• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
No idem ja teda vyžehliť tie veci do postieľky.
3. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
Já čekám na skoro švagra, který má u nás nějaké věci. Jak si je vyzvedne, tak jdu pověsit prádlo a musím vyžehlit plínky. Pak vyperu poslední věci pro Lucinku - jo, včera jsem jí koupila capáčky :sweat_smile: - a uvidím co budu dělat odpoledne.
3. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahoj holky a miminka,

Tak muž už naštěstí aji zdravej takže nám v porodu nic nebrání ale pomalu začínám plánovat co budu dělat o víkendu pře pochybuju že bych třeba nějakou náhodou rodila.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Termín mám zítra ale na nic to teda vypadá..ach jo..
3. srp 2009 v 09:08  •  3 děti  • Odpověz
Sacvi neboj, to se může spustit raz dva :wink:
3. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
Broučku mně už se chce chvilama úplně vzteky brečet :sweat_smile: :zipper_mouth:

Já už prostě chcu rodit a just ne a ne..
3. srp 2009 v 09:15  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky. Sacvi, jsi statečná. Třeba už to bude. Nejsou nějaké rady na vyvolání porodu? :wink: Děcka poraďte. Za týden jsem přibrala 2 kg. Mám podezření na zadržování vody. No doktorce jsem se nedovolala a na gyndě ve špitále byla jakási neschopná sestra, která ani nedokázala říct, jestli je to normální. Prej jastli se mi něco nezdá, ať dojdu. Jen jsem chtěla vědět, jastli to neohrozí mimušo. Včera mi natekly haxny, měla jsem je jak hroch včetně stehen. Nemáte s tím někdo zkušenosti?
3. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
kajro nám nepomáhá nic..zkoušela sem snad už všechny babský rady a mimoušek jakože nic :sweat_smile:
Jinak u mě to bylo normální že sem třeba za týden přibrala 2kila..navíc teď ke konci mimi nejvíc a nejrychleji přibývá na váze takže to má na to určo taky vliv.
No musíš vidět sama jak moc jsi nebo nejsi oteklá...mně jen sem tam malilinko oteče levej nárt že se nemůžu vlezt do boty ale jinak nic..
3. srp 2009 v 09:37  •  3 děti  • Odpověz
Holky, letím do města. Ségra má zítra narozky, tak jí jdu koupit dárek. Ahojte. :slight_smile:
3. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
Sacvi tak to prostě je. Když mimčo držet chce, tak se udrží ať děláš co děláš :unamused:
3. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
jo jo..je to tak..a já měla takovou radost že budu rodit dřív a mimi aspoň nebude tak velké a radost sem měla že nebudu přenášet a že mně nikdo nic nebude vyvolávat a teď mám pomalu po radosti.. :sweat_smile: No tak třeba eště zítra :grinning:

holky schválně sem se vyfotila abyste viděly s čím se tahám :confused: :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3099742&vReferer=
3. srp 2009 v 10:22  •  3 děti  • Odpověz
Dobre rano holky,

u nas teda vecer to vypadalo ze prijde bourka ale jen se bliskalo a nic z toho. :angry: a pritom se rika ze za bourky se vyvolavaji porody, tak nic :confused:

Ja dnes rano byla s kocickou u pani veterinarky a zitra jedeme zase znova, tece ji ocenko, roste ji tam nejaka rasa tak ji to budou vypalovat, no jsem z toho na nervy, ona tak nema rada cizi prostredi a zase bude uspana, ach jo, ale delam to pro jeji dobro. :pensive:

Holky ja teda nevim co to ty otoky jsou ale je me vas moc lito, a jestli to i boli, ale mame to za par :sweat_smile:

Sacvi ja ti rozumim, ja mam sice jeste 11 dni cas ale taky bych sla rodit hned a vecer kdyz usinam si zas rikam, sem ja vubec psychicky pripravena? :grinning:
3. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
holisko ahoj, to já už nepřemýšlím nad ničím..ani esi su připravená..ani esi to bude bolet jen myslím na to jak už to chci mít za sebou a prďolku našu u sebe :dizzy_face: :grinning:

