• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Nic, jdu to tu dát trochu do pucu, za hodinku má přijít moje bývalá vedoucí, tak se těším, jak si podrbeme :grinning:
4. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
No ahojky, tak ja som už domka od doktora. Zajtra ma objednal na prietoky, 11.8. na kardiotokograf a 17.8. mám ďalšiu kontrolu. Že drobec už tlačí hlavičkou, ale že to ešte ponosíme. No a predpoklad váhy je 3400g, tak uvidíme.
4. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
No a neviem ako u vás, ale tu je od rána zatiahnuté a práve začalo pršať. Len dúfam, že o tretej už nebude, lebo to sa budem zberať na cvičenie.
4. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
Tak a je to :slight_smile: Kamarádka dneska porodila malého Kubíčka :slight_smile: Má 2.8kg a měří 45cm, je to sice drobeček, ale je na světě :slight_smile:
Tak sacvi, teď už se ti určitě maličké narodí :slight_smile: Už to začalo :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
aurelko, tady je taky pod mrakem, ale zatím neprší a já doufám, stejně jako ty, že do 15h pršet nebude, máme dneska plavání s tatínky, tak tam nechci příjít jako zmoklá slepice :grinning:
4. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem se dneska pěkně prospala. Včera jsme byli na návštěvě, vrátili jsme se ve dvanáct a já dneska vstávala v půl jedný. :sweat_smile:

Jinak jsem objednaná do poradny v pátek, tak jsem zvědavá. Jdu k tomu náhradímu panu doktorovi, kterému mě zatím paní doktorka předala po dobu své dovolené.

Jajko co lehátko? Já tam jdu volat, co s ním je. Už mě fakt štvou. :angry:

Calli tak to kamarádce gratuluju :slight_smile:

Aurelko to máte pěknou váhu, to už je kus chlapa, viď? :slight_smile:
4. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
holky tak dnes je tam příjemně. Úplně jinak se mi dýchá a je to fajn :wink: Lepší než ty úmorný horka.
Akorát mám dnes nějak moc poslíčků, ale to nevadí malá je asi taky unavená, holt potřebovali bychom se vyspat obě :confounded: ve dvě přijede manžel a jedeme ještě koupit kytičku k dárečkům a pak k mamce :wink:
4. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
Tak u nás už leje, snad to trochu přejde než vyrazím...nechce se mi tahat deštník :frowning2:
4. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
calli tak tady začíná svítit sluníčko :unamused:
4. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
V Praze je zataženo, ale už se to trhá........
4. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
wacinko můžu se tě zeptat,co máte za značku kočárku a kde bych ho našla na internetu,je fakt krásnej děkuju
4. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
Broučku, to našťastie nie je terajšia váha - to doktor predpokladá k pôrodu.
4. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
JO tak, tak to máš krásný předpoklad. Ta naše bude určitě pučmeloud :slight_smile: No jsem na to zvědavá. Už bych to někdy chtěla mít za sebou...........................
4. srp 2009 v 15:53  • Odpověz
Holky, tak kočárek máme KONEČNĚ u mamky... Je na něm vidět, že už se s ním jezdilo, ale to neva, stejně je parádní :slight_smile: Takže jsme ho narvali do pytlů (teda jen korbičku, sporťák a autosedačku, podvozek ne), aby nebyl zachlupacenej od psiska... Jsem ráda, že to tak dopadlo, už mi to lezlo na mozek to čekání :grinning:
4. srp 2009 v 16:09  • Odpověz
ahoj baby, dnes polo supeeeer, perfektne sa dýchalo - v pohode som odviezla maťa na tréning, bola som na manikúre, skrátili sme nechtíky až mám problém bez nich ťukať do klávesnice xixi, bola som na cvičku, v obchode a teraz som domka. Teším sa na štvrtok - u mňa klasika - kontrola a po nej posledný krát kaderníčka pred pôdorom...smejem sa, že snáď ma to nechytí u nej - to by bola škoda účesu xixi.
4. srp 2009 v 17:29  • Odpověz
No tak ja už som doma z cvičenia, dal a som si uvariť kukuričku, nech mám večer čo mlsať.
4. srp 2009 v 18:12  • Odpověz
Kde ste kto dnes?
4. srp 2009 v 18:19  • Odpověz
aurel - my jsme dneska řešili ten kočárek... kolem pul jedny jsme pro něj šli, pak jsme ho museli popovézt kousíček a u mamky zase složit a zapytlovat... A ted jsme konečně po obědě :grinning: Já jsem uplně vyžízená, tak rychle jako dneska jsem nešla snad co jsem těhu :grinning::grinning::grinning:
A koupili jsme si s manžílkem větrníky, tak se už těším, až si je vezmem, ale teď nemám vůbec místo po tom obědě :frowning2: :grinning:
4. srp 2009 v 18:41  • Odpověz
Že obed? o tomto čase? No ale nevadí.
No ja som zvedavá kedy bude ten náš kočík, lebo akurát som na fóre čítala, že holka čo ho objednávala až po mne ho už má a ja stále nič.
4. srp 2009 v 18:45  • Odpověz
aurel - no my jsme byli skoro do 4 u mamky kvuli tomu kočárku, tak jsme si udělali polívku, když jsme přišli domů a před chvilkou jsme dodělali "hlavní" jídlo... :slight_smile:
4. srp 2009 v 18:47  • Odpověz
No hlavne, že ste sa napapali. Mne už tu rozvoniava tá moja kukurica, už sa na ňu teškám.
4. srp 2009 v 18:48  • Odpověz
aurel - jo jo, ale teda dali jsme si pořádně, manža koupil skoro kilo telecího masíčka, pulku jsme měli dneska a pulku zbaštíme zejtra :grinning: Kukuřici bych si dala taky... :confused: :grinning:
4. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
Mám dve , tak dobehni - podelím sa, ale musíš byť rýchla, lebo ja budem pažravá :slight_smile: .
4. srp 2009 v 18:55  • Odpověz
holky, napred se vam musim omluvit za celodenni nepritomnost ale rano jsem byla v porodnici a odpoledne mela navstevu.

v porodnici, opet 3 pani me predbehly a rovnou sly na sal! tech tasek kdyz je vidim se desim :wink: ja mam ale kufr. jinak monitor ukazkovy, tlak ok, nedelali mi prutoky coz me stve a vahovy odhad taky ne, kilo jsem zhubla :fearful: ale nevim jak!
cipek se zkratil, huraaaaa ale je tvrdy takze dnes budeme s jirkou pracovat na tom aby byl mekci :sweat_smile:

vcera jste toho pekne nakecali ja jdu docist zbytek!!!!
4. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
Ahojda hoky tak já už jsem taky doma...ale musím říct že dnešní kontrola dopadla fakt katastrofálně...už jsem to dvakrát obrečela a konečně jsem se uklidnila abych vám mohla napsat...
Představte si že jsem tam bzla na těch 10:30 jak jsem bzla objednaná...ale na řadu jsem šla až 11:45...no a pan doktor byl pěkný hovado...fakt jsem ještě horšího doktora vživotě nezažila...
Nejdřív se mě vzptával na otázky ohledně toho mýho srdíčka...a pořád se tvářil jako co mu to kecám a jak si něco nemůžu pamatovat...no a pak mi říká...máte tady doporučenou kontrolu před porodem na kardio...kam půjdete...a já mu říkám, že jsem čekala že mi něco doporučí on...a on se mi vysmál...a když se mě ptal jestli se mi těžko dýchá...tak měl pozámku že kdyby měl takovej pupek že by se mu taky blbě dýchalo...no a pak to začalo...zeptal se mě kolik jsem přibrala...když sem řekla že 18kg tak řek...no to je teda taky dost!!!pak mě prohlížel...a tak hrubě do mě ještě nikdy nikdo nehráb...až sem z toho začala krvácet...hovado jedno...a pak mi ještě řek že kdybych měla krvavej výtok ať se nedivim :unamused:
Jako je to normální aby se někdo takhle choval...debil jeden...pak mi ještě řek že s takovýmhle břichem budu mít pěkně velký dítě...a kdo to jako bude rodit...jestli si uvědomuju co dělám...jako co dělám...asi sem přibrala schválně ne...fakt debil...
No a pak mi ani nic nevysvětlil...napsal mi žádanku na to kardio a pak mu někdo zavolal a on se sebral...třísknul s telefonem...zavolal na sestru ať to jde dodělat a nasraně odešel...jako kdybych mu něčím vadila nebo co...šel buď na oběd nebo k nějakýmu porodu...nevím...ale fakt mě vytočilo jak se choval...tak jsem to pak obrečela...chtěla jsem si jít na něj stěžovat...ale uvědomila jsem si že jsou tam jen dva starší doktoři a beytak tohohle kreténa chytnu i u porodu...tak aby na mě pak ještě nebyl hnusnej...napíšu na něj stížnost po porodu!!!
Fakt nechápu jak můžou být takovýhle kreténi v poradně pro těhotný...a ještě v krizový...kde ty maminy jsou ještě víc vystreslý než normálně...ach jo...no tak asi tak...zítra ráno mám tu kontrolu na kardio...tak jsem zvědavá...a příští týden znova k tomuhle kreténovi...ach jo...kéž bych do tý doby porodila abych tam už nemusela...
4. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
holky kde je dnes SACVI??? nerodi??? moc drzim palce :slight_smile:

jinak taky mame kocarek uz doma ale jen ten na terasu!!! ten novej je jeste v obchode, tam pocka az do konce. u nas to nevypada k porodu, ale snad se umoudri, mam jeste 10 dnu! :pensive:

zitra jdu ke kadernici tak se moooc tesim mooooc :sweat_smile:

kde jste??? :fearful:
4. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
gabi to verim bych asi brecela uz v ordinaci! ja mela dnes pani doktorku, strasne prijemna vse me vysvetlovala dukladne a i byla jemnejsi pri vysereni musim rici.
gabi to je tak na panaka, hlavne se netrap.
4. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
Gábi teda to je hrůza co to tady píšeš. To snad ani není možný :angry: Koukám, že hovada se najdou všude. :( Nejhorší je jak píšeš, že teď si na něj stěžovat, a pak ho náhodou chytit u porodu - no to si podepíšeš ortel. A co je mu vůbec do toho kolik jsi přibrala. 18 kg na dnešní dobu není zase tak strašný. V době, kdy holky přibírají 25 a víc. Bože jak někdo takový může dělat gynekologa? Poplač si, aspoň odplavíš stres, ale zkus si říct, že ho už uvidíš maximálně 2x a pak ho s klidem pošli do prdele (pardon).

Jani četla jsem, že těsně před porodem žena může zhubnout kilo až kilo a půl. Tak možná.................. :slight_smile: Jinak třeba Sacvi rodí, dnes měla přeci termín, ne?
4. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
No Jani to je minimalně na panáka...ale ono se to moc nedá se netrápit...když ti pořád v hlavě zní ty kecy toho hovada...jako já se taky bojím že to bude těžkej porod...ale nemusí mě ještě zbytečně děsit...a chovat se jako hulvát a být tak hrubej že začnu krvácet...hajzl jeden!!!
4. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
Broučí mě spíš štve že mohl ublížit malýmu...dloubal tam do něj vevnitř jako debil...a ještě na něj hrubě mačkal na břichu...nevím ani proč to dělal...kretén...a nejvíc mě štve že se pak sebral a ani mi neřek co se mnou bude dál...nebo jako co...ach jo...no eště ho asi uvidím...tak ho asi pošlu do prdele dřív jestli se tak bude chovat i příště!!!
4. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.