• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Jajko, já se unavila až až :grinning:
1. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás pozdravit :slight_smile: Dneska jsem prvně držela ty moje synovečky a jsou to krásná zlatíčka. Už se nemůžu dočkat, až si pochovám tu naší princeznu. Dokonce choval i manžel (a to má synovec dvě kila :sweat_smile: ) a vůbec se toho nebál. To jsem moc ráda, protože mu to nejen slušelo, ale i zároveň vím, že se nebude bát pochovat si malou :slight_smile: Švagrová je borec, kojí oba najednou a moc jí to po porodu sluší. Přibrala na správných místech a je z ní kočka :slight_smile:
1. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
ahoj konici tak uz jsem zpet, Zanetko ja musim rici ze u nas nebylo takove horko, dnes jsem byla u rodicu i s jirkou, cestou tam jsem vymrzla v aute nebot byla pustena klima a a u nasich byl chladecek. dali jsme si kacenu se zelim a knedlikem, rybizovou buchtu, a ted jsem snedla tak pul kila mirabelek :wink:

brouci taky se strasne tesim az si pochovam svoje ditko, neni nad to svoje totiz. :sweat_smile:
1. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jani co jsou to mirabelky?
1. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
Dobré ránko babenky,
tak zase teplo až hroza,v noci som sa musela vyzliecť z tielka,čo som bola taká spotená,fakt mazec,ako si to užívame na koniec...

Brouči,mirabelky sú také tie malé žlté alebo červené slivky,ringloty,vidím ich rásť dosť pri cestách tu v ČR :slight_smile:
Tak to je fajn,že sú dvojčatká v poriadku a užívajú si to :slight_smile: a neboj,tento rok sa tých našich drobcov dočkáme :grinning:
2. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
ahoj holky
tak jen nakukuji. Jdeme dnes na dvoreček je tma krásně, tak se vyvalíme do bazéna :grinning:
včera jsme měli hektický den. Ráno jsme pomáhali sestře se stěhováním a pak jsme koupali dva pejsky :wink:

jinak broucek mirabelky u nás se jim říká špendlíky. Jsou to takové malé žluté nebo červené kuličky uvnitř je pecka :wink:

včera jsem se strašně lekla, na chvilku jsem usnula u televize a najednou řinčení skla, jsem vyletěla ja divá až se mi udělalo zle a začaly mi poslíčci. Máme hned naproti domu kontejnery na sklo a plast a někdo tam něco házel. Manžel ten se vyděsil, když viděl jak jsem vyletěla. Jsem malou asi hodně vyplašila chudinku. pak mi bylo celou noc zle. ale teď už je to dobré, tak snad se jí nic nestalo :wink:
2. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahoj Miška,
tak teda si to uži u bazénika,čo by som ja dala za to výjsť si na záhradku a mocť sa osviežovaŤ v bazéne :frowning2:
Inak teda pekný šok si zažila,to vieš,tí naši prckovia s nami prežívajú úplne všetko :slight_smile:
2. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky :confounded: ,
tak sem zase tu ale jen se ukazuju a odcházím..má nálada je na bodu mrazu takže nic pozitivního bych sem stejně nepřinesla. Přejeme krásnou neděli a zatím ahoj
2. srp 2009 v 10:14  •  3 děti  • Odpověz
dobre rano konici,

Sacvi ale copak se stalo??? doufam ze je manzel uz v poradku! :wink:

Luci presne noc byla hrozna, ve 3:40 jsem sla na zachod vratim se a jirka mel rozsviceno a ze ho pokousal komar a ze ho jde zabit, je celej dostipanej a ja nic :grinning: ja mela pyzamo ale jirka nemel tricko tak ho pekne postipal, tak si vzal ochranny stit :grinning: jak to nazval, zabil ho a spali jsme dal.

Miso jak ja ti ten bazen zavidim, ja dnes bych chtela taky k vode ale popravde mam strach se namocit cela kuli infekci tak aspon ty nohy :frowning2:
2. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
Ahojky holky, já od včerejška řeším, jestli koupit na mrňouse babyvak nebo jestli ho nosit v šátku, chci něco, v čem by mohl bejt u mě a já se mohla kdyžtak učit :grinning:

Jinak dneska ráno jsem se vyděsila, protože na záchodě jsem měla na toaleťáku trochu krve... :confused: Ale od tý doby nic... Na kurzu nám PA řikala, že pokud na to stačí intimka (jakože u mě už nic), nemusí se to řešit, že je to ke konci těhu normální... Zítra jdu do poradny, tak to povím doktorce... Každopádně mrňous o sobě dává vědět, takže snad je v pohodě... :slight_smile:
2. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
Kate: no moje kamaradka ma satek a je spokojena :wink:
jinak s tou krvi to muze pry byt ze zadku :pensive: tak se neboj.
2. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
ahoj babenky...

