• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
konici ja dnes cely den se flakam u tv, venku je tak prijemne kdyz nesviti :wink:

brouci 10kg je malinko ja mam o neco vice teda ted jsem kilo jeste zhubla, mam nahore 11kg.

s uklizenim si ja holky nedelam starosti, uklizim 2x tydne, tak to snad staci. Kuchyn uz jsem umejvala minulej tyden vcetne trouby :grinning: dneska musime zlikvidovat krabice od kocarku, porad s nim jirka jezdi po byte aby se naucil a taky ho vetrame :wink: od novoty :grinning: bala jsem se ze kocenku bude zajimat ale nevsima si ani autosedacky tak jsme radi ze je takova rozumna :pensive:
9. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz
holis, tak to máš fajn, ten náš, s prominutím, debil, chce lézt i do postýlky a my nevíme, jak to udělat, až bude malá na světě, aby tam nechtěl chodit :frowning2:
9. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
calli, to uhlidas neboj se, ta kocenka za nic nemuze. Ale ja koukala tak nase kocenka se do postylky pres prusle nedostane a snad z vysky to nejak ohlidam, nemuzeme se na ne zlobit oni maji pecovatelsky instinkt!

jdu holky pict buchtu s pudingem a jahodama :grinning:
9. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
ahoj babenky...tak moja hrozná noc skončila telefonátom do pôrodky o 2,45 h, no dr. spala tak som jej mala zavolať na mobil - ale ja som ju nechcela budiť, tak som najprv poslala sms. Od poslania sms bolo bruško ešte 2xtvrdé a kým mi odpovedala - cca po 4,00 h, tak som už spinkala. Bola som vyhúkaná aj preto, lebo spolu so mnou bola hore i Laurinka a to teda nikdy takto dlho nevydržala.... Prosím, prosím, aby som to teraz do tej stredy vydržala :sweat_smile: .
Nepísala som hneď ráno, lebo som sa nevedela rozhodnúť či budem doma dospávať alebo či idem von - a na poslednú chvíľu som išla von i ja. Kupko sa nekonalo vzhľadom na počasie, no vôbec ma to netrápi, že je takto príjemne, chladno...

Jani, dík za pochvalu kočíka...verím že s ním budem spokojná...

Zuzi, ako dopadla Tvoja opekačka???

No ale viacero maminiek sem dlhšie nenakuklo....hallo, kde ste?!??! - stratené...
9. srp 2009 v 15:01  • Odpověz
calli, my sme to zariadili tak, že sme Sabrinke zakázali chodiť do izby, kde má mimčo postieľku, čiže do spálne. V ostatných priestoroch bytu v styku budú - ale do postele by som ju pustiť nechcela...tak sa tomu učí, že tam nesmie... aj keď sa občas prešmykne, opica jedna - pritom vidíme na jej správaní že si je vedomá, že to má zakázané.
9. srp 2009 v 15:06  • Odpověz
zdravím všechny, my jsme s manžou byli v obchodech nakupovat, koupila jsem si v CAčku letní šatičky :grinning: Dělaj mi šíleně velký břicho a malý prsa... Ale nejsou těhotenský, takže je budu moct nosit i potom :slight_smile: Jsou do růžova, ale kupodivu se mi líbily :grinning: (i když modrý by se mi asi líbily víc :grinning: ) Tak uvidíme, kdy si je poprve vezmu, dneska máme na teploměru 30,9°, ale osobně mi přijde, že je míň, venku bylo příjemně :slight_smile: No a taky jsme v tescu malýmu koupili tričenko, manžovi se líbilo a jak tam maj výprodej, bylo i za rozumnou cenu :grinning: Tak ho pak někdy vyfotím a pochlubím se... :slight_smile:
9. srp 2009 v 15:38  • Odpověz
babulky...tak ja som svoj "super" zážitok z noci zavolala i tej kamoške pôrodnej asistentke, hneď ma zotrela že prečo som jej nevolala....a dnes bude mať nočnú, tak sa pre ňu ideme staviť, zoberieme ju do pôrodky a urobí mi monitor...sa teším :slight_smile:
9. srp 2009 v 16:13  • Odpověz
Holky já tu naší malou princeznu tak málo cítím. Sem tam se převalí, ale jinak pohodička. Snad je v pořádku a jen odpočívá na ten svůj velký den.

