• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Zuzi, tak to ti čochvíľa pristane a pofičí domov. Ten môj manželík je len v práci na poobednej a tiež sa ho neviem dočkať...som zvedavá čo za drček kúpil Tvoj Maťko Alexandrovi :grinning:, ja som taký zvedavec...

K.ate, si ma vyplašila, zle som to prečítala - že si na ni DALA, uf, ešte že som si to prečítala druhý krát :dizzy_face:
7. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
keby som aspoň vedela, prečo sa to stalo, či som ich používala moc dlho a či čo....tiež by som sa tomu rada tentokrát vyhla, aj keď by som klamala, že by mi klobúčiki robili nejaký problém, len s tým bola oštara, že to trebalo mať stále po ruke
7. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
No už by mal sedieť v lietadle išlo mu to 20:20 a 22:35 by mali pristáť vo Viedni, dúfam, že nebudú mať meškanie.
No a aj aj som zvedavá že čomu to kúpil,lebo každý deň mi prízvukoval, že mu mám prikladať na brucho toho soba. Tak veru som poslušne prikladala. :slight_smile:
7. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
ježííííš, klobúčiki s i :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tie preklepy sú niekedy fakt OTRASNÉ :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
Inak nikto by si to nevšimol, keby si to sem nenapísala. Z toho sa nestrieľa. :wink:
7. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
Čau, tak to je bezva, že se má sacvi dobře. Hlavně , že kojí. Prsa se dají určitě dopořádku. Dobrý je na to bepanthen. Dneska jsem byla naposled cvičit na balóně. Už na to kašlu, je to hodně namáhavé.Jinak manžel dostal povolení a šel s chlapama jakýsi noční přechod s byvakováním. Cítil se provinile, ale já jsem mu řekla:" jen běž, dokať možeš. Pak už to jen tak nepůjde" :grinning: Tak jsem ho myslím potěšila..... :sunglasses:
7. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
nikto??? ani pani učiteľka :dizzy_face: xixi bože, v tej telke zas nič nie je...mám ako kulisu pustenú Angeliku...
a ako bolo v tábore - a prosím ťa, to je čo za tábor? Veď si v ňom bola začiatkom prázdnin a to on ešte stále je????
7. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz
Inak som si myslela, že druhú kojeneckú podprsenku si už asi ani nekúpim, sa mi páčila jedna na nete, ale nccchela som si ju tak objednávať. No a v obchodoch pre tehule tu u nás, mali len také načančané a také som nechcela. A včera mi kamoška vraví, že tu máme jeden obchod so spodným prádlom, taký zastrčený a že nech skúsim tam a predstavte si oni tam mali presne tú čo som si vybrala na tom nete a ešte o 30,-Sk lacnejšiu, tak úplne že supiš.
7. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
kajra, čo je to byvakovanie??? ja mám cvičko v utorok a tiež zvažujem, že už ho dlabem, lenže s nami tam preberá aj teoriu a tú by som si rada vypočula ... uvidím podľa poča a ako sa budem cítiť...
7. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
Zuzi, ani mne sa tie načančané nepozdávali...tam mi čipky vôbec nesedeli, ja moc čipkaté nemám ani normálne a to si na peknom a kvalitnom spodnom prádle potrpím... Kojo mám 3, jednu nechutne drahú, druhú z10 € a poslednú za 5 €, keď urobím priemerku, tak sa to dá...uvidím ako budem s ktorou spokojná :wink:
7. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
No to nám už beží piaty turnus. To na tom mieste máme tábor celé leto. On je len na 10 alebo 9 dní a potom sa vymenia vedúci a aj deti. No a všetci sa tam potom chodia navzájom navštevovať, no a toto je posledný turnus s mojimi vedúcimi, potom tam budú takí z inej firmy, ktorí robia pod našou cestovkou, tak sa vlastne teraz chodia všetci lúčiť, lebo po lete je vždy smutno. A to máme stredisko tu kúsok odo mňa, tak ma chalani cestou brali a domov ma zas zobrala partia, ktorá tam bola mrknúť pred nimi.
7. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
No táto stále 10.95 takže drahšia ako tvoja a tú predtým som kúpila v Tescu, tú novú mám v albume - taká športová.
7. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
A že nechutne drahú - to bola na nete najlacnejšia čo som našla a aj v tom obchode. Majú aj za 25 € a viac.
7. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
tá v albume je fajn, vidíš, pozrieť v tescu ma nenapadlo...keď som hľadala. Tú veľmi drahú som kúpila len preto, lebo som vyslovene na ňu dostala prašule k meninkám a tej za 5€ sa smejem, že aká lacná.... a pravdepodobne účel plní rovnako.
Tak už chápem ten tábor...takže keď bude Laura väčšia, protekčné miesto máme voľné...sa asi správne domnievam xixi
7. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
No môžu tam ísť spolu s Alexandrom -niečo vybavíme :slight_smile: .
7. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
Byvakování je spaní pod širákem ve spacáku. Ale bral si pro jistotu aj stan, kdyby pršelo. Doufám, že je tam nepřekvapí méďa béďa. Jdou kdesi skoro ke slovenským hranicím na jakési skály, kde se sem tam nějaký huňáč vyskytne. Tak doufám, že se mi zítra vrátí.... :slight_smile: Jinak s těma podprdama je to bída aj u nás. Dneska jsem pochodovala celé odpoledne. Byly předražené, nebo to jaksi nebylo ono. Nakonec mám teda dvě. Jednu bílou z jakéhosi materiálu (asi jako lepší), co byla v jednom obchodě v akci (měli 50% slevy na podprdy) no a pak jednu bavlněnou krémovou. Říkala jsem si, že počkám, jak se mi prsa nalijou a případně pořídím ještě jednu. Ale nevím jak u vás , ale tady je těhotný snad celý Zlín. Tak něco sehnat je kumšt. A to se ještě děsím toho, jak budu rodit, jak to bude vypadat v porodnici............. :confused:
7. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
ja myslím tú jednu moju - ktorej cenu som neuviedla :grinning: :grinning: :grinning:

