• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
sacvi no to by tím mohlo taky být, tak zítra uvidíš :slight_smile: třeba už se ani na kontrolu nedostaneš a v noci porodíš :slight_smile:
5. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
No na monitor idem až ďalší týždeň, teraz by to mali byť prietoky - no veď poobede dám vedieť,že čo všetko mi robili.
5. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
to jo to budeme zvědavé :slight_smile: Jinak waci já myslím že jen tak rodit nebudu :sweat_smile:

waci nevím esi si Tě nepletu..ty jsi řešila esi koupit šátek nebo babyvak?? Nebo to byl někdo jiný..?!
5. srp 2009 v 09:43  •  3 děti  • Odpověz
sacvi já ne:slight_smile: já nebudu kupovat ani jedno :wink:
5. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
já odbíhám dělat oběd, dělám buchtičky s krémem máme na ně s manželem chuť a zítra a v pátek má manžel dovolenou, jsem moc šťastná si ho pěkně užijeme 4 dny :grinning:
5. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
Ahoj holky...díky moc za podporu...ale jinam jít nemůžu...v Praze je na prd že člověk musí být do porodnice zaregistrovanej a teď už mě jinam nevezmou...a tenhle doktor je jedinej v tý rizikový poradně...takže musím k němu:frowning2: No ale dneska jsem byla na tý kardiologii a tam je všechno v pořádku...takže si myslím že budu moct rodit normálně a tak doufám že i tenhle debil mi v úterý řekne že už k němu do rizikový nemusím a že půjdu zpět do tý normální...teda je to moje tajný přání :wink:
No ale řeknu vám že mě bolí břicho z toho jeho vyšetření ještě dnes..píchá mě v podbříšku a prcek se taky pořád bojí...ale mele se...tak mu snad nic neudělal...jen jak psala Sacvi...tak já ten hlen mám taky a od toho včerejšího vyšetření je ke všemu krvavej...ten doktor říkal že se nemám divit...ale dneska ráno když jsem byla na záchodě toho bylo nějak hodně...tak myslím že to možná byla i zátka...a že jak mě tam teď píchá tak bůh ví jestli mi to tam nepostrčil k rychlejšímu porodu...no nejradši bych ho fakt praštila...ale teď už s tím nic nenadělám...doufám že to brzo přestane olet a krvácet...jestli to bude zítra pokračovat asi s tím zajedu do nemocnice....ach jo...takovýhle hloupý komplikace před koncem:frowning2:

No a Sacvi ten šátek nebo baby vak jsem tady řešila já a pak ještě myslím i Kate...já bych chtěla baby vak...mám vybranej fakt krásnej...mám ho i v albíčku ale ještě sem ho nekoupila...pořád nějak váhám...ale připadá mi to jednodušší než šátek...já se bojím že bych se to nenaučila vázat...no ještě uvidíme.. :dizzy_face:
5. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
grabu pokud nějak krvácíš jela bych do nemocnice hned. nechci tě strašit, ale s krvácením není legrace a rovnou bych jim řekla, že ti to začalo po vyšetření od toho a toho lékaře
5. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
Ono to není krvácení jako takový Waci...ono to je spíš takovej ten hlen s hnědou krví a on ten dktor říkal že to asi bude...tak já nevím...neteče ze mě krev jako taková...teď sem se tady bavila s kamarádkou a ona říkala že mi to tam mohl takhle hrubě pošramotit schválně aby mi odešla zátka a začal mi porod dřív když mám tak veliký mimnko...tak nevím...ale taky mě to napadlo...no uvidíme...
5. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
grabu to je fakt s prominutím hajzl!! :angry:
5. srp 2009 ve 12:19  •  3 děti  • Odpověz
ahoj holky, ja jdu dnes pozde, rano jsem byla u kadernice, mam novy melir, blondaty a tmavy :grinning: tak uz muzu rodit.

Sacvi, plodovka to muze byt, to poznas podle toho ze kdybys sla bez kalhotky tak ze z tebe potece nejaky jakoby "curek" po noze tak to uz muze byt ta plodovka, rikala pani v porodnici. Nicmene se nestresuj, to bude v pohode. ja mam termin za 9 dni to je husty, ale ja byla dnes u kadernice takze ted uz muzu jit fakt rodit. :pensive:

Gabi, jaj ze by ta zatka, to je hustyyy, hlavne zadny predbihani :dizzy_face:

my jsme vcera meli sexik nebot me doktorka rekla ze cipek je tvrdej tak jsem si rikala tak snad uz zmekne a do rana porodim a nic :pensive:
5. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
No kdyby to udělal schválně...tak dobře no...ale měl mi o tom aspoň říct ne...on mi fakt nic vůbec neřek...já vůbec nevím co se mnou ude:frowning2: ale když mám to srdce ok tak řeknu že chci zpět do normální poradny...a už ho nechci ani vidět...blboun...jestli teda do tý doby než ho uvidím neporodím...dokonce mi i kleslo od včera docela bříško dolů...a prcek už se asi fakt chystá...no nevím...jsem z toho tak nějak zmatená...a trochu i vyděšená...
5. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
grabu tak to on ti tam asi fakt něco udělal, já bych mu usekla ruce. Přece tě musí informovat co s tebou dělá. Hovado jedno :frowning2: hlavně se drž, ta zátka by to mohla být. no říká se že pokud odejde tak porod nastane nejpozději do 3 dnů

mojí sestře pro změnu doktorka narušila plodové obaly a zanesla jí do plodovky infekci a jí pak odetkla už nazelenalá plodovka. Byla z toho taky vyplašená. :unamused:
5. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
Jejda holky, hlavně grabu, vůbec nezávidím ty trable s doktory :frowning2:
Já byla dneska na kontrole, mimísko je správně hlavičkou dolů, přibrala jsem už 9kg :sweat_smile: a máme málo železa, tak ode dneška "mlsáme" tabletku denně :grinning:
Grabu, já být tebou, tak jdu do nemocnice, ať se na mě podívají...říct ti na to nemůžou nic, máš strach, jestli je vše ok, to musí pochopit :frowning2:

Jinak holky, ode dneška jsem ofiko na mateřské :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
5. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ten šátek nebo babyvak jsem řešila i já... :slight_smile: Mám strach, že ten šátek se nenaučím vázat, ale zas mi přijde o něco sympatičtější, tak pořád nevím a váhám a rozhoduju se :grinning:

grabu- s tím krvácením nám říkali v porodnici, že pokud to není na dvě velký vložky, tak to nemáme řešit, že po vyšetření na konci těhu se může stát, že začnem špinit... :confused: Každopádně já bych příště asi řekla, že k tomu doktorovi jít nechci, snad by tě v rámci té porodnice měli vzít k jinýmu... :confused:
5. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
No Kate to mám právě taky v plánu říct že chci zpět do normální poradny a už nechci k tomu blbýmu doktorovi...snad to vyjde:slight_smile:
S tím šátkem máme podobný problém...asi uvidím až po porodu:slight_smile:
5. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
No ono tá krv je ževraj fakt na konci tehu po vyšetrení normálna, uvidíš čo zajtra, ak by to neprešlo, tak si zbehni do nemocnice. No ono veru existujú taký mäsiari - lekári, ja mám našťastie takého fajn a vyzerá to tak, že budem k nemu chodiť do konca tehu.
No na plodovke sme dopadli fajn, že je všetko O.K a pani doktorka pozerala, že čo to bude, že či vieme - ja vravím, že chlapec a ona na to : hej a veru sa za to nehanbí :slight_smile: - no drobec sa rád babám ukazuje.
5. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz
No a máte už v knižkách pozapisované rozmery panvy? Mne včera kurát meral, cchela som an nete pozerať, že čo a ako, tak hádam sú fajn. Nameral mi 27/29/34/22.
5. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
Našla som príspevok od jedného lekára, že najdôležitejší je ten posledný rozmer a že by mal byť aspoň 18 cm, takže tých mojich 22 vyzerá super.
5. srp 2009 v 15:17  • Odpověz
autor
:slight_smile: aureli tak super že je vše na kontrole ok:slight_smile: a malej že je takovej striptér to je vtipný...ten náš je taky exhibicionista a máme i fotku z UZ kde je přes celou obrazovku jeho pytlík:slight_smile: ale tu jsem vám neukazovala...aby se pak nestyděl že ho vidělo tolik ženských:slight_smile:
Já už se z toho doktora nechci nervovat...a ani nebudu...no tak přinejhorším porodím no...však teď už to je normální termín a tak už to neřeším...nemá cenu tím prcíčka stresovat a bát se...už tak jsme z toho porodu všechny dost nervní že :sweat_smile: :pensive:
5. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
autor
Aureli mě pánev měřili někdy na začátku ale teď už ne...kde to tam je v průkazce napsané?
5. srp 2009 v 15:21  • Odpověz
grabu - já zrovna včera s manžou řešila, že jsem divná, že se na porod těším :grinning: Prostě jsem hrozně zvědavá, jaký to bude a ňák si nepřipouštím ty blbý varianty a zážitky :slight_smile: Jen doufám, že se malej otočí nakonec fakt správně, mám pocit, že je zas natočenej zadkem uplně dolů :frowning2: Tak jsem zvědavá...
5. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
Holky mně pánev neměřili teda vůbec.... :frowning2: Třeba si řekli, že s tak velkým zadkem to ani nemá smysl měřit :grinning:
5. srp 2009 v 15:24  • Odpověz
No ja tommám hore ako je termín pôrodu, nástup na MD a moja výška a váha.
5. srp 2009 v 15:31  • Odpověz
K.ate,možno ti ju zmerajú až na konci ako mne.
5. srp 2009 v 15:38  • Odpověz
autor
JJ Aureli už sem to taky našla...ale mě to měřili fakt někdy už v 10tt a mám 28/26/30/20 tak jestli to poslední má být víc jak 18 tak jsem na tom taky dobře:slight_smile:
Kate neboj on se otočí dobře a oni mu kdyžtak pomůžou...ten náš nezbeda je taky pořád naštorc...no snad vyleze ven vpořádku...
Holky mají vaši prckové pořád ještě škytavku? nás teď skoro každej den...a já se bojím že teď už by tu vodu moc pít neměl...aby si pak nelok při porodu a nedusil se...co myslíte je to normální?
5. srp 2009 v 15:38  • Odpověz
Nomôj ju nemáva často, mal ale asi tak 2 dni dozadu. Po dlhej dobe.
5. srp 2009 v 15:41  • Odpověz
autor
Holky teď jak sem koukala do té průkazky tak jediný co mi tam ten doktor včera napsal...je že k CS mi napsal UZ ...nevíte někdo co to může být? kde je Waci nebo Jajka ty mají tohle dycky v merku:slight_smile:
5. srp 2009 v 15:47  • Odpověz
No to ti veru ja neporadím,musíš počkať na odborníčky
5. srp 2009 v 15:55  • Odpověz
autor
jen mě napadlo jestli to fakt nemůže znamenat to uvolnění zátky...ale proč by mi to neřekl...harant jeden...proč s náma ti doktoři o ničem nemluví...?
5. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
Je GAbi máš údaje z a 37 tt, idem aktualizovať tabuľke, nech ťa tam prihodím, keDˇsi tu.
5. srp 2009 v 16:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.