• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
No ono je celkom v pohode, že napríklad tie okná sú z obyvačkovej strany, takže ak by bol malý na svete tak by sme to tiež nejako zvládli, ale šikulkovia to asi stihnú všetko do pôrodu, len aby sme my stihli tie naše dvere doma dovtedy. NAšťastie zárubne budú von už tento víkend, len potom musíme počkať kým dodajú nové dvere, ale to už nebude toľko špiny.
29. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
Najviac ma vytočilo,keď Liborova macocha zahlásila,prečo sa malý nebude volať po Liborovom ocinovi-Jiří!!!!
tak som chcela povedať,že preto,že celý čas mi ani raz nezavolali a nestarali sa,tak nie som padnutá na hlavu dávať mu meno Jiří,aj keď Libiho otec je celkom fajn...
29. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
Luci děkuji moc za podporu, mně je to vždy líto jak mi někdo něco řekne, hlavně teď ke konci.

sacvi teda to není dobré tak hlavně neroď !!!!!! a ještě vydrž
29. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
Aureli,neboj,verím,že kým sa malý narodí,tak to budete mať urobené a nebudeš sa trápiť hlukom,špinou a pod.

Sacvi,to ma mrzí,ono sa ale nedivím,také divné počasie,dva dni vedrá ako blázon a potom o 15stupňov menej,tak to položí,tak nech sa pekne potí,aby mohol byť s tebou.
29. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
Sacvi, tak šup od neho niekam preč, hlavne by ste asi mali spať teraz každý zvlášť. Ak to teda ide.
Inak ja tiež nemám rada keď sa dávajú mená deťom, že po rodičoch a tak. Náš síce bude mať meno po manželovom dedkovi, ale to len preto, že sa nám to meno páčilo, našťastie tu nie je žiadna taká tradícia. Mne sa páčilo meno Filip, ale Filipa má švagrina, tak už sme vymysleli nejaké iné.
29. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
no jo jenže teď to vypadá že dojede kombajn a že bysme měli žně takže by musel jezdit s vlečkou pro obilí ale tak snad nebudou :confounded: A večer mu chlap doveze auto na opravení a musí to udělat do zítra takže pochybuju že bude odpočívat
29. črc 2009 ve 13:35  •  3 děti  • Odpověz
autor
waci nenech se zvyklat...my sme na tom byli stejně...chtěli sme Mariana a pořád sme slyšeli že to je jak pro teplýho...pak nám zkazili i Daniela...tak teď skoro nikdo neví že to bude Štěpán a ať si počkaj:slight_smile:
Aureli ty to taky naučíš aby mu říkali alexander...když to uslyší od tebe...tak se přidají:slight_smile:

No a já jsem Luci kozoroh...ale měla jsem být vodnář tak jsem taková říznutá...a Jára je blíženec...tak taky uvidíme...no a v čínským jsem pes a Jára opice...my se k sobě hodíme a malej je pro Járu úplně ideální kombinace..já si k prckovi jako mírnej pes budu muset u buvola prosadit svou a najít cestu...ale o to nemám strach:slight_smile: spíš že jsme oba s Járou flegmatici a jestli se nám narodí malej cholerik...tak se zlázníme:slight_smile:
no a s tím cvičením...já bych to viděla na nějaký plavání...ale ono se to prý když kojíme nemá...abychom nechytly nějakej zánět do žláz a nebo plíseň tak uvidíme:slight_smile:
29. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
No idem ja papať, tak sa tu zatiaľ majte pekne, potom neskôr ešte nakuknem.
29. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
Koukám řešíte jména..nám do toho taky furt něco kecá..ale já si už z toho nic nedělám..už sme se rozhodli tak ať si každej říká co chce.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 ve 13:39  •  3 děti  • Odpověz
grabu to je právě to já celé těhotenství jsme přesvědčená že prostě to bude Zoují a hotovo a teď ke konci jsem pěkně rozpolcená. Ale stejně to necháme kašlu na to nám se to jméno líbí tak co
29. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
No sacvi to by měl ale ležet...zdraví je nejdůležitější...já už bych nikdy ani chřipku nepřecházela...loni mi málem umřela švagrová...podcenila to a pak z hloupé chřipky měla endokarditidu a to je fakt hnusná nemoc na kterou 90% lidí umře!!! když má teplotu tak má ležet...to tělo tím něco říká a ne že to je sranda...spousta lidí to podceňuje...tenkrát to naštěstí dobře dopadlo...ale už bych ty stresy nechtěla zažít znova!!! Jára taky nikdy neleží když má teplotu a mě to pěkně štve...
29. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
Aureli,tak sa potom asi pobijeme,ak druhé bude opät chlapček,tak to bude Filip Jan :slight_smile:,to druhé už len z princípu,že prvý syn bude mať dve,tak sa to už bude vliecť...

