• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Zuzi tak zitra papa a zadnej alkohol :grinning: a zadny predbihani, manzel preci neni doma!!!

Gabi: ja jsem taky rano budila kristynku a ona nic, proste nezajem, az se pak vzbudila sama. Ted jsem prisla na to ze reaguje kdyz neco snim takze priste kdyz se budu bat tak si dam cokoladku po te se me pekne mele v brisku. :sweat_smile:
6. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
Lucinko no mochitko bych si taky dala...mňam:slight_smile: to je škoda že jsme přes celou Prahu...no ale už budou prckové brzo venku a pak se sejdeme a dáme si aspoň to nealko:slight_smile:
My dneska jdeme k sousedům na grilovačku takže já vás za chvíli zase opustím....ale jsem ráda že už je Jára doma a kdyby se cokoli dělo tak mám aspoň někoho u sebe... :wink:
Jani je super že sis ten srazík tak užila...a příště už to určitě budeš mít i s Kristýnkou:slight_smile:
6. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
Holky mě štve že není něco podle čeho by se to fakt poznalo že jde o začínající porod...já teď u každýho píchnutí přemýšlím co když...ale už mám ty poslíčky tři dny a pořád se nic nerozbíhá...spíš je to klidnější...tak nevím...asi se štěpulovi ven nechce...:frowning2: ale už se zase mele...tak uvidíme...třea si to tam zase pokope a začnou další stahy:slight_smile:
6. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
Aureli,Gábi,vy mi to robíte naschvál,takto si idete užívať a ja tu sedím ako puk sama...ale nie,užite si to,už len pár dní máme na to,potom bude frmol ako nikdy predtým :slight_smile:
keby bol aspoň nejaký schopný film v tv,ale je tam velké kulové...ani nejaké dobré dvd nemám...

Jani,ono sladké odporúčajú,keď potrebujú,aby sa prcek mrskal :slight_smile:
6. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
Luci promiň já bych tu s tebou seděla...a ráda si povídala...ale zase si říkám že když budu pecákovat doma tak se porod nepohne...tak radši půjdu na tu nepohodlnou zahradní židličku a dám si kořeněnej sýr a snad ho vypudím...:slight_smile:
6. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
holky ja bych si dala celou lahev vina :grinning:

Gabi uzij si to u sousedu a zadny nervy uz nebojse stepanek se tam ma urcite dobre!!!

Luci ja tu mam jirika ale kazdy jsme u sveho pocitace, takovy zavislaci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
autor
Dneska jsem odpoledne hopsala na balonu a místo aby chtěl prcek ven tak se mu to tak líbilo že spinkal...no tak já už fakt nevím...asi si to moc přeju a moc se na to soustředím...tak se na to vyprdnu a třeba to v noci příjde:slight_smile: no to si fandím že:slight_smile:
6. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
autor
Holky tak já se loučím a jdu na ten grilovaný sýr...Jára už mě bombarduje že má hladík:slight_smile: tak se tu mějte krásně a já se ráno zase ozvu...dobrou a co nejvíc klidnou noc přeju všem i miminkům:slight_smile: a spinkejte...budem teď potřebovat hooodně síly:slight_smile: papa
6. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
Gábi,kde sa tak ponáhľaš...sa z teba picnem...ty ma jako fakt chceš predbehnúť...ty si zlobidlo!!!!
Prosím ťa,nemáš sa mi za čo ospravedlňovať,ja som to nemyslela vážne,keby som mala ja takú možnosť,tak idem tiež na grilovaný sýr :slight_smile: tak si nechajte chutnať a hlavne mysli pozitívne,ani ja nebudem mať malé miminko,tak si to z tej hlavičky vyžeň,čo ti ten blb povedal...

Jani,my máme doma tiež dva PC,ale je tu tak blbý signál,že len na našom súkromnom ide ako tak ten signál na net,takže preto ani tak nechodím na koníka,ale nemám doma Libora,tak som na koníkovi a využívam voľné PC :slight_smile:

Ja som dnes dostala od Libora flašku skvelého červeného vína,že to mám na vyháňanie Samuelka :slight_smile:
6. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
luci to by se me taky libilo takovy darek :grinning:

tak my se jdeme koupat, jirka uz napousti vanu tak papa :pensive:
6. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
dobré ranko, teda ja mám len také medziranko, lebo ešte určo zaspím a zobudím sa až neskoro - dúfam. No bola som wc - kde inde - že? a akosi viac som sa prebrala, tak že mrknem aké mimčo pribudlo a tu nič :sweat_smile: . Takže čakáme.... sa tešim keď sa ozve sacvi...
Zuzi, ano, už sme s fotografkou dohodnutí, že nás fotí keď bude mať mimčo týždeň - teda mňa neee, ja tam budem len ako pojazdná mliekáreň :grinning: , pofotí Laurinku s chalanmi....
gabinka ďakujem za reakciu, skľudnilo sa to,červené mám už len keď sa utieram po a presne ako si písala, také hlienovité, akurát že ja to mám stále jasno červené....

