• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Aureli,tak vy budete mať psíka Maximiliána a Libor chce,ak bude,druhého syna Maximiliána :grinning: :grinning: :grinning: on je fakt prdlej :slight_smile:
Ja to nemyslím nejako zle,som rada,že je Libor teraz pri mne doma,fakt sa stará a pomáha mi,ale každý chce mať občas nejakú chvíľku len pre seba :slight_smile:,keď bude malý,tak budem rada,že si ho aspoň na chvíľu vezme,ak bude už pracovať :slight_smile:
No zatiaľ je babenky v čakacej dobe,tento týždeň a budúci má dostať z dvoch miest odpoveď ako uspel,tak uvidíme,nejdem to zakríknuť :slight_smile:
Ja musím zaťukať,zatiaľ to vedro moc necítim,tak pojdem aj ja uvariť,kým mi nie je také teplo.
Chcela by som vyskúšať francúzsku cibulačku-nerobíte ju niektorá?mám naložené mäsko ku zeleninke a to by malo stačiť :slight_smile:
Gábi,tiež pečiem až večer,keď nie je také teplo :slight_smile: a moc vám ďakujem,že tak držíte palce Liborovi,najviac ma štve jeho rodinka,že nezavolajú ako sa má a či sa už niečo rysuje s tou jeho prácou,ale keď chcú požičiať peniaze,tak to mu zavolajú a vobec ich netrápi,že zatiaĺ žiadnu nemá a má sa mu narodiť syn...tak včera im posielal 30tis.Kč,som bola z toho na nervy,ale radšej to nekomentujem,sú proste takí,berú ho tak,že zarábal vždycky dosť,dostane pekné odstupné a pod.tak neriešia ostatné...
29. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahoj Jaji,tak teda,takto som nespala už ani nepamätám!!!závidím :grinning: ja zaspím tak pred polnocou,a každú hodinu-hodinu a pol chodím na záchod,takže fakt nič moc,o pol9 sa už postavím z postele...fakt si pripadám ako prietokový ohrievač,spotrebu toaleŤáku máme poriadnu :slight_smile:
Inak si myslím,že čo som počula,tak tí,čo mali pred miminkom doma nejaké zvieratko,tak to prvé dni zvieratká nejako nezvládali,ale potom to bolo už dobré,ale záleží od zvieratka,ako to zvládne a zareaguje.Držím palce,aby ste ich nemuseli dávať preč.
29. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: s tým toaleťákom mi hovor :grinning: :grinning: :grinning: . Sabrinku sme odnaučili chodiť do izby kde bude spávať Laura, v ostatných miestach s ňou bude v kontakte...takže fakt uvidíme, no mimčo je pre mňa určite numero uno...,aj keď v rajnej situácii bude tichá domácnosť od Maťa i Milana :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
zajtra je štvrtok, huráááá, idem hodiť spršku :slight_smile:
29. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
Luci to je hrůza s tou rodinou...ach jo...no člověk si příbuzné nevybírá že...já musím zaklepat že máme obě rodiny vpoho a vždy se všichni podrží:slight_smile:snad to tak bude napořád...holky já ještě pořád nemám žádnou hezkou fotku s bříškem na památku...docela mě to mrzí...mám strach že porodím a pak nebudu mít nic...asi si nastavím samospoušť a zkusím něco spáchat sama:slight_smile:
29. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
No holky nám říkali na tom kurzu že pejskům se má dát počůraná plínka očuchat dřív než doneseme mimi domů a že jsou v pohodě... a kočičkám že dát do postýlky panenku ať si zvykají že tam někdo leží a kdyby tam náhodou skočily tak je nemilosrdně vyhodit a i naprdel jim za to dát...ale že si to zapamatují!!! tak nevim no...zkuste to..snad to zaere a nebudete je muset dát pryč...:slight_smile:
29. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
Tak uz jsem nachystana, tak se moc tesim na vylet.

Luci ja vim jake to je mit doma draheho oni vyzaduji hodne pozornosti, nasesti my mame kazdy svuj pocitac tak se nehadame jinak bych se sem taky nedostala. :grinning:

Jste me moc podporili me se do toho moc nechtelo kuli dojizdeni ale tech 10km nic neni do prace. JEste musim zjistit jakou ma obcanskou vybavenost ta vesnice. skola by tam mela byt i posta, policie tam neni :grinning: pocet obyvatel 600, prumerny vek 40 let ( uf tam bude hodne duchodcu :unamused: )

