• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
holky tak na kontrolu jdu v pátek tak sem mooc zvědavá co pěkného mi řeknou.. :grinning:
29. črc 2009 v 09:54  •  3 děti  • Odpověz
holky tak ja uvidim, taky nesnasim sidliste ted na jednom bydlim, mame krasny byt ale na co me je kdyz se tu trapim, co v parku, nuda, oba jsme vyrostli v baraku. dokud jsem pracovala me to az tak neprislo ale ted...
tak uvidime, je to cca 10km od Ol, prave to dojizdeni to bychom museli mit 2 auta, tak uvidime jak to bude...dneska se jedeme podivat tak vam pak poreferuju, hlavne to je za super cenu :grinning:

Sacvi ty uz musis byt na nervy, tebe tak navnadili a ono furt nic. me vcera posunuli termin na 14.8. podle genetiky ale ja se stejne furt ridim podle MS. co vy?

jake mate pocasi? u nas je prijemne chladek ale vypada to na poradnej parak. :frowning2: ja uz jsem si uvarila nebot drahy sel uz do prace tak at ma obed a veceri :grinning:
29. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
Holis tak nám sem hoď nějakej odkaz ať se můžeme pokochat jak to budete mít krásný...jestli ten baráček je teda někde na netu:slight_smile:
Sacvi tak ty trháš naší čtvrteční náletovou akci na porodnice jo:slight_smile: ale neva...pátek je taky dobrej..hlavně aby ti už řekli že tam máš zůstat...nebo třeba se už pátku ani nedočkáš a pojedeš třeba už dřív:slight_smile:
Já jsem taky zvědavá co tam se mnou zítra budou dělat...:slight_smile:
No a počasí je u nás Holis úplně vymetýno...takže bude určitě huuuustej pařák celej den:slight_smile:
29. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
holky já začínám pomalu doufát že eště jen tak rodit nebudu. Muže mám nemocného :pensive: Včera už mu nebylo dobře a dnes už aji vypadá špatně aji v krku ho bolí..co dyž něco chytl?? To pak nebude moct k porodu a co já tam sama?? :cry:

Teda vy se máte že jdete už zítra.. :slight_smile:

Jinak u nás paří sluníčko ale ve stínku je krásně a fouká příjemnej větříček :slight_smile:
29. črc 2009 v 10:15  •  3 děti  • Odpověz
Gabi ono z toho moc vycist nejde prave proto se chci podivat osobne, ale muzes kouknout http://www.bystrocice.cz/, ten vetsi domecek stoji 3,5 mil coz je fakt levny, kdyz srovnam ceny bytu tady v Ol.

Gabi posli nam spis bourku prosiiim. ja jsem ted na terase mam tu prijmne zimu a stin.
29. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
Jejej to je blbý sacvi jestli bude manža nemocnej...tak ať kouká teď ležet ať je fit!!!
To bych taky nechtěla být tam sama:frowning2:
No a já mám zase strach z tý šílený prasečí chřipky...všechno se to léčí u nás na Bulovce, protože tam je jediný infekční zařízený na tyhle nemoci a já tam zrovna v tom budu rodit...no snad na nás nic nepřelítne...!!! :angry:
29. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
holisko vypadá to takhle mooc pěkně :wink: Pak musíš napsat jaké to je i na vlastní oči :wink: :slight_smile:
29. črc 2009 v 10:20  •  3 děti  • Odpověz
autor
No Jani to vypadá fakt moc hezky..je to vlastně takovej dvojdomek:slight_smile: to se i spřátelíte brzo se sousedama:slight_smile: doufám že budete mít nějaký dobrý:slight_smile:nejlíp s dětma:slight_smile:
Pak musíš napsat osobní dojmy...my máme řadovku takže jen malinkou zahrádečku ale i tak to stačí:slight_smile: a tady to budeš mít ještě větší...super...to bude angreštu a malin:slight_smile:
Kamarádi mají něco podobnýho a jsou moc spokojený...
29. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
No nic musím jít dělat oběd a upíct ten koláč...Jára je se mnou dneska doma jde do práce až odpoledne...tak ať mi neumře hlady:slight_smile: teď jel přezout nový gumy na auto...tak jsem zvědavá s čím přijede...jestli to bude zase stát milion tak mě picne:slight_smile:
29. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
no grabu to je teda taky blbý že se to léčí zrovna tam kam jdeš :unamused: Ale určo to bude ok..dyž sou na infekčním z tama by nemělo nic utíkat
29. črc 2009 v 10:33  •  3 děti  • Odpověz
Sacvi teeda snad se manzel vyleci, tuk tuk tuk.