Waci,chápem,že ťa to mrzí,ale bude to vaše dieťa,vaša princezná a druhí nech si hľadia svojho!!!ja som v tomto splachovacia,nerozhodí ma to,len ma rozhodilo,že si nietko nárokuje niečo,na čo nemá právo...keby aspoň ten záujem bol,ale takto si fakt možu hovoriť,čo chcú a keď budem počuť,že niečo remcajú,tak im to dám jasne najavo!!!!

Sacvi,teda,to sa vám to zbehlo,snáď to nejako zvládne a ty nebudeš z toho smutná :pensive:

Gábi,tak uvidíme,ako to vlastne bude :slight_smile:

To plavanie by bolo fajn,spojiť to s prckami ešte lepšie :slight_smile:
29. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
autor
Waci Zoe je moc krásný...mě se taky líbí...ale nemáme holčičku:slight_smile:dokonce jsem jako malá měla panenku Zoe:slight_smile:
Nenech si to kazit...záleží co se líbí vám:slight_smile:
29. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
holky dala jsem do alba jeden ten kapsář co mi šila mamka, jak pak půjdu ven tak vyfotím i v autě kapsář, pak jsem tam dala svetřík a čepičku co máme do porodnice to mi koupila mamka jak jsem byli spolu ve městě a včera mi mamča ušila vysněné peřinky do kočárku, chtěla jsem něco načančaného, protože jsem záviděla všem těm maminkám, které mají nějaké kanýrkované peřinky v kočárku. S manželem jsme z nich nadšení už jsme včera viděli, jak v tom máme naši malou berušku. A už ji holky vidíme i v tom svetýrku s čepkou až si ji poneseme v autosedačce domů :grinning:
29. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
No Gábi,to mi ani nehovor,tiež by som chrípku už neprechodila ani za nič,ale u chlapov je to iné,buď hrajú hrdinov alebo dobre že nie až umierajú,ale tiež sa Libor poučil,len ho trochu bolelo hrdlo a skoro na to umrel,prasknuté mandle v hrdle sú nebezpečné...
29. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
Waci,ty máš ale šikovnú maminu :slight_smile: je to moc pekné,tiež si už predstavujem,ako budeme každá vkladať prvé foto prckov do našich albumov :slight_smile:

Tu sa už papká,tak ja idem vyskúšať urobiť tú cibulačku(takú,akú som jedla v Pariží určite neurobím),ale uvidíme.
Tých receptov na nete je toľko,že si neviem ani vybrať,keď už dochádza fantázia na varenie...
29. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
luci jj jsem ráda, že je mamka takková šikulka :grinning:
29. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
autor
Waci moc hezké fotečky:slight_smile: maminka je šikovná:slight_smile:

Lucinko tak ať se ti polívka povede...bude určitě mňamka:slight_smile: a s prckama určitě budeme chodit plavat...ale to se může až tak od půl roku ne?
29. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
grabu díky.

U nás je plavání s batolatama až od 18 měsíců. Když jsem se ptala proč, tak mi bylo řečeno, že prý kvůli škodlivosti chlóru, který se přidává do vody, a že mimi nemá ještě vyvinutou tak obranyschopnost, ale nevím. protože jinde určitě je plavání už i pro menší děti
29. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
Lucinka, ryba je celkom fajn znameníčko...si myslím. To môj Milan je škorpion, Maťko býk ale prvým dňom, takže niečo i z barana v ňom zostalo a ja s Laurinkou - Levice :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...až sa desím čo všetko sa mi vráti :grinning:

Gabinka, Ty sa nejako ponáhľaš, už aj čakaj na poradie :wink: ...kecám... :grinning: ale niektorá čo máte , resp. budeme mať dokončený ten 38 tt by to spustiť mohla....nemyslíte??? :astonished: :sweat_smile: :confused: :fearful: :dizzy_face: :slight_smile:

...a ani neviem, okrem Gabinky, ktorej bol naznačený možný CR hrozí vopred naplánovaný ešte niekomu????...
29. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
autor
Jaji já jsem právě zvědavá co mi na to řekne zítra doktor v porodnici na to moje srdce a dýchání...mě je to celkem jedno jestli to bude normálně nebo císařem...myslím že až to některá z nás spustí...tak bude hned miminek plno:slight_smile:
29. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
no nic holky já jdu chvilku do bazénu a čekat na manžela měl by přijet až po třetí mají toho v práci moc :wink:
29. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
no jo ale esi budou žně tak musíme to udělat dokuď tu bude kombajn..kvůli našemu jednomu poli sem už nikdo nepojede :confounded:

no nic..zítra pofrčí muž k doktorovi a hotovka
29. črc 2009 ve 14:08  •  3 děti  • Odpověz
jo waci a já poslouchala že Janička ketrou máme vybranou je už starý jméno..že se to už nedává..že bude jak nějaká "chuděra" a nevím co :stuck_out_tongue_closed_eyes: A David je zase moc tvrdý a kdesi cosi..nám se to líbí a nic měnit nebudeme!!
29. črc 2009 ve 14:10  •  3 děti  • Odpověz
presne tak, oreto by to niektorá, ktorá je v termíne mohla začať :grinning:

varím kukuričku, normálne jedlo máme zo včera, tak som postavila kukuričku, mám ju veľmi rada....

fičím sa obliecť a musím vybehnúť do banky a obchodu, kým sa vrátim.....že by som tu našla nejaké to novonarodené mimčo??????? xixi ... alebo si odbehnem aj do pôrodky a mimčo si sama prinesiem??? xixi ... ešte nieeeee, ešte nemám koniec 38 tt - ale potom sa brániť nebudem ani predbiehaniu :grinning: :grinning: :grinning:

no uvidíme zajtra, len aby nám netlačili MUDr. také kaleráby, ako tlačili chúďatku sacvinke...tak dlho...by som ho kopila :angry:
29. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
jaji já taky!!! :angry:

A žádný předbíhání děvče!!! :grinning:
29. črc 2009 ve 14:13  •  3 děti  • Odpověz
clovek tu chvilku chybi a vy jak jste produktivni.

Zanetko i me prijde 3,5 mil vcelku krasna cena. No uz jsme zpet, tak pocity mam pekne uz jsem se tam videla :grinning: Hlavne se mi libi ze je vse na klientovi co se tyce dispozic. Tak uvidime, jdu premluvit nase :stuck_out_tongue_closed_eyes: sotva nam koupili byt tak uz chceme i dum :sweat_smile: tatinek rika ze jsem "draha" dcera. Jakto ze mate v BA tak draho??? odpovidaji tomu aspon platy? u nas je levneji ale proto ze nejsme v Praze, tam je to 2x drazsi :frowning2: ale lide zas vydelavaji mnohem vice penez, nebo aspon si myslim. Ja bydlim v oblasti s vysokou nezamestnanosti a tak celkove tu jsou lidi chudsi. Jenze ja do Prahy nee, ja nemam rada ruch.

Luci s tim chozenim na toaletu jsem na tom naprosto stejne, hlavne v noci :wink:

jinak i pro me bude miminko na prvnim miste, ale nechci se kuli tomu predem kocenky zbavovat jen v krajnim pripade alergie. Ja si myslim ze ostatni to taky zvladli se zviratkem tak my taky, ackoli u nas je to naopak jirka kdyby mohl tak ji nekomu daruje a jeste mu za to zaplati. To ja ji branim svym telem, je to moje stestickova princeznicka.
29. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
Waci Zoe je krasne jmeno, neobvykle moc pekne!
Luci me se tak libi jaka ses jako husta, ze se nese.es :wink: u nas taky maji zajem spis jen moje rodina nez Jirkova, ale ti se zas do niceho nemychaji, tak mame aspon klid.
Waci mamka je sikovna.

to plavani je u nas od 3 mesicu ve vanickach a od 6 mesicu v bazenku s morskou vodou ( ale teda nevim jak je to s potapenim a otviranim oci ) :sunglasses:

Zanetko a me posunuli TP na 14.8. takze te mozna predbehnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: na drzo :sweat_smile:

Sacvi, ja jsem Jana, je to pekne jmeno, me vetsina lidi rika Januli, Janulo, nasi me rikaji Janinko :grinning: jako z broucku, ale je pravda ze jsem si jako mala rikala ze Jana je tvrdy jmeno, treba Anezka te se ani neda rict skarede, nebo Stepanka te taky ne.
29. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
Ahoj ženský, teda vy dneska krafete :slight_smile:

Waci super zprávy, moc gratuluju.

Já dneska byla ještě na těhotenské masáži a skvěle jsem se uvolnila. Měla jsem takový blbý ráno a vůbec jak mi bylo pořád blbě, tak jsem z toho byla unavená a teď po masáži jsem zase taková nabuzená :slight_smile: Vyprala jsem plínky a večer je vyžehlím. :slight_smile:

Jani to je super, 5+1 za 3,5 mil., to je krása :slight_smile: Moc držím palce, aby vám to všechno vyšlo. :slight_smile:
29. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
Kaci masaz bych si taky dala libit, hrozne se me to libi kdyz me jirka masiruje zada ale musi se u toho divat na film nebot jak je reklama tak prestane :angry:
29. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.