My doma zvířátka nemáme, takže problém s lezením do postýlky nemáme, ale zase máme teď jiný problém. Ve čtvrtek nám vykradli kočárkárnu a ukradli nám kola. Takže teď řešíme, kam s kočárkem, protože jsem řekla, že ho tam nedám. Do druhého patra ho tahat nemůžu, takže mám teď nad čím přemýšlet :confounded:
9. srp 2009 v 16:52  • Odpověz
Zanetko tak presne to mame i my s kocenkou, ona taky uz nechodi do loznice, ale ja mam zatim postylku a kocarek u jirky v pokojicku kam teda muze, ale nejevi o to nejmensi zajem, tak jsem rada :wink: protoze mam kocarky dva a ten jeden je na terase tak tam se ji libi ale jen v nakupnim kosiku takze mame moc hodnou kocicku. :sweat_smile:

kate urcite se pochlub i se satickama! ja si nic nekupuju uz to nema cenu :confused: ale jak ja se tesim na novy podzimni kabatek.

Zanetko, drzte se s Laurinou do te stredy at mate jistou pani doktorku, hlavne at jste obe zdrave.

U me to na porod stale nevypada a to uz jsem mela vcera vino, dneska sex :grinning: tak si dam vecer teda jeste koupel a uvidime :dizzy_face:
9. srp 2009 v 16:53  • Odpověz
brouci to je pekne na prd, ty kola by me taky stvali a co s tim kocarkem no do 2patra to je vysoko. to verim ze bys tam nechtela nechat kocar. a vytah nemate?

jinak me se kristynka ke konci hybe fakt hodne :slight_smile:

taky resime na posledni chvily zda to bude Kristina nebo Kristyna tak uvidime :sunglasses:
9. srp 2009 v 16:57  • Odpověz
Holis - já právě počítám s tím, že tyhle šaty budu nosit i po porodu :grinning: V pohodě mi budou, jen doufám, že se mi moc nezmenší prsa, to teda nevim, co bych dělala :grinning: Ale jnak jsou parádní - pod prsama jsou podebraný, takže to vypadá celkem pěkně... Původně stály prej 798 (za tolik bych je asi růžový nekoupila :grinning: ), ale teď, jak mají ty výprodeje byly o 500 levnější :grinning:, takže jsme je s manžou vzali :slight_smile:

Brouci - a nejde ho tam k něčemu přikurtovat ten kočár? Obyčejným zámkem na kolo? Třeba k trubce od topení, my takhle budeme nechávat dole v chodbě kočárek u mamky, když k ní pujdem na návštěvu, v korbičce malýho povezem nahoru a podvozek bude zůstávat dole přivázanej (do výtahu se nám kočár i s kolečkama kvuli dveřím od výtahu nevleze :frowning2: ) :grinning: I když je fakt, že já měla starý kolo v tý chodbě půl roku, než mi paní, co se o ten dům stará řekla, ať si ho sklidím někam jinam, aby ho někdo neukrad (a já tajně doufala právě v to, že mi ho někdo čmajzne, protože když otočíš s řidítkama kolo se ani nehne a nebrzdí :grinning: )
9. srp 2009 v 17:09  • Odpověz
My doma taky zvířátka mít nebudem (na koleje nesmí), ale psisko jsme učili, když jsme byli u mamky, že nesmí do obýváku, pokud jsme tam my (kdybych tam s malým po porodu musela bejt, tak aby jí to pak nepřišlo tolik divný) a kupodivu to pochopila, zastavovala pak před prahem i když jsme v tom pokoji nebyli :grinning: I když bychom ji ale měli u sebe, do ložnice by nesměla tak jako tak... Jinak bych chtěla, aby měla pohyb po zbytku bytu, zato manža by ji radši omezil uplně maximálně, aby všude nebyly chlupy :grinning:
9. srp 2009 v 17:12  • Odpověz
K.ate mi měli ta kola přivázaná "nepřeříznutelným" lanem k topení a stejně ho přeřízli :angry: I technik od policajtů říkal, že si museli dát hodně práce, než to přeřízli. Takže leda začarovat kočárek na neviditelný, to by možná zabralo :sweat_smile: Jsou to sviňáci................

