• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
To je hrůza, tak jsem byla unavená přes den a ne a ne v noci usnout :frowning2:
6. srp 2009 ve 03:02  • Odpověz
holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý sacvi má holčičku přeposílám sms od ní

Uteklo to jako nic, JANICKA křičí z plných plic. Je na světe teprv chvíli vykoukla na nás s 3880 gramy, k tomu 50 cenťáků, s maminkou jsme v pořádku. :wink: :wink: :wink: :wink:

Psala mi to v v 7 hodin a 10 minut :wink:
6. srp 2009 v 07:30  • Odpověz
Včera se mi rozbil notebook a koukám dneska už rodíme :slight_smile:

Sacvi moc a moc gratuluju, to je krása - naše první diskuzové miminko :slight_smile: Jsem normálně dojatá :slight_smile:
6. srp 2009 v 08:04  • Odpověz
Waci, napiš sacvi a Janičce, že jsme moc rády, že to dobře dopadlo a ať jsou na ně v porodnici hodní :slight_smile: A že se už těšíme na fotky prvního miminka :dizzy_face: :slight_smile:
6. srp 2009 v 08:24  • Odpověz
waci - jůůůů vyřiď moc moc moc gratulacíííí :slight_smile: Já už chci taky prcka u sebe ... :grinning:
6. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
holky hned jí napíši :slight_smile: všechny pozdravy :wink:

já se dnes objevím až odpoledne, jedu k sestře pomoci jí se zařizováním domečku, tak mrknu odpolko, tak se zatím opatrujte :wink:
6. srp 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
Juuuuu normálně mě to rozbrečelo:slight_smile: to je super...já mám takovou radost:slight_smile: waci písni Sacvi že moc a moc gratulujeme:slight_smile: hlavně že jsou obě v pořádku...to je paráda...jupíííí:slight_smile:
6. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
Gábi co ty, jak ti je?
6. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
Nodobré ránko a hlavne aj keď to nečítajú, tak Sacvi a Janičce. To je že úplne supiš. Gratujujeme.

No a mne sa dnes aj snívalo, že sme už rodili v našej téme, síce rodila Wacinka, ale to vždy porodí biekto iný ako ten o kom sa mi sníva.

No a môžu ísť ďalšie. :slight_smile:
6. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
No Broučí je mi pořád tak nějak zvláštně...pořád mám poslíčky...asi tak po půl hodině...ale dycky to přejde a nezesiluje se to...takže zatím neplaším a Jára jel i do práce...má mi po obědě přijet máma s tetou...tak tu sama nebudu...ale jsem už jak na trní...ti poslíčkové co byly dřív tak dvakrát za den jsou oproti těmhle brnkačka...ale zatím to fakt moc nebolí...jen už mám úplně tvrdý břicho a nepovoluje...a do toho co půl hoďky příjde taková křeč asi na minutu jako když máš bolestivou menstruaci...tak jsem zvědavá co bude dál...ráno zase odešla část hlenový zátky...takže myslím že už nemám žádnou...tak už jen čekám co se bude dít...ale teď zrovna se cítím docela dobře....večer to bylo horší...začala sem mít normálně strach... :unamused: :sweat_smile:
6. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
holky tak prvni mini konik z nasi temy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a Janinka, to je krasny :wink: jsem velice dojata, hned jsem to hlasila drahemu.

Gabi, ty me jako chces predbehnout? :angry: Hlavne at jste oba zdravi, jako sice me to nastve ale nic s tim neudelam ze? :grinning: :grinning: :grinning:

Ja mela rano trochu strach, kristynka me budi kolem 7:20 a dnes nic, strasne jsem se bala a prala si at zacne kopat, tak nastesti zacala ale spala si az do 7:45!!!