holky vypada to zatim dobre uvidime na vlastni oci a zda to neni zaplavova oblast hlavne. prave jsem si rikala ze kdyby tam byli i deti bylo by super do novejch domku se vetsinou stehuji mlade rodiny. Ja chci hlavne malickatou zahradecku, bazen, piskoviste a to staci, te travy moc nepotrebuju, kdo by to furt sekal, nechapu ze pozemky se prodavaji 1000m2, a pak to sekej kazdej vikend.

Holky vy nemate zvirata nebo mate? ja vim ze Waci ma kocenku, ale jak to bude ted s miminkama??? ja se kocky nevzdam dokud nebude problem. :wink:
29. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
Tak my doma zvířátko žádné nemáme ale na dvoře máme psa, ve chlívku dvě prasátka..v kurníku 10slepic, v dalších chlívku 10brojlerových kačen..u kačen v rohu 5maličkých vlaštoviček a v komíně od udírny hnízdo s kominíčkama :grinning: Jo a po půdě nám běhají kuny :grinning:
29. črc 2009 v 10:37  •  3 děti  • Odpověz
Gabi, my jezdime stale na zimnich gumach :slight_smile: cekame jak dopadne v zari soud o nase puvodni auticko :confused: ale furt slysim od jirky ze chce novy kola nejen gumy :grinning:

Savci vy mate i slepice?? to je husty, jee to mas luxus vsechno bio! a prasatka to krmis ty? to mate mini statek ne?
ja teda pokud bude dum tak planujeme jeste pejska, ja bych rada boxerecka, jenze jirka nechce pejska doma a me je pejsku venku lito takze nevim jak to vyresime.Na slepicky bych nemela misto ale klidne bych je taky snesla. :pensive:
29. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
tak my bydlíme s mužovýma rodičema takže o dobytek se starají především oni ale já jim taky sem tam něco hodím nebo když nejsou doma tak je obsloužíme :grinning: A eště sme měli brojlerový kuřata a ty už sme vykrmili tak jsou oškubaný v mrazáčku :sweat_smile: Maso třeba nekupujeme vůbec :wink: A máme pole se svojema bramborama a obilím a zeleninou tak je to paráda :slight_smile: A k tomu eště dvě zahrady :grinning:
29. črc 2009 v 11:06  •  3 děti  • Odpověz
sacvi normalne ti zavidim, vis jakou mas vyhodu vsechno zdravy, cerstvy. o tom si muzem jen snit, ale asi to neni sranda to obdelavat.
29. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
no je to fajn dyž si to člověk sám vypěstuje a ví co v tom má nebo nemá :wink: Máme doma malej traktůrek a muž je šikovnej tak pole obdělává a je to pohoda..a já s ním umím jezdit taky :grinning:

Dyž vařím teď polívku tak si nakopu do ní nový brambory, utrhnu novou cibulku,oloupu čerstvej hrášek a nakrájím mrkvičku ze zahrádky a to je pak polívčička :grinning:
29. črc 2009 v 11:20  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj tehulky,

teda Sacvi,tak ty máš pekne zlobidielko v brušku,že sa mu stále nechce von :slight_smile: také krásne nálezy k porodu od 35tt a stále sa drží,no veď to budú lvíci,tak čomu divíme,však?
:wink:

Jani,tak snáď to s tým autíčkom dopadne dobre,to je fakt na palicu,keď sa niečo také prihodí,ja som sa tiež bála kúpiť ojazdené auto,aby sa nezistilo neskor niečo také zlé,ale našťastie musím zaťukať,že už mu budú 2 roky a je to OK :slight_smile:

Je na nezplatenie mať svoje domáce-mäsko,zeleninku,ale tá makačka okolo toho je fakt řehole...ja by som chcela maximálne pre prcka zeleninku na polievočku a Jani tiež by som brala ríbezle,egreše,černice...mňam...

