• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Fúj,ja sa toho pálenia žáhy asi nezbavím a to mi bruško kleslo poriadne,vypadá akoby mi išlo vypadnúť z neho niečo :sweat_smile:
7. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
Noja som si kúpila obyčajný čaj na kojenie v lekárni, potom mám taký z ekofarmy a samozrejme homeopatiká. Čaj aj homeopatiká beriem už aj do pôrodnice, nech sa to čím skôr rozbehne.
7. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
Nie prcka budem sláviť až keď sa anrodí. Idem mať meninky, tak musím pohostiť rodinku. No a to buď spravíme tento alebo budúci víkend, len kto vie čo bude budúci víkend. Mala by som sa ale dohodnúť so švagrinkou, lebo ona bude mať tento mesiac anrodky a ejj syn meniny a my to zvyčajne spájame, že kedy by to chcela ona.
7. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
Tak Luci susedia sa ti starajú o zábavu, aby si nemala celý deň rovnaký. :slight_smile: Raz pusti raz nepusti :slight_smile: .
7. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
Ja to mám tiež zabalené v taške do porodnice,aby sa to rýchlejšie spustilo.Ten čaj mám granulovaný,aby som si ho mohla urobiť kedykoĺvek.
Včera mi Libor povedal,že keď sa malý narodí,tak opije ako blázon.Som sa zasmiala,lebo on nepije vobec,tak som mu povedala,že dá dva džúsy a bude mať malého zapitého :grinning: :grinning: :grinning: tak som naňho zvedavá. Z Paríža si doniesol ale pravé šampanské asi za 2tis.na oslavu malého,tak možno si jeden glg dá :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
:slight_smile: teda vy kecáte já vás vůbec nestíhám:slight_smile:
Mě normálně včera holky přišlo líto že už to všechno končí...že už malýho neucítím se pomlít v bříšku..když sem si na něj tak zvykla:slight_smile: sem asi blázen co:slight_smile:
7. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
No pravé šampáňo z francúzska máme doma aj my, ale budcne sa až keDˇbudem doma aj ja. Pred svadbou - to už sú skoro 2 roky bol manžel vo Franc. na služobke, tak a doniesol ich, že jedno na svadbu, tak to sme buchli pri fotení a druhé k malému, tak čaká v špajzi.
7. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
To by asi vyskočili z kože,keby na nich zrazu vyprskla voda a čo by mi mohli? No nič,zahrala by som neviniatko a nevynadali by predsa tehotnej ženskej,no nie? Niekedy mám chuť také lumpárne :slight_smile:
7. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
Neboj Gabi, on sa bude mlieť na tebe a ani si nebudeš stíhať uvedomovať, že kde sa pred tým hýbal, ibaže by sa ti narodil malý kľuďas. :slight_smile:
Ja som zvedavá, že aké budú povahovo tie naše deti.
luci - manžílek chce jít koupit zeleninku a kouknout po lékárnách skrz čajíky a věci do porodnice... Ale mně zas pobolívá dneska břicho (už mě to nebaví), tak možná zůstanu doma :grinning: Jinak díky za pochvalu fotek :slight_smile:
No Luci ty si ale čertík.
7. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
No tak Jára bude zapíjet taky jako blázen...všichni sousedi už se těší:slight_smile: jen aby se mi neutopil v bazeně...sem mu zakázala tam skákat...až bude opilej :grinning: jen doufám že nás pak nezapomenou vyzvednout v porodnici po těch oslavách:slight_smile:
7. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
No ja na chvíľu odbehnem, hádam tu ešte niekto budete keď za za pol hoďku vrátim.
7. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
Gábi,to príde na každú z nás,že si ešte nejaký čas budeme možno hladiť bruško a obzerať ho,veď 9mesiacov nie je krátka doba a zrazu v brušku nič nebude,ale zase to bude na nás hádzať oči a robiť rozne grimasky a vydávať zvukov až-až,že zabudneme aj na bruško :sweat_smile:

Aureli,ja si myslím,že náš malý nebude žiaden kľuďas,ale hyperaktivny vo všetkých smeroch,veď gény sa nemožu zaprieť :grinning:
7. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
no já se taky bojím jaká bude povaha...my jsme s Járou takový oba flegmouši...a jestli se nám narodí hyperaktivní cholerik...tak se zblázníme:slight_smile:
7. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
holky tak ja se na pul hodinky vyparila a vy jste toho nakecaly

ja si taky koupim bud caro nebo meltu a budu si ji varit casto, kojici caj mam nejaky bio, a koupim si i ten od hippu nebot jsem mela od hippu ten tehotensky a ten byl moc dobrouckej takovej sladkej :grinning:

jinak muj jirka zapijet nebude on to ani neumi :grinning:
7. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
Peti,tak pozerám,že manžel je celý natešený,som strašne zvedavá,čo tí prckovia urobia s našimi chlapmi :grinning:, tak si odpočiň a uži si to bolenie bruška,neskor si na to spomenieš,keď začnú chodiť pravý poslovia :slight_smile:

Zuzi,určite tu budeme :slight_smile:

No Gábi,ja som našťastie bola zlaté dieťa,tak do základky :slight_smile:,ale potom som sa vyfarbila :wink: a som poriadne číslo,najradšej som chodila von so samými chlapmi a kamaráti vždycky,keď niekde vyrazili,tak mi volali,aby som išla s nimi,že by bezo mňa bola nuda :grinning: a Libor ten bol číslo do začiatku,chcel byť všade a všetko vedieť,takže vie robiť a hrať každý šport,napr.ráno išiel do školy a vrátil sa domov večer o 8hod a keď sa ho otec opýtal,kde bol,tak že na šachovom turnaji (a pritom v živote šach ani nedržal v rukách),tak snáď nebudem takto Samuela zháňať ja...
7. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
Inak sa mi snívalo,že som tak dlho nepoužívala auto(teraz mi len stojí pre panelákom,chodíme len na Liborovom)a že keď som ho chcela naštartovať,tak proste nešlo,tak ho pojdem asi prevetrať aspoň do obchodíku a skontrolovať,či ho nejaký expert neťukol a pod. :grinning:
7. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
Já mám čaj od Lerosu...doporučovala nám ho na kurzu že fakt funguje...tak uvidíme:slight_smile:
Holky ti vaši chlapi neumí pít jo...to ten můj se stříská to je jasný...jen doufám že to přežije:slight_smile:
7. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
no mně se dneska zdálo že sem rodila a když sem ho vytlačila měla sem radost že to je za mnou a oni mi doktoři řekli...no ještě tlačte, ještě je tam jedno...a já měla najednou dvojčata a čučela sem jako puk:slight_smile:
7. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
jééé já dneska začala 39tt...to už je fakt za pár:slight_smile:
7. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
Tak jsem volala k doktorce kuli výsledkům stěrů a eště je tam nemaj :frowning2: Mám zavolat v poledne, tak snad tam ještě budou... :grinning: Mám z toho docela strach, protože ordinační hodiny maj do 12 30, tak aby si to v tomhle počasí nezkrátili... No zkusim zavolat přesně ve 12 a uvidíme :grinning:

Luci - já už to tu psala, on jak nemá práci, připádá si nevytíženej a nevyužitej a štve ho to, tak se angažuje v tomhle :slight_smile: Já jsem ráda, že to nemusím oběhávat a on je pak spokojenej, že něco za ten den udělal :slight_smile: Takže vlastně spokojenost na obou stranách :grinning:

Jinak já se bojím, jak se ten náš lump vyvrbí, manža je občas hodně velkej cholerik, ale to mi přijde, že je spíš zkušenostma, který má, než že by takovej fakt byl... :confounded: A občas šílenej šašek :grinning: A já jak kdy, podle nálady, většina lidí, co mě nezná si myslí, že jsem tichá a zakřiknutá, ale zase ti, co mě pak poznaj se tomu smějou, protože taky dokážu dělat kraviny.... :grinning: Tak uvidíme, jak na tom bude ten náš lumpík... :slight_smile:
7. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
grabu - můj chlap uměl pít :grinning: A vypil toho dost, jenže pak poznal mě a já skoro nepiju (je fakt, že pak když si jednou dám, tak mě musí vést domů :grinning:), tak přestal pít taky a pije jen hodně příležitostně a už toho tolik nevydrží :grinning: Nejhorší byl ples loni na podzim, když pro nás měl přijet jeho táta a on mohl pít a nemusel řídit :grinning: To jsem myslela, že ho plácnu, protože všichni jeho kamarádi ho zvali na panák a on pak dělal takový vylomeniny, že jsem to ještě neviděla :grinning: A když jsme přišli konečně u jeho rodičů k posteli, tak shodil židli a tak, že se jeho mamka pak ráno ptala, jestli spadnul on nebo co se stalo :grinning::grinning::grinning: Až se malej narodí, už tu budou asi i jeho bratránci zase ve škole a kámoši, tak jsem zvědavá, jak dopadne :grinning:
7. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
Gábi,tak odkáž tvojmu drahému,že aspoň jedného panáka si musí dať aj za našich prckov,pretože tí naši chlapi nepijú :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ja idem vybehnúť za kámoškou,musím,inak ma klepne z toho rachotu a vŕtania...takže vás opúšťam berušky na určitú dobu :grinning:
7. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
No Kate...to je manža veselá kopa:slight_smile:
Ten můj sice občas něco vypije...ale neopije se nikdy...ale když náhodou někdy jo...tak to taky stojí za to...ale on je dycky takovej roztomilej a tulivej:slight_smile: ale až bude zapíjet prcka tak sem ráda že to neuvidím...protože to bude asi hustý:slight_smile: sousedi sou totiž nezmaři:slight_smile:
7. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
grabu - mně se den před tím, než jsem si dělala první těhu test zdálo, že jsem čekala trojčata :grinning:
7. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
tak Luci papa a hezkou procházku:slight_smile:
7. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
jeee to uz by bylo trochu moooc trojčata:slight_smile: to už bych se asi nikdy nevyspala:slight_smile:
7. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
tak a teraz už mám naozaj ránko, pekne som si schrupla :grinning: , zobudila som sa o 9,50, kávička a maliňák ma už čakali a dočítala som vás :wink:

luci, prerábka u susedov :stuck_out_tongue_closed_eyes: kedy b mali končiť????ja neznášam vrtanie doma ani u susedov aj keď no...aj my sme prerábali...tomu sa vyhnúť akosi nedá...hlavne aby nebúchali a nevrtali vkuse a nie od 6.00 ráno :rolling_eyes: . A ak máš dosť cesta tak na lievancovú párty sa pridávam. Zbavíš sa pálenia záhy, ani lieky k tomu nebudeš potrebovať, stačí porodiť mimčo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (u mňa taky tak)

gabinka, poslíčkov nemám, mňa bruško nebolelo, mala som pocit - včera - že mi pár krát tvrdlo, cítila som sa celkovo čudne no postupne to prešlo. A dnes som klasika - OK. Mám zmiešané pocity z budúcej stredy, keďže to pravdpodobne bude vtedy (ak to nepríde samé skôr, ako som písala...). Asi mi ten čas ubehne strašne rýchlo, keď viem pravdepodobný konkrétny deň :sweat_smile:

Jani, kde si počula alebo pozerala predpoveď, že už bude len okolo 25 ... ja som včera pozerala budúci t a má byť tesne okolo 30 ?!?!?!

Zuzi, grilparty ako oslava je určo lepšie ako doma :grinning: ...a to že sa máš s kým spojiť je ešte viac super. My sme s mužovou moje narodky už oslávili vopred - aj keď sa to nemá, ale švagrová sa mi ponúkla, že tu nebudú keď budem mať narodky a vzhľadom na moje tehulkovanie, že ona všetko pripraví a urobí to doma. Takže sme spojili všetky letné oslavy a už sme ich oslávili. S mojou rodinkou klasicky sláviť nebudem...len pár chlebíčkov keď prídu mrknúť mimčo...som sa rozhodla :dizzy_face:
7. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
grabu - on byl taky roztomilej a tulivej :grinning: Jen já ho tak pořádně ještě neviděla a hlavně já nemám ráda, když z někoho táhne alkohol... :frowning2: A to z něj táhnul ještě druhej den, i když se snažil s tím něco udělat :grinning:

Ale jinak já manžu takhle střískanýho viděla fakt jen jednou (jo vlastně dvakrát) za ty tři roky, co jsme spolu, jinak buď řídí, nebo si dá jen málo, protože ví, že to nemám moc ráda :slight_smile: Teď jsme byli na oslavě narozek jeho dědy a babičky a tam chudák nepil vůbec, aby mě kdyžtak mohl odvézt si lehnout, když by mi nebylo dobře... :confused:
7. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.