• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
autor
A malej je od tý doby natlačenej nahoře v bříšku a pořád kope jako blázínek...asi se bojí že do něho zase bude někdo dloubat...vůbec se mu to nelíbilo a ještě teď mě z toho vyšetření bolí břicho:frowning2:
4. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
Gábi to je teda fakt otřes. Tak zítra zavolej na svou gyndu a řekni to doktorovi. Že se bojíš, jestli ti neublížil a jestli by na tebe třeba nekoukl. Copak takovej řezník může fungovat na gyndě????? Chudinka Štěpánek, se mu vůbec nedivím, že se teď bojí. :frowning2:
4. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
:frowning2: to jo no...holky mě nějak není dobře...jdu odpočívat...beztak bych tu nad tím jen bulela...tak se mějte dnes večer hezky a zítra papa ozvu se po tom kardiu...vůbec se mi tam nechce...doktoři blbý...už toho mám fakt dost...no nic...krásnou noc vám i miminkům:slight_smile:
4. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
Grabu, to je teda hajzl. Nemáš možnost jít jinam? Do jiné porodnice? Přece si člověk nemusí nechat všechno líbit. Chjo, cítím s tebou.............. :frowning2: Jinak moje kámošky rodí o sto šest. Mě už to přestává taky bavit. Jsem čímdál víc vyschýzovaná a připadá mi, že se všecko kolem sere. Je ze mě dočista psychouš. Závidím všem, kteří si věci nepřipouští.
4. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
brouček, ak budeš mať info k lehátku, tak mi ho prosím postúp...ja som to nechala na švagrinku a zatiaľ nič nového nepísala :frowning2:
4. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
Gabi, čo to čítam....nechceš si radšej dr. zazmluvniť...veď by som sa posrala strachom, keby sa mi tento debil objavil na pôrodnej sále...je to fakt hovado. Pošleme na neho Lucinku, ten by si za klobúk nedal to, čo by mu tam určite vykričala....aj ja by som mu vedela povedať svoje, no bohužiaľ, väčšinou to nedokážem okamžite v danej situácii - ja tiež predýcham, ak je to moc zlé tak vyletí slzička (mimo, keď ma nikto nevidí), potom sa skľudním a som schopná ísť si danú situáciu vykonzultovať. Väčsinou sa držím v kľude - tým toho druhého ešte viac naseriem, ale niekedy to nezvládnem a pozor na decibely si nedávam.... takže pouvažuj o zazmluvnení, aby ťa neklepla pepka, keď by sa ti tam objavil ako pôrodník. Možno mal len blbý deň, no ty za to predsa nemôžeš....no nie?!?!?!?!?!
4. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
Hezký večer holky, to víte že nerodím..eště 2h.a začnu přenášet :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Grabu to je naprosto šílené!! :astonished: :angry: Nemůžeš jít vážně někam jinam? Já už bych teda k němu nepáchla..to je hrůza co si někteří ti doktoři dovolí :confounded:
4. srp 2009 ve 22:02  •  3 děti  • Odpověz
Ach jo a zítra mi naskočí 41tt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 ve 22:04  •  3 děti  • Odpověz
čau holky. To čučíte, co tu dělám v tuto dobu, co? :wink: No od 1 nespím. Tak si hledám zábavu. Vedle v paneláku se dva lidi právě vyliskali. Piju těhu čaj a doufám, že ještě zaspím.................... :rolling_eyes:
5. srp 2009 ve 02:44  • Odpověz
Dobré ráno těhulinky :slight_smile:
Grabu, to je fakt děs, já bych mu asi jednu vrazila, kdyby se ke mětakhle nějaký chlap choval, navíc doktor! Co si to vůbec dovoluje? To přece nesmí :frowning2:
Jinak kamarádka, která má teď skoro 2letou holčičku, přibrala během těhu 30kg a nikdy se k ní žádný doktor takhle nechoval :frowning2: Já bych ho snad zažalovala, ať se kretén vzpamatuje a uvěomí si, že takhle se k pacientkám chovat nesmí :angry:
5. srp 2009 v 05:53  • Odpověz
grabu to je debil, já bych se v té ordinaci asi neudržela a asi mu hned něco řekla.
kajra kdybych věděla, že tě tu najdu, tak jsem otevřela net taky já v noci zase nespala, holky už jsem z toho opravdu vyčerpaná, nemáte nějakou radu na to jak usnout? :frowning2:
5. srp 2009 v 07:02  • Odpověz
Ahoj holky,

tak malá se dneska mrcasila celou noc. Nechala mě spát jen na zádech, jak jsem si lehla na bok, tak mě skopala :sweat_smile:

Jajko volala jsem na to lehátko a prý je dodávka možná nejdřív v půlce srpna. Dovozce měl dovolenou a teď nestíhá :angry: Pěkně mě štvou, ale co se dá dělat. Zkoušela jsem to i v jiných obchodech - stejná odpověď. :confounded:
5. srp 2009 v 07:42  • Odpověz
broucek to je jak zákon schválnosti s tím lehátkem. :unamused:
5. srp 2009 v 07:57  • Odpověz
No aspoň to není nic, co bych bezpodmínečně potřebovala, ale naštve to. :angry: No, pokud nebude, tak koupíme jiné, to se nedá nic dělat ..........
5. srp 2009 v 08:02  • Odpověz
Dobré ránko, taks a mi zdá, že nikto zvás nemôže poriadne spať, ja by som aj teraz ešte pospala, ale zobudili ma robotníci, lebo nám robia v meste optiku, tak zrovna sú dnes ráno pred našim panelákom a robia humbuk.

Gabi je mi ľúto akého paka si to stretla. Budeme na teba myslieť, aby si ho nedostala k tomu pôrodu.
5. srp 2009 v 08:19  • Odpověz
tady je dnes zase pěkně pří´jemně zatím je zataženo a fouká vítr.
Holky copak sacvi jestlipak v noci rodila? :wink:
5. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahooj holky, tak se hlásíme stále a asi už napořád 2v1 :grinning:

Holky mám dotázek ale asi je malinko ehm "nechutnej" :sweat_smile: ale vy byste mi mohly poradit..
Já už 3tí den pozoruju že mám dost výtok je ho nějak víc a kór dneska se chodím pořád utírat a musím se utřít třeba 3krát než je to ok a po nějaké době zase..ale na intimce mám jen malinko a mokrou ju jako nemám tak myslím že plodovka to nebude..no nevím jsem zteho vyvalená..ale barva je průhledná a čirá tak snad je to ok..

Omlouvám se za takový fuj popis ale jinak mi to popsat nešlo :sweat_smile: :pensive:
5. srp 2009 v 08:55  •  3 děti  • Odpověz
sacvi vypadá to dle popisu na poševní výtok. Změkčuje se ti čípek a tím produkuje více hlenu.Před porodem se to děje. Já to mám už od té doby co jsem měla zkrácený čípek, bez intimky ani rána. a čím více jsem těhoitná tím to máš horší
5. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
No Sacvi to ti neporadím, možno keby si zavolala mudr.
5. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
sacvi, ale každopádně pokud máš obavy, zavolej do porodnice nebo lékaři a nebo k němu zajeď
5. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
jé aurrelka mě předběhla:D
5. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
waci tak já už čípek mám zaniklej..ale ty poslední dva dny a dnes je to fakt mazec..no ale tak snad je to tím jak se tělo připravuje na porod :slight_smile:
5. srp 2009 v 09:03  •  3 děti  • Odpověz
Možno to bude len od maliňáku a semiačok, alebo to bude zátka a už nie je ružové, lebo no oficiálne už prenášaš a tam sa neskôr môže zmeniť na zelenú, ale to len tak píšem čo mi napadlo, lebo fakt netuším.
5. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
pokud se ti mrňousek hýbe a všechno, tak to bude v pořádku kdy jdeš na kontrolu?
5. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
na kontrolu jdu v pátek..ale tak snad je to ok..

Mě taky napadlo esi to není od těch semínek nebo čaje ale to piju už dlouho a takový to nikdy nebylo..no třeba je to předzvěst porodu a brzo pojedu :grinning: Jééé si fandííím :grinning:
5. srp 2009 v 09:09  •  3 děti  • Odpověz
To napadlo aj mne,len som to sem necchela písať, nech drobca nehneváme a nech si v kľude príde na svet :slight_smile: . Veru možno je to tým.
5. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
To doufám aurelko :wink: :dizzy_face: šak už je načase :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. srp 2009 v 09:12  •  3 děti  • Odpověz
Inak ja už svoj stav tiež pociťujem nejako inak, lebo malý už fakt tlačí hlavičkou hodne dolu - je to cítiť. No ja som hlavne zvedavá, čo nám povedia na tých prietokoch, že ako na tom sme. Akurát sestra vravela, že jej pri tom robili aj morfologický ultrazvuk, tak uvidíme, že či ho spravia aj mne, ale s mojím šťastím pochybujem.
5. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
grabu - to s tím doktorem je hrozný, já bych na něj asi stížnost psala hned... Resp. spíš manžel, protože ten se mnou chodi všude a když by viděl, že se ke mně někdo takhle choval, asi bych ho musela držet, aby na něj do tý ordinace nevlítnul rovnou... :confounded: Někteří doktoři jsou hovada... Ale není to doména jen chlapů, i ženský dokážou bejt hnusný...
5. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
aureli tak já dyž byla v pátek v té porodce tak mi udělali taky monitor a pak sem šla na utz tak třeba to taky tak budeš mít :slight_smile:
5. srp 2009 v 09:29  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.