Gábi,tak ty máš Járu doma a takto mu vyvaruješ,jo? :slight_smile: ale chápem,aspoň sa spolu napapkáte a dáte si kafíčko s dezertíkom :slight_smile: ja rozmýšľam,že tiež niečo upečiem,snáď nebude tak moc teplo...
29. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
No Jani, veĎ keď tak, tak zaskoč ku mne na návštevu - za 2-3 hoďky si tu. :slight_smile:

Mať všetko svoje je super, ale my sa stále niekde túlame po výletoch a ao zvieratká a záhradku by sa nemal veľmi kto starať. Veru aj by sme chceli rodinný domček, ale zasadím tam len trávičku a kdesi ríbezle a malinky a tak, ale to je všetko.
My bývame v malom mestečku. Školu a škôlku - jednu z mnohých mám rovno za panelákom. Všade to mám blízko, takže všade môžem ísť pešo, takže supiš a za mestečkom sú záhradky - svokrovci tam majú takú väčšiu záhradku s chatkou a teraz by sem tam chceli robiť altánok a tak. No a tam sú všetky tie dobrotky, takže sa každému z nás čosi ujde. A čo nie je na našej záhradke, tak to mi posunie švagrinky od svojej svokry a tak - takže super.
29. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
no kdopak si to udelal cas? Luci kdepak mas Liborka? co prace? jak to vypada?

Ja bych chtela jen malou zahradku, musim uznat ze jsem dost lina :slight_smile: takze nejake to okopavani taky neni na me ale ten zaklad bych si pestovala sama + rybiz a podobne o to se clovek nemusi starat vubec :grinning:

Zuzi, tak to mate taky fajn s tou zahradnou od rodicu, to by me taky tak nestvalo ze jsme v byte. Ale my oproti vam teda aktivni nejsme vubec :grinning:

holky ja se jdu chystat pomalu v 13 hodin pro me prijede jirka a vyrazime se podivat na ten domecek tak se tesim
29. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
No a k zvieratkám, my máme také čo nerobia deťom problém - máme rybičky a to deti upokojuje, takže s tými nie je problém a ani vtedy keď ideme niekam preč - niekedy sa nakŕmia samé a vôbec to nevadí, lebo je ich v akvárku veľa, tak si tam aspoň narobia poriadky - nemusia vždy prežiť všetky. :slight_smile:
29. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
Tak JAni nech sa vám to páči, potom zreferuj.
29. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
Sacvi,to verím,práve takú polievočku úplne milujem,naši mi tiež poslali zo záhradky čerstvú zeleninku,tak ju mám uloženú v mraziaku a aspoň takto mám dobrú polievočku. Je to super mať svoje,ale ako píše aj Aurelka,tak na to nie je čas,väčšinou to takto funguje,keď to stále majú potrebu robiť rodičia a sú tak naučení,že zvieratká,záhony zemiakov a zeleninky musia byť.Ono je ale pravda,že tá chuť toho všetkého je na nezaplatenie,keď to je "domáce" a nie z obchodu,ale keď človek nemá inú možnosť,tak s tým nič neurobí...

Jani inak,čo sa týka tej školy a pod.,dnes to tak funguje všade,aspoň tá základná škola do tej 5tej triedy,aby bola po blízku a keď nie,tak v dnešnej dobe tak funguje veľa rodín,že vozí deti do školy a keď to zvládne,dochádza autobusom,ono tie deti sa aspoň naučia zodpovednosti a samostatnosti ako keď majú všetko k dispozícii a nemusia nič...a keď chce človek bývať v domčeku,tak je viac než pravedpodobné,že školku a školu a nebude mať hneď vedľa domu a myslím,že výhody domčeku sú na nezaplatenie,ak by išlo len o nejaké menšie dochádzanie kvoli deťom.
29. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
Zuzi taky jsme meli rybicky, jenze ted mam kocku ta by je urcite vylovila :grinning: a taky mas fajn ze je muzes nechat samotny doma ze nepotrebuji spolecnost :grinning:
29. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
No to vieš Jani,keby si mala tiež tak chlapa stále doma,tak by si ani ty moc nekoníkovala,ale má to svoje mínusy aj plusy,už mi občas trošinku lezie na nervíky,ale je to aj tým,že ja som už ako veľryba a všetko ma znervozňuje,ale zase tu bude,keď to na mňa príde a potom mi pomože doma,ale ja na vás moc myslím a keď ma pustí Libor k PC,tak si vás aspoň prečítam :slight_smile: Libor je na pohovore,tak to opäŤ využívam :slight_smile:
Moc držím palce obhliadke,uvidíte,ako sa vám to bude páčiť,ale za tie peniaze je to viac než super :slight_smile:

No zatiaľ nemáme žiadne zvieratko,o babiny sme mali kocúra,takého mazla,s Liborom by sme chceli potom psa,ale to až ak bude dom,neuznávam to,keď v panelákoch majú veľkých psov,veď tým tí psíkovia musia trpieť ako blázni...a akvárko je tiež fajn,to je fakt neškodné mať všade :slight_smile:
29. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
Jani,čo tá tvoja Garfildka?čo myslíš,ako zvládne príchod Krystínky?

Inak,Krystínka mala teraz sviatok,však?my sme to akurát rozoberali,že malý si moc darčekov neužije,pretož keď sa narodí teraz niekedy v srpnu,tak 1.9.má meniny,potom hneď Vianoce,takže ho všetci odbavia na jedenkrát,ja to mám tiež tak,v listopade narodeniny,v prosinci meniny a hneď Vianoce,takže...mne nejde o tie darčeky,ale o ten prístup babičiek a dedečkov a pod.
29. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
No raz keď budeme mať aj my domček - čo je veľmi ďaleko, tak budeme mať psíka Maximiliána. Teda kvôli nemu treba domček :wink: .

Tak Luci aj Liborovi držíme palčeky. Počkaj nakoniec sa mu možno zadarí nájsť prácu od augusta a budeš doma sama.
29. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
Lucinko tak taky držím Libimu pěstičky pro štěstí...to už je to poslední kolo nebo nějaký jiný pohovor? Už vypadá něco na spadnutí?
My nemáme doma zvířátko žádný...dohodli sme se s Járou že pejska pořídíme až budou děti škemrat že ho chtěj...a to je ještě za dlouho...
Já se pařím jako blázen...to je vedro...ach jo...asi si půjdu skočit k sousedům do bazenu...asi to pečení koláče odložím na večer...nebo bych tu u toho chcípla:slight_smile:
29. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
No my sme to malému rozvrhli - február meniny august narodeniny a potom vianoce. Takže supiš.
29. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
No to náš prcek bude mít taky na prdlačku...má svátek hned dva dny po Vánocích...ale co...my ho odbývat nebudeme...já sem si taky užila svý a neudělala bych mu to...mám narozky chvíli po novým roce a když sem byla malá tak jsem pořád slyšela...však už si dostala dost dárků na vánce...a pak mám hned svátek za měsíc a pův a to bylo pořád...no víš my ti pak něco koupíme nějakej dárek...ale nikdy pak už nic...tak mě to dycky mrzelo že mě tak odbývaj...malý dítě to nese těžko...teď už mi to nepřijde...a jak říká Lucka nešlo mi o dárky...ale o ten přístup...brácha vždycky měl narozeniny i svátek s oslavou a já pomalu nic...připadala sem si odstrčená...a to Štěpánek nesmí zažít...takže bude mít oslavičku i dva dny po Vánocích...však co...:slight_smile:
29. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ...dnes som si schrupla do 11,00 - bola super chladná noc a spinkalo sa mi výborne, teda až na pár vyrušení, keď som vstávala na wecko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jani, čo by som dala za to, keby som si tu niekde mohla kúpiť taký baráčik s pozemkom, aký si našla....u nás by len pozemok stál toľko, ak aj nie viac.... :frowning2: . A mimo BA by mi asi nerobilo problém bývať, no kvôli Maťkovi to nehrozí....
a cicu mám tiež a pohrávala som sa s myšlienkou, že jej nájdem nový domov, no chalani sú rázne proti, takže uvidíme ako sa bude správať keď tu bude mimčo a pri akomkoľvek najmenšom náznaku ohrozenia sa chalani môžu na hlavu postaviť a Sabrinka bude musieť ísť....no verím, že to zvládneme i s ňou....
Sacvi, ty daj hlavne bacha, aby si neochorela Ty..,.teda tomu sa hovorí fakt smola, takto ochorieť brrrrr, prajeme čo najskoršie uzdravenie, nech na pôrodke nie si sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.