• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
autor
no Jani normalně to bývá naopak...že chodíš ke konci míň...protože jak malá tlačí na střeva tak nepracujou tak jak mají...a pak prý těsně před porodem se to uvolní...já byla třeba včera 4x za den...až sem si taky říkala...aha...další příznak že se porod blíží protože normálně jsem taky nešla třeba tři dny...tak nevím no...ale to je asi i podle toho co sníš...nevím...

Broučí právě já si pořád říkám že Sacvi to taky měla na dlouho tak jestli budu trpět jak ona tak mě mrskne...ach jo...
No a sou zátkou...sem si myslela že ráno už to bylo všechno a teď sem byla na záchodě a vypotřebovala sem půl toaleťáku než sem ten hlen všechen dala pryč...ach jo...omlouvám se že píšu o tak hnusné věci...já jen abyste třeba pak taky nepanikařily až toho bude fakt hodně...já už to chci mít za sebou...holky řekněte mi někdo že už to budu mít za chvíli...prosím:slight_smile:
6. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
6. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
ja mam tech priznaku taky vice :grinning: ale s mym stestim budu urcite prenaset :unamused:

gabi ty to mas ale jasny jak facka :fearful: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak hlavne aby to Jara stihnul :sweat_smile: muj Jirka je neustale se mnou na chatu.
6. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahoooj, tak paráda, JEDNA Z NÁS UŽ TO MÁ ZA SEBOU. NAPIŠTE PROSÍM SACVI, ŽE JI MOC ZDRAVÍM A GRATULUJU.Já mám trochu strach z porodu, ale to je určitě normální. zároveň se moc těším a jsem zvědavá na novou zkušenost. Je fakt, že jsem poseroutka a mám strach z bolesti. Ale říkám si, ostatní to taky vydržely a je to jen jeden den. Pak to bude zas dobré...
6. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
Gábi tak třeba ti to ten blbec nakonec fakt urychlil a za chvíli budeš mít Štěpánka u sebe. To mu přidává malé bezvýznamné plus, ale jaký způsobem to udělal - no znovu opakuji - je to hulvát.

Jani jak nejsi připravená, už to máš taky za pár :slight_smile:
6. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
no Jani tak já mám všechny příznaky...dokonce sem ani nevěděla že začnou bolet ty záda...a dneska ráno jsem se málem nepostavila jak mě píchalo v kříži...a bolely mě i kyčle...až sem si říkala že sem snad spala na prkně a ne na matraci:slight_smile:
no tak uvidíme...třeba vám dneska v noci budu psát já:slight_smile: kéž by:slight_smile:
6. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
brouci: no ja nevim zda jsem pripravena psychicky i kdyz na to uz je asi pozde ze? kamoska me psala nez pojedes precti si v chytre knizce jak dejchat nic vic nepotrebujes. :sunglasses:

ja zitra zacinam 40tt :grinning:

gabi to je krasne, tak ti zavidim a zaroven se bojim :fearful:
6. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
Teda holky teď to tady začne rodit jedna radost :slight_smile: Jen já pořád nic, jsem od soboty v pohodě, jen mě občas píchá "tam dole", ale to se prý zkracuje čípek. Jsem zvědavá zítra na kontrolu.
6. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
Jani já myslím že taky nejsem připravená psychicky...ale to bych asi nebyla nikdy protože nevím co mě čeká...tak uvidíme...ale jak říká Kajra přežily to jiný tak my taky musíme:slight_smile: Myslím že není co závidět Jani...fakt mi to může trvat ještě dlouho...a jestli to bude celou dobu takhle bolet...tak potěš koště teda:slight_smile:
6. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
Broučí ono to fakt bolí jako když máš bolestivou menstruaci...tak jestli to máš taky tak...tak to není čípek...ale třeba už taky nějakej ten poslíček...jen se mi u toho vždycky ještě našponuje bříško...je to docela sranda...protože tm malej sešupnul kousek níž...a jak se tam pak mele jak ho to tlačí...tak mi jezdí bublinky po břiše a je to vtipný:slight_smile:
6. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
ja nikdy nemela bolestivou MS ja o ni ani nevedela takze si to ani predstavit neumim :confused:

gabi a co na to Jara rikala jsi mu to??? je nachystanej? bude s tebou doufam?
6. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
No Gabi tak veru to vidím tak, že veru sa nám poponáhľaš za Sacvi,nech nie je sama maminka :wink: .
6. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
No mne brucho zase padlo o čosi nižšie. Ale inak som na tom podobne ako ty Broučku. Čípok má ešte 2cm, takže je ho tam ešte a- ja- jaj.
6. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
autor
Aureli no tak ty přeci musíš počkat do zítra na manžela:slight_smile: tak to je dobře že je malej ještě v klidu:slight_smile:

Jani a Jára se trochu bojí že to pak bude rychlý a že by nestihl přijet z práce...ale já myslím že to tak rychlý nebude...:slight_smile: no dneska ráno mi pro jistotu dal číslo na dva kolegy z práce...kdybych mu volala a on mi to nebral:slight_smile:
6. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
No tak pridala som nový obrázok k tabuľkám a kto tam cche byť zapísaný tak šup šup do pôrodnice :slight_smile: , ale Sacvi ta muž bude mať prvenstvo.
6. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
Zuzi ano, ty musis cekat na manzela!!!!

Gabi to je pekne, ze ti dal ta cisla ja jsem taky pripravena volat i jirkovu americkou linku kdyz me to nebude brat na mobilu :grinning: nebot my musime jet co nejdrive kuli tomu blbymu streptokoku. :rolling_eyes:
6. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
No veď čakám,nikam sa neponáhľam :wink: . Ešte by bolo fajn počkať na dvere, mali by nám ich prísť namontovať koncom budúceho týždňa. Potom posledný krát upratať a môže prísť Alexander.
6. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
Zuzi ty jsi sikovna!!! to je krasny!!!
6. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
autor
hmm to je fakt že ten streptokok je blbej že musíš být v porodnici co nejdřív abys dostala antibiotika...ale to neva...aspon zase budeš pod kontrolou :wink:

Aureli krásná tabulka...fakt moc pěkná už aby nás tam bylo víc:slight_smile:
6. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
No a inak u nás sme potom v pôrodnici 5 dní ak sa nič vážnejšie nestane, tak na mňa si potom počkáte kým sa tu zjavím, ale možno potom poprosím moju sestričku nech sem pridá nejakú tú fotečku, ak jej niečo Maťko pošle.
6. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
No mala by som si ísť navariť obed - dnes budú bryndzové halušky - som zvedavá ako odhadnem trošku pre jedného. :slight_smile:
No a potom hor sa poutierať ešte prach v kuchyni, nech je tu všade už čistučko, no a potom to sem prídem skontrolovať, že či Grabu netreba prihodiť donovej tabuľky :wink: .
6. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
Aurelko jsi holka šikovná. Jen Janička měla 3880 gramů. :slight_smile: Já už taky pěkně dlouho nehlásila váhu :slight_smile:

Gábi já nikdy moc MS bolesti neměla. Ono tam prostě začne píchat, bolí to a začne mi tvrdnout břicho. Nevím, jestli to jsou poslíčci nebo co..................
6. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
Aureli myslím že to tak rychlý nebude:slight_smile:
No broučí já taky na MS bolesti nijak moc netrpěla...ale tohle poznáš...je to jakoby tupá a zároveň bodavá bolest a vystoupne ti bříško...já už nevím jestli i tvrdne...já ho mám tvrdý pořád...ale tak asi tak...:slight_smile:
6. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
Tak bodá bolest to rozhodně je. :wink: Ale říkám, já jsem úplně v pohodě, takže já rozhodně přenáším až do září :wink:
6. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
Ale ne broučí neboj:slight_smile: žádný září:slight_smile: to bude dřív:slight_smile: Přeci nebudeš tak dlouho přenášet!!!
6. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
Ahojte tehulky moje,

tak predovšetkým moooooc gratulujem Sacvi k Janičke,je to určite krásna poriadna ženská :slight_smile:,hlavne nech sú obe v poriadku a zdravé :slight_smile:

Ja som bola dnes v Motole,najskor na monitore,potom u dr.na kontrole,otvorená na jeden prst,ale hneď doktor povedal,že sice nalieha hlavičkou do vakovej blany,ale hrdlo je ešte moc vzadu a potom to prišlo..."teď to bude nepříjemný,tak to vydržte,obkroužím vám čípek,aby víc povolil..."no a poviem vám,že nič nepríjemnejšieho som nezažila,docela ma to bolelo,ale aj tak povedal,že si nemyslí,že by som porodila budúci týždeň,tak som vyšla taká sklamaná...a tiež povedal,že malý už je poriadny chlap...takže váhovo asi niečo také ako Sacvi Janička,ale to je len v predpoklade,tak uvidíme...inak bola som na záchode a z toho hmatu špiním,tak snáď zátka odíde a rozbehne sa to...nakúpila som vínko,škoricu,ananás,tonik,budem skákať na balone a sexovať :slight_smile: a Libor hovorí,že na budúci týždeň (termín mám 11.8.) sa malý narodí a smiali sme sa,že by bola sranda,keby sa narodil 18.8.,to sa totiž narodila aj Liborova exmanželka :grinning: :grinning: :grinning:
No inak oddnes od rána od 4.00hod mám poriadne bolenie bruška ako pri MS a teraz po tom hmate ešte viac,tak uvidíme,či sa to rozbieha správnym smerom,snažím sa byť optimista...
6. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
holky jdu si lehnout, doufam ze jak prijdu se to gabince uklidni ty bolesti :sunglasses:
6. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
Lucinko tak uvidíš...mě ten den bolelo bříško hodně...pak to začalo trochu ustupovat...ale teď už mám bolesti pořád...a zátka mi odešla druhý den ráno...neboj ono se to rozběhne jedna dvě...ono doktoři stejně nevědí kdy se to narodí...já měla čípek poloměkký a taky prostupnost na prst...a jak mě udělal ten hmat tak už cítím jak je malej ještě víc dole a jak kopká aby už byl venku...docela to někdy i zabolí...ale budeme silný holky a zvládneme to:slight_smile:
Taky se houpu na balonu ale nevim jestli to pomůže...sexu se asi nedočkám tak aspoň ten balon...no a kdyby tě to moc bolelo...dej si horkou sprchu...to mi pomáhá...a kdyby se ti to tím víc rozběhlo tak neva...aspoň to budeš mít hned za seou:slight_smile:
6. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
HOlky teda vy jste samý hmat a já tady pak budu sama :slight_smile: Ale jestli vám to pomůže k rychlejšímu porodu, tak je to jedině dobře. Tobě to aspoň Lucinko doktor řekl, Gabča chudák vůbec nevěděla co s ní dělá. :unamused:
Jinak paráda, že máš další úspěšnou kontrolu za sebou :slight_smile: Asi tady budeme mít pěkná mimča holky, žádná nemáme žádného drobka, co? :grinning:
6. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
Gábinka,inak to,čo si si zažila ty u toho KRETÉNA,tak to je fakt sila!!!no a čo,že si pribrala také kilá,no a čo,že má väčšie bruško,veď to mám aj ja,budeme mať poriadnych chlapov(aspoň,keď budú hubnúť podĺa toho ako budeme mať mliečko,tak to nebude tak strašné),ale takto sa k tebe chovať!!!!!!!!!!!!!to si snáĎ robil prdel!!!!!
veď si tam prišla s problémom a on ti mal poradiť a vysvetliŤ,čo s tým tvojím srdiečkom a nie hodnotiť takéto veci...kruci,veď je normálne,že ženské priberú aj 20kg a viac,pokiaĺ to dr.neriešia počas tehotenstva z hľadiska,že by to ohrozovalo teba alebo mimino,tak nech to nerieši on na konci tvojho tehu!!!!toto by povedal mne,tak to chlapec nerozdýchal!!!fakt si niektorí doktori myslia,že si možu dovoliť až nenormálne veĺa...hneď by som si zavolala primára alebo riaditeĺa nemocnice a priamo pred nimi si to vyriešila a ver tomu,že pri porode by si ho nemala a ten ďalší doktor by ťa odrodil s takou starostlivosťou,že by všetci pozerali...fakt sa netreba báť otvoriť si ústá,či už je to doktor alebo úradník,pretože čím viac vidia,že si možu k ľuďom dovoliť,tým viac to využívajú,lebo sa človek nebráni...slušné chovanie a jednanie si zaslúži každý z nás!!!!!!!!!!!
6. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.