• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Luci ty jsi veselá kopa :wink: ale to je správné, já se u mého pana doktora taky vždycky nasmějií :wink:
jinak sex 3x denně neprovozujeme, my jsem od 18.12. neprovozovali žádnej :grinning: takže už asi ani provozovat nebudeme :wink:

teď mi pěkně ztvrdlo bříško, ale rozdejchala jsem to :slight_smile:
30. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
jinak všem gratuluji k úspěšným kontrolám , nás čeká až 11. 8. tak jsem zvědavá jaks e malá bude tvářit na monitorování :grinning:
30. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
Luci tak taky gratulace k dobre kontrole:slight_smile: asi žádná ještě neporodíme... :confounded:
Já teda doufám že to vydržím ještě do té další kontroly...protože bych ráda věděla na čem jsem a jestli bude císař a nebo normál porod...protože ta dnešní dr. nic nevěděla :unamused:
Luci na porod pomáhá barva na vlasy? to jsem ještě neslyšela...a sex...to si můžu nechat jen zdát...Jára mě ani pusu nedá...vůbec mě teď nechce:frowning2: až mě to je líto...ani mě nepohladí...ani mě nenechá abych šáhla já na něj...:frowning2: doufám že to je jen tím že sem těhotná...jinak nevím, ale vypadá to teď spíš tak že sme brácha se ségrou :confounded:
30. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
Waci,opäť musím pochváliť tvoju maminku,fakt šikulka a je to moc pekné :slight_smile:
No my sme tomu sexu tiež moc nedali,ale to kvoli tomu ako som ležala zopárkrát v nemocnici a kvoli tej dráždivej delohe,ale dneska som to Liborovi naznačila,že by mohol malému pomocť von a on,že ako? a ja no predsa sexíkom :slight_smile:

Gábi,nie farbou na vlasy,ale tonikom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: som sa zasmiala :slight_smile: a neboj,malý bude v poriadku,či to bude císarom alebo normálnym porodom a čo sa týka Járu,tak je asi jeden z tých,čo berie tehotenstvo svojej partnerky moc vážne a boja sa jej aj dotknúť...bavila si sa s ním o tom,prečo je taký???je to fakt divné,aj mňa by to trápilo,chápem ťa..
30. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
grabu neboj určitě se to zlepší, třeba má jen špatné období.u nás je opačný případ, manžel mě pořád dlachní a pořád na mě kouká ( až mně je to někdy nepříjemné, protože si sama sobě moc atraktivní nepřipadám s tím břichem) a on pořád chodí a že bych mohla být těhotná celý život, že ho strašně vzrušuji....

ale musím se holky pochlubit, asi se prostě fakt některým chlapům líbí těhule. Protože jak jsem byli na té pizze tak vedle u stolu seděla banda chlapů a ten jeden pořád na mě mrkal a usmíval se. manželovi jsem to řekla až jsme Pizzerii opustili, ale docela mi to polichotilo a v neděli jak jsme byli v Globuse, tak se na mě pořád nasmíval chlap z ochranky :grinning:
jako můžu vám říci, že mě to opravdu potěšilo, říkala jsem si, že na tom asi nejsem až tak špatně, jak si myslím já.
30. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
Zanetko, tak ani muj sen neni bydlet s rodici, ale nasi jsou fajn mamka se mezi nas neplete vubec, tatka je takovej spis, ale zas my bychom meli kazdy svoje vstupni dvere, oddelene pozemky plotem vse je zvlast. tak uvidime jak se bude jirka tvarit :wink:

Luci no super ze kontrola tak fajn, hehe s tim sexem, tak 2x tydne :grinning: :grinning: me to teda bohate staci :dizzy_face: :grinning:
30. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
děkuji za pochvalu zavinovačky, mám z ní taky radost a jsem ráda, že jsem ji nemusela kupovat :grinning:

holky já vás s tím sexíkem obdivuji. mně bylo ze začátku zle, pak jsem zůstala na rizikovém, pak jsem musela ležet to mi doktor zakázal úplně vše co se sexu týká a teď už na to fakt nemám ani pomyšlení. A když se zeptám manžel zda mu to nechybí, tak mi řekne, že mu stačí se pomazlit... a hlavně, že má úctu k malé, že jí nechce ublížit. I když nemá jak :grinning: :grinning: ale je fakt, že i já mám takové obavy aby se jí něco nestalo
30. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
Gabi to je blby ze je Jara takovej holt oni ti chlapi jsou divni :grinning: kazdej je jinak divnej :grinning: jirkovi se taky do toho moc nechce, ale spis jen do sexu jinak me dava pusu porad. :pensive:

