• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
dobre rano ja koukam jak vy dlouho vecer kecate to ja uz davno spim :wink:

holky my jedeme pro kocarek, nakoupit jidlo a boty pro jirku :wink: odpoledne udelam fotky at se muzete kochat se mnou :sunglasses:

ja mam kojo podprdu jen jednu nebot podle me nedrzi tolik prsa tak na doma bude fajn a ven si vezmu asi normalni :sweat_smile:
8. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
dobré ranko druhý krát :slight_smile: až teraz som vyspinkaná do ružova :slight_smile:

calli díky moc, skúsim to asi mrknúť i na nete, možno tam nájdem nejaký obrázok či ešte lepšie video priamo z kúpania. neviem si predstaviť, ako sa k tomu mimču dostanem s druhou rukou, ktorou ho poumývam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...no veď skúsim niečo nájsť...

tak zatiaľ sa majte, dnes ešte neviem čo presne budeme robiť, no doma asi neeee, využijem že nie som sama a niekam vypadneme (najradšej by som samozrejme do pôrodky ale.......momentálne neviem čo by som tam robila xixi)
8. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
Já si jdu asi ještě zdřímnout, to zase byla noc :frowning2: Jsem nevyspaná, rozlámaná a doma práce jako na kostele...ale kašlu na to, jdu spát :grinning:
8. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
No ahojky,
tak veru už je MAťko doma, prišiel okolo 00:30.
No a malému priniesol body so sobmi a normálne prekvapil, lebo vravel, že mali aj s krajším obrázkom a v krajšej farbe, ale že to tam nemalo tak dobrý prístup na hlavičku, tak že vyberal prakticky. Ale nosiť ho budeme až neskôr - lebo to je body na polročné a ž ročné mimčo. Inak tak drahé body, to by som mu ja nekúpila. to bolo z obchodu so suvenírmi a vyšlo na naše nejakých 20 € - no hrúza.
8. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
No a dnes ideme na guláš a opekačku a zajtra robím zas ja na záhradke tú grilovačku, takže nabitý víkend. :slight_smile:
8. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
Aurelko, tak to je šikula ten tvůj Maťko :slight_smile:
8. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
holky uz mam v albiku kocarek uz je doma slozeny!!! jeste tasku ale ta bude az pristi tyden :pensive:

aureli tak to nafot at se muzeme taky pokochat :grinning:
8. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz
hmmm, ale je tu dnes tíško.... Janulka, tak už len mimčo do toho kočíka :slight_smile:)
My sme dnes na kupko nešli lebo sme dlho leňošili no vybehli sme von na prechádzku na Devín...zajtra budeme vonku určo dlhšie, teda aspoň naplánované to tak máme :slight_smile:

celkom som zvedavá, kde všetky ste :sweat_smile:

Zuzanka, zajtra prajem príjemnú a vydarenú slavu...vy ich teraz budete mať požehnane, ak som to správne pochopila...bacha na koláčiky xixi
8. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
zanetko ja to tu cely den hlidala ale nikdo nikde :frowning2: ted jsme se vratili z grilovacky, bylo to moc prijemne :grinning:

