• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Dobré sobotní ránečko,

Garbu, pokud sis nechávala UTZ ve 20.týdnu nahrát na CD, tak tam váha i délka mimča je, můžeš se juknout. A pokud ne, z toho, že si to nepamatuješ si nedělej hlavu, právě proto jsem si to nechávala u Barči i teď nahrát (teď teprve v tom 14.týdnu, ale nechám si tam přihrát i 20. a 30.), protože bych pak doma manžovi nic neřekla. Takhle můžu být v poho a čísla si nemusím pamatovat, jen vnímat ten UTZ.

Jinak se přidávám do party, která nešla a anepůjde na 3D, ani 4D UTZ, koukám, že opravdu nejsem jediná :wink:

Jinak jste si pokoupily moc hezké věcičky, taky bych si chtěla něco koupit, ale pořád čekám, do jakých rozměrů vyrostu, jestli poroste jen bříško nebo i zadnice a stehna :frowning2:

Hezký víkendík všem :slight_smile:
16. kvě 2009 v 07:46  • Odpověz
Krásné sobotní ráno přejeme :slight_smile: Dneska jsem se rozhodla, že po všech těch pracovních stresech pustím miminku uklidňující hudbu, a tak jsem probrala CDčka a našla J.S. Bacha, snad miminko uklidní :slight_smile:
K.ate s tím tlakem to budeš mít určitě způsobeno tím, že se před tou kontrolou stresuješ a tak ten tlak vyskočí. Já mám tlak 100/60, tak asi zase nižší, ale to je v těhu prý normální.
A to srdíčko se vyšetřuje přes nějaký ultrazvuk? Je tam vidět celé mimi nebo jen to srdíčko? Když já už jsem nedočkavá a chtěla bych vědět, jestli je to holka nebo kluk, jsem asi strašná :grinning:
16. kvě 2009 v 07:48  • Odpověz
Ahojky holky.
calli: já sem byla ted ve středu a taky mi neřekl jesi holka nebo kluk, nešlo vidět. taky jsem zvedava. priste me taky čeká ten velký UTZ tak tam to snad pujde videt a bude snad vse v poradku. nechala jsem se tenou inspirovat a pusitla jsem si Nabucca. taky hezké. naše miminka budou kulturní lidi :grinning:
16. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
keira_ to víš, že budou kulturní a k tomu zdravě inteligentní, prostě to budou ta nej miminka :grinning:
16. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
dobre rano konici, ja uz jsem po snidani. :wink: a docetla jsem si vas
jajka drzime palce Matkovi at vyhraje, ty jako tomu tam velis? nebo jsi rozhodci?

holky ja bych si to pohlavi priste rici nenechala
16. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
calli - no je to v podstatě normální ultrazvuk, takže mimčo tam je vidět celý, ale doktorka nám prcka jen ukázala, řekla, kde má hlavičku, kde nožičky a pak se zaměřila jen na to srdíčko a tepny a žíly, co do něj a z něj vedou... Takže podle mě by tam pohlaví poznat mohli, ale otázka je, jestli se jim bude chtít a hlavně u nás to byla doktorka vyloženě kardioložka, takže taky o to, jestli by to poznala se stejnou jistotou jako gynekolog, co na to kouká přeci jen častěji :slight_smile:
16. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
Holis: Pročpak by jsi to nechtěla příště vědět?
16. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
Ahoj holky, přejeme kráásnou sobotu :slight_smile:
No holis to je dobré rozhodnutí.. :grinning: My jsme to taky vydrželi jako jedni z mála :grinning:
16. kvě 2009 ve 12:09  •  3 děti  • Odpověz
calli nechtela bych to vedet protoze me samotne je to jedno co to bude kdezto pritel se tesil na kluka, je pravda ze se ted oba tesime na devcatko ale me to mrzelo videt to zklamani :frowning2:
16. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
hezky sobotní odpoledne :slight_smile: Já se tady peru s tou mou bakalářkou a je to šílený, mám k tomu projektu připsaný zatím jen 3 stránky a už pomalu nevím, o čem mám psát :grinning: Nedokážu se nějak smysluplně vymáčknout, tak jsem jen popsala simulace a udělala obrázek modelu lidské hlavy... :frowning2: Asi půjdu radši udělat aspoň něco k obědu... :grinning: Docela teď závidím lidem, kterým oběd uvaří maminka a nemusí se z té bakalářky vytrhávat vůbec :grinning:

holis - s tím říkáním pohlaví to chápu... Až na to, že nám s manžou bylo objema celkem jedno, co to bude, jen moje zvědavost prostě vyhrála, takže jsme si to nakonec přeci jen říct nechali... :slight_smile: Jinak mě mrzela reakce manžovejch rodičů, která nebyla v podstatě žádná... Jen styl "jee, vy jste si to nechali říct, jo?" a bylo jim to fuk... Spíš mi přišlo, že jsme hrozní, že jsme si to nakonec říct nechali... Ale co nadělám... :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
Jejka, Holis, to je škoda...v Tvém případě bych si to tedy taky nenechala po takové zkušenosti říct... :frowning2: Ale nesmutni, manža už je jistě šťasný a oba se můžete těšit na krásnou holčičku :slight_smile:

My si Barču říct nenechali, ale je fakt, že nám to bylo jedno. teď jsme zvědaví, mě je to jedno, manžovi asi taky, ale myslím, že by za kluka byl rád, tak uvidíme. Každopádně si on sám myslí, že to bude holka a je v pohodě...tak snad je to opravdu tak a nebude zklamán, ale věřím, že nee.

Za chvíli mi přifrčí kámoška, tak se ukážu zase večer. Manža má pánskou jízdu, tak tu dnes budeme samy samotinké...
16. kvě 2009 v 16:13  • Odpověz
kate hidne stesti pri psani ale tys rikala ze uz mas 20 stran z lonska ne? tak to dalsich 15 jeste napises a je to :wink: nicmene je to hnus :slight_smile:

leni no pritel byl zklamany tak nejak chtel pokracovatele rodu a pak porad rikal ze devcatko nebude moct ucit s pajkou vrtackou a strilet z praku :slight_smile:

jinak nasim to bylo uplne jedno moc se tesi a nemuzou se dockat. :wink:
16. kvě 2009 v 16:19  • Odpověz
holis - no mám z minulýho semestru asi 28 stránek... :slight_smile: Dneska jsem přidělala další 3, rozsah má bejt 30 - 60 myslim, tak uvidíme :slight_smile:

