IKEA. Ty tam taky jezdíš, ne?
28. črc 2009 v 18:43  • Odpověz
No chodila som, ale už do pôrodu nepôjdem - to mám 150 km. Takže musím niečo zohnať tu. Ale veď hádam niečo nájdem, ale nechcem kupovať nič drahé, lebo doma to aj tak nevyužijem.
28. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
Aha, já myslela, že to máš někde blízko :slight_smile: Tak to já jsem v županu pořád. Miluju županová rána :slight_smile:
28. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
No práve nám svokra doniesla plnú veľkú misku černíc a nejaké drobné uhorky pre mňa na zavárenie,lebo ja mám rada len malé, tak zas hor sa do zavárania. Takže majte sa zatiaľ, ideme to rovno naložiť.
28. črc 2009 v 19:04  • Odpověz
autor
Ahojda tak jsem zpět ze srazíku s kámoškou a ona se za týden vdává:slight_smile: to se má...už se moc těší...tak doufám že jí všechno vyjde jak si představuje:slight_smile:
Mají v plánu taky miminko...tak se mě vyptávala na všechny podrobnosti..no je celá natěšená:slight_smile:
No jdu se koukat s Járou na telku a koláček se bude péct až zítra...teď už se mi nechce:slight_smile:
28. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Aureli co jsou to cernice? :grinning:

holky ja jsem odpoledne spala a pak koukala na mtv na show16 and pregnant to bylo strasne smutne az jsem brecela.

jinak ted sedim na terase a vencim kocenku aby si uzila vzduchu dokud neprijde tatinek a zavre nas domu, on se hrozne se o ni boji. no a ja o tom pisu a ta mrcha me vyskocila na zidku ( bydlime v 5 patre) chtela ulovit muchu.

Kaci na tech ozvech muzes myslim lezet i na boku hned ze startu ji rekni ze te boli zada nebot me z toho strasne bolelo v krizi a nebyt jirky tak se asi nezvednu, nejdriv me pokrcil nohy ja sama jsem to nedokazala :wink:

konici jdu zehlit, mejte se hezky pokusim se jeste nakoukout, drahy dnes prijde az kolem 22 hod tak zatim papa a drzte se
28. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
ahoj maminky....ja som dnes opäť lietala, a skončila som u našich a domov som prišla až o 21,00. Tak som vás dočítala, tešim, tešim že je všetko ok a že sa nikto nepredbieha :grinning: .
Baby, ja som na tých pásoch stále nebola a keďže chodím stále k mojej dokine, lebo ona aj rodí tam kam sa chystám ale chodím k nej do ambulancie, nie do pôrodky, tak si myslím, že na pásy ani nepôjdem...prietoky robili v 36 tt a tam bolo všetko ok... Kočky, desíte sa predstavy, že musíte ležať hodinu na chrbte a mať pásy...ja som takto ležala aj s pásmi pri Maťkovi cca od 9,00 do 17,00...modlím sa, aby som sa teraz mohla hýbať a nemusela mať tie pásy na sebe vkuse....bolo to hrozné aj na psychiku, ako to tam hučalo...

a tiež sa neviem dočkať štvrtka - aj ja mám vtedy kontrolu a odteraz asi každý štvrtok budem mať kontrolu...

Jani, černice sa podobajú malinám, ale sú čierne - nie som si istá, no u vás sú to asi ostružliny...

krásne sníčky...už tu asi nebudete...zajtra som asi doma, tak nakuknem...
28. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
ahoj holky, tak kontrola dopadla perfektně, jsme v pořádku obě dvě. :wink: Na další kontrolu jdeme za 14 dní 11.8. a to jdeme i na monitor. Mám z něj takové smíšené pocity. :wink: ale snad monitor dobře dopadne :wink:

ale jsem ráda, že jsme v pořádku, to je nejdůležitější
:wink:
29. črc 2009 v 06:20  • Odpověz
No dobré ránko,
tak uhorky a černice -ostružina - malina lesná tmavá sú zavarené a myslím, že na tento rok aj stačilo so zaváraním. To bol prvý rok kedy sme niečo zavárali,tak preháňať to netreba. Inak už ma hneváte s tými vašimi štvrtkovými kontrolami - aj ja chcem :unamused: . Ale ja idem až v utorok. No nejako to hádam do utorka vydržím.
29. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
dobre rano konici,

zanetko, mas muj obdiv ja lezet s tim pasem tak dlouho tak uz me nikdo nezvedne, to verim ze jsi byla maximalne otravena.

Konici tak cernice jsou ostruziny, Zuzi ty me delas strasny chute, ja nemela maliny ani ostruziny peknych par let. a EGRES :sweat_smile: taky nee a ja bych si tak dala.

Holky my se jdeme dneska podivat na krasny domecek, je to novostavba 5+1 naaadherne to vypada a ma to zahradu, jen je to 10km od Olomouce a ja ted resim pro a proti. Jedine co tedy je blby je dojizdeni a co pak s ditetem, jak to mate vyreseny? ja vim ze holky v praze dojizdi asi jeste dal, ja to resite??? nemate strach ze deti budete muset furt nekam vozit? ale zas ta zahradka, hned si nasadim maliny jahody ostruziny angrest, rajcata a podobne :grinning:
29. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
holis já bydlím 10Km od města a všude jezdím autíčkem, bez autíčka bych se nedostala nikam, ale je fakt, že mě řízení baví a jezdím ráda
29. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
ahoj jak je? ja zacinam byt bervozni z toho vseho
tak u vidime
uz aby to bylo za nam brnej mi ruce a vse strejda rikal ze to bude do 14 dnu..taky to mate?
29. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
Krásné ránečko holčinky a miminka :dizzy_face: ,

tak my se máme dobře a pořád si miminko lebedí v bříšku :grinning:

Holisko my bydlíme na dědině 20km od Brna a taky všude jezdíme autem ale těch 20km ujedeme za půl hoďky a sme v Brně tak je to dobrý..a jsem ráda že sme na venkově..ten vzdoušek a příroda :dizzy_face: Parááda
Školu teda máme kousek od baráku..je do 5té třídy a pak bude muset děťátko naše jezdit busem do vedlejší dědiny ale to už snad v 6.třídě zvládne :slight_smile: :wink:
29. črc 2009 v 09:44  •  3 děti  • Odpověz
autor
Dobré ránko holky:slight_smile:
Holis tak my bydlíme 15km od Prahy a já jsem teda max spokojená...já nejsem městský panelákový dítě...takže pro mě byly úplný muka když sme bydleli v Praze a teď jsem na vesnici spokojená...sice taky všude dojíždím autem...ale mám to 15minut na metro jak na Čerňák tak na Háje takže si nestěžuju...tam dycky nechám auto a dál jezdím MHD...ono teda MHD jezdí i k nám do vesnice ale jen jednou za hodinu...a to já už sem moc pohodlná když mám auto...ale za to že bydlím v baráčku a mám okolo sebe přírodu to rozhodně stojí...nesnáším sídliště:slight_smile:
29. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
Jinak waci super že kontrola dopadla dobře:slight_smile: a Aureli neboj do úterka to taky uteče jako voda:slight_smile:
Blackie to je strašný to čekání když nevíme na co viď..no snad už to brzo bude:slight_smile: a mě teda ani ruce ani nohy nebrní...tak to ti neporadím...:frowning2:
29. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.