Chuděrka kočička..tak to bude brzo ok
3. srp 2009 v 10:25  •  3 děti  • Odpověz
Sacvi to je teda už pořádný pupík :grinning: To se ti nedivím, že už ho chceš dát pryč :wink: Já mám asi tak poloviční :sweat_smile: No, ale taky jsem o nějaký ten pátek pozadu :slight_smile:

Jani ta vaše kočička má taky chuděra pořád něco, co? :unamused:
3. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
tak a teď si jdu dát broskvičku a jdu chystat obídek. Budu dělat cuketové soudečky s bramborem a okurkovým salátkem tak snad to bude dobré :slight_smile:

Zatím páá :slight_smile:
3. srp 2009 v 10:31  •  3 děti  • Odpověz
Sacvi to je teda mega pupik, jak se ti spi???

kocenka je narocna, ona je exoticka takze na ocicka bude trpet obcas ale ted ji chci mit vylecenou pred porodem at s ni jeste nemam starosti. :frowning2:
3. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
Tak sacvi ať se to povede :slight_smile:

Jani to chápu, taky už mám pocit "zahnizďování". Pořád se snažím všechno mít hotové "kdyby náhodou". :slight_smile:
3. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
brouci i ja, ale stejne si furt rikam, ze nemam vse, napriklad vypranou kojo podprdu jeste nemam nebot bily pradlo budu prat az ve stredu, ale domluvila jsem se s jirkou ze porodim o vikendu at nemusi v praci vsem zvedavcum rikat ze uz jsem porodila, je to totiz na nej moc, kazdej se ho furt pta :grinning:

kdepak je Gabinka s Lucinkou???
3. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
No Sacvi bruško máš teda krásne velikánske, ja ho mám oproti tebe pidi. Neboj ono to už čoskoro príjde a drobec bude pri tebe.
No a už som dožehlila a trošku poupratovala, cchela som už teda nastrojiť postieľke, ale počkám, čo zajtra povie pán doktor, aby sa to moc nezaprášilo, ak by to malo byť ešte dlho.
3. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
Krásné pondělí těhulinky :slight_smile: My jdeme na přednášku o kojení, tak jsem zvědavá, má to trvat tak 2h :grinning: Zatím papa
3. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
No tak ja nakoniec dnes zdrhám pozrieť do tábora, tak sa vrátim asi až večer, ale ešte k vám nakuknem.
3. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsme doma... Byli jsme u doktorky, malej je v pohodě a začíná se prej už otáčet správně... :slight_smile: V pátek si mám zavolat na výsledky stěrů kvuli těm nešťastnejm kvasinkám... :frowning2: Jinak všechno v pohodě... S manžou jsme se byli kouknout na i na nějaký postýlky, tak uvidíme, kterou nakonec koupíme :slight_smile: Manžovi se líbily spíš ty o něco málo dražší... Ale zase mi přijde, že tam líp sedí ty rošty... Tak uvidíme :slight_smile:
3. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
tak jsem poobědvala udělala jsem filé a brambory a jsem plná.

broucek řeknu ti, že už to chci mít za sebou, už mě to ani nebaví.

jinak jsem dost dobře vymalovala kuchyni kečupem, tak bude manžel asi ve čtvrtek jak bude mít volno malovat. prostě jak mě ty ruce bolí tak mi láhev s kečupem vyklouzla a jak spadla tak ta plastová láhev praskla a kečup se rozletěl na všechny strany :unamused: pořád mi něco padá z rukou :frowning2:
3. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
ahojte berušky :slight_smile:

tak sacvi,naprosto ťa chápem,ja by som doktora asi už obesila za to,ako dopredu ti prorokoval porod a ešte nakoniec budeš prenášať...ja pevne verím,že teraz vo štvrtok mi doktor povie,že sa to pekne hýbe,prenášať nechcem a ani si nenechám,požiadam poprípadne o ten Hamiltnov hmat,čo som počula,tak to dobre zaberá ...

dnes mám strašnú náladu,normálne by som vraždila,od rána od 7hod susedia pod nami prerábajú jadro a celkovo opravujú byt,takže ten randál,vŕtanie,rachot a pod.,nepočujem ani vlastné slovo,ani na tom wc nemám 2min kľud :slight_smile:,do toho Liborovi asi šibe,vytiahol gitaru,medzitým si púšťa CD,keď nevie chytiť tón alebo pod.,takže ak máte niektorá záujem o luxusný cirkus,kľudne prídite...ja to asi zabalím a zdrhám z domu...

