• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
je to mobil na o2
3. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
tak holky přeju hezký hraní :grinning: my si ještě s prďolkou počkáme... :slight_smile: A možná už mám vybranou postýlku :grinning: Ale manža se chce kouknout ještě i na jiny... :confused: :grinning:
http://kocarky-ruzovypanter.cz/image.htm?img=produkty/variace/3775.jpg

jen nechci se stahovacím bokem, přijde mi to zbytečný... :grinning:
3. srp 2009 v 19:18  • Odpověz
Holky ale je Vám jasné že nejdřív sem na řadě první já a pak až vy jo!! :grinning: Dokuď neporodím ja tak na porod zatím žádná ani nemyslete :grinning:
3. srp 2009 v 19:19  •  3 děti  • Odpověz
Jo a já vám dneska měla sen... Že jsem začla rodit a hlavička byla skoro venku a PA nikde a já se bála zatlačit, tak že se mi mimís vrátil zase zpátky :grinning: S manžou jsme odešli a vrátili jsme se za chvilku do porodnice, tam byla obrovskáááá fronta, tak jsme se na to vykašlali a šli jsme jinam... :grinning: Tak doufám, že takhle nebudu rodit ve skutečnosti :grinning:
3. srp 2009 v 19:21  • Odpověz
autor
:slight_smile: Sacvi jasně...neboj:slight_smile: i když já to měla s prckem domluvený na zítřek a už to moc nevypadá...tak koukám že ten náš mrňous už teď neumí poslouchat! :grinning:
Kate ta postýlka je moc hezká...a mě teda stahovací bok vyhovuje moc...kolik má ta postýlka poloh?
3. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
dobre, dobre, tak počkáme na Zuzku, aby mala doma miláčika :wink: Sacvi, Ty to otestuj a daj si turnaj s manžou ale opatrne - nie kvôli Tebe xixi, ale aby on opäť neochorel xixi
Zuzi, sms som poslala - prišla???

Takže navrhujem v sobotu - Brno :dizzy_face:
3. srp 2009 v 19:23  • Odpověz
grabu - polohy má 3, my jsme na ni dneska s manžou koukali a právě nám přišlo, že docela pohodlně dosáhnem i na tu nejnižší polohu, když ta bočnice stažená není...
3. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
jaji - tak já příjdu fotit :grinning::grinning::grinning:
3. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
k.ate ty máš teda sny :grinning: My taky nemáme stahovací bok ale máme vyndavací tyčky :wink:

Grabu já už měla termínů domluvených s mimi a vidíš..taky je nějaký neposlušný :sweat_smile:

Jaji vidím to tak že v sobotu půjdu s Vama. Brno mi naprosto vyhovuje :wink: :grinning:
3. srp 2009 v 19:26  •  3 děti  • Odpověz
Jaji poslala som aj späť- teda prišla.
3. srp 2009 v 19:26  • Odpověz
sacvi - no mně jsou ty vyndavací tyčky sympatičtější :grinning: Tak uvidíme... :slight_smile:
3. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
Ani ja nemám sťahovací bok, ale ten náš sa dá dať preč a dá sa tam iba taká malá bočnica a prisunieme ju k našej posteli.
3. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
k.ate, tiež sa prikláňam že postieľka je pekná a sťahovací bok by som určite brala...nemám ho ale len preto, že mám postieľku zadara od segry...pri prvom som mala a bolo to super...
3. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
k.ate tak to máme obě stejné sympatie :wink: :grinning:

aureli to je taky dobré :slight_smile:
3. srp 2009 v 19:28  •  3 děti  • Odpověz
Já bych nejradši tu postýlku už objednala, ale manža s tím chce počkat, dokud nebudem přestěhovaní, aby ji nemusel potom kdyžtak tahat od mojí mamky na ty koleje, ale dovezli nám ji přímo tam... :grinning:
3. srp 2009 v 19:29  • Odpověz
No práve som si urobila francúzsku manikúru na ľavej ruke, len neviem, kto mi ju spraví na tej pravej.
3. srp 2009 v 19:30  • Odpověz
aureli :grinning:
3. srp 2009 v 19:31  •  3 děti  • Odpověz
jaji - no já koukala na postýlku, co je u manžovejch rodičů (tu bychom si mohli vzít, ale vadí nám velký rozestupy mezi těma tyčkama a ten stahovací bok je vychozenej) a ta je mnohem vyšší, u té bych ten stahovací bok chtěla, protože tam bych na tu nejnižší úroveň roštu prostě nedosáhla, ale tyhle nový jsou nižší, takže mi to připadá trochu zbytečný... Ale třeba se pak za to budu mlátit do hlavy :grinning:
3. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
Len musíme ešte na postieľke prevŕtať nejaké dierky na nové polohy, aby sedela výškovo potom k našej posteli.
3. srp 2009 v 19:32  • Odpověz
Zuzi, prišla, len mám mobil na nabíjačke v spálni a na nete som v obývačke...ale už som si ju našla :slight_smile:

sacvi, nevymýšľaj a začni :angry: ...lebo Ťa predbehnem :grinning:

k.ate, tyčky sa dajú vybrať...aj my sme ich v určitom období vybrali a mrňus chodil ako "havinko" a mal z toho nesmiernu radosť... a dočiahnuť dočiahneš, no má to sťahovanie niečo do seba a mne to vyhovovalo. Ale teraz to budem musieť zvládnuť bez...pohoda...ale keby som kupovala novú, tak so sťahovacím bokom. Čo ak otehotnieš veľmi rýchlo a budeš sa musieť s bruškom skláňať pre Kubíka? :astonished: (ale Ti doprajem...xixi)
3. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
No moja je tiež nizučká a práve som pozerala k zemi je to 14 cm.
3. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
No asi to nepôjde, idem to odlakovať.
3. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
:slight_smile: no ta naše je se stahovacím bokem takže já jsem to nezkoumala...ale vyhovuje mi to je to jednoduchej systém a právě že mně taky všude vadily ty rozestupy mezi tyčkama a tak máme s plochýpa a ne kulatýma a ty se vyndavací snad ani nedělaj...tak asi proto:slight_smile:
Myslím že to je ale všechno o zvyku... :wink: no a Jajka ti teda fakt přeje Kate...to mně pobavilo:slight_smile:
3. srp 2009 v 19:36  • Odpověz
holky tak razím na prochajdu sama :unamused: Muž má moc práce..nejdřív že pude a teď na mě volal ať jdu sama tak mám radost že je celej den doma a ani večer nemá čas jít se mnou na procházku..no jo co nadělám..
3. srp 2009 v 19:37  •  3 děti  • Odpověz
k.ate, to máš pravdu, že táto postieľka je nižšia ako tá, ktorú sme mali pri Maťkovi
3. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
koukám že dneska to je s procházkama na prdlačku všude co Sacvi...no tak se projdi sama...aspoň tě nikdo nebude honit...jako mě:slight_smile:
3. srp 2009 v 19:38  • Odpověz
sacvi, nechoď samaaaaaa, rodiť sama vonku to neeeeeeeeee :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
No sama by som sa už bála. Tak dávaj na seba pozor a zober si mobil, keby náhodou niečo.
3. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
gabi, ja ani tehotná nemusím byť a svojmu mužovi nestíham...vždy na neho zakričím že "haf, haf" - akože psík je moc za ním počas venčenia, nech ho počká xixi
3. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
jaji - doufám, že tak rychle to nebude :grinning: Na Kubíka se moc těším, ale přece jen bych šlá ráda do práce, pokud se zadaří dodělat magistra, aspoň na chvilku :grinning:
3. srp 2009 v 19:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.