• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Krásný večer holky,

jaji bramborová medajle je hnus, ale dneska to bylo lepší, ne? :slight_smile:

Grabu tak jo, můžeme pak zajít na papů :slight_smile: Ještě ti hodím do IP můj telefon :slight_smile:

Jinak já jsem z toho vedra taky úplně hotová, snad to zase na chvíli spadne na normální teploty.
17. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
broucek ale v lete bude hur :angry: to nevim jak prezijeme druhy miminko chci zimni :grinning:
17. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz
No snad to s nohama v kýblu s ledem přežijeme :grinning:
17. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
haj babulky, tak to moje 15-ročné mimi bolo i dnes bramborové :angry: . Ale išiel bez 50 (čo znamená že neminul žiadnu bránku), trať bola naozaj ťažká..tak sa z neho teším i tak. A hlavne, v prvej jazde zomil pádlo, takže o to menšiu šancu mal na lepšie umiestnenie...takže napriek 4. miestu vzhľadom k okolnostiam super :wink:

Holis, ja odporúčam rodiť marec-apríl-máj, ak chceš plánovať. Tehulovanie s veľkým bruškom zvládneš mimo veľkého tepla a mimino sa narodí do príjemního počasia, netreba ho veľmi obliekať keď je malilinké, do zimy už bude relatívne veľké. Mne to takto veeeeľmi vyhovovalo, škoda že mi tak nevyšlo i druhé.........aj keď hlavné je, že to vyšlo :grinning:

aaaaa, baby, zajtra pondelok a zas práca....

toho leta sa tiež obávam, zmýšľam schovať sa na chatu, no je cca 60 km od BA a mám obavy, že čo ak ma to chytí a nááááááááhodou to pôjde rýchlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz
dobré ráno holky, ty týdny utíkají jak divé :wink: já jsem se sem o víkendu nedostala, nějak bylo pořád co dělat. :wink:
jinak k tomu vedru, když je horko mně je o 100% hůř. Dnes je tu pod mrakem a fajn teplota dobře se mi dýchá a mně je fajn :wink:
18. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz
Krásné ráno holky :slight_smile:

Tak tohle měňavé počasí je na můj kolísavý tlak fakt báječný :angry:
18. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
dobre rano konici,
dnes jen na skok, jsem si zakazala internet abych se ucila :frowning2: tak me musite tolerovat 3 tydny co mam do statnic ale budu kazdy den nakukovat at jsem v obraze, nechte si darit a drzte se!

jajka i 4 misto je misto, priste budeme drzet pesti zase :wink:

pekny den
18. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
Holis to nám bude smutno :frowning2: , ale škola je důležitější :wink:

A my jdeme dneska večer z Grabu cvičit, to už se těšííííííííííííííím :slight_smile: A příští týden se k nám ještě přidá Lucinka :slight_smile:
18. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahojky, tak já dneska poletím do knihovny pro knížky k tomu mýmu programování a snad to nějak zvládnu... :grinning: Manža chudák včera celej den dělal na bakalářce a pak mu vypadnul ten program, takže celodenní práce v háji, i když to ukládal, tak byl vzhuru do 4 do rána, aby se dostal na stejnou úroveň, na které byl, než mu to spadlo... Bylo mi ho líto... :frowning2:
18. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
tak já jsem si sepsala vše co potřebuji do porodnice a co ještě máme koupit jako takový ty drobnosti... :wink:
18. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
krásné i když pršlavé ránko:slight_smile:
Já se taky strááááášně těšíííííííííím na to cvičení:slight_smile: aspoň si odpočinu od těch věčných stresů v práci a s blbým autem:frowning2:
Holky mě dneska ráno prcek kopnul tak silně že jsem zařvala bolestí...asi už se tak připravuje na cvičení:slight_smile:
18. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
Holky já si žádný seznam nedělala, tak snad mi nebude pak nic chybět :grinning:

grabu taky už mě to občas bolí :slight_smile: Odpoledne se asi sejdeme rovnou v tom centru, ne?
18. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
k.ate chudák manžel, to je vždycky na psychiatra v těhle situacích. :confounded:
18. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
k.ate mně vyhořel 2x počítač když jsem psaala bakalářku a i když jsem psala diplomku.já debil jisem neměla bakalářku nikde jinde uloženou u diplomky jsem byla již ponaučená. Ale bylo to hrozné. Je mi tvého manžela líto :unamused:

mně se vůbec nic nechce
18. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahojky holky,
tak u nás zase prší. Včera vedro na padnutí a dnes déšť, ach jo :frowning2:

Hezký den :slight_smile:
18. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahojte tehulky,

broučí,tak teda to máte tvrdohlavú holčičku,ale z toho si nič nerob,aj ten náš lump,akonáhle som si ĺahla,tak sa zabořil do delohy a konečná...proste sa niektorým tým prckom nepáči ležať ako je potrebné na ultrazvukoch :slight_smile:

Inak babenky,v sobotu sme boli v tom ondalek obchode a boli sme tam skoro 4hodiny!!!majú to dvaja manželia a boli perfektní,ukázali nám úplne všetko,čo sme chceli,majú na sklade skoro všetko a každú farbičku,podvozok...
okrem toho sme nakúpili-kojíci polštář,2prosteradla,1nepromokavé,úžasnej vak na nošení,ktorý sa dá použiť zároveń ako zavinovačka do autosedačky (sice pekne drahý,ale máme z tej rady vybranú aj multifunkčnú zavinovačku,ktorá vydrží do 3rokov dieťaťa-tu sú odkazy,tak prečítajte) a nakoniec už aj tašku ku kočárku,ktorý sme si vybrali a budeme ho objednávať :slight_smile:

http://www.ondalek.cz/produkt/nositko-a-fusak-shelter-cotton
http://www.ondalek.cz/produkt/fusak-bunker-knights-and-fairies

Takže to máme už skoro všetko,ešte postieĺku,dnes som objednala aj kojace podprsenky a pomaly to budem dávať do nejakej tašky :slight_smile:
18. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
ahojky tak jakej ste mneli vikend? ja do cel ao dpocinkovej...a ted sem se dala do prevllikani cely tyden jsou tady vedrak padnuiti ..nak to slunicko v tehotenstvi nezvladam
18. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
inak to včerajšie teplo bola fakt hruza...tiež mi to bohvieako nerobí dobre a hlavne mám pocit,že sa zavodňujem...

babenky,nemáte pocit,že vám nejak bruško nerastie?ja taký mám,tak snáď je všetko v poriadku...
18. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
Lucí to víš, asi bude tou tvrdohlavostí po mně :sweat_smile: No super, jak jste nakoupili :slight_smile: Já jsem pořád klidná a jen koukám. Za chvíli mě to chytne a pak to půjde ráz na ráz :slight_smile: Ty máš dnes tu poradnu, ne?

Blackie víkend byl v klidu, jen to horko je sužující ............
18. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
Broučí jak chceš...v kolik se tam sejdeme když to v 16:30 začíná? nesejdeme se třeba na kulaťáku na zastávce tramvaje? ať se tam pak někde nehledáme už v té budově? :wink:

Luci krásý nákupy...ta první zavinovačka, jak jde vzít i jako vak je super...možná se nechám inspirovat:slight_smile:
Já dneska nedávám tu změnu tlaku...je mi pěkně blbě a jsem ráda že dýchám...tak snad si na té gravidjóze večer roztáhnu plíce a bude to lepší:slight_smile:

Zítra mě čeká cukr...a pak poradna..tak jsem zvědavá jestli přesvědčím pana doktora že budu už od června doma a ne v práci... :wink:
18. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
Gábi já pojedu po půl čtvrté z práce, takže budu v Dejvicích kolem něco málo po čtvrté. Můžeme se klidně sejít na té zastávce. :slight_smile:
18. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
Broučí já tam teda taky tak nějak po 16h dorazím...ať tam nejsme na poslední chvíli...musíme to ještě najít kde to je:slight_smile: ale snad se neztratíme:slight_smile:
18. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
broučí,až zajtra idem do toho Motolu :slight_smile: normálne mám bobíky,čo mi tá dr.povie...ale malý pekne vyvádza,tak snáď je všetko OK a pekne rastie...

holčinky,tak si dnes užite tú jogu,ja som už oznámila doma,že budúci pondelok budem papa, s vami na gravidjoge :slight_smile:tak potom napíšte aké to bolo,som moc zvedavá.

