• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
holky popiste me nekdo jak vypadaji ty poslicci prosim?

blackie jaj do tydne, jsme se tu domluvily ze preci nebudeme predbihat :grinning:

no miminko mame Janinku od Sacvi vcera se narodila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. srp 2009 v 18:51  • Odpověz
je tak to gratuluju...to mam radost
budu vas iin fo rmo vat jak to s nam vypada
7. srp 2009 v 18:56  • Odpověz
já jsem taky tadyyy :slight_smile: manža ohřívá zbyetk obídku, dělala jsem zas hokus pokus, abychom spotřebovali kuskus :grinning:
7. srp 2009 v 18:58  • Odpověz
Ahoj holky, dneska mi ten net nějak padá, už jsem vám napsala a celé mi to zmizelo, jak mi ten net spadl :frowning2:

Byla jsem dneska navštívit v porodnici kamarádku a jejího 3 denního Toníčka :slight_smile: ¨Takový malutký drobeček :slight_smile: Zrovna dudlal mlíčko od maminky a byl krásňoučkýýýýýý :slight_smile:

Jinak mi dneska už pár známých řeklo, že mi nějak spadlo bříško, čímž mě vyděsili, ptž já se ještě rodit nechystám :confused: Jak dlouho asi před porodem začne tak padat bříško? K.ate tobě taky padá? Do porodnice už mámsice už skoro všechno, ale doma to tu ještě není připravené na příchod miminka, po tom stěhování je tu ještě všude plno věcí, které já už sama nemůžu dělat a Jirka to nestíhá všechno tak, jak bych já potřebovala :frowning2:
Ale už jsem Adélce vysvětlovala, že nejdřív koncem srpna se může začít klubat, že je ještě moc brzo :grinning:
7. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
calli - bříško mi nespadlo nebo já si toho nevšimla... Myslim, že zatím ještě nic... :confused: :grinning: Malej musí ještě počkat, my nemáme vůůůbec kde bydlet :grinning: Teda jen u té mamky, ale tam bych nechtěla bejt celej měsíc :grinning: :confused:
7. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
k.ate, to ti věřím, já byla u mamky 2 týdny a myslela jsem, že se zcvoknu :grinning: No, Jirka taky říká, že si nevšiml, ale kamarádka říkala, že to je tím, že mě vidí každý den, tak si toho nevšimne...tak nevím, ale ještě prostě bude malá v bříšku, já jí zakázala chodit dřív ven! A maminku musí poslouchat :grinning:
7. srp 2009 v 19:50  • Odpověz
ahoj holky tak já jsem dneska totálné hotová.přijeli jsme domů až v půl sedmé večer. od osmi do dvou jsme byli v brně a pak u sestry jí smontovat knihovnu....no jsem hotová. jinak psala sacvi,tak vám to jdu přeposlat.

ahoj, tak už se na koníkovi vesele rodí,když jsem to tak vesele začala?Jen holky fakt bacha na ty bradavky. Já jak je mám popraskaný tak děs a je jedno jestli mažu nebo ne, přesto bolí pořád dost a hlavně jak se malá přisaje. Ta jen jsem chtěla na to z vlastní zkušenosti upozornit. A jak se máte?

tak jsem jí odepsala a že na ni moc myslíme všechny :wink:
7. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
calli - já bych to zvládla :grinning: Ale manža asi neeee :slight_smile: Tak jsem zvědavá... Já bych chtěla, aby se narodil 9. 9. 2009 :grinning: a měl hezký rodný číslo :grinning: Tak mu to musim nějak vysvětlit :grinning:
7. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
waci, moc moc ji pozdravuj :slight_smile:
k.ate to přece musí pochopit, bude to chytrý kluk přece :dizzy_face: :grinning:
7. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
waci - ty bradavky, to je blbý, zečínám uvažovat o tom, že si koupím ten kartáček a budu "šmrdlat" bradavky ve sprše, jak mi tu radila vrátná, prej to pomáhá a pak ty bradavky nepraskaj, prootže jsou už znecitlivělý :confused:
7. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
calli neboj budu :slight_smile:
No ahojky, tak si vás idem dočítať, lebo dnešný deň sa nečakane zvrhol a miesto nudy som až teraz prišla domov. Poobede sa tu zastavili chalani, vedúci čo išli kuknúť do tábora a tak ma zobrali so sebou, domov som prišla okolo šiestej a to sme išli blahoželať babke so švagrinkou a zobrali sme ju na prechádzku a až teraz som dofrčala. Tak mi to raz dva ubehlo.
k.ate, to je celkem drsné :astonished: Nám na kurzu říkali, že je máme znecitlivit, hodně studenou vodou, to mi přijde méně drastické :grinning:
7. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
waci - jinak sacvi určitě mooooooc pozdravuj, moc na holky myslim, hlavně že jinak jsou v pořádku...

calli - no já věřím, že bude inteligentní po tatínkovi :grinning:

Holky, budete mrňousky koupat ve vaničce nebo v kyblíku? Já teď našla koupací kyblík Shantala za 425, normálně je mnohem dražší, tak přemýšlím, že ho koupím... :slight_smile: A vaničku budem používat až později asi, uvidíme :slight_smile:
7. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz
k.ate pozor na masáže bradavek prý když se masýrují může to způsobit porod :wink:
koupat budeme ve vaničce :wink:
7. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
tak my budeme mít kyblík od kamarádčiného bráchy po jeho malé, původně stál 800,- a nám ho dá za 200,- a moje mamka nám možná ještě koupí vaničku, tak to můžeme střídat :dizzy_face:
7. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
waci - Já vím, ale tak zas zkusím to, v nejhorším mrňous vyleze o něco dřív :grinning:

calli - No my jsme tenhle viděli v Brně za 700, 600 a tak, tak mě tahle cena celkem překvapila (podobně stojí kyblíky i na aukru použitý), hlavně ten obchod má pobočku kamenou v Brně, takže bych ho měla fakt jen za těch 425 :slight_smile:
7. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz
No a vaničku máme u mamky, ani nevim, kde ji vzala, ale stojí tam zatím, tak ji třeba využijem :grinning: ale ze začátku mi je sympatičtější kyblík i kvuli tomu, že nezabere tolik místa :slight_smile:
7. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz
k.ate zkus třeba to pomůže a myslím, že pokud není jeho čas tak jen tak nevyleze ani po masáži a po ničem :wink:
7. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
No nám povedala že by sme mali bradavky pretierať po osprchovaní drsným uterákom a tak si ich naťahovať, aby si zvykli.
7. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
A tie ľanové semienka si aj normálne prihodím k maliňáku a potom ich vlastne spolu s ním vypijem, keď už čaj vychladne. Mne inak chutia aj také oslizlé. No a ja pijem aj tú alchemilku.
7. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
waci - asi zkusim, i když se mi do toho nechce, protože je mám citlivý docela dost... :confounded: Ale i proto mám strach z toho, aby pak nebyl nákej prusvih s kojením...
7. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
k.ate, pre boha, čo to čítam :astonished: :astonished: :astonished: snáď by si na tú vrátnu nedala :confused: :confused: :confused:

waci, ak budeš so sacvi písať, opýtaj sa kedy asi príde domov...že sa na ňu tešíme :dizzy_face:

Zuzka, vidíš...., a ako si sa dnešného dňa obávala :dizzy_face: ... ešte pár hodín a máš tu Maťka asi pre neho nepôjdeš autom na letisko??? je to už ďaleko. Bomba, že máš stále toľko energie ako pšeš...ja tak striedavo oblačno, vidím dosť priamu úmeru medzi teplotou a mojou energiou - čím je chladnejšie, tým vitálnejšia sa cítim :slight_smile:

dúfam že tá predpoveď čo nám povedala Janka bude správa - 25 nie je zima a je to znesiteľné

calli, ako sa to mimčo v tom kýbliku drží??? Ja si to neviem predstaviť :sweat_smile:
7. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
No hlavne je dobré zobrať si už do pôrodnice tie silikónové košíčky na bradavky a tak nechať ťahať drobca an začiatku.
7. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
aj ja mám tie silikónové klobúčiky kúpené, no obávam sa, aby sa mi nestalo to, čo pri Maťkovi - že bez nich sa potom nevedel chytiť a tak som ho cez klobúčiky kojila celých 9 mesiacov :confounded:
7. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
k.ate zkus to pozvolna já mám bradavky taky moc citlivé nesnesu aby i na ně manžel sahal a i když se po koupání utírám, tak mě to bolí. tak jsem zvědavá jak zvládnu kojení.
7. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
Žanetka no veru nepôjdem po neho, on priletí do Viedne - to by som si veru netrúfla a ešte k tomu auto je celý týždeň v servise. Maťko ho pred odletom zaviezol na servisnú prehliadku a mali nám prestriekať jednu celú stranu, lebo jeden dobráčisko nám ho ešte na jar obišiel kľúčom a ešte čosi nám mali vymieňať, lebo to hrozne hrkalo, tak využil to že tu nebude.
Príde firemným taxíkom. Tak veru už sa teškám.
7. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
jaji - právě jsem na ni nedala :grinning: přece jen mi to přijde divný... :slight_smile: :grinning: Stačí, když občas tahá manžel :grinning:
7. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
No ja dúfam, že sa mi také nestane, že ich budem používať len kým sa rozbehne mleičko a budem sa snažiť ich dať rýchlo preč.
7. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
Inak som sa smiala, v telke beží upútavka na film Alexander veľký a vravia, že taký veľký Alexander sa ešte nenarodil, ale netušia že čoskoro sa narodí Alexander najsamväčejší. :slight_smile: Veď uvidia toho vládcu potom :slight_smile: .
7. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.