Luci moc drzime Libimu palce fakt!!!
Jinak moje Garfilda se ma dobre, ona akorat nebude spavat s nami v loznici ale to uz nespi ani ted nebot pravidelne ve 3:40 se budi a skoci na parapet u okna takze vstanu a odnesu ji na chodbu na samotku :grinning: ale ji to nevadi. tak uvidime, cetla jsem ze kocka ma materske pudy a kdyz slysi plac ditete tak skoci do postylky a prilehne si aby utisila miminko tak to uvidime jak teda bude reagovat. ale ona je moje stesticko, jirka na ni porad nadava ale ja ji mam moc rada.
Utikam se obliknout mejte se konici moji
29. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
autor
ty kočičky jsou na tom asi i hůř že mají ten pečovatelský pud a když začne mimi brečet tak tam skočí se podívat co se dějě protože jim to připadá že brečí malý kotě...no je to složitý
29. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
Jaji,myslím,že tehule dávajú poriadne zabrať výrobcom toaleťáku a intimiek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:,Libor sa smial,že by mali pre nás vymyslieť na tú dobu wc so špeciálnym splachovacím a uteracím programom :grinning:
no veď to je jasné a chlapi to musia pochopiť,že Laurinka bude prednejšia ako cica :slight_smile:
no zajtra bude teda deň,všetky máme kontroly,ale aj tak si nemyslím,že mi doktor povie,že jej,vy už budete rodiť...
Gábi,tak to ja mám len tie foto s pupkom,ktoré mám a zopár,čo ma odfotil Libor,potom tie z Paríža,ale také pekné ako má Žanetka tiež nemám...že si nepovedala,by som ťa cvakla aj ja :slight_smile:
29. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
Koukám že máme stejný myšlenky Jani:slight_smile:a píšeme obě naráz:slight_smile:

No neboj 10km není daleko a i ten věk nebude hroznej...do nových domečků se stěhuje plno mladých lidí:slight_smile:
29. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
kate uz porodila nebojak je to sni?
29. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
:slight_smile: no Luci ale mě slíbil Jára že mě o víkendu vyfotí a pak se mu nechtělo...a já se i stydím...jsem už jako lokomotyva...ale co...nějakou památeční musím vyrobit...aby malej pak viděl jak byla maminka kulatá když se v ní lebedil:slight_smile:
29. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
autor
neeee Kate má máminku v lázních a tak u ní hlídá pejska a nedostane se k netu...prý už snad zítra bude zpět:slight_smile:
29. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
No Luci my sme to meno Maximilián obajvili keDˇsme hľadali nejaké dievčenské meno, tak sme našli len druhé pre syna, ale potom sme sa rozhodli, že to bude náš psík, ale ak bude skôr druhý syn, tak možno bude jeho to meno. :wink:

Žanetka ty si teda poriadne pospinkala.
Inak toaleťák ide aj u nás na dračku, najlepšie je keď mi treba silno čúrať a vyháňam z tade manžela a potom len taký malý cvrk a je to. To sa vždy zasmejeme.
29. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
teda jajka to spaní ti závidím já už jsem se nevyspala pěkně dlouho, prostě nemůžu spát :unamused:

holis baráček je nádherný :wink:
29. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
Jani,presne tak,10km nie je vobec veľa,taký priemer dochádzania do práce je slušný aj 30-40min,takže v dnešnej dobe to je holt normálne,kvoli práci musí človek občas niečo obetovať a kvoli práci si zariaďovať bývanie je nezmysel,muselo by to byť fakt lukratívne miesto,aby to stálo za to...s tými kočičkami som to tiež tak počula,tak uvidíte ako to nakoniec zvládnu :slight_smile:

Blackie,nie neporodila,teda myslím :slight_smile:
29. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
:slight_smile: Aureli vy budete mít doma historický vládce:slight_smile: to je super:slight_smile: ještě že žili každej v jiný době aby se nepomlátili :grinning:
29. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
takze jeeste vlastne nikdo :wink:
29. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
Gabi si ma dobre pobavila. No keDˇsa ma niekto pýta, že ako sa bude volať malý, tak vždy poviem Alexander najsamväčší :wink: . Ono to má aj taký význam okrem toho vládcu, že manžel meria 197cm, takže ak bude po ňom - tak bude fakt najsamväčší. Ale druhé mimčo yb som potom chcela dievčatko - no veĎ sa necháme prekvapiť.
29. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
Blackie - veru ešte nikto nerodil, stále sa tu čaká na prvé mimčo.
29. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
Gábinka,ani mi o tom nehovor,si pripadám už ako tank,snáď to nejako dám pomaly dole,určite dám nejaké cvičenie,možme skúsiť nejaké potom,keby bolo najhoršie :slight_smile: ale veď sme ešte mladé baby,tak by tie kilečká mohli ísť dolu (sa tým utišujem),ale to krásne saténové pyžamo,čo som dostala,tak je mojou motiváciou,aby som v ňom vypadala pekne,tak uvidíme...tak Járovi pripni foťák na krk a nech ťa odfotí,pamiatka na prvé tehu je pamiatka :slight_smile: a obzvlášť,keď sme boli také kuličky :slight_smile:

Maximilián aj Alexander sa nám páčia,ale ja mám ten problém,že Libor chce mať pre deti dve mená a za nič na svete mu nemožem vysvetliť,že aj tak to druhé nebudú používať,samostatne by som ich dala bez problémov,ale ešte s nejakým druhým,to by ma to dieťa ukameňovalo...
Gábi,budeme mať prckov v znamení LEV,tak už to sú sami o sebe vládcovia,dajú nám zabrať :slight_smile:

Blackie,už by sme aj rodili,ale prckom sa akosi nechce
29. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
No zajtra tu budem mať riadny humbuk. Robia sa na paneláku nové plastové okná vo vchodoch a vyzerá, že zajtra sa presunú robotníci už do nášho vchodu, tak tu budem hurhajk. Ale aspoň to už budeme mať pekné, no a potom keď skončia všetky vchody, tak pôjdu zas od začiatku s vchodovými dverami. Hádam to všetko stihnú do nášho narodenia -termín odovzdania majú až na konci augusta, tak záleží, že z ktorej strany pôjdu z dverami - mohli by začať tam,kde skončia okná,lebo to je k nám o čosi bližšie.
29. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
Blackie,keď sa tak na teba pozerám,na foto vypadáš skvele,ja som oproti tebe fakt ako veľryba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
autor
No Luci copak Lev...já mám spíš obavy z čínského horoskopu...to jsou buvoli a to jsou hrozně aktivní a cílevědomí lidé...to si užijeme...budeme mít doma malý hyperaktivní paličáky:slight_smile:

Holky já mám dneska už asi 4 poslíčka...já se picnu...malej pořád né ven...ale zlobí tam jako blázen:slight_smile: Eště to tak týden vydržím a začnu ho vyhánět běháním po schdech:slight_smile:
29. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
No ja veru ešte neviem či môj bude lev alebo panna. Necháme sa prekvapiť - podľa toho ako sa mu bude chcieť na svet.
No s tými2 menami je to také zvláštne,lebo oficiálne, teda aspoň unás, by na dokumentoch aj tak malo byť len jedno - napríklad na vysvedčení, ale to záleží od školy, že či ti ich tam napíše obe, ale nie je povinná ich tam obe uvádzať a tak je to aj pri iných úradných listinách.
Luci ale dúfam, že mu bude Libor kupovať potom darčeky aj na Samka aj na Adamka :wink: .
29. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
Inak keď spomínaš schody, tak sa mi to tak ráta, že keď idem v meste po schodoch dolu ako minule tak rezko - som si z nich poskackovala, tak taká pani čo išla oproti, tak mi vraví, len opatrene -je super ako sú niektorí cudzí ľudia starostliví.
29. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
aurrelka tak nám hodně lidí vymlouvá Zoe docela mě to v poslední době začala brát a mrzí mě to :unamused: ale mi jí chceme říkat Zoují´, ale hodně lidí to nechápe a i rodina a říkají za co ji trestáme :frowning2:
29. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
Mne sa to vaše meno práveže páči. Ja sa tu tiež naťahujem s rodinnou, že chcú malého volať Saša a šándor a lezie mi to už na nervy, ale to ich časomvycvičím - kto mi ho tak nazve - teda naschvál, tomu ho už nedám a oddídem s ním preč.
29. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
Gábi,tak to teda bude mazec,Libor to bude mať doma pekne divoké,ja som Škorpión,malý Lev a Libor Ryba,tak uvidíme ako sa zhodneme s malým :slight_smile:

Tak ty takto poslíčkuješ????to je fakt mazec,ja nič,Samko si proste tvrdohlavo ide už teraz za svojím :slight_smile:

Aureli,tak také prerábky sú nič moc,ale za to ten výsledný efekt bude stáť za to.
29. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
Waci,toho si vobec nevšímaj,mňa tiež rodina dojíma,že čo mu to dávame za meno,hlavne tá Liborova(a tí do toho fakt nemajú čo kecať,za ten záujem,aký majú,tak si možu frflať ako chcú...) a nemyslím si,že ani jedna z nás dáva prckom nejaké divné mená,je proste iná doba a Zoe je pekné meno :slight_smile:, páčia sa mi všetky mená,ktoré ste vybrali a to úprimne :slight_smile:

Aureli,dik za nápad,hneď to Liborovi pripomeniem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
tak muž má už aji horečku :unamused:
29. črc 2009 ve 13:29  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.