Jani,Broučku,tiež sa snažím niečo stále robiť,ale s tým mojím pupkom (SACVI mám podobný ako ty,tak ti rozumiem) je to fakt mazec...

Gábi je ešte u rodičov,mala tam ráno zubára...

No vidíš Kate,gratulácia k peknej kontrole

Waci,tak to s tým kečupom sa raz stalo aj mne,nič si z toho nerob,no manža to snáď chápe a rád to vymaľuje :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
tak ja mám na vás fakt smolu babenky,ja sa idem fakt obliecť,dám si niekde obedík a hlavne budem mať trochu kľudu...tak pekné odpoludnie,opatrujte sa mi
3. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
autor
Haloooo copak tady nikdo celý odpoledne není???
My byli na víken u našich a já se tak těšila že z toho ponocování a pak nadrncávání u¨na dálnici bych mohla porodit a ono nic:frowning2: no asi si ještě počkám:slight_smile:
Kate super že kontrola je ok...waci ten kečup mně docela pobavil...promiň :pensive: ale nic si z toho nedělej...mě taky všechno padá z rukou...snad se to brzo zlepší nebo zdemoluju celej barák:slight_smile:
Sacvi super že je manža už zdravej...a pupík máš už teda pořádnej...já jsem na tom taky podobně a je to už fakt náročný...když někam jdu funím jak sentinel...tak přeju ať v noci příjdou pěkně pravidelný stahy a jsi těch 5% co se rodí v termínu :wink: :dizzy_face:
Aureli máš moc šikovnou švagruši že ti ušila tek hezký povlečení:slight_smile:
Holky chtěla jsem se zeptat...náš malej je v bříšku jakože na štorc...hlavu má teda prý dolů...i když nevím jak to pohmatem poznaj...ale jinak leží z pravýho boku na levej a kope mě na levým boku...myslíte že je to normální...že se tam pak u porodu otočí a půjde doře ven? aby se mi tam nešprajcnul a nemuseli ho nějak tahat...já se docela bojím...no zítra mám kontrolu tak se doktora zeptám...jsem taky zvědavá co mi řekne k tomu mýmu srdíčku...no to bude den...už to vidím že zase půjdu domů naštvaná že se mnou nic nedělají a nechají to všechno náhodě...já tak nesnáším nejistotu...chtěla bych mít všechno jasný a naplánovaný...no ale to bych toho chtěla moc já vím:slight_smile:
3. srp 2009 v 17:07  • Odpověz
autor
Lucinko tak co rámus...už je to lepší? já tě chápu...tady je zase docela klid...Jára usnul a za chvíli ho musím vzbudit na volejbal...i když to tady vypadá na déšť tak nevím jestli budou hrát...
No a s tím že do toho rambajzu Libor vytáhl ještě kytaru no to si mně rozesmála:slight_smile: :grinning:
Co sis dala ve městě dobrého?
Já byla dneska u tý zubařky na kontrole po rovnátkách a představte si byla sem objednaná na 9h a byla tam asi na záskok za dovolenou taková mladá sestřička a ona na mě zapomněla a já tam seděla jak tydýt asi 50 minut...už sem se chtěla zeptat jestli na mně náhodou nezapomněla...protože už asi 4 lidi co přišli po mně šli a já nic...a už sem málem omdlívala...no ale naštěstí mně zrovna zavolala...ale to čekání někde na tvrdý lavičce už mi fakt nedělá dobře...a navíc jsem už i ze všeho hned podrážděná...no asi to nemusím popisovat...myslím že mě chápete:slight_smile:
Jo a dneska mně dostal šéf...volali mi z práce jak se mám a jestli jsem ještě v celku...a on mi pak říká že mi jeho žena vzkazuje že budu stejně ještě 8 dní přenášet...tak ať se moc netěším...no chápete to jak jsou ti lidi někdy škodolibí...to je hrozný...tak jsem jí nechala vzkázat že ať si nemyslí, ale že umím v poslední době poslat klidně někoho do háje...tak ať si nekoleduje!!! no a ještě se divili že se za nima zítra nestavím...že když jedu na kontrolu tak snad můžu přijet za nima...oni sou fakt natvrdlý...ono je fakt mooooc příjemný v tomhle vedru někde cestovat tramvají a nadrncávat se...no...praštila bych je všechny...ale že by přijeli oni za mnou to je nenapadne:slight_smile: no to jsem si hezky postěžovala na všecno co mně trápí:slight_smile: no a už zase poslouchám vás...tak už se tu někdo objevta ať mám s kým kecat:slight_smile:
3. srp 2009 v 17:18  • Odpověz
Gabi vitej zpatky :wink: :wink: :wink: to jsi urcite pekne napapana od rodicu co?
no ja mam brisko asi mensi, ale taky teda je to zatez, mam porad 96cm a vic uz nerostu :grinning:

jinak ja posledni tyden dokonce citim i rucicky, takze ja nevim jak tam je ale taky me prislo ze se otocila napric, nebo pak jsem mela pocit ze se otocila uplne, vis mozna to nebudem prozivat oni doktori to urcite poznaji a my se nebudeme zbytecne nervovat.

Luci, ja ti verim ze ten hluk blbe neses me treba jen jirka nasere tim ze, ja se divam na neco na pocitaci a on si pusti nahlas vedle muziku a ani si nezavre dvere. tak to pak radim po byte jako lev :grinning:

gabi sleduju taky jsi dneska v razi :slight_smile:
3. srp 2009 v 17:56  • Odpověz
autor
:slight_smile: no tak nějak Jani:slight_smile:
No napapaná jsem dost...nejlepší bylo grilovaný kuřátko s pěkně křupavou kůrčičkou na těch rybářských závodech:slight_smile: asi to nechám jak říkáš na doktorech to otočení...ale člověk nad tím pořád přemýšlí víš jak... :confounded: :sweat_smile:
Já mám bříško asi 116cm a je už asi měsíc stejný...ale jak prcek pořád roste tak je čím dám víc nacpaný...a už mi i popraskalo...takže mám dole strie...ale to se hold nedá nic dělat :pensive:
3. srp 2009 v 18:00  • Odpověz
Gabi, to nevadi strie nejsou nic osklivyho! jinak i moje kristynka tam ma asi malo mista ja taky furt si rikam treba kdyz umeju vanu tak jak jsem zvohla tak si rikam doufam ze jsem ji nejak neublizila :unamused: neboj oni by to lekari urcite poznali, ja pevne doufam ze me udelaji zitra UTZ jdu na monitor. chtela bych ji videt a taky vedet vahovej odhad :fearful:
to je jasny ze mas vetsi brisko vzdyt Stepulka nebude zadna mala babovka :dizzy_face: bude to chlap jako hora :dizzy_face:

ja na toho konika musim prestat cumet tak casto ja varim a zas se me to pripalilo, nastesti ne moc ale aspon trochu :frowning2:
3. srp 2009 v 18:06  • Odpověz
:wink: grabu mimino pokud už je hlavou dolů tak se točí ze strany na stranu a někdy může i dokola a pak se třeba zase vrátí. Aspoň takhle je to popsáno v mojí těhu knížce.
jsem ráda, že jsi se pobavila s kečupem.
:grinning: :grinning:
naštěstí manžel je úžasnej a smál se tomu a řekl že si z toho nemám nic dělat, že tu jednu stěnu přelíčí je to zlatíčko.
NO nic já se pro dnešek loučím jdu se vykoupat a hupsnout k telce. :wink:
3. srp 2009 v 18:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.