• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
k.ate, myslím že to by fakt nebolo dobré, nás na pschológii učili, že najvhodnejší rozdieľ z hľadiska psychiky prvého dieťaťa je v období, keď dieťa nastúpi do prvého ročníka - čiže 6 rokov.... my sme si to trolilililililililinku predĺžili xixi
3. srp 2009 v 19:44  • Odpověz
No ja iba trošku spomalím, keď nestíham a Maťko pochopí, že frčí moc rýchlo.
3. srp 2009 v 19:44  • Odpověz
to muž dyž se mnou jde tak jde pomalu..eště aby valil dyž já su ráda že se valím :grinning: Ale just bych chtěla začít někde venku rodit..aspoň by to měl zato že nešel se mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
3. srp 2009 v 19:45  •  3 děti  • Odpověz
jaji - já bych chtěla tak 4 roky rozdíl, ale kdo ví, jak to nakonec dopadne :grinning:
3. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
No ale bneviem si predstaviť mať prváka a novorodneca, by som sa zbláznila, obom sa treba moc venovať.
Zuýzi, Ty máš alechápajúceho manžela...micka a čo tie fotky...kedy budú ďalšie...príde ti až v piatok, snáď ich nebudete robiť až v pôrodke :grinning:
holky tak jdu..zítra pa pa :slight_smile:
3. srp 2009 v 19:47  •  3 děti  • Odpověz
autor
Sacvi tak přeju moc hezkou prochajdu:slight_smile:
3. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
No dúfam źanetka, že ich ešte stihneme nafotiť, teraz bolo toho hrozne veľa a tak sme nestíhali, ale hádam ďalší týždeň si nájdeme čas, ak teda už nebudem niekde inde, ale ja sa chystám rodiť 21 - ako povedal ujo doktor v hlohovci, tak uvidíme.
3. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
Sacvi žiadne pa zajtra, lebo v noci frčíš do pôrodnice a hotovo. Ale až po polnoci :wink: .
3. srp 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
Holky já začínám být nějaká unavená...tak se jdu asi vykoupat a odpočívat...ještě si vás kdyžtak dočtu:slight_smile: tak zatím papa
3. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
to sa síce treba...ale prváčik nemusí chodiť do družiny lebo si doma (ani ráno ani popoludní), mamina neletí z práce s vyplazeným jazykom a kým mimčo popoludní spí, tak sa dá venovať školáčikovi a keď sa mimčo zobudí, tak školáčik už má pred sebou len zábavku. Toto obdobie je vhodné z dôvodu, že to staršie dieťa má okolo seba veľa nových podnetov - pani učiteľka, deti v škole, nové povinnosti - učenie a oveľa menej žiarli na mimčo...takto nám to odôvodňovali...
3. srp 2009 v 19:50  • Odpověz
Pa Gabi.

Inak ako som kedysi plánovala, že kúpim fľašku tommee teeppe, tak nakoniec som zostala pri Avente, lebo tá je všade a tá mnou vyhliadnutá by sa daal kupovať len cez net. Tak som využila 15% zľavu v DM a kúpila som aventku tam, tak ma vyšla celkom fajn.
No teraz mi trklo, ž eešte musím povyvárať veci. Asi zajtra.
3. srp 2009 v 19:52  • Odpověz
ja si idem postaviť hrnce s vodou - nemáme teplú a tiež potrebujem kúpeľ :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Zdvíhať ťažké by sme nemali že???? takže ja naplním tie najväčšie a najťažšie hrnce :grinning:
3. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
No ale predstav si, že sa ti narodí nespavé bábo a ten prváčik chudáčik je zrovna z tých, čo aj tak do školy nechcú a učí sa im ťažšie, no asi by som kolabovala.
3. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
ja som zatiaľ vyvarila len dudlíky a silikónové klobúčiky na bradavky...fľašky nechám až keď sa vrátim z pôrodky, ak ich bude treba... no, idem na tie hrnce
3. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
A hlavne siurob veľmi teplý ten kúpeľ - to sa tiež nesmelo, lebo sa z toho skôr rodí, tak šup horúcu vodu - nie vrenú.
3. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
No ja idem vyvárať tiež len cumlíky, klobúčiky a mušle na bradavky, no a odsávačku mlieka.
3. srp 2009 v 19:55  • Odpověz
Zuzi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: mysli pozitívne. Ináč, ak ma to chytí vnoci, kedy najskôr Ti môýem poslať sms, aby si sa nehnevala že som ťa zobudila?!?!?!?
3. srp 2009 v 19:55  • Odpověz
ano, ano, na odsávačku som zabudla - tá je už tiež vyvarená...
3. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
Hocikedy, mne to nevadí, nemám tam nastavené nič brutálne, takže v pohode o každej hodine.
3. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
Inak zajtra si asi budem spievať Mirka Žbirku - už len 22 dní.... :slight_smile:
3. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
to pozitívne myslenie som myslela na nespavé mimčo...to s tou teplou vodou sa mi objavilo až teraz a dík za pripomenutie...ale teraz v tomto teple neviem, neviem ako teplúzvládnem xixi...no idem, nezabudni napísač, kedy môžem sms poslať... pa
3. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
aaaa, už si to napísala, ok, tak nápodobne :slight_smile: , pa :dizzy_face:
3. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
už som písala - hocikedy, sa ti to asi neskoro fakt ukazuje. Mne to nebude vadiť, že ma to zobudí - teda ak ma to vôbec zobudí.
3. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
Holky to je nápad s tou horkou vodou...jdu taky na to...udělám si vanu se svíčkama a pohodičku:slight_smile: tak pááá
3. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
No tak aj ja sa lúčim a idem si hodiť sprchu, nech som svieža. Pa kindervajcia moje. :slight_smile:
3. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
dobré ráno holky, teda vy jste toho napovídali, tak jsem zvědavá co sacvi. :grinning:

my jsme zase v noci moc nespali, a já bych se chtěla takl strašně moc vyspat, cítím jak jsem fakt unavená.
dneska jedeme odpoledne k mamce, zítra má narozky, ale jedeme jí popřát už dnes, bude tam i sestra,..... :wink: no nic jdu se nasnídat a pak mrknu zda už jste některá tady :wink:
4. srp 2009 v 07:17  • Odpověz
Ahoooj holky, to je překvápko co? :grinning:
Ty jo ale dneska bych rodila. Jajka měla pravdu a krásně se ochladilo tak by se určo rodilo lépe než v nějakém pařáku..noo ale zatím nám není dáno :sweat_smile:
4. srp 2009 v 08:22  •  3 děti  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: Holky, já už doktorům nevěřím ani nos mezi očima :grinning: Nejdřív sacvi jeden natěší na porod a ono nic a potom se moje kamarádka včera s tím svým domlouvá na císaře, prý ve čtvrtek a ráno mi přijde sms, že jí ve 2h v noci praskla voda a od 5h má stahy po 5min :grinning: Takže doktoři ví prd a sacvi, přestaň se na to tolik soustředit, malé to tuší a dělá si z tebe blázny :grinning: :dizzy_face:
4. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.