Jinak manža chtěl jak holku, tak kluka... :slight_smile: A vzhledem k tomu, že mrňous je jen jeden, tak na holčičku si budem muset asi počkat :grinning: A holis, příteli vyřiď, že může i holku učit s vrtačkou a s pájkou :grinning: Já se to všechno musela učit sama a občas to bylo docela veselý :grinning: Ale je fakt, že když jsem manžovi říkala, že i holce bude moct dělat autíčka na dálkový ovládání, pokud bude po mně, taky se mu to moc nezamlouvalo :grinning:
16. kvě 2009 v 16:32  • Odpověz
kate a nemas strach ze se nestihnes naucit na statnice? my meli jinak rzsah bakalarky 35 az 45 stran max. ja se ucim 5 otazek denne teda ted jsem vynechala vcerejsek a dnes zatim jen 1 otazku ale ja si nic nepamatuju :astonished:
16. kvě 2009 v 17:01  • Odpověz
holis - no já si to nějak nepřipouštím :grinning: V nejhorším půjdu ke státnicím v srpnu :grinning: Pokud to nezvládnu, ale zase z těch 90 otázek už něco málo umím, takže to snad nějak zvládnu :grinning: Bylo už i hůř...
16. kvě 2009 v 17:09  • Odpověz
holis - dva předměty jsou z volitelnejch (ty máme 3) takový, že mě dost baví a hodně si z nich pamatuju i teď, ten poslední bylo vybraný nutný zlo a doufám, že si z něj tu otázku prostě nevytáhnu, když tam bude poměr 20 : 10 :grinning:.. No a povinný předměty jsou sice děs, ale něco si z nich taky ještě pamatuju (z některých) a i u těch, u kterých nevim nic moc, jsou otázky, u kterých jsou v podstatě základy, který si pamatuju ještě aspoň částečně i ze střední a i z té vysoké... :grinning: Bude záležet na těch dvou otázkách z těch povinnejch :grinning: Tam to bude asi víc zajímavý :grinning:
16. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz
kate no vy to mate vcelku fajn ze si muzes vybrat my mame proste vsechno :grinning: ale dopredu nam zverejnili 100 otazek, ja si vyberu pak listek a na tom budou 3 otazky namichany nahodne ale i tak mam obavu ach jo, sice to pry trva 30 az 60 min ale i tak doufam ze nas tehotny nebudou nejak stresovat. jinak mas fajjn ze jste meli na vyber tolik terminu my jsme museli do 30 dubna dozhodnout zda pujdem v cervnu nebo v listopadu, tak doufam ze udelam, pac v listopadu uz bude miminecko a to bych nemela cas se ucit :slight_smile:
16. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz
haj babenky, len šup-šup nakukujem...

Teda, &maťkovi ste mohli držať palčeky trošičku lepšie, bol zemiakový, 4. miesto je asi najhoršie :grinning: , radšej ďalej ako tesne za metálom :grinning: :grinning: . Ano Holis, som rozhodca, jeden z mnohých pri slalome na divokej vode... Tak babenky, prosím nápravu, zajtra máme ďalší pretek, tak prosím vysielať pozitívnu energiu :wink:

vankúšik OK, len pri pretáčaní trošku manipulácia, no poloha s ním vynikajúca

ja som si pri prvom mimi povedala, že ak budem mať druhé, tak sa na pohlavie neopýtam. No Maťo to chcel veľmi vedieť, tak prečo nie...vyšla som mu v ústrety a aspoň nezažije šok...chcel brášku a teraz sa nevie dočkať ségry :dizzy_face:
k.ate, zabudni už prosím konečne na ten augustový/srpnový termín. Ver si, teraz to bude jednoduchšie ako v auguste. Držím palce a verím, že nesklameš Ty, ani Holis :angry:

pa babenky, nezabudnite na tie palčeky pre Maťka :dizzy_face: Ď. Ď. Ď.
16. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
Holis, ja zajtra a Ty pozajtra začíname 28 tt :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :confused: :fearful: :dizzy_face: :slight_smile: :wink: :astonished:
16. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
holis - no vybrat... Těch otázek máme stejně 90... :grinning: Kdyby nám chtěli dát všechny předměty, asi by z nich těch 100 otázek dělali jen hoooodně těžko :slight_smile: Jinak u nás co vím, tak trvá 15 minut obhajoba a 15 minut zkouší z těch otázek státnicovejch, takže to snad bude v pohodě :slight_smile: a termíny na výběr nemáme vůbec :grinning: Jen pokud to neudělám teď v červnu na ten první, tak opravnej termín máme v srpnu :grinning:
16. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz
Bré ranko,
jak se máte? U nás to vypadá na krásný den...
Pozvala jsem naše na oběd, tak snad se ukážu :slight_smile: Dělám toto
http://www.recepty.cz/recept.asp?id_receptu=JMNPLQEPD&id_kategorie=JNLMPOP3