Jani výtah bohužel nemáme, jinak bych ho nechávala doma. To bych nezvládla tahat třeba 2x denně kočár do 2.patra + ještě dítě, nákup apod. ..........
9. srp 2009 v 17:22  • Odpověz
brouci - aha ... tak to je hezky na prd :frowning2: tak leda fakt začarovat... :confounded:
9. srp 2009 v 17:27  • Odpověz
No budeme to muset nějak vymyslet. Ach jo, to jsou pořád starosti ............
9. srp 2009 v 17:28  • Odpověz
brouci - my budem nechávat kočik na kolejich před tim pokojem, tak doufám, že nám ho někdo nečmajzne, ale maj tam tak kočárky všichni, takže to snad nehrozí... Ten náš naštěstí není novej, tak snad by ho nikdo ani ukrast nechtěl, i když kdo ví :grinning:
9. srp 2009 v 17:37  • Odpověz
autor
Ahoj holky:slight_smile: tak jak válčíte...koukám že Jajka má nějaké podezřelé noci a jinak nikdo nic?
Já nějak nemám sílu vás všechny dočíst...ale Broučí těch kol je mi líto...lidi sou fakt hrozný!!! :angry:
To s tím kočárkem bude taky pakárna...kamarádka ho takhle tahala do 3.patra a měla toho taky plný zuby...ale oni měli aspoň zamykací vchod a tak ho nechávala dole a až na noc si ho tahala domů...přes den byl přidělanej zámkem na kolo právě k nějaký trubce...

Já měla o víkendu návštěvu...kamarádi se 4.měsíčním miminkem:slight_smile: a pak jsme zase jeli my k nim a byli tam až do teď...no večer měl malej nějakej záchvat bolení bříška a brečel asi 2 hodiny v kuse...Jára byl z toho nějakej nakřivo že co budeme dělat až našeho bude taky něco trápit a popadla ho panika že nebude vědět a co pak...a říká mi...že budeš vědět co s ním až mu něco bude viď...já se bojím...tak sem se smála a říkala neboj...to se naučíme a budeme vědět co s ním... :grinning: on je taková moje starostlivka :dizzy_face:
No a taky sem si užila další poslíčkovou noc...až sem v jednu chvíli myslela že vzbudím Járu že jedeme do porodnice ale pak sem si to rozmyslela a zaspala to...teď se přes den ozve sem tam jeden posel...tak uvidíme zase v noci:slight_smile: jeee holky já už to tak chci mít za sebou:slight_smile:
9. srp 2009 v 17:47  • Odpověz
No dneska se krade všechno, ale člověk si to nesmí tak připouštět. Udělám maximum pro to, aby nám ho neukradli. :slight_smile:
9. srp 2009 v 17:48  • Odpověz
ahoj u me porad nic asi to vypada na poslicky nevite kolik dni pred porodem se muzou objevovat?
9. srp 2009 v 18:49  • Odpověz
Ahoj Blackie, většinou tak těch 14 dní předem, ale Sacvi je měla měsíc předem, takže to podle toho stejně moc nepoznáš.
9. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
Gábi já jsem tele, já fakt normálně ten tvůj příspěvek přehlídla :grinning:
9. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
No ahojky, tak už som konečne doma.

Aj včerajší guláš aj dnesná grilovačka dopadli supiš, len som z toho dnes akási znavená. Dala som si vaňu. ale bolo mi tam akosi nepohodlne, lebo sa tam už poriadne ani nezmestím.
Takže pomaličky ale iste šupnem k telke a asi tam zaspím, ale ešte musím vybrať nejaké kľučky na tie naše dvere, aby nám ich stihli dodať, lebo koncom týždňa sa dvere už montujú.

Tak prajem vám dobrú nôcku.
9. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
Broučí v pohodě:slight_smile: to je jedno...jen je škoda že sem ti na tu první smsku nemohla odpovědět že ano:slight_smile:

Blackie...já mám poslíčky od úterý, co mi udělal dr. hamiltona, každý den, ale nic se zatím nezpravidelnilo a nezintenzivnilo...no a je pomalu týden pryč a já pořád čekám...škoda že to nejde hned...akorát to pořád bolí a pořád nic...tak přeju ať to máš co nejdřív za sebou...já už sem docela vypruzená...pořád mám kontrakce, ale mimino nikde :confounded: snad se brzo dočkáme a budeme mít prcíčky u sebe:slight_smile:
9. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
Gábi my budeme mít 100% Pannu, ale Tobě přeju toho Lvíčka. Už to chceš mít hodně za sebou, viď? Já to teď beru tak, že až to uzraje, tak to upadne. Holt to nejde ničím uspíšit :slight_smile:

Aurelko tak se pěkně prospi, já chrněla odpoledne :sweat_smile:