baby, ja vám celkom závidím, že ste prvorodičky....neviem to opísať, no prvý krát som bola v pohodičke, kľudná, ešte som ja kľudnila Milana že pohodička....no teraz sa priznám, že mi včera vyleteli i slzičky ako som si myslela, že to už možno aj príde...ja som taká bábovka že určo prídem do pôrodky a namiesto pozdravu zrevem - prosím si epidurálku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak pa, idem do hajan, už sa mi zas zíva... :pensive:
7. srp 2009 v 05:58  • Odpověz
ahoj holky jen vás zdravím, já dnes zase nebudu. Jedeme s manželem do Brna :wink:
sacvi pak už nepsala, asi dospávala po porodě... :wink:
7. srp 2009 v 06:08  • Odpověz
Dobré ránko tehulky,
tak ja už tiež nespím,nejako sa mi nedá,zaspala som okolo jednej v noci,vkuse som spala od druhej do pol5 a potom zase wc a od siedmej sa prevaĺujem,lebo susedia pri prerábaní zase vŕtajú a kričia a pod...
Inak,poslíčkov som mala aj v noci,deloha poriadne pracuje,tak uvidíme.

Waci,tak pekný deň v Brne :slight_smile:

Jaji,ja ťa chápem,ono tiež mi to hovorí veĺa ĺudí,že nech si to prvýkrát "užijem",že ešte neviem,do čoho idem,preto radšej nič nepočúvam a nečítam,zistím sama,aký porod mať budem...a Jaji neboj,zvládli to všetky,zvládneme to aj my...
7. srp 2009 v 08:19  • Odpověz
Dobrý ránko všem :slight_smile: manža chtěl dneska brzo vstávat, abychom stihli něco udělat a nemůžu ho dostat z postele, tak pujdu dát spršku a pak to zkusim znova :grinning:

jaji - já si furt říkám, že snad budu mít porod aspoň trochu podobnej jako mamka s babičkou :grinning: U nich to šlo v podstatě dycky raz dva :grinning: Tak bych chtěla v tý tradici pokračovat :grinning: Mamce u bráchy trval porod asi 3 hodiny a u mě asi 5 :grinning: A babička s mamkou to měla delší, ale tu měla kp nožičkou napřed, a u strejdy to taky prej trvalo jen chvilku... Sranda je, že oběma začal porod tím, že jim odtekla voda a pak se teprv začlo něco dít :grinning:
7. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
No dobré ráno, dnes som sa veru zahrala na spachtoša. Zobudila som sa pred pol hoďkou.
No ako vidím žiaden drobné bábo nepribudlo - no možno zajtra :slight_smile: .

A dnes už príde drahý - hurá.
7. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
aurel - treba jeste pribude i dneska :grinning: kdo vííí :slight_smile:
7. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
No veď uvidíme.

Inak dnes am čaká taký dlhý nudný deň, lebo budem hore až do polnoci - vtedy prídem manžel a veru nič také na dnes enmám naplánované a ani mi netreba ísť nič kúpiť. No dnes bude nuda. :frowning2:
7. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem cetla ani nedutala zda je nejake nove miminko a neni :fearful: tak to je dobre ze jste to holky ustaly!

ja mela celkem klidnou noc, kdyz nepocitam ob 2 hodiny prochazka na zachod :dizzy_face:

a dneska vstala kristynka uz v 6 rano :sweat_smile:

Zuzi tak dnes uz muzes rodit i ty
7. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
Ahojda těhulky moje:slight_smile:
Já se dneska tak krásně vyspala...byla sem po těch dvou dnech plných poslíčků tak unavená že jsem si dala ten grilovaný sýr a už sem cítila jak na mě jde spaní:slight_smile: vydržela jsem do 23h ale už mi padala hlava na stůl tak jsem si šla lehnout a ještě než se vrátil Jára z koupelny tak sem spala:slight_smile: sice sem se vnoci vzbudila jedním poslíčkem a dvakrát na záchod ale ani o tom nevím a hned sem spala dál...no fakt sem parádně odpočatá:slight_smile:
Jen mám špatnou zprávu...poslíčci jsou jaksi slabší a moc jich už ani není...takže se Štěpánkovi ještě asi ven nechce:slight_smile: škoda...říkala sem si kdyby se narodil dnes že by měl hezký rodný číslo...090807/....:slight_smile:
Jaji ono to je asi u každýho individuální jak je to zabarvený...hlavně že ti neteče samotná krev...to by asi nebylo dobře...a postupně to vymizí až na takovej jen žlutavej hlen...máš z toho poslíčky?
Já tu budu asi dnes strašit celý den...nemám co dělat...tak doufám že tu se mnou někdo budete:slight_smile:
7. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
No dnes každý chalan ktorý sa narodí má krásne rodné číslo. Tak keby choď si niekam zabehať. Najväčšia prdel by bola, keby si sa o to fakt snažil a a on sa potom narodil minútu po polnoci. Ale aj v nedeľu to bude super 090809/...
Jani u mňa to dnes zďaleka nie je na pôrod, ja mám k tomu ešte ďaleko.
7. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
Kate,teda a čo to idete robiť s tým manželíkom. Inak som pozerala do albíka a máte pekné svadobné fotky :slight_smile: a máš krásne čierne vlasy ako Popelka :slight_smile:

Gábinko ahoj,no teda,tak vidíš,Štepánek a Samuel si to rozhodnú sami a my s tým nič neurobíme...
Ja tu dnes budem,tak možme pokecať :slight_smile:
Práve som si urobila 3malé lievance s domácim jahodovým džemom od maminy a kafíčko.
7. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
gabi ja tu budu :grinning:

jinak me by se libilo i datum 090808 nebot v ten den budu slavit 25 a pul :grinning:

zuzi, clovek nikdy nevi, ale pravda musime nechat manzela odpocinout po te ceste :pensive:

Jinak je pred nama posledni teplej vikend tak vam nevim, no prezily jsme toho s brichama fakt dost ze? myslim hlavne v tech vedrech
7. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
A to u nebude teplo? Lebo ja mám teplo celkom rada, cchela by som aby bolo ešte teplo - teda takých 28 keď sa drobec narodí - nech je teplý ešte september.

JA tu dnes budem strašiť pri počítači. Jedine, že by konečne dorazili objednané plienky, tak by som vybehla na poštu, ale akosi sa im nechce prísť.
Inak Lucinka si ma navnadila asi si pôjdem spraviť Caro.
7. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
Jejda tehulky,každá tu čakáme,že niektorá z nás bude následovať Sacvi a ono stále nič,ale stále može prísť prekvapko :slight_smile:
Ja len čo niečo zjem,už idem na "veľkú" na wc. To je fakt sranda,že tie črevá majú konečne priestor :grinning:

Inak dnes nemáme skoro žiadna nijaké plány,to by bol super zrazík...
7. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
Aureli,tiež som si urobila Caro :slight_smile:

Tiež by som brala,keby zostalo ešte také normálne teplo,aby sme hneď prckov nemuseli obliekať do viacerých vrstiev.

Jani,25 a pol, ty si komedie :grinning: Inak ja som nejako spomenula,že 8.8.by sa dobre pamätalo,ale Libor hneď na to,že toľko osmičiek nie je dobré,tak neviem.
7. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
Luci, mnam livance bych si taky dala a co drahy, vyspava?

Zuzi, teplo bude ale max 24 stupnu a to bohate staci :wink:

holky ja nekde cetla ze se ma pit pak caro nebo melta jaky je rozdil nevite?
7. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
Tak môžeme pozrieť že kde je to zo všadiaľ v strede cesty a dáme tam zraz - teda aspoň prstom na mape a tu na koníkovi :slight_smile: .
Sa mi zdá,že 8-čky nie sú veľmi fajn,ale neviem to iste.

Inak u nás to dnes vyzerá na krásny slnečný deň. Ešte by som teda mala naplánovať záhradnú gril party, ak už nemá byť pekne cez víkend, nech nemusím robiť oslavu doma,lebo to by sa mi nechcelo potom upratovať.
7. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
Ne,kdeže,on išiel včera na tú oslavu až niekam na Moravu a zostali tam spať,ale mne to vobec nevadilo...

Ja som si na tvorbu mlieka kúpila čaj od Hippu a homeopatiká,tak uvidíme ako zaberú,ale samozrejme je najdoležitejšie neustále piť,melta je stará klasika a Caro je novinka,biela káva fakt pomáha,ale samozrejme piť čo najviac čaj pre kojace matky :slight_smile: ja mám šťastie,že mi chutia rozne bylinkové čaje,segra ani kámoška čaj pre kojace matky nemohli vobec zniesť,čo im tak nechutil...
7. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
Nie melta a Caro je to iste - asi bude rozdiel len v cene a názve a má to byť dobré na tvorbu mlieka. Ja mám Caro,lebo to bolo v prenatal boxe hodené.
7. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
Jani,tak sa stav na lievance,ja som si urobila len 3malé a cestíčko mi zostalo,mám jahody aj ananás,nutelu,džemík,čo len chceš :slight_smile:

Aureli,a čo ideš sláviť alebo je to na oslavu prcka?

Ach jo,susedia mi tu stále klepkajú od osmej,aby som nepušťala vodu a nespláchovala wc,že im tam menia stúpačky a pod.,potom zase,že mám skúsiť spláchnuť a pod.,vŕtajú o sto dušu...keby som z toho aspoň porodila :slight_smile:
7. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.