Hezký den :slight_smile:
17. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
holis: ještě se vracim k tomu pohlavi. jestli byl zklamaný, tak je to tˇulík, ale aspon se s tou myšlenkou ztotožnil... nejduležitější je že je zdravé !!!!! a uvidíš jak si malá omotá tatínka kolem prstu a utáhne ho na vařené nudli, až tě bude štvát jak jsi spadla z lopatky. :wink:
17. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahoj holky, přeji všem hezkou neděli, když je venku tak krásně :slight_smile:

lenin, ty vaříš pro rodiče a my zase jdeme k rodičům :wink: I včera jsme u nich byli na obědě, hezky se o nás starají, protože já ležím a přítel má zánět šlach v noze, takže jsme taková dobrá dvojka teď :grinning:
17. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
broučku, to je mi líto, že ten 3D utz nedopadl moc dobře. Škoda, že vám nenabídli jiný termín, taky jsem často slyšela, že to tak dělají. Ale hlavně, že je miminko v pořádku :slight_smile:

holis, tatínkové si vždycky přejou kluky, ale z holčiček jsou pak poprděný nejvíc :grinning: Zrovna když jsem šla minule na kontrolu, tak jsem zaslechla, jak nějaký tatínek volal, asi kamarádovi, že už je taťka a že má holčičku a byl z toho naměkko :wink: Ale je fakt, že já se těším na to překvapení u porodu, když to nebudeme vědět dopředu :wink: I když si myslíme, že to bude kluk ... o to pak bude větší překvapení, když to bude holka :grinning:
17. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
A my jdeme ve středu na velký utz, já už se tak těším :dizzy_face:
17. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
Ahoj krásné těhulky :slight_smile: Dneska je venku taaaaak kráááásně :slight_smile: Máme teď na týden psa doma, tak se těším na procházky :slight_smile: Užijte si krásnou neděli. :wink:
17. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
maova - to manža ze začátku chtěl spíš holčičku, že ty jsou víc roztomilý, kdežto kluci jsou dřív rošťáci - i když já byla jako malá taky prej pěknej lump :grinning: Ale to bylo asi tím, že jsem měla jen bráchu a bratránky a holku v rodině žádnou :slight_smile: Jinak bych taky brala, kdyyb nám někdo uvařil a já mohla přemejšlet nad bakalářkou :grinning: Je fakt, že v pátek nám babička udělala výbornej oběd, když jsme se byli kousek od ní stříhat :slight_smile: Tak teď je to už zase na nás :grinning:

calli - jo jo, je krááásný počasí :slight_smile: Doufám, že tak bude i až budu mít víc času na něco jinýho než na učení (i když ne, že bych se teď jen učila :grinning: )
17. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
Tak my vyrážíme na nákup a potom k rodičům na papání a na procházku :slight_smile:
17. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
Ahojda těhulky:slight_smile:
Broučí to je mi líto s tím UZ ale to neva...aspoň bude nějaký překvápko na srpen :wink: A v pondělí to můžeme klidně klidně protáhnout...já mám Járu na volejbale až do 20h:slight_smile: Tak domů nespěchám :wink:

Jinak Kate a Holis...vy to zmáknete ty státnice...nebojte...budeme všichni držet pěstičky a taky přeci máte teď dva mozky tak to musí vyjít :slight_smile:

Jaji to je škoda že byl Matko 4. ale určitě budeme držet palečky víc a snad to napodruhý výjde líp...hodně štěstí :wink:

My byli včera na oslavě Járovi kmotřenky, měla 85., a byla tam celá rodina a spousta dětí...tak jsem si to výborně užívala...jen si ze mně všichni dělali srandu...že proč jsem ten meloun snědla celej v kuse..že se to jí po kouskách :grinning: :grinning: Vtipálci...no už jsem pěkná kulička...s tím nic nenadělám...ale já už se na toho prcíčka tak těším, že to bude tak pomazlený mimi...protože ho nedám z ruky až se narodí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz
konici ja jsem dneska byla na Bouzove
to je dnes zase vedro ze? ja tady umru horkem a co budeme delat v lete :frowning2:
jajka drzime palce Matkovi at ma zlato!!! :wink:
17. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.