• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
autor
Holky sousedka mi teď posílala odkaz na video svojí holčičky který je rok a půl a umí už poznat nejmíň 10 písmenek...to je mazec...bych nevěřila co všechno se ty děti naučí:slight_smile: Chcete to vidět?
15. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
grabu, chceme :wink:
15. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
Grabu no jasně. Já teď letím na angličtinu, takže se přihlásím za hodinku :slight_smile:
15. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
ahoj děvčata tak sjem dorazila z nemocnice. Teda takovej blivajz jsem v životě nepila, ale zvládla jsem to :wink:
cukrovku nemáme :grinning: tak jsem nadšená jak želvička na lačno jsme měli 4,4 a po těch dvou hodinách 5,5 sestřička mi řekla, že jsme úplně ukázkový příklad :grinning: :grinning: tak mám radost. Sice mám modráčky na dvou prstech, ale bylo to v pohodě.
Jinak dneska mi došla těhotensklá sukýnka co jsem si objednala před měsícem, akorát mi ji mamča musí zkrátit, mně se do toho nechce. :wink:
15. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
waci gratulace :slight_smile: To mě brala krev do ampulek ....

Jinak anglina odpadla, takže jsem zase tady :slight_smile: Dneska mě nějak tlačí to moje zlatíčko.
15. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
waci, gratuluju :slight_smile: A jakou máš sukýnku? Já jsem si včera objednala takovej top, není přímo těhu, ale je dlouhý, tak se tam bříško myslím krásně vejde. Mám ho v albu :wink:, nějak se mi tak zalíbil, že jsem prostě neodolala :wink:
15. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
Holky tak tady je ten odkaz...je to fakt sikulka:slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=MVF2lPDAbCQ&feature=channel_page

Jinak waci gratulace že jsi to zvládla a že je vše ok:slight_smile:
15. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz
Marti krásný top :wink:
15. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz
broucek nás tam bylo 11 maminek a jelo to jak na běžícím páse :wink: a naši lékaři tady chtějí výsledky vždy hned, tak ta biochemie musí makat. A jsem moc ráda, že jsem výsledky hned věděla. :wink:

fotečku se sukýnou dám do alba, sice mi mamča ušila podobnou jako barevnostně, ale to nevadí na léto chci raději světlejší barvičky. :wink:
15. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
autor
Maovo ten topík je fakt krásnej..moc hezký barvičky..a korálky máš taky krásný...jsi šikula:slight_smile: Taky bych to chtěla umět...kde si se to naučila?
15. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
autor
Waci ta sukýnka je taky moc hezká, jednoduchá a světlá barva na léto je ideální:slight_smile: já taky nějakou sháněla...ale zatím bez úspěchu:frowning2: asi v létě budu jen v tričku nebo nevím...nemám ani žádné kraťasy...máte holky nějaké letní oblečení?
15. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
Marti topík je krásnej :wink: budeš kočka :wink:

grabu děkuji moc spadl mi docela kámen ze srdce :wink:
15. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
Děkuju holky :slight_smile:

waci, hezká sukýnka, taková jednoduchá, elegantní :slight_smile:

grabu, já jsem takový korálkový samouk :wink: Zkouším, kazím, zkouším, kazím ... až se něco třeba povede :wink: Teď zrovna dělám zase kytičky :slight_smile:

grabu, jdu se podívat :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
grabu, já jsem jednu sukni objednala na mimibazaru, tak jednu sukni mám a pak mám z loňska takový moc pozodlný 3/4 kalhoty, černý a jedny bílý legíny :slight_smile: a to my myslím bude stačit :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz
Maova - topík vypadá parádně :slight_smile:

grabu - holčička je fakt šikovná :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz
grabu, to je fakt šikulka :dizzy_face:
15. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
To jo je šikovná...jsem zvědavá jak budou jednou čiperní ti naši pidižvíci malinkatí:slight_smile:
15. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
grabu to je šikula to je dobré :wink:
15. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
ahoj holky ja musela rano uklizet prijede chlap zmerit okna skrz zaluzie, taky jsem varila testoviny s omackou ale dala jsem tam kureci maso tak jsem dostala vyhubovano ze kureci nejime prece :frowning2: me teda taky nechutna, ale tohle byla kruta :frowning2:

no a dnes to na uceni nevypada jsem nejaka unavena ach jo. :slight_smile: jinak waci gratulace k uspesnemu vypiti blivajzu.

