• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
autor
uz posláno Aureli:slight_smile:
5. srp 2009 v 16:14  • Odpověz
mám idem to tam hodiť
5. srp 2009 v 16:16  • Odpověz
Ahojte, s těma zkratkama neporadím. Mně taky ještě nic neměřili. Ale jdu na kontrolu v pondělí a to mi udělají první KTG. Tak se těším a jsem zvědavá.... :slight_smile:
5. srp 2009 v 16:40  • Odpověz
autor
Holky mě kamarádka řekla že to vyšetření co mi udělal včera ten doktor byl Hamiltonův hmat...a že to klidně udělaj aniž by to řekli...to mě teda naštvalo...co si ten doktor myslí...přeci se tohle nedělá aniž by mi něco řekl...teď když mi dneska odešla ta zátka tak můžu klidně porodit...a pořád mě bolí v tom podbříšku...tak třeba se dočkám porodu brzo...ale na druhou stranu mě fakt štve přístup toho dr. :confounded:
Máte některá zkušenost s Hamiltonem? mluvili ste o tom někdo s dr.? víte jak se to dělá? abych věděla jestli to bylo fakt ono? já jsem nějak vytočená...pardon...
5. srp 2009 v 16:44  • Odpověz
holky ja cely den lezim a koukam na laptopu na ruzny serialy, netahne vas uz brisko? me teda jo a pekne citim jak me mala tlaci jakoby dole :pensive: mate to tak taky?

me prijde ze mate vsechny lepsi vysetreni, hlavne teda na slovensku nebot me tu delaji jen ty ozvy a nic vic, zadny mereni panve, zadny prutoky, zadny odhad miminka :angry:
5. srp 2009 v 16:59  • Odpověz
grabu - já si o tom hmatu četla... Prej to je v podstatě oddělení těch plodovejch obalu od čípku (tak jsem to aspoň pochopila) a mělo by to spustit porod (ale taky nemusí...) Já jsem ráda, že skoro až do konce budu chodit ke svojí dr. u nás v Brně je prej jedna doktorka, která taky Hamiltona dělá, aniž by cokoliv řekla a já nechci, pokud fakt už nebudu přenášet... :confounded:
5. srp 2009 v 17:03  • Odpověz
hmmm, to je zajímavé. taky si jdu o tom něco přečíst. Já jen vím, že se dělá nějaký zevní a nebo taky vnitřní hmat, pokud je miminko koncem pánevním, tak aby ho přetočili. Ale kdy se to dělá, za jakých podmínek, tož to nevím. U nás se většina KP rodí císařem. Teda pokud matka netrvá na přirozeném porodu a nic mu nebrání...
5. srp 2009 v 17:09  • Odpověz
No uvidíme Gabi, počkáme pár dní a uvidíme či budeš rodiť. Inak akurát som pozerala do tabuľky a Lucka tam má dnešný dátum, hoci v pase na MK má 14, ale sa mi zdá, že jej to vtedy doktor prehodil čo čo, tá nerodí?
5. srp 2009 v 17:22  • Odpověz
Tak jsem si četla co to je a má to být na uspíšení porodu. Je to zavedení jedné ruky do pochvy a druhá tlačí přes stěnu břišní na dělohu. Je to spojeno s bolestí a krvácením. A jedna kočka tam píše, že prý to doktoři dopředu neříkají, aby se ženské nebály a nebyly u toho stažené. no ale to mi přijde dost prosté. Vždyť člověk má právo na to vědět, co s ním bude kdo dělat. A taky má právo to odmítnout. Si myslím....No a tož neříct to ani po akci, to mě teda přijde sprosťárna. A taky tam ženské píšou, že si přišly jak zneužité....(když jim to předem neřekl, co bude dělat)
5. srp 2009 v 17:22  • Odpověz
Grabu s tím Hamilton. hmatem mě to taky napadlo esi Ti ho neudělal..ale teda nevím proč by Ti to neřekl a dělal eště před termínem :stuck_out_tongue_closed_eyes: A právě to doost bolí a to jsi taky psala že Tě to hodně bolelo a to špinění s hlenem po tom taky bývá..tak nevím no..
5. srp 2009 v 17:24  •  3 děti  • Odpověz
Zdravím Kindervajíčko :wink: . Tobě to dělali? Nezlobíš se, že jsem Tě tak oslovila, že :grinning: ?
5. srp 2009 v 17:29  • Odpověz
autor
No mě to říkala kamarádka co tu byla odpoledne že jak to popisuju že mi tam zajel dvěma prstama a kroužil osmičky a mačkal zvrchu na břicho tak že to je ten hmat...tak jsem si o tom pak taky něco hledala na netu a ono fakt jo...no tak to mě naštvalo že mi to neřekl...ale asi to udělal už teď protože říkal že budu mít veliký miminko a asi chtěl aby mi to přišlo dřív...no nevim...ale nic neříct to se nedělá...blb jeden...no jestli porodim tak jedině dobře...ale i tak mě to štve...
5. srp 2009 v 17:48  • Odpověz
autor
je fakt že sem u toho i cítila jak je úplně vevnitř a mačká na miminko...a odděloval tam nějaký blanky...to taky asi bylo to co tak bolelo...no sem na to fakt zvědavá...měla sem pak večer poslíčky...ale přešly a v porod se to nerozjelo...tak se nechám překvapit kdy to příjde...
5. srp 2009 v 17:51  • Odpověz
Už na to radšej nemysli, lebo ti bude len horšie a horšie. Ja viem, že je to ťažké, ale počkaj keď nakoniec porodíš prvá.
Ja už sa fakt teším, že to niekto začne, každý deň dočítavám s očakávaním nejakej tej správičk y a nič.
5. srp 2009 v 17:58  • Odpověz
autor
no to by byla fakt sranda...bych vas pak poslala na toho Hamiltona vsechny...misto toho badmintonovyho turnaje:slight_smile:
Jsem taky zvědavá kdy už někdo porodí:slight_smile: jo a jak si psala s Lucinkou tak myslím že má ten termín pořád 17. nebo 16. jak to má v pase na koníku...a ona by mě nebo Broučkovi určitě napsala kdyby už byla v porodnici:slight_smile: takže asi není a jen si užívají někde s Liborem volno:slight_smile:
5. srp 2009 v 18:15  • Odpověz
Tak jej to musím v tabuľke poposúvať,nech to má o.k. Veď nech si len užíva - kým sa dá.
5. srp 2009 v 18:17  • Odpověz
Sa mi zdá, že viac babuliek si to teraz všetko užíva, lebo tu nikto nikdy není a ja som celé dni sa am doma, tak to je tak nafigu.
5. srp 2009 v 18:18  • Odpověz
No dne som inak vyvárala veci, čo budem brať aj do pôrodnice, tak už hádam je všetko nachystané. Teda mám v pláne ešte dnes vyhádzať celú tašku a pobaliť to tam nanovo, lebo už neviem čo tam je a čo nie.
5. srp 2009 v 18:21  • Odpověz
autor
No já jsem si udělala dva seznamy...teda stejny...a jeden sem si poskrtala co sem uz koupila...co mam jako doma...a druhej mam poskrtanej podle toho co mam sbaleno...a pak to jen projedu pred odjezdem a dohazu tam ty věci jako fen a tak co mam v koupelně a ne v tašce:slight_smile:
5. srp 2009 v 18:27  • Odpověz
autor
musím si sbalit ještě aromalampičku...mám jasmínovej olejíček...miluju jak voní a přetluče mi tu nemocniční náladu...a navíc podporuje porod a stahy dělohy...:slight_smile:
5. srp 2009 v 18:29  • Odpověz
No také veci neberiem, aby to tam náhodou niekomu nevadilo
5. srp 2009 v 18:31  • Odpověz
grabu - já bych na něj fakt tu stížnost poslala klidně už teď... Vždyť tohle si doktor nemůže dovolit :frowning2:

aurel - já jsem taky pořád doma, jen nevím, co psát a nějak mě nic nebaví... Manža by pořád chodil někam na procházky a já jsem šíleně líná a vůbec nikam se mi nechce, tak je na mě naprdnutej :grinning:

Jinak prcek má teď škytavku a "ťuká" mi to dole, takže vypadá, že je fakt asi hlavou dolu :grinning:
5. srp 2009 v 18:31  • Odpověz
autor
já bych měla být na tom přípravném pokoji sama...tak snad ne...a kdyby tam někdo byl...tak to taky nepoužiju...nebudu někoho otravovat:slight_smile: ale kdyby mi to mělo pomoct tak proč ne:slight_smile:
Malej se teda mele jako by chtěl vyskočit skrz břicho:slight_smile: je vtipnej:slight_smile:
5. srp 2009 v 18:32  • Odpověz
K.ate tak ja teda zajtra zbehnem k vám a pôjdem s tvojim manželom na prechádzku :slight_smile: . Ja by som sa aj išla prejsť za svokrovcami na záhradku, ael sa bojím, že čo ak ma niečo chytí.
5. srp 2009 v 18:33  • Odpověz
autor
no vidíš Kate tak snad je fakt dole a správně hlavičkou:slight_smile:
5. srp 2009 v 18:34  • Odpověz
Iank Gabi mala si 5000 príspevok v téme. :slight_smile:
5. srp 2009 v 18:35  • Odpověz
autor
juuuu:slight_smile: :grinning: :grinning: to jsme ale ukecaný
5. srp 2009 v 18:36  • Odpověz
Inak včera som sa nešla dočúrať, som už myslela, že či to nebude plodovka, ale asi som toho moc vypila. Som bola vkuse na záchode a potom som si tam hodne dlho cvrlikala a nedalo sa prestat, ale našťastie to prestalo.
5. srp 2009 v 18:36  • Odpověz
aurel - jinak u nás v porodnici to je tak, že mamina je hned od začátku už na porodním pokoji se soc. zařízením sama (nebo s doprovodem), takže přímo mezi věcma do porodnice jsou napsaný masážní a aromatický olejíčky nebo vonný svíčky... :slight_smile: Ale prej v letních měsících to moc maminek nevyužije, že jsou v tom horku rády, že jsou rády... :grinning:
Jinak mně se občas na procházku fakt chce, ale dneska jsem nějaká utahaná, v noci jsem pořád lítala na záchod, tak jsem nevyspaná... Ale manža mi řekl, že aspoň jednou za den se přece projít jít musím :grinning: Tak asi podlehnu a půjdem :slight_smile:

A tašku do porodnice já zatím skoro neřeším... To si vzal do režie taky manžílek :grinning: Až si přpadám blbě :confused: :grinning:
5. srp 2009 v 18:37  • Odpověz
No sa mi páči K.ate aký je iniciatívny, to vtej mojej by potom nebolo nič zbalené :slight_smile: . No dnes mal ísť drahý člnkovať okolo Stocholmu, tak som zvedavá, že či bol. Si tú služobku riadne užíva - škoda, že ja už nemôžem lietať, hneĎ by som išla s ním.
5. srp 2009 v 18:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.