jee ja bych slavila, nas prvni konicek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
:slight_smile: Jani já tě ani tak nechci předbíhat...ale pan doktor si patrně myslel že by to bylo lepší...nejradši bych ho kopla...
No ale to že mám tolik poslíčky ještě nic neznamená...vůbec nemusím ještě začít rodit...neboj...třeba to ještě stihneš přede mnou:slight_smile:
A neboj se o Kristýnku...oni si někdy rádi pospí...mě malej teda od toho vyšetření kope snad pořád...ale taky už dost cítím hlavičku jak se mačká dole...holky už to máme fakt za pár co:slight_smile:
Bojíte se?...já trochu jo:slight_smile: ale jak se to čím dál víc blíží tak už se i těším:slight_smile:
6. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
huráááá, máme prvé mimčo :slight_smile: a ku gratulácii sa prikláňame i my 2v1 zatiaľ.

i ja som dnes mala zvláštny sen o rodení - tiež v ňom niekto z koníka písal, že má časté kontrakcie ale tie sa predlžujú až prestali...neviem kto to bol a hlavne je to blbosť :grinning:

no tešim, tešim, keď sacvi popíše podrobnejšie svoje dojmy - ako dlho bývate v pôrodke v čechách???

idem hodiť spršku, o 10,45 mám poradňu :dizzy_face: pačko

sacvi, držte sa obe :wink:
6. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
grabu,nemysli už na toho kreténského doktora a těš se na maličké :slight_smile: Na všechny bolesti pak prý člověk zapomene, když má toho drobečka u sebe :slight_smile:
6. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
Jaji my býváme v porodnici 3 dny když je vše ok...a když se něc děje jako že mimi nepřibývá nebo tak nebo když má žloutenku...tak třeba i 4 dny...ale 5 se zůstává jen u císaře...takže myslím že o víkendu máme Sacvi doma:slight_smile:
Tak přeju dobrou kontrolu:slight_smile:
6. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
Gábi tak koukám, že ti pan doktor asi fakt pomohl k rychlejšímu porodu. No je od něj neomalené, že ti vůbec nic k tomu neřekl. :angry: Ale jestli ti odchází i hlenová zátka, tak to už je předzvěst něčeho většího :wink: Já se taky občas bojím, ale víš co "máme rychlý, bezbolestný porod, narodí se nám krásné a zdravé miminko" :wink:

Tak holky, doufám, že to Sacvi tady odmávla a začneme pěkně rodit jedna za druhou :slight_smile:
6. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
Calli já vím...jen bych ráda věděla co se bude dít...jestli se to teda rozběhne nebo ty poslíčkové přestanou....zatím to teda nevypadá...ale trochu se bojím že vlastně nepoznám co se děje když nevím do čeho jdu...ale na malýho se moooc těším...to jo:slight_smile:
6. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
jj Broučí myslím že už sme na cílové rovince...a teď už jen záleží na tom jak rychle dofuníme do cíle:slight_smile:
A yátka už mi odešla z veliké části včera ráno...dneska už jen takový zbytek...to včera bylo tak 20x tolik...takže fakt myslím že už žádnou nemám...asi půjdu vytřít ať se trochu hýbu a uvidím co to se mnou udělá:slight_smile: Jára mi včera vysál abych se s tím nemusela mordovat...tak eště vysát a je všechno uklizený kdyby chtělo mimi už na svět:slight_smile:
6. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
autor
No a jak to tak sleduju Broučí tak pomáhá to dýchání jak nás učila na joze...a taky to když si říkám že to musím povolit...jinak sem při každým poslovi schoulená v křeči ale když si začnu říkat že to musím povolit a začnu dýchat tak to je lepší..takže asi na tom fakt něco bude...ale jestli to bude rychlý a bezbolestný...no nevim nevim :sweat_smile: :pensive: ale určitě budeme mít krásný a zdravý miminka:slight_smile: to je jasný:slight_smile:
6. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
předtím sem chtěla napsat vytřít a je vše hotovo...ale vy ste mě asi pochopily že:slight_smile: to už je ta demence asi:slight_smile:
6. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
Gabi, ja cucim jak puk, ja jsem vcera asi nejak preskocila ze ti odtekla ta zatka :confused: Gabi, ja ti normalne zavidim, neboj se to ze ti doktor pomohl je jedine dobre, aspon budes mit krasne zdrave dite brzo u sebe, sice je to debil ze ti to nerekl ale kdyby te na to pripravil mozna by ses bala jeste vice. nicmene stejne verim ze jsi nastvana.