jakou mas vlastne nakonec barvu kocarku??? :sunglasses:
8. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
já sem celej den nakukuju, ale nic moc se u nás neděje, tak neni co psat, jen jsem stornovala ten objednanej kyblík, protože manžovi se nelíbilo, že u něj není napsaný z čeho je vyrobenej, takže koupíme nějakej, u kterýho to uvedený je... :confused: :grinning:
8. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz
jani, no ja mám vybraný už dávno ten, čo mám odfotený, a asi 10 dní ho má manžel v práci, takže som ho ešte nevidela ... iba tašku mi priniesol, lebo som chcela vidieť farbu naživo... šedo-zelený
8. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz
k.ate, ten tvoj manža je vážne naturálny :slight_smile:
8. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz
jaji - jemu spíš vadí, to, že v hodně věcech jsou ftaláty a různý sajrajty a nechce, aby v tom malej byl uplně od malička... :slight_smile: s čímž já souhlasím, ale občas mi z toho už jde hlava kolem :grinning:
8. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz
veď mne sa to páči, pri vás si uvedomujem, na čo všetko by som mala mrkať....aj ked na druhej strane, ak je niečo určené pre mimčo tak BY, zdôrazňujem BY to malo byť nezávadné....
8. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz
aaaa, prečo je už toľko hodín....potebujem kecať.... keby som bola prvorodička tak si myslím, že idem na vec, no nechcem predbiehať....cítim veľmi jemnulinké ale bohužiaľ nepravidelné kontrakcie..... takže ako druhorodička myslím, že ešte mám čas na závery...no aj tak by som bola rada, keby ste tu boli :sweat_smile:
8. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz
jaji - právě když pak koukám ve zprávách, že našli nějaký blbý hračky a tak, tak si říkám, že je fajn, že se to snažíme hlídat, ale už z toho občas blbnu... Každopádně deku koupíme jednu z bavlny lehčí a jednu z merinovlny teplejší, jen ještě vybrat tu, která nám bude vyhovovat :grinning: My s manžou víme, že se nějakejm těm sajrajtum beztak nevyhne, ale když to bude ještě malej špunt, chcem ho toho prostě co nejvíc ušetřit...
Je fakt, že třeba co řešíme škodlivý Ečka v jídle, tak má manža o hodně menší problémy s alergií, která se mu začla projevovat, když jedl zeleninu a ovoce... V podstatě mu teď nic z ovoce a zeleniny nedělá problémy oproti tomu, jak mu to vadilo dřív... Tak si říkám, že to aspoň k něčemu dobrý je i když se na nás kolikrát lidi koukaj jak na šílence :grinning:
8. srp 2009 ve 22:51  • Odpověz
vď práve, preto som to BY zdôrsznila a preto som tú domnienku podmienila....je mi jasné, že to tak nie je. Na druhej strane je dosť sila, že keď si zoberieš cigánčatá v osadách ako vyrastajú...a tiež je dokázané, že deti vyrastajúce na dedine, ktoré sú skôr v styku s menej sterilným prostredím a so zvieratkami, tak bývajú odolnejšie napr. voči alergiám...no ja sama som písala, že mám všetko bavlnené a dosť si na to potrpím. Ja dokonca aj sebe väčšinu vecí kupujem bavlnených...
8. srp 2009 ve 22:55  • Odpověz
s těma cikáňatama je to fakt :slight_smile: a s těma alergiema mi to přijde hodně individuální, manža vyrůstal na vesnici, mají králiky, slepice a tak a on a jedna jeho ségra jsou alergici... A já, která jsem vyrůstala ve městě jsem úplně v pohodě :grinning: těžko říct, já chci, aby malej byl ve styku aspoň s psiskem, který mám u mamky, když ze začátku nemžůem mít psa u sebe... Ale jinak těm "umělejm" vlivům bych ho chtěla aspoň nějakou dobu vystavovat co nejmíň, i když třeba jednorázovky asi bude muset mít... I kvuli tomu, že po manžovi nejspíš nějaký předpoklady k alergiím mít bude... :slight_smile:
8. srp 2009 ve 23:04  • Odpověz
no, tak ja idem do postieľky, myslím, že v nej určite pobudnem, je to fakt slabulinké. Prvý krát som to mala hneď pravidelné...nie ako teraz, takže možno cítim prvý krát tých poslíčkov...uvidíme, ráno napíšem :wink: . Ale škoda že sa to nerozbieha - dokina má službuuuuuuu :cry:
8. srp 2009 ve 23:06  • Odpověz
jaji - třeba se to ještě rozběhne, však uvidíš :slight_smile:
8. srp 2009 ve 23:11  • Odpověz
prd sa rozbieha :angry: :angry: :angry: spinkať neviem, intervaly sú od 15 do 35 minút a vždy keď už už zaspávam, tak ma bruško prebrie. A Laurinka je so mnou hore od 21,30, teda aspoň mám pocit, že sa stále melie.... keby sa aspoň kontrakcie zvyšovali, ale ani to nie, sú slabulililililinké...takže dokinu nestíham, lebo neviem čo by somv takomto stave v pôrodke robila a aj tak sa to stále môže stopnúť.....len dúfam že ak sa to stopne, tak vydržím do tej stredy :confused:
9. srp 2009 ve 02:08  • Odpověz
dobré ráno všem já tu včera nebyla. Nebyli jsme dopoledne doma a odpoledne umýval manžel všechna okna na baráku, tak jsem byla s ním a dělala mu morální podporu.
Dneska to vypadá zase ne horko :frowning2: no objevím se tu zítra :wink: tak se opatrujte paaa
9. srp 2009 v 07:17  • Odpověz
Dobré ráno holky. Ohledně těch hraček. Štve mě, že je všecko Čína. Mám k tomu odpor. Ale co se dá dělat, když to nikdo jiný nevyrábí.... Aj značka Fischer Price a Chico atd....Akorát jsem sehnala hračky KIKO z kukuřičného škrobu, které jsou bio. Jsou to takové kousátka a hrkávky. Tak doufám, že aspoň něco. Ještě než půjdu rodit, chci si je pěkně umyt a nachystat.
9. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
kajra - mně se právě líbí kolotoče od fisher price, ale koukala jsem, že to má něco společnýho s matelem a ten měl právě taky nedávno průser s tím, že měl na hračkách barvy, ve kterejch bylo olovo... :frowning2: takže se s manžou půjdem podívat po obchodech a kouknem, jestli najdem nějakej kolotoč s označením bezpečná hračka... Tam jsou ty hračky testovaný, aby ten certifikát dostaly a namátkově kontrolovaný i produkty z trhu... :confused:
Jinak co jsem slyšela, tak vČíně to funguje tak, že záleží na tom, kolik hodlá do toho výrobce investovat. Podle toho se pak vybere materiál... :slight_smile: Největší sranda je, že třeba i ETA už vyrábí v číně a tady se to jen balí do krabic a polepuje a tak :grinning:
9. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahoj těhulinečky moje :slight_smile:
Já tu včera pořád nakukovala a kde nic tu nic, tak jsem to večer vzdala a dala se do žehlení věcí pro Adušku...myslela jsem, že to bude jedna dvě, ale žehlila jsem asi 4hodiny, ty mini bodýčka a tak se tak příšerně žehlí :grinning: Až jsem dostala křeč do svalu u krční páteře :grinning:
Jinak do porodky mám snad krom kojo podprsenek všechno, jen to zabalit :dizzy_face:

Co se týče hraček, tak budu kupovat všechno u známé, která má obchůdek s hračkami a dává si záležet na tom, co prodává, i přesto,že neprodává reklamní novinky, tak má hodně pěkných hraček a hodně jich má i ze dřeva, což je fajn :slight_smile:
9. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
A zase tu nikdo není :frowning2: Tak já jdu vařit a uklízet a pak si sjedu k mamince na masáž :grinning:
9. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
Dobre rano konici, ja jsem dnes lezela tuze dlouho :wink:

Zanetko porad 2 v 1 ??? jinak ta barva je moc pekna co jste vybrali na kocarek, take jsme se nakonec rozhodovali mezi Jane, tak treba priste :sunglasses:

hlasim z olomouce ze to vypada na pekny den ani vedro tak snad se to udrzi!

Holky kde je Gabi cely vikend???
9. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
Ahoj holky,

tak koukám zatím jsme zatím u jednoho miminka, co? Na rozsypání je tady zatím jen Jajka :slight_smile: Já už týden malou cítím málo kdy, sem tam si kopne, ale jinak je jak andílek. Tak si říkám, jestli je všechno v pořádku. Ale snad je to tím, že tam má málo místa. Dnes jsem se vážila a mám nahoře stále "jen" 10 kilo. :slight_smile: Bříško pořád stejné, rozhodně nevypadáme na 9 měsíc.
Včera jsme si udělali krásnou procházku, tak dneska asi uděláme další :slight_smile:
9. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
To období "hnízdění" je strašné :grinning: Všechno pucuju, peru, vysávám, utírám, drhnu, žehlím :grinning: Jirka už taky zjistil, že malé bude brzy s námi, tak taky všechno dává rychle do pucu :grinning:
Hlavně, ať se to všechno stihne, ještě tu máme pár věcí ze stěhování, už z toho šílím :grinning:
Tak já jdu zase čistit postel :grinning:
9. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
calli souhlasím, taky mám pořád pocit, že tu není dost uklizeno, pořád myju nádobí , aby tady nic nebylo, vytírám 2x tolik co dřív, pořád luxuju a pořád peru. Zítra mám na plánu uklidit kuchyň :grinning:
9. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.