Waci tak na me to ma opacny efekt, koukam ze se na me diva nejakej kluk pak spatri bricho a uz se nediva :grinning: :grinning: :grinning: se vzdycky musim smat. :grinning:

konici jdu se chystat mam sraz s tehulkama z Olomouce mam ale strach z vedra je tam 44,5 na slunku a ja jedu autobusem tak snad tam nebudou smradlavi duchodci, blici smajlik tady neni
30. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
holky no nic já jdu taky manžel už dorazil z práce :wink:tak se zatím opatrujte :wink:
30. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
No on Jára říkal že má strach aby malýmu něco neudělal...a že prostě asi nevysílám ty správný vibrace :unamused: tak nevím...doufám že po porodu budu zase vysílat:slight_smile:
30. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
autor
Jani tak si moc užij srazík:slight_smile: ať se ti tam líbí:slight_smile:Papa
Waci ty se máš..ten můj dorazí až někdy večer:frowning2:
30. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
Luci, ty provokatér, sa ti píše 3x za deň sexík, keď máš Liborka doma - hááá :wink: . Ja spím dnes u našich, minulý týždeň bol doma Maťo a chodil nechutne neskoro spávať ... a prikláňam sa k Janke, tak cca 2 x do t je to i pre mňa akurát :grinning:.
30. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz
fičim mrknuť na stránku kde sú výsledky z Maťových pretekov v ČB, po prvej jazde je 3. - dali ho vaši dvaja chalani :angry: , ale dnes ide len o postup do semifinále, takže v postupovke bude určo a snáď im to zajtra dá :grinning: . Pačko, zatiaľ :slight_smile:
30. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
No tak jani k tomu bývaniu - ja by som tam veru nechcela rodičov ani svokrovcov. Ono je to moc blízko a človek predsa potrebuje súkromie. Ak sa im ten domček páči, tak nech si kúpia o ulicu ďalej alebo na druhom konci ulice. :wink: Je fajn mať niekoho kto pomôže na blízku, ale nie až tak blízko.
No ako vidím kontroly dopadli v poriadku, ale žiadne rodenie veru a už by to aj mohol niekto spustiť. Ja som zvedavá, že ako sme na tom my, ale dozvieme sa až v utorok, ale aspoň 2 týždne ench ešte drobček drží. Aj kvôli manželovi aj kočíku, nech je doma všetko čo treba.
30. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
Nazdárek holky,

tak jsem se vrátila od holek z práce a spala bych :slight_smile: Nějak mě to vyčerpalo :slight_smile:

Jinak gratulace k úspěšným kontrolám a u nás to takhle:
čípek 1,5 cm, otevřená jsem na špičku prstu, doktorka už prstem nahmatala hlavičku Lucinky a od příštího týdne do Motola. :slight_smile: Na porod to nevypadá, ale prý až se za 14 dní vrátí z dovolené, tak budu hezky připravená :slight_smile: Tak nevím, asi se to pozná :slight_smile: Přenášet mě nenechají, protože mám pozitivní protilátky, tak asi budu nejpozději 26. sprna rodit. Ale nevím, jestli jsem to špatně nepochopila. :slight_smile:

A otázka sexu? Chuť by byla, ale nic z toho nemám a manžel nakonec taky ne. Takže já mu pomůžu :sweat_smile: a on mě zase moc hezky mazlí :slight_smile:
30. črc 2009 v 16:08  • Odpověz
Teda holky, člověk vás tu chvíli nehlídá a už se to tu baví o sexu :grinning:
Grabu, to je ale strašné, jak ti může říct, že nevysíláš správné vibrace? Já bych to nepřežila,kdyby mě Jirka nechtěl a nedal mi ani pusinku nebo mě nepohladil. To on by mě pusinkoval a hladil pořád a co se týče sexu, tak před těhu jsem pořád chtěla já a teď chce pořád on :grinning:, ale mě se ne vždycky chce, takže to chudák nějak musí přetrpět, ale vypadá, že mu to zase tolik nevadí, když mám náladu jen občas, i když poslední dobou...mlčím raději :grinning:
Jinak gratuluji ke kontrolám a broučku, abys nakonec nebyla první :grinning:
30. črc 2009 v 17:56  • Odpověz
Calli já myslím, že první nebudu :slight_smile:, ale doufám, že o těch 14 dní bude malá rychlejší :slight_smile:
30. črc 2009 v 18:25  • Odpověz
konici jsem zpet ze srazu s olomouckyma mamkama, a bylo to moooc fajn musim rici.

Aureli pravda, pokud se budou chtit nastehovat do stejne vesnice tak minimalne par domu dal! to je spravne :pensive: soukromi je soukromi, mamka by to dodrzovala ale tatka urcite ne a furt by kontroloval zda jsme doma. nebo by nas uhanel at oseceme travnik a podobne. a pravda kdybychom grilovali a nepozvali i rodice tak by to bylo divne treba pro ne. jeste ze tak umite poradit :grinning:

zanetko drzime matkovi palce.... jo a alchimilku v lekarne neznaji :grinning: :grinning: :grinning: jedine kontryhel neni to ono tedy?
30. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
konici kde jste jako??? ja tu sonduju a nikdo nikde, jirika uz mam doma, omluvil se mi za to jaky byl dnes skaredy :pensive: a uz se mame zase radi :grinning:
30. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jani áno teraz som to pozerala a našla som, že po česky to je ten tvoj kontryhel. Takže smelo kupuj.
30. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
Tak se po dlouhé době hlásím :slight_smile: Minulej víkend jsme byli u manžovejch rodičů a na oslavě narozek jeho dědy a babičky a pak jsme hlídali psisko u mamky, takže jsem nebyla u internetu... :confused: Ale to uz jsem psala i wacince... Dočítat vás nemám sílu :slight_smile:
30. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
dobré ráno všem :wink:
já už jsem se sem včera nedostala :wink: ale vidím, že jste toho moc nenapovídali, naštěstí.
K.ate ahoj, holkám jsem zprávu od tebe vložila sem na koníka :wink:
31. črc 2009 v 07:18  • Odpověz
Krásné ráno holky,

k.ate vítej zpět :slight_smile:

Dneska se mi nechce nic dělat, ale ono to přijde :slight_smile: Je takový divný - unavený ráno :slight_smile:
31. črc 2009 v 07:56  • Odpověz
No dobré ránko mamulky-tehulky.
Tak mne už konečne ide internet tak ako má - teda už je neobmedzený, tak dnes asi budem konečne pridávať fotky do fotogalérie na tú moju stránku pre deti.
31. črc 2009 v 08:12  • Odpověz
Dobre rano konici,

Kate vitej zpatky. Holky ja dnes podle genetiky zacinam 39tt mazeeeecccc :sunglasses:

jak je u vas? tady to vypada na zatazeno tak mam radost :wink:

aureli tak fajn kontryhel je moc zdravej :grinning: jdu do lekarny tak si ho koupim.
31. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
zkoumala sjem ten kontryhel takže latinsky je to alchemilla vulgaris :wink:
31. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
No veď to sa mi zdá divné, že to pani v lekárni nepoznala, keď latinský názov je ako ten náš - zvláštna pani lekárnička. Nevadí.
Nou nás svieti slniečko a na oblohe len kde tu malý biely obláčik. Takže teplo a teplo a ešte teplejšie.
31. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
koukala jsem se na kontryhel co mám doma z lékárny a je to tam i latinsky.tak to mě taky zaráží, že to nevěděla, když je to tam i psáno
31. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
No ja sa idem poľudštiť do kúpelne a poriadne pospisovať že čo nám to treba dokúpiť z tej drogérie, nech tam poobede nešaškujem 2 hodiny.
31. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
já musím koupit ještě ložní podložky do postýlek a koše, aby se malá nepročůrala a já neměla mokré matrace :wink:
31. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.