jinak ty pohyby jsou 100x lepsi citit nez se strachovat, opravdu!!! ja husa si cetla nedavno diskuzi zemrelo mi dite, no a pak se divite ze sem nervove labilni po ranu :sweat_smile:

Gabinko drz se!!! Stepanek uz je velkej chlap tak uz ven muze, ackoliv predbiha :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
Holky, já se na jednu stranu moc těším, až bude maličké s námi, ale mám hrůzu z porodu a celého šestinedělí...Já nesnáším krev a tak a když nesmíme používat po porodu klasické vložky, ale ty co protečou, tak já nevím, jak to budu snášet, mít všechno zakrvácené, fuj :frowning2: Já vím, že bych to vůbec řešit neměla,ale já mám ke krvi úplný odpor. Já budu asi celou dobu nasáčkovaná ve sprše :grinning: jinak nevím :grinning:
6. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
Gábi aspoň už ti odešla ta zátka, u nás pořád nic a vše klape jak kdybych těhotná nebyla :grinning: Je mi dobře, malá se sem tam otočí, bříško nebolí, no prostě paráda. Takže já budu přenášet, je to tutovka :grinning:

Calli taky jsem otrávená z šestinedělí, ale přežít to musíme a ono to uteča jak nic. :wink:
6. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
Jani dík já se snažím držet...ale nějak mi nejde přestat brečet dneska od rána...mám nějakou divnou náladu a jak sem tu sama tak je to na palici...asi si půjdu dát sprchu a půjdu se mrknout k sousedce...
Broučí já vím že je to ve finále dobře že mi ten dr. to popohnal...protože jestli je Štěpula tak velikej jak říkal nevím jak bych ho pak vytlačila...ale jsem z toho jak to udělal taková rozladěná a vůbec mi to pszchicky trochu pokazil...no ale to bude dobrý...hlavně aby byl malej ok...a s tou zátkou...já někde četla že může trvat i další týden až dva než se porod rozběhne...tak nevím...abych tady akorát neměla 14 dní poslíčky a jinak nic... :unamused:
6. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
Ten doktor je hulvát a to, že jsi teď z toho špatná je přirozená reakce. Jednou na něj zapomeneš, teď bohužel asi pomůžou jen ty slzičky. Ale neboj, pošlu na něj svrab a svědění, ať si nemyslí zmetek jeden, že mu to jen tak projde :wink:
6. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
:slight_smile: broučí ty si hodná...to y mi asi pomohlo kdyby ho něco takovýho potkalo...i když nikomu se nemá přát nic zlého...já doufám že měl jen blbou náladu a že jestli ho chytnu u porodu že to bude lepší...ale snad budu mít někoho jinýho :dizzy_face:
Nevíte neříkal vám někdo jak dlouho měl poslíčky a pak to přišlo...já už je mám třetí den...ale nic se nezkracuje ani nezpravidelňuje...du si dát sprchu a uvidím jestli to pomůže :wink:
6. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
Poslíčci bývají 14 dní před porodem a většinou přejdou. Ale jak dlouho bývají - myslím interval - to nevím. Podívej se na Sacvi, měla je od 34 týdne a porodila v 41 týdnu :slight_smile:
6. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
holky je mozny ze tim ze tam mala uz nema tolik mista me tlaci na streva? ja driv chodila na zachod jednou za 4 dny a ted 2x denne. :fearful: :confused: :fearful:
6. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
Jani to se vyprazdňuješ před porodem :slight_smile: :wink:
6. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
hehe ted jsi me dostala Kaci ja jeste nejsem pripravena psychicky :grinning:

prave me to prijde divny, do toho jakozeby hubnu, mam -1kg, a nesnim tolik jidla jako driv :pensive: jako ze nemuzu nebot se me to do zaludku nevejde uz :grinning: ale cokolady porad stejne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.