• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
autor
Jani já mám takovou světle modrou deku z ikey za 49kč tu rozstříhám na menší a budu dolů do kočárku dávat asi tu a nebo jen plínku... a na vrch mám na přikrytí takovou zelinkavou a na druhý straně je tmavě šedá od emitexu se sloníkem:slight_smile: a mám zelenej kočárek takže tak:slight_smile:

Aureli já mám taky ten od nany a kamarádka mi k němu rovnou dala i tu sololitovou desku na který to měla ona...takže já to nemám jen na roště...radši aby to pak neblblo...tak mám tu desku...
7. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
Gabi ja kocarek vyfotim zitra az bude doma, budem mit casualplay s4 nakonec v medove barve je to lonska kolekce slevnena o 5tis kc.
http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1199637

a taky vam odfotim muj tmavy melirek ale az zitra dnes mam mastnou hlavu :grinning: :grinning: :grinning: tak se me nechce nic ani malovat :wink:

jee tak ja uvidim s tim monitorem dechu segra ho ma tak ze bych koupila jen novou podlozku bude mozna lepsi :pensive:
7. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
Aha tak to som si asi Gabi splietla teba s Jankou s tou dekou. AJ som si ich kúpila dve a jednu mám v celku a druhú som rozstrihalal a idú sa k nej prišiť plienky a to budem mať aj na prebaľovanie. Mám také aj od sestry, ale spravím si aj svoje, lebo deka je už rozstrihnutá.
7. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
Aureli já si taky koupila dvě...jednu si nechám v celku a druhou chci rozstříhat...na kolik dílů si jí rozstříhala? já pořád nevím na jak velé kusy?
7. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
počkaj idem mrknúť, ale mám pocit že na 4
7. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
zuzi prave ja tu deku nemam libi se me takova cervena se srdickem ale uz ji nemuzu najit

gabi kouknu na emitex teda jeste :wink:

gabi jak mas v albicku tu spiralku kdes ji koupila a kolik stala?
7. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
holky hodte odkaz na tu deku prosim prosim
7. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
No Gabi na 4 - to je akurat velkost fajn aj do toho kočíka na dno.
7. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
No a potom mám ešte takú pásikavú deku - tú som kúpila v Tescu, tiež iba takú lacnú a ešte som vyfasovala deky od sestry a maminy.
7. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
ja kdyz koukam na ty vase nastrojeny postylky tak je me lito ze ja to mam takovy obycejny :pensive: ja nemam ani mantinel ani kapsar budu muset koupit aspon jedno nejaky krasny :fearful: at vam muzu konkurovat :dizzy_face:

ja teda povleceno nemam jeste ale ja koupila takovy obycejny povleceni :cry:
7. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
Aureli díky...tak já to taky stříhnu na 4:slight_smile:
Holis počkej mrknu na net...na tu spirálku já jí ale dostala od kolegů...ale koupili ji v chico obchodě:slight_smile:
7. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ale ved na tom nezáleží Jani, hlavne že sa tam bude drobcom dobre spinkať.
No ja také mám vďaka švagrinke, ale postieľku som ešte nenastrojila. Je to v nej uložené, ale počkám kým ju prenesieme s Maťkom do spálne a potom si ju načančám. Potom vyberiem aj kolotoč (samozrejme ako inak od sestričky) a zavesím mu tam hrciu včielku čo sme mu kúpili.
7. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
AJ som Jani chcela úplne iné oblečko do postieľky, mám ho aj v albume, ale v Ikei nemali tú látku, možno neskôr sa ušije aj také, keĎ už bude drobec väčší. Teraz mám toto nové a potom už mám len staršie oblečká, čo ešte sú po mojom bráškovi a po švagrinkyných deťoch.
7. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
tak Jani tady máš odkaz na tu spirálku...:slight_smile: nevím jestli v tom obchodě nestála do 400...tak nějak:slight_smile:
http://www.ukubicka.cz/detail.php?zbozi=1320385
zuzi diky moc za odkaz podivam se po ni, teda spis drahy me uz do ikei on nevezme mame to 70km :pensive:

zuzi aha ja myslela ze uz ji mas doma, ale taky ji mas moc krasnou. kolotoc my nemuzeme mit to by se totiz hrozne libilo i nasi kocicce a tak nemuzu riskovat ze by se me holky hadaly :sweat_smile:
prave proto se me libila ta spiralka ta by snad kocenku nemusela zajimat :confused:
JA postieľku mám doam, ale mám ju tu v pracovni , lebo musíme posunúť posteľ v spálni, aby sa mi k mojej strane posteli zmestila.
7. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
No môj Maťko by do Ikei ani nepáchol, on to tam nemá rád, teraz sa smail, lebo tam kde je v Štokholme je najstaršia Ikea a on k nej omylom zablúdil, ale že našťastie bola ešte zavretá.
Lebo ja som sa smiala, že nech mi tam pozrie tú látku čo som chcela, ale to by on nezvládol - ona Ikea nie sú kamaráti. :slight_smile:
7. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
Zuzi, mrkla som tú deku, čo máš ikeácku...nebojíš sa, že nie je bavlnená???? Ja som kupovala všetko len bavlnené. Som si myslela, že do kočíku dám len plienočku...no ešte som ho nevidela, má ho stále Milan v práci a ani neviem čo tam v tej vaničke (korbičke) je...uvidím ho až keď sa vrátim z pôrodky
7. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
Nie nebála, také deky používala aj sestra a všetko v pohodičke.
Ja mám inak prateľné vnútro v kočíku - teda aj vo vaničke - ja tam budem asi dávať tiež len plachtu, ale to ešte uvidím. Teda ešte nič nemám, lebo kočík je ešte stále niekde v nemecku.
7. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
autor
Jani tady je odkaz na tu moji deku do kočárku...tady na obrazku je žirafa...ale já mám se slonem:slight_smile: a jsou na ní provázky na připevnění kdyby malej kopal:slight_smile:
http://www.detskydum.cz/detail/emitex-deka-70x100-vivka-135101/
Jaji a ta deka je fleesová...a je moc příjemná...myslím že prckovi nebude vadit:slight_smile:
7. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
holky plachta je plinka?
7. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
Nie plachta je to čo máš na posteli na čom spíš.
7. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
Já mám taky pratelnej vnitřek kočárku ale chci tam něco mít ať to pořád nemusím vytahovat:slight_smile:
7. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
No práve som pozerala stav objednávky tých mojich plienok, tak včera to už konečne poslali, tak sa teškám kedy už dorazia - hádam v pondelok. Potom vám ich nafotím.
7. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
gabi moc dekuju za odkazy, asi to hned objednam taky :wink:
7. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
autor
Jani nemáš zač...ráda pomůžu:slight_smile:
7. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
gabi, tie deky sú nádherné a je tam aj moja kombinácia do kočíka :wink: . A tiež je to umelina...a ja som sa bála kupovať iné ako bavlnené. Teda oblečko by som iné ako bavlnené nekúpila, no ja som sa obávala aj deky inej ako bavlnenej....normálne tú z Gabikinko odkazu asi objednám
7. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
Tá je fakt peknučká
7. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
Jaji ona je fakt moc příjemná...oblečení mám taky všechno bavlněné...ale deky se snad bavlněné ani nedělají ne?
Já teda nevím..ale asi sem viděla spíš jen fleesové...a ty krásně hřejou:slight_smile:
7. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.