idem sa natiahnuť, bolí chrbátik, ako tak pozerám tak dnes sa nerozrodil nikto, uvidíme ráno či nejaké to mimčo pribudne ... mne by to aj zajtra vyhovovalo, dokina má službu aj zajtra... ale aj tú stredu beriem :wink:

krásne sníčky a Zuzka, príjemné, romantické, vášnivé..... zvítanie s Maťkom Ti prajem :wink:
7. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
No ďakujem Žanetka, ale myslím, že o polnoci sa mi už bude asi cchieť tak akurát spať. No frčím aj ja, do spršky a tak. Tak pa zajtra tehulky moje.
7. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
Holky taky mizím. V telce je pro mě kulové, tak si jdu číst. Teď čtu dobrou knížku od slovenské autorky Petry Nagyové Džerengové - Za to mi zaplatíš. Je fakt dobrá, doporučuju. čauky.
7. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
Tak já využila manžovy nepozornosti a objednala ten koupací kyblík :grinning: Jsem zvědavá, kdy si ho budu moct jít vyzvednout... V tom obchůdku mají i deky z vlny a ne z polyesteru, tak se na to chcem s manžou taky kouknout, abychom to měli z krku... Ušetřili jsme na kočárku, tak na tomhle můžem utratit o něco víc :grinning:
7. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
no nic holky já jdu taky lehnout jsem unavená tak dobro noc :wink:
7. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
waci - dobrou noc:slight_smile:

Jinak já snad konečně příští týden pujdu k obvodní doktorce... Od 20. července jsem ji furt volala a nemohla se dovolat, tak se tam šel dneska manža cestou do města kouknout a měli tam napsaný, že od 20. 7. do 7. 8. mají dovolenou :grinning: Tak jsem se tomu musela smát, protože k zubaři jsem volala taky toho 20. a měl dovolenou taky, ale ten to měl namluvený na záznamníku že od 20. do 25., tak jsem věděla, kdy už můžu volat.... No jsem zvědavá, jestli mě obvodní nesprdne, nebyla jsem tam už ani nepamatuju a přijdu tam až takhle pozdě... :confused: :grinning:
7. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
koukám, že už asi všechny spíte...no co...k.ate a proč by tě měla sprdnout? My musíme i k obvodnímu před porodem? :confused:
7. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
calli - myslim, že by od něj mělo být v prukajdě taky razítko :slight_smile: a sprdne mě proto, že mamka tam byla, když jsem byla někdy na začátku těhu a už jim to tam řekla s tím, že brzo přijdu :grinning: No, nějak se nezadařilo :grinning: Ale se zubařem to je to samý, ten taky už od prvního trimestru ví, že jsem těhu a jdu k němu až ve čtvrtek :grinning:
7. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
tak obvodní ví, že jsem těhu, ptž jsem byla nachlazená na začátku, tak jsem za ním šla, ale razítko mi žádné nedával, tak nevím a u zubaře jsem byla poctivě nějak kolem toho 13tt :dizzy_face: a kupodivu jsem měla všechno ok, tak ty to budeš mít taky ok :wink:
A sprdnout tě obvodní nesmí, ještě bys porodila moc brzo a bylo by po krásném RČ :grinning:
7. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz
Tak koukám, že tady už opravdu nikdo není, tak my taky půjdeme do hajan a necháme si něco hezkého zdát, vám se doufám taky budou zdát jen pěkné sny o miminkách :slight_smile:
7. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz
calli - já se zubaře bojím, nebyla jsem tam asi dva roky :frowning2: A přitom on je tááááák hodnej :grinning:

Já tu jsem, teda spíš jsem u počítače, ale hledám nějaký ty přírodní deky pro malýho, tak nestíhám tolik psát :grinning:
7. srp 2009 ve 22:47  • Odpověz
dobré ránko...opäť nakukujem a žiadne novinky nevidím :astonished:

prevalujem sa v posteli cca 45 min, tak som sem znovu nakukla, dojedla som postrúhanú mrkvičku a pôjdem ešte do hajan. Včera mi to takto celkom vyhovovalo, namiesto prehadzovania sa v posteli som mrkla na net potom ani neviem ako som spala skoro do 10,00 :pensive:

Zuzanka, už ste kompletka :slight_smile:

baby, napíšte mi niektorá v čom sú vyýhody toho kýbliku....ja fakt neviem, ako sa v ňom mimčo kúpe - na stojáka si to akosi neviem predstaviť...
8. srp 2009 v 06:06  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Jajka, ten kyblík je pro mimčo nejpřirozenější, je tam v podobné poloze jako v děloze, takže je klidné a nepláče, není tam rovně, na tuto polohu není zvyklé...aspoň tak nějak jsem si o tom četla :slight_smile: A ten, co nám ho bude prodávat, říkal, že je fakt super, tak uvidím :slight_smile:
8. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
Tohle jsem ti zkopírovala:
Koupací kyblíky byly vyvinuty předními odborníky k minimalizaci strasu malých miminek při koupání. Kyblíky svým tvarem imitují dělohu, děti se v nich cítí opravdu velmi bezpečně a dobře. Každý kyblík má rysku s doporučeným množstvím vody vzhledem k váze miminka, když se tento postup dodrží, nikdy nehrozí, že se miminku dostane voda výš než má.
8. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.