sacvi, sme tu jedna pre druhú :wink: ...tak sa netráp samička, hlavu hore a napiš či je už manža ok....

vaci, ináč provokuješ :wink: , počkaj, dobehneme k tebe a bazén si užijeme spolu s tebou :slight_smile:

dnes je u nás nechutne dusno, no aspoň slniečko nevidno, je taký mračnový opar...ja som chcela íšť a to kupko popoludní, no Milankovi sa akosi nechce a ja nechcem aby tam išiel len preto, že ja chcem...Tak uvidím, ako sa to vyvinie a keď, tak skočím zajtra s Maťkom...

a sacvi, už aj mna začína rodina jedovať, že to ešte nebude...lebo mám bruško hore....ako fajn že dr. tvrdí že hlavička jveľmi nízko...pre nich bude asi nízko keď jej bude polovica trčať von :grinning: . Je mi to štyri, ako som písala, čím skôr tým lepšie, no nech to príde vtedy, keď to prísť má a tie reči sa mi tiež počúvať nechce.... a nehovoriac o tom že otec stále tvrdí že to bude 13. alebo 18. 13. má narodky on a 18. ja....
2. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
No ahojky babule, tak ja už som sama. Maťko sa vráti až v piatok v noci, tak dúfam, že všetko bude do vtedy o.k.
No včera sa chudák riadne namakal -vytiahli sa všetky tie zárubne - tak jediné dvere, ktoré mám v byte sú vchodové a dvere na balkóny. Ale na kúpelňu dám asi plachtu, teda ak sa mi bude chcieť, veď som doma ja tak sama.
No dnes mi švagrinká priniesla ušitú perinku a vankúšik a bola zamerať mantinel - ten možno tiež dnes dokončí a na vreckár musím zajtra zbehnúť kúpiť gombíky a je hotovo, takže supiš.
2. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz
ahoj holky, my jsme byli u vody, ja si smocila jen nohy jirka taky bylo tam teda pekne narvano :frowning2: a tak to bylo naprd nebot venku je 34 stupnu a to se fakt neda.

jirkovi se zanetko taky nechtelo ale jel rad kuli me.

ted je v pokojicku a jde skladat postylky tak ja ale nemam radost nechtela jsem je mit doma. vcera jsme je ale dovezli a on je dneska chce slozit tak ja do toho pokojicku nechci vubec chodit.

zuzi to muselo byt prachu, to jste meli zarubne kovovove a ted budou drevene? z to je super ze svagrova je takova sikovna.
2. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
holis - no já na to ráno rozespalá koukala a vypadalo to, že ze zadku to není, každopádně teď už je to OK... Řeku zítra dr, aby se tam koukla víc, jestli tam není něco špatně, ale snad neee... :slight_smile:

Jinak tady je neuvěřitelný vedro... :frowning2: Už aby přišly ty bouřky a zítra má bejt chladněji, takže se pujdem asi kouknout po postýlkách a vůbec povyřizovat co nejvíc věcí, než budou zas horka...
2. srp 2009 v 17:14  • Odpověz
A ještě se teda těším na utery, protože ta paní, co od ní budu mít ten kočárek jede do Brna, tak mi ho sem vezme, doufám, že to vyjde, už se na něj těším, jen musím vymyslet, jak ho u mamky zapytlovat, aby nebyl chlupatej od psa, to by manža neustál :grinning:
2. srp 2009 v 17:19  • Odpověz
No som nateškaná, švagrinká našla doma super gombíčky a všetko to došila, takže som to pofotila a idem sem hodiť fotky a potom to idem šupnúť do práčky. :slight_smile:
2. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
Jani hej kovové išli preč a budú drevené - no teda laminátové, najprv sme chceli z masívu, no potom sme trošku poľavili.
2. srp 2009 v 19:17  • Odpověz
holky ja umiram, je tu strasny vedro ale fakt.

Kate my uz mame postylku, mame uplne obycejnou ale pevnou :grinning: kocarek teda zatim ne, ale od uterka budeme mit doma ten na terasu takze nakonec aspon to, doufam ze si do toho kocenka nelehne.

Zuzi, jaj to budete mit ted hezky, jasne masiv je predrazenej, ja tusim mame dyhu, teda nevim jakej v tom je rozdil ale masiv vim ze byl drahej strasne moc.

kdepak jsou prazacky??? potrebuju jaky mate pocasi doufam ze u vas leje at to vecer prijde k nam. slibovali ale je tu furt 35 stupnu
2. srp 2009 v 19:30  • Odpověz
No tak pridala som fotečky aj druhého mantinelu a zavinovačky s vakom na spanie.
2. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
No Jani neviem, že či teraz k vám zaveje od Prahy sa mi zdalo, že to teraz prúdi od nás a tuje teplo a teplejšie.
2. srp 2009 v 19:36  • Odpověz
No manžel šťastlivo priletel do Švédska, tak už sa teraz budem len teškať nech v piatok šťastlivo priletí domov (ešte že existujú telefóny).
2. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
No asi si tu kecám sama, tak idem čumieť do telky, zajtra tu hádam niekoho nájdem. Tak prajem dobrú nôcku všetkým maminám a miminám.
2. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz
hajte baby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ešte raz :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ja sa zbláznim z toho tepla, keď je Maťo doma, nechcem byť u našich...no asi nebudem mať inú možnosť, lebo fakt skončím s kolapsom v nemocke....a tam s ďalším..,.predpokladám že tam je to ešte horšie :confounded:

Zuzi, čo sú prázdniny, tak som do telky poriadne nečumela...lebo tam nie je do čoho čumieť :sweat_smile: . Chcela som si pozrieť ten film čo nám odporúčala Janka - Milionár z chatrče, ale nezohnala som ho....tak sa na neho teším, až ho zoženiem....

Dnes mi bolo desivo z toho tepla, aj naša micka Sabrinka celý deň preležala natiahnutá, chúďa, tá má ešte aj kožúštek...

tak krásne sníčky, babule :wink:
2. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
No dobré ránko prajem, tak prežili sme prvú noc sami, ale bolo tozvláštne, lebo drobec sa začal v noci hmýriť veľmi nízko, tak sa nezvykne, tak som sa trošku aj zľakla, ale v pohode, teraz sa už veselo načahuje k pravému rebierku ako zvyčajne.

Inak dnes je tu už od rána pod mrakom, tak asi spŕchne.
3. srp 2009 v 07:45  • Odpověz
dobré ráno.
tak teda noc byla hrozná u nás byla šílená bouřka a malé se to vůbec nelíbilo. Bylo mi špatně, ale ustáli jsme to. Doufám,. že dnes bude krapet chladněji včera bylo na chcípnutí.

nic se mi nechce. mám pořád oteklé ruce i nohy a na rukách mě bolejí klouby :frowning2: ale prý je to těma otokama, tak holt musím vydržet
3. srp 2009 v 08:12  • Odpověz
No ja našťastie musím zaklopať, mne nohy opúchajú len trošičku, tak nech im to tak vydrží. A ruky len keď som von a mám ich spustené dolu.
3. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
dobré ráno tehulky :wink:

tiež verím že dnes bude pre nás lepšie ako bolo včera, včera mi aj slzičky vyšli, ako zle som sa cítila - dostla som masáž a bolo zas trošku lepšie...v noci sa celkom dalo...teraz idem von tak snáď to zvládnem - e

Zuzi, u nás teda veľa mrakov nie je, tak sem niečo odfúkni, prosím :sunglasses:. A Zuzi, už len 4 krát sa vyspíš a opäť nebudeš sama.....s nami to ubehne
opuchajú mi tiež len nožky a to veľmi, veľmi malilinko a len sem- tam...

pekný čo najmenej teplý dníček prajem :slight_smile:
3. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
Aj tebe žanetka pekný deň, ja sa tiež vyberiem niekam do mesta, nech niečo popozerám a a potom idem upratať jednu izbu od toho prachu dôkladne - teda dnes možno zvládnem 2 aj pracovňu - budúcu detskú a spálňu. Viac nesmiem, aby som sa nenudila ostatné dni.
3. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
Krásné ráno holky,

tak já dnešní noc po dlouhé době zase dobře spala. Malá je nějak až moc klidná, tak snad je v pohodě. Od soboty sem tam malý kopanec a dost. Včera jsem koupila kojící podprdy a snad už mám do porodnice všechno důležité. Takže můžeme rodit :slight_smile:

Waci ty si to těhu taky pěkně užíváš, co?

Jajka taky mi občas bývá zle, ale většinou to po tom jednom dni přejde a je zase dobře, takže neboj, bude líp. :wink:

Aurelko ty si takhle rozděluješ práci, jo? :slight_smile: Já to většinou beru všechno najednou, jenže my máme 2+KK :grinning:
3. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.