• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
autor
Jaji já to pořád nějak nechápu...ty jako když neporodíš do středy tak ti slíbili že si tě tam nechaj a něco s tím udělaj nebo jak?
7. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
Kate tak sem se včera bavila s kamarádkou co má dvouletou holčičku o baby vaku a o šátku a ona rozhodně doporučovala šátek...že prý má doma oboje a že v baby vaku se bála že jí vypadne...že to není tak pevný a že i jak je to jen přes jedno rameno tak že to bylo nepohodlný že jí to sjíždělo...a u šátku zase říkala že je super...že měla ten elastickej a že se jí v tom malá vždycky dobře nosila ale že to je vopruz to vázat...tak nevím no...teď už na ní má takové to jiné nosítko s pevnějšíma zádame jak už je větší...ale slíbila mi že mi to půjčí a uvidím co mi z toho bude vyhovovat a pak si sama koupím co budu chtít:slight_smile:
7. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
presne tak, gabi, ak neporodím do stredy tak na 90 % ideme na to v stredu.... ráno 10 mám kontrolu a tam dr. rozhodne...

k.ate, občas si vypiť je v pohode...no presne ako píšeš, keby to z môjho muža ťahalo denno-denne ako z jeho brata, už by nebol mojim mužom...
7. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
No už som tu idem si vás dočítať.
7. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
grabu - já pořád řeším dilema, nakonec se asi zeptám i u dětské doktorky, co si o tom myslí ona... Manža má strach, aby v tom mrňous nebyl nějak zkroucenej a neměl pak křivý záda, takže to asi budu řešit až bude malej na světě :grinning:
7. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
No ja som drahému doporučila, že ak chcú zapíjať, tak doma máme kopec chlastu,ktorý nemá kto vypiť a on na to, že asi ani nebude, tak som sa čudovala. Všetko to záleží od toho kedy porodím. Lebo 23.8 má priletieť jeho super kamoš z Írska a ten sito teda nenechá újsť, ale ak porodíme skôr, tak možno budú iba so švagrom popíjať vínko a to im bude k šťastiu tiež úplne stačiť.
7. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
ja to mám otrasné....vaše príspevky mi nenabiehajú automaticky priebežne, musím ísť von z témy, potom sa do nej vrátiť a nabehnú mi posledné príspevky....ma to :angry: . ...
7. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
No a u nás sa spájajú tiež všetky oslavy v mesiaci naraz a ak sa dá tak to robíme an záhradke, tak uvidím že ako sa dohodneme.
Mám sa s ňou dnes stretnúť, tak pokecáme.
Akurát mi volala, že či bola u mňa včera ich mama - teda svokra, lebo zase čosi vymýšľajú, tak som zostala trochu vytočená.
7. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
Jaji a jakto...vždyť termín máš až v neděli ne? to ti to jako vyvolají? ono se něco děje?

Kate já to taky asi nechám až po porodě...vyzkouším ty kámoščiny a uvidím:slight_smile:
7. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
Mě teď pobavil rácha...psal mi co se kupuje takovým mrňatům...že neví...ať mu něco poradím...tak sem mu napsala že nevím že je to jeho synovec tak ať si něco vymyslí...a on že traktor :grinning:
7. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Nepochopila som úplne, že o čo im išlo, ale nedávno ccheli odo mňa nech im pozriem cez jednucestovku dovolenku v tatrách na jeseň,lebo že im odpísali, že už je to plné. No že či tam nie je voľné miesto. Tak som sadla k počítaču a hľadala im to, samozrejme som našla voľné miesta a ešte som našla, že ak to objednajú do konca mesiaca majú zľavu. Povytláčala som im to všetko a tak. No a potom sa už neozvali, tak som si povedala, že ich kašlem, veď oni chcú niekam ísť a nie ja. No a včera keď tu bola svokra sa ma pýtala, že či je Alena - švagriná doma. No čo ja viem? Ta kišla k nim a tam, že riešila, že to čo somimnašla, že nie je dobré,lebo, že by sa tam nudili a že oni radšej pôjdu niekam do kúpeľov zase a tak. A teda asi išla za švagrinkou, nech jej pohľadá na nete nejaké kúpele.

No a mňa naserkalo teraz to, že čo že čo ja som im našla je na nič - veď aj som im len hľadala čo si oni nakázali. Oni mi presne povedali čo a cez ktorú cestovku im mám pozrieť. Ja by som na ich mieste išla k moru a nie tam kde už boli.
Už im nebudem hľadať nič, nech si trhnú nohou.
7. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
gabi - kuk IP

Zuzka- keď vymýšľajú ony a nemusíš fičať ty, tak sa na nich nehnevaj :wink: ...a hneď nebudeš mať monotónny deň - len čakanie na večer...a ubehne ti rýchlejšie.

Ja mám teraz muža doma, no id do práce na poobednú, sama si ísť netrúfam po včerajšku nikam, to som sa ledva domov doplazila...zajtra je víkend, tak niekam určite vyrazíme...
7. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
Zuzi jááááj, ja som pochopila že kujú nejakú tú oslavu a že ti chcú pomôcť podobne ako mne tá moja švagrinká, že som sa o nič nemusela starať - žiadne nákupy, žiadne pečenie, žiadne chystanie a žiaden binec po návšteve....
7. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
No mňa iba nahnevalo, že povedali, že to čo som im vybrala ja je na nič - ale ja som im nič nevyberala. Takto som z a neschopáčku ja. A mne teta včera nič k tomu nepovedala. Veď mi mohla povedať, že nakoniec chcú ísť inde, že nech pozriem niečo iné, ale takto to vyzerá tak, že ma nechcela uraziť, že ja som im vybrala blbosť, tak teraz išla za švagrinkou nech im to pozrie ona. a pritom ja som im našla len to, čo oni chceli.

Ale nestojí to za to aby som sa rozčuľovala, len ma to trošku rozladilo.
7. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
No a trošku som zostala sklamaná, že oni jediný ani nepáchli tento týždeň, že či som v poriadku,keďže som sama doma. Som čakala, že aspoň sa ozvú a tak. Ale zato musím pochváliť švagrinkú, sestričku a našich a tých známych čo som s nimi bola včera - všetci vždy volali a vypytovali sa či som O.K a či som ešte kinderko.
7. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
No akurát som volala so švagrinkou a že ona ide tento rok robiť separé oslavu- sa mi zdá, že ona má okrúhle, tak asi preto, takže ja si urobím svoju malú sama tento víkend.
7. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
Aureli tak to tě chápu že si z toho rozladěná...ale hoď to za hlavu a kašli na ně :wink:

Holky tak poslíčci jsou zpět...ale mírnější než poslední dva dny...tak to asi nic neznamená...škoda že se to nerozběhlo hned...už by to mohlo být za náma:slight_smile:
7. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
Aureli co to je Okrúhle?
7. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
No mám pocit, že má tento rok 40-tku, lebo sme sa bavili, že by bolo supiš keby sa malý narodil na jej narodky a vtedy sa mi zdá že spomínala 40-tku.
7. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
Zuzi, tak to pusti z hlavy ako píšeš, mysli na Maťka, dnes sa ti vráti...urobíš si mini oslavu, tá grilovačka sa dá zvládnuť :wink:
7. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
To hej - toho sa neobávam a ja mám veru energie ešte dosť.
7. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
idem hodiť spršku, dnes som ešte nebola :sweat_smile: - som stále v nočnej košeli....
7. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
No komu je lepšie - ty máš dnes fakt leháro.
7. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
Zanetko tady to pisou Užijte si nadcházející teplý a slunečný víkend, protože v pondělí se zatáhne, ochladí se a celý příští pracovní týden nás budou provázet přeháňky. tak se straaaasne tesim.

hej koceny mate teda vsechny ten monitor dechu?

ja si jdu zitra pro kocarek aby me vycichnul novotou pres vikend ho budu vetrat ale furt nevim co do nej mam dat??? :sweat_smile:
7. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
Jani já mám ten monitor od kamarádky...2500 bych za něj asi nedala...ale od ní ho mám za 1000 a budu klidněji spát:slight_smile:
A do kočárku budu dávat asi pod prcka deku a plínku...jinak nic speciálního:slight_smile:
7. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
No do kočíka nemusíš dať nič, akurát plachtu pod hlavičku malej.
Ja monitor mám, ale viem, že ho nemajú všetky babulky. Ale ja som kupovala len tú náhradnú podložku, ostatné mám od sestry. Takže ma to vyšlo len 800,-.
7. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
autor
Jani a kde máš fotku tvýho kočárku?:slight_smile: ať se můžeme pokochat:slight_smile: a vyfoť se s novýma melírkama a hod do albíčka fotku ať vidíme jak ti to sluší:slight_smile:
7. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
Gabi diky moc, takze deku jaj to abych ji koupila teda pac ja mam jen velikanskou :astonished: zitra vyrazime na nakupy tak nejakou musim mit, jakou mas barvu deky?
7. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
Inak Gabi, ty máš v postieľke dolu rošt alebo niečo celoplošné, lebo na tom mojom monitore je písané, že by nemal byť na rošte, ale žeby to malo byť na tej sololitovej doske, aby to bola pevna plocha, ale už som počula, že to mali aj na rošte. Ja mám monitor od nanny.
7. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
Jani ved si si kupovala tu modru z Ikei nei? Ta tam bude fajn, alebo si ju prestrihni na polovicu.
7. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.