Grabu,tiež som moc rada,že sme tak nakúpili a skoro všetko už máme :slight_smile: aj plienky sme kúpili,mali ich v akcii v Tescu..už to nemám ani kam dávať...som zvedavá na tie podprsenky,poviem vám,že som zvyknutá na nejaké push-upky a tie kojace sú maloktoré pekné,tak uvidíme :slight_smile: snáď v tom nebudem ako nejaká puberťačka,ktorá sa začína len vyvíjať :slight_smile: :slight_smile: .-)
18. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
autor
Luci teď si mě s těma podprsenkama fakt pobavila:slight_smile:
Já ohlendě výbavičky zatím kromě kočárku a oblečení nemám nic a začínám z toho být na nerva...ale ani mu teď nic nekoupíme, protože bude stát majlant to auto a na nic jinýho peníze nezbydou!!!ale snad příští měsíc to bude s korunkama zase lepší a ještě zbývají tři měsíce...tak snad to stihnem všechno koupit:slight_smile: Někdy mám ale noční můry z toho, že jsem porodila dřív a neměla nic nachystané:slight_smile: jsem cvok:slight_smile:
18. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
Holky už jste přemýšleli nad značkou kosmetiky pro miminka? Já zatím pořád váhám...samozřejmě, že jsem slyšela že na malý mimi se nemá kupovat Johnsons...ale já pořád nějak nevím co a kde koupit...Naše neteř měla Bübchen a moc jsem s tím spokojená nebyla...bylo to dost mastné a takové...divné...no...tak nevím...co vy?
18. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
no grabu,vieš,ja nie som z tých,čo sú nejak obdarované,mám také malé chutné :slight_smile: takže si len neviem predstaviŤ na sebe podprdu bez toho efektu push up :slight_smile: tak uvidíme :slight_smile:
no ja na to občas tiež tak myslím,že čo keby sa mu chcelo skor...ale už teraz to,čo máme,tak by snáď nejako stačilo a ostatné by musel Libor narýchlo kúpiť :slight_smile:aj keď nie vždy sú na to také veľké peniaze po ruke...ale keby náhodou bolo najhoršie,tak ti niečo pošlem :slight_smile:
s tým autom ma to mrzí,ale ja som na to hrozná,keď do vjel jeden debil,sice mi pokrivil len ĺavý bočný nárazník,ale kým si to medzi sebou odsúhlasili jeho a moja poisťovňa,tak som bola mesiac bez auta...a to už bolo moc,tak som narobila taký bordel,že som sa dovolala priamo ku generálnemu poisťovne a povedala mu,že ak mi do zajtra nezabezpečia moje auto tak,aby som si ho odviezla,tak tam prídem osobne aj s telkou a urobím im takú reklamu,že sa z toho pos...a že podám na nich trestné oznámenie za to,že platím leasing a kvoli ich bordelu som ho mesiac platila do luftu,aby mi uhradili škodu a pod.
No a na druhý deň mi poslali 25tis.Kč,čo stála oprava mojho auta,sice to bolo len ťuknuté,ale mám drahšie auto a dala som to autorizovaného servisu a zároveň som mala auto k dispozícii...
18. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
tak kozmetiku mám jasnú-SebaMed,je sice drahá,ale na začiatky aj tak bude stačiť obyčajný olivový olej z lekárne a rybacia masť na prdelku :slight_smile:
18. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
Jé Luci to si docela odvaha...ale my jsme oba s Járou takový nekonfliktní typy a naumíme zvýšit hlas a neradi se hádáme...takže to je pro nás teď už dost stresující, že to je pořád nedořešené:frowning2: ale snad to už brzy bude za námi...
My s tou výbavičkou spíš pořád nějak čekáme, že není kam spěchat...ale ono to začíná jít do finále...zítra začínám 7. měsíc...a jsem čím dál víc unavená a občas si připadám jako lokomotiva:slight_smile: tak nevím nevím jak to nakupování budu později zvládat...ale říkala jsem si že jestli zůstanu od června doma, tak aspoň budu mít co dělat...Luci, ten obchod kde jste byli je někde tady v Praze?
18. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
Grabu,ja mám to šťastie,že mám držku za 100 ženských a chlapov,a keď chce niekto mne alebo tým,ktorých mám rada nejako niekto uškodiť,tak som slušná,ale tak ako potrebujem...grabu,ide predsa o naše peniaze,na ktoré sa narobíme a keď to chce nietko zneužiť,treba sa ozvať...každý si zaslúži jednanie na úrovni a keď to tak nie je,tak sa k tomu postavím rovnakým dielom...vždycky,keď sa niečo také stane,tak si pripomeniem,ako sa ja chovám ku klientom a podĺa toho si vybavím,že si zaslúžim to isté...aj minulý piatok-prišla nám poštou nová zelená karta,ale bolo na nej staré ŠPZ,tak som začala obvolávať a jeden sa vyhováral na druhého a čerešničkou na dortíku bolo,keď mi tá pani povedala,že to nie je ich starosť a mám si to zavolať a zmeniť u tej poisťovne sama...tak som jej povedala,že nebudem riešiť to,že nie sú schopní nahlásiť rok zmenu nášo ŠPZ a že mi je jedno ako to urobia,ale ja auto potrebujem mať k dispozícii a tu zelenú kartu mi pošlú tento týždeň!!!
Ono Grabu,keď sa nebrániš,tak to ľahko zneužijú!!!

Tak ako lokomotíva sa už cítim aj ja dávno,začínam sa sledovať a pripadať si ako vorvaň a neviem si predstavit´,že by som mala chodiŤ na nákupy cez to velké vedro...preto to,čo som chcela a mám obhliadnuté,objednávam cez internet a zatiaĺ ma to nesklamalo...

Nie,ten obchod je až v Chebe,ale v PRahe je dosť takých obchodov,my sme tam šli kvoli tomu Mutsy Transporter,ktorý majú zatiaĺ ako jediný vystavený v ČR.
18. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
Tak ja sa idem osprchovať a trochu tu uklidit,za chvíľku som zase pri Vás...pozerám,že tu aj tak nikto nie je,určite sa napchávate nejakým dobrým obedíkom :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.