kate hodne stesti pri psani bakalarky :wink: ty mas hodne vedecke tema, ja mela jen okecavacku.
15. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
holis děkuji moc :slight_smile:

my se dnes chystáme taky uvařit těstoviny, akorát jsme si je chtěli udělat na oběd, ale já jsem hned po tom co mě píchli podruhé do prstíka musela jít jíst bylo mi už šoufl jak něco :grinning: takže jsem se přejedla a teď nemám hlad, ale to nevadí opdolko hlad bude,t ak je uděláme odpolko.

já si jdu asi na chvilku lehnout, jak jsem vstávala byrzy už v 5 hodin tak jsem unavená a malá kope o 106 dneska, asi chce taky chvilku relax :wink:
15. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz
grabu to je teda holka šikovná :slight_smile:

waci pěkná sukýnka, takovou bych taky chtěla.

Jinak já si na www.tehotne.cz koupila šatičky a ty můžu mít i jako netěhotná. Ale už je tam nemají, tak je pak doma vyfotím. A v H&M jsme vyděla pěkné 3/4, tak si je tam koupím.
15. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
jj Holis ještě jsem si všimla, že jsi se ptala, kde jsem se seznámila s manželem. Tak to je taky veselá story, on má babičku ve stejné vesnici, kde jsem bydlela a on jí jedno léto dělal společně s jeho rodinou novou střechu bylo to v létě. On má ještě ke všemu tu vlastnost, že kdy je na sluníčku, tak je hned hnědej. A na té střeše byl fakt kus jsem slintala :grinning: tak jsem pořád chodila s naším psem na vycházky a on byl jendou dole před barákem, protože cosi podával otcovi a začal si hladit naši Bessinku no a pak už to jelo :grinning: takže vlastně bych měla poděkovat pejskovi, ale ten už to má chudáček za sebou.
těstoviny jsem dělala včera a při své nesmírne inteligenci jsem jich pulku vysypala do dřezu a mohla jsem je vyhodit :frowning2: Teda půlka nám zbyla, ale oběd to byl takovej švindl, byly jen s kečupem a troškou kari... Ale pstruh k večeři nám to vynahradil bohatě... :slight_smile: Manža ho umí suprově udělat :slight_smile:
broucek je z mimibazaru, sice jsem čekala měsíc než ji paní objednala a poslala mně, ale je fajn.stála 399Kč no není to moc levné, ale ty těhotenský věci jsou holt drahé :wink:
15. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
broucek tady je odkaz má různé barvičky http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19250835&tab=1
15. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
No je fakt, že jak to má nálepku pro těhotné, tak je to o 100% dražší :angry:
15. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
autor
Holky já na mimibazaru nalítla jedný paní a nevím co s ní...už je to víc jak měsíc, co jsem jí poslala penízky a ona mi napsala že ten balíček poslala...ale nic nepřišlo a na další maily ani vzkazy nereaguje a já s tím nic nenadělám...tak mě to pěkně štve...ale takovým paním bych tam zakázala být, ale ani nevím jestli to tam někde můžu říct nějakýmu správci...prostě jsem nalítla:frowning2:
15. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
přesně :wink: ale na www.tehotne.cz jsem si koupila rifle a noční košilu do porodnice, samozřejmě růžovou jak jinak :grinning: mám růžový župan a všehcno, tak jsem chtěla ladit, ale ještě musím koupit jednu, ale všimla jsem si, že ji mají i u nás sice o něco dražší, ale zase neplatím poštu. :wink:
15. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
waci, já jsem tu těhu sukni měla taky za 400,-, ale to mi přijde ještě docela dobrý :slight_smile: Ten top stojí 650,-, ale když mě se tak líbí :sweat_smile: :grinning:
15. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
grabu, myslím, že nějaký správce tam určitě bude. Zkusila bych ho najít a napsat mu to, aby jí nenaletělo víc a víc lidí. A nějak důrazně bych to napsala do hodnocení :frowning2:
15. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.