• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
grabu napiš na správce na MMB já tohle už jednou taky řešila je tam někde černá listina není ta ženská tam napsaná třeba? ale napiš mu určitě co se stalo oni jsou velice ochotní
15. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
hmm zkusim to nějak o víkendu pořešit...už je to víc jak měsíc a štve mě, že taková ženská si to dovolí k těhotný mamině... :angry:
15. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
autor
waci ty sukýnky na mimibazaru jsou ale vážně moc hezké:slight_smile: i ty ostatní barvičky:slight_smile:
15. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
grabu mně se právě taky moc líbily :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
dala jsem do alba i tu noční košilku co mám do porodnice. Jako holky fakt mám úchylku na růžovou :grinning:
15. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
waci, košilka je krásná :slight_smile: Budeš i s miminkem určitě celá v růžovém :wink:
Já mám radši pyžama a jedno se mi tam na těch stránkách taky líbí :slight_smile:, ale nevím, jestli je pyžamo do porodnice vhodné? Asi radši košilka co?
15. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
waci moc pekne veci jsi nakoupila. :wink: jinak takova romantika seznameni ty zacatky to je vzdycky legrace ze? ja lezim jsem prezrana od obeda :wink:
15. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
Marti pokud ti nebudou dělat císaře, tak to asi nevadí, ale radši bych volila taky košilku. Já jsem ale četla, že tam stejně holky používají ty andělíčky jejich, protože je několikrát denně stejně zakrvácí .......
15. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
broučku, to jsem si taky říkala, jestli nebudou lepší ty jejich, že tolik svých mít asi ani tak nebudu. A už jsem kolikrát měla v nemocnici ty jejich košilky a nejsou tak strašný, i když nejsou hezký :wink:
15. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
Holky já si taky říkala že to vydržím v těch jejich andělíčkách ty dejmetomu dva první dny, a pak že si vezmu nějakou svoji košilku...ale musím si taky nejdřív nějakou koupit...mám doma jen saténovou a nebo pyžamo...tak to budu muset ještě nějako pořešit:slight_smile:
15. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
No já právě četla něco o Motole a tam holky psaly, že dost krvácely a zbytečně by si ničily svoje košilky. že jim i dost teklo mlíko a měly to pořád pobryndané. a hlavně se prý dají dobře odendat na kojení.
15. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
autor
Broučí v kolik jdete na ten UZ?
15. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
Za hodinku vyjíždíme a jsme objednaní na 15,30. Zkusím ještě večer naskenovat fotky, ale to musí manžel, tak snad bude mít čas :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
autor
Já nevím jak budu mít o víkendu přístup k netu, protože jedeme na moravu k Járovým rodičům, ale snad se budu moct podívat na tu vaši berušku:slight_smile: tak držim pěstičky ať je hezky natočená a ať je vidět co nejlíp :wink:
15. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz
Díky Gabi :slight_smile: Snad si dá tentokrát říct a bude pěkně natočená :slight_smile: Já taky nevím, jestli to zvládneme naskenovat, pak mám manžela až do úterý pryč, takže to musíme zvládnout dneska. :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
Jéje ty budeš slaměná vdova jo:slight_smile: a kam se ti ztratí?
15. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz
koukám holky že probíráte košilky..já si v porodce taky vemu jejeich. Kamarády co rodily taky říkaly že kolikrát protekly apod.a že je škoda si ničit svoje košilky že jsou pak k vyhození..
15. kvě 2009 ve 14:38  •  3 děti  • Odpověz
autor
No nic holky já to dneska balim v práci a jedu dom...třeba se ještě doma připojím...jestli neusnu:slight_smile:
Tak zatím papa
15. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz
Odjíždí mi v sobotu na služební cestu a jsem až do úterý sama doma - takže to po cvičení můžeme roztočit :grinning:

Letíme na ten UTZ, tak se večer přihlásím.

zatím papa
15. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz
Holky tak jsem 4D oplakala, protože Lucinka měla tvářičku v placentě a za celou hodinu jsme jí nedokázali otočit. :frowning2: Takže máme jednu fotečku, která je taková nijaká a jinak nic. No nedá se nic dělat, hlavně, že je zdravá ....
15. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz
Teda broučku to je fakt zákon schválnosti.. :unamused: Ale jak píšeš..Hlavně že je Lucinka zdravá ale i tak to člověka mrzí - úplně vím jak ses těšila..
15. kvě 2009 v 18:02  •  3 děti  • Odpověz
broucek aspon se mas na co tesit v srpnu, live je to stejne lepsi :wink: ale fakt hlavni je ze je zdrava holcicka vsak si ji pak uzijes dodatecne.
ja jsem zpet byli tu nasi to byla hekticka navsteva s chlapem co meri zaluzie to vam byl ale tutan :frowning2: i metr sem mu musela pujcit. nicmene budem mit obycejny zaluzky pac vertikalni nas na jedno okno vysly 5400kc tak sem rekla at mi da normalni vsude ze vertikalni dokoupime casem, ted chci vybavu na kristynecku.
15. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz
Taky mě to moc mrzí, tak krásně tam zívala, mávala nám, ale jak jsme jí chtěli zaměřit, tak se schovala. Asi to bude holka stydlivá. I po schodech jsem šla skákat, aby se otočila a nic. Ach jo, my máme fakt takovou smůlu...
15. kvě 2009 v 18:58  • Odpověz
ahojte kočenky, tak ja som si dnes ten polštár - vankúš kúpila. Na nete som si nevedela vybrať, tak som ho kúpila rovno v predajni, kde som si ho najprv omrkla... teším sa na dnešnú noc, dúfam že budem spokojná :slight_smile:

brouček, som prekvapená, že ťa poslali skákať na schody. Babenku čo bola na 3/D predomnou dr poslal domov a dal jej druhý termín, lebo miminko bolo zle natočené a nebolo ho vidieť. Ešte som to komentovala, že je to super prístup a dr. reagoval, že veď ako by to bolo, ak by sme si zaplatili a prd z toho mali...
15. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
Jaji u mě je už asi pozdě. Zkusím tam ještě zavolat, ale myslím si, že už nebudu mít šanci na objednání. Nevadí, už jsem se s tím smířila a prostě si počkáme na originál :grinning:
15. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
kamoška hovorila že sa jej zdalo, že foto z 3D sa nepodobalo "originálu" po pôrode, no ja keď mrknem na Lauru z 3D a Maťka keď sa narodil, tak tam podobu vidím... uvidíme :wink: . Aj tak sa stále smejem, že najväčšia prča bude, ak bude mať Laurinka pipika :dizzy_face:
15. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
a kočulky, zajtra prosím držte palce maťkovi, máme preteky v BA - v Čunove a ja idem rozhodovať, tak nech mu niečo nepokašlem :grinning:
15. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz
Ahoj těhulinky,tak jsem konečně dorazila z práce, trochu pojedla a už aby se šlo spát... Jinak musím oznámit, že jsme dneska započali 6. měsíc těhotenství, toto letí :grinning:
K.ate, to jsem ráda, že srdíčko má Kubíček v pořádku, my jdeme na srdíčko ve středu, tak doufám, že bude vše ok.
Ještě zítra na odpolední a v pondělí na ranní a potom mám týden dovolenou, tak se těším, jak se budu pěkně flákat :dizzy_face:
jinak my na 3D nejdeme, podle Jirky je to zbytečné, že si raději počkáme na originál, vzhledem k tomu, že poslední ultrazvuky nám nevychází ani normální fotečky, mimísko se pořád schovává, tak nevěříme, že by se ukázalo zrovna na 3D :grinning:
15. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
Zdravím, takhle "navečer" :slight_smile:

broucek - s tím ultrazvukem je to škoda... Ale asi vám malá fakt chce nechat překvápko :slight_smile:

calli - díky :slight_smile: Budu držet pěsti, ať je u vás srdíčko taky v pořádku :slight_smile: Já byla před tím ultrazvukem šííííleně nervózní, ale nakonec to dopadlo parádně :slight_smile: Manža měl taky radost a hlavně jsme oba koukali, jak zajímavě měli ten ultrazvuk udělanej (barvama odlišenej směr toku krve v srdíčku :grinning: ) - asi "profesionální deformace"

Jinak dneska jsme s manžou byli na stříhání, tak vypadáme zas trošku jako lidi :grinning: A hlavně jsme se při té příležitosti stavili u babičky a změřila jsem si tlak... Měla jsem 104/64 a tep 92... Tak já nevim, vždycky si u doktorky připadám jak blázen, ale mně fakt ten tlak lítá nahoru jen u ní... Ale když o tom tak přemýšlím, tak když jsem chodila dávat krev, taky jsem vždycky před odběrem měla tlak o hodně vyšší, než je u mě běžný... :confused: :confounded:
16. kvě 2009 ve 02:42  • Odpověz
Jinak jsem byla poslední dny trochu nervózní, že se malej moc nevrtí, ale dneska večer mi to vrátil i s úrokama, občas by mě zajímalo, co tam vyvádí.... :grinning:
16. kvě 2009 ve 02:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.