• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
No nad nami sa práve začalo tiež vŕtať, ale to bude asi iba také chvíľkové. Mi to sem asi Lucinka poslala. :slight_smile:
7. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
Dnes sa mi drobec popresúval z pravej strany na ľavú. Som zvedavá ako dlho zostane ľavičiarom :slight_smile: .
7. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
No ja idem konečne obedíkovať,ešte mám tie bryndzáky od včera, tak si idem zamlsať a popri tom kuknúť Prison break. Tak zatiaľ pa.
7. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
Tak jsem zpátky právě s manžou obědváme :grinning: Já právě s manžílkem bojuju kvuli dece a vlastně všemu, protože on chce všechno jen z bavlny a přírodních materiálů... Žádný uměliny, tak jsem zvědavá, jak se nakonec dohodnem na dece :grinning:
7. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpátky z poradny. Všechno vypadá dobře, nic nenasvědčuje porodu :grinning: Čípek 2,5 cm, otevřená stále na špičku prstu .......... :slight_smile: Malé se u mě líbí a rozhodně nehodlá jít ven :grinning:

Nebudu vás dočítat, strašně jste toho nakecaly :slight_smile: Stalo se něco nového?
7. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
k.ate, tak kup aj aj - bavlnenú i nebavlnenú :grinning: aj ja tak budem mať.

Gabinka, sú aj bavlnené, ja mám takú z TESCA, nebola drahá, ale je samozrejme tenšia a na tejto Tvojej je písané že zimná...čo bude super... už som písala švagrovej, že si ju prosím objednať...ďakujem za tip :slight_smile:
7. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
Ahoj broučí no tak fajn že kontrola dopadla ok:slight_smile: jen už by se aspoň čípek mohl trochu zkrátit ne..aspoń trochu by měl člověk naději...já jsem zvědavá jak se mi zkrátil teď po tom prošťouchnutí...ale jdu na kontrolu až v úterý...doufám že na poslední...ale nejradši bych se jí už nedočkala...rodit o víkendu by bylo fajn...ať mám Járu po ruce... :wink:
7. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
Jaji to asi jo...je taková teplejší...ale co...za chvíli je podzim... :wink:
7. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
tak našla som si tú deku aj u nás a môžete mrknúť...aké máte u vás v čechách dobré ceny... http://www.prebabo.sk/Deky/Deka-70x100-2-vrstvy-FLEECE-prechodne-obdobie/flypage.tpl.html to je strašné, ako je u nás všetko dahé...no skúsim to nájsť aj lacnejšie, ale musím ísť na chvíľu od netu, lebo sa potrebujem natiahnuť...

brouči, super že všetko ok
gabi, aj mne by sa to páčilo cez víkend - 8.8. je pekný dátum a ja som 18. 8. a nemám pocit, že by mi 8 robili problém...niekto tu písal, že sa mu zdá že numerologicky nie sú najvhodnejšie...

tak zatiaľ :slight_smile:
7. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz
Gábi ten čípek je hrozně závislý na tom, jak třeba den před kontrolou odpočíváš. Já ho měla na minulé kontrole 1,5 cm a teď mi napsal 2,5 cm. Takže je mi divné, že by se mi před porodem prodlužoval. Já dneska spala celou noc s nohama nahoru,protože mi večer strašně otekly kotníky. A co ty, jak je?
7. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
jaji - budem muset udělat nějakej kompromis :slight_smile:

jinak já dneska konečně začínám pít malinník :slight_smile: tak jsem zvědavá, jak to chutná :grinning: mám koupený i to lněný semínko... to se má pít odkdy? :grinning:
7. srp 2009 v 15:42  • Odpověz
autor
Holky já nějak vytuhla a usnula na hodku...škoda že není příznak porodu že se u všeho usíná...to bych rodila hned:slight_smile:
Broučí je fakt že já ho minule ještě u svého dr měla taky 1,5cm a teď zase dva...měla bych asi běhat a né se pořád válet...
Jinak já dnes docela pohoda...myslím že se žádnej porod konat zatím nebude...poslíčci zase odešly asi jak se to tam dole uklidnilo tak je to lepší...ale já doufala že už se to rozběhne..no asi se Štěpulovi nechce:slight_smile: tak uvidíme...brala bych bouřku...to malej dycky řádí...ale tady to nevypadá...tak nevím čím ho dostat ven...ale už si říkám že to bude přeci někdy během 14dnů..tak to už vydržím...a až bude prostě chtít tak vyleze:slight_smile:
7. srp 2009 v 15:47  • Odpověz
autor
Kate lněný semínko už taky můžeš...já to dělám tak že si ráno dávám samotnej maliník a večer svařím lžičku semínka v hrnci tak 5minutek a když to vypnu hodím k tomu trochu maliníku a po deseti minutách když je to vylouhovaný a trochu schladlý to přecedím a vypiju...aspoň tak není to semínko samotný hnusný a je to lepší než ho jen jíst...a ten čajík je dobrej:slight_smile: neboj není to hnus...já si tak zvykla že sem si dneska říkala že mi bude i chybět :grinning:
Ale bacha to semínko se musí i hodně zapíjet...ono zhušťuje stolici...tak si ho zase nedělej až na noc ať to můžeš zapít aspoň dvouma sklenicema vody...ju:slight_smile: dobrou chuť
7. srp 2009 v 15:53  • Odpověz
Holky mě dnes docela překvapilo, že si na mě pan doktor bral háky. Moje gynekoložka už na mě háky nebrala, prohlížela mě jen prstem. Taky na vás bral doktor háky? Mě to docela bolelo.
7. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
autor
Broučí a co jsou to háky? :confused:
Mně nikdy žádnýma hákama nikdo neprohlížel? snad jen takovým tím zrcátkem co se koukají jestli nemáš rakovinu čípku...ale jinak nikdy ničím jen rukou a pohmatem...já čučím jako blázen na háky...a to byl ten náhradní dr. za tvojí co je na dovče? kdy se má vlastně vrátit?
7. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
No to jsou taková ta stříbrná zahnutá železa. Nebo nevím jak to popsat, mě to někdy přijde jak konec naběračky :slight_smile: Jojo, musela jsem k jinému dr., ale příště už jdu k té svojí.
7. srp 2009 v 16:07  • Odpověz
autor
A byl jinak v poho...krom těch háků...kdyby tě náhodou rodil...přežila bys to myslíš? já ti tak závidím že víš koho budeš mít u porodu...já netuším a bojím se toho že bude velikej a oni budou nasraný...snad mu nikdo nic neudělá... :unamused: ach jo zase ty obavy
7. srp 2009 v 16:29  • Odpověz
On byl jinak moc příjemnej a milej, jen ty háky mě překvapily.
7. srp 2009 v 17:11  • Odpověz
autor
Tak to je dobře broučí...aspoň víš že kdyby něco bude tě rodit dobrej doktor :wink:
Já tak závidím Sacvi že to má za sebou...
7. srp 2009 v 17:21  • Odpověz
aj ja jej závidím, ale doprajem :wink: Už aby sa dostala k netu a popísala nám toho veľa, veľa, veľa....podľa tej sms čo poslala to zvládla asi celkom dobre.... a v porovnaní so mnou to mala i veeeeľmi rýchle
7. srp 2009 v 17:30  • Odpověz
brouči, a nespýtala si sa, prečo tie háky použil??? mňa s nimi počas tehulovania vyšetrovala tuším 2 x ale to bol vtedy ten problém s placentou a upozornila ma, že to bude nepríjemné a aj bolo. Keď ma s nimi vyšetruje mimo tehulovania, som uvoľnená a je to v pohodičke...
7. srp 2009 v 17:32  • Odpověz
autor
Jo taky se těším až se Sacvi ozve a popíše nám to...snad bude říkat jen samý hezký zážitky:slight_smile: si fandím že jo :grinning: :zipper_mouth:
7. srp 2009 v 17:37  • Odpověz
ahoj holky, ja jsem uklizela je tu hrozny horko, ja nechapu proc mame byt na nejslunnejsim miste snad co znam, nam sem pari celej den az do 20 hod :angry:

a ted delam veceri griluju nohy a brambory mnam :sunglasses:

Gabi volala me pani z tech geopatogennich zon tak ve stredu prijede, dokonce vi kde mame barak ze uz tu byla u sousedu :grinning:

brouci me zadny haky jen prstem :pensive:

Mer strasne kope miminko ale tak moc ze to obcas boli jakoby ten cipek ale z druhe strany tam jako jak ma tu hlavu? nemate to taky tak nekdo?
7. srp 2009 v 18:23  • Odpověz
autor
Jani tak super tak doufam ze budete mit byteček bez zon:slight_smile:
No mě to tak bolelo když mi udělal ten hmat...nejsou to poslíčci místo kopání? ještě to tak občas bolí když má malej škytavku a hází sebou celej...ale že by se ti Kristýnka otočila to je asi už nemožný...přeci má nožičky nahoře...třeba jen tlačí hlavičkou a v noci pojedeš :wink:
7. srp 2009 v 18:27  • Odpověz
gabi ze by poslicci??? ja si je predstavuju jako stahy bricha protoze vubec nevim co to je, nicmene to ja mam hodne casto ted zvlast kdyz sedim na zidly tak asi ju stve ze je zmackla :grinning:

tak jet muzu nebot mam konecne vypranou kojo podprdu tak uz muzu, a taky jsem uklidila :grinning: takze uz muzu :dizzy_face:
7. srp 2009 v 18:35  • Odpověz
autor
Ach jo mně dneska hrozně tečou prsa...snad to aspoň znamená že budu mít mlíčko...doufám:slight_smile:
Jdu do sprchy a pak trochu pouklízet...tak zatím papa:slight_smile:
7. srp 2009 v 18:35  • Odpověz
tak me prsa netecou vubec :pensive: to je divne snad budu moci taky kojit :confused:

ja pujdu do sprchy za hodinu nebot jsem dnes oskliva spocena nenamalovana, vlasy mastne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 v 18:43  • Odpověz
ahoj jsem tu na ry chlo uz tyden sma na hotelu od vcera mne bolej zada a cejtim spodek jako bych to mnela DOSTAT tak doktor rikal ze to do tydne bude....co vy nake novinky? uz mame prvni mimi?
7. srp 2009 v 18:46  • Odpověz
grabu - to mně teď netečou tak moc, i když občas je den, kdy to je hezky na prd :frowning2: A mam mokry triko :frowning2:

Holky mně asi hrábne, snažím se najít deky jen z bavlny nebo z něčeho přírodního a je jich hrozně málo (a mně se samozřejmě líbí ty polyesterový... :grinning: ), tak já nevím, čím toho našeho špunta budem přikrývat... :confounded:
7. srp 2009 v 18:46  • Odpověz
jste tu?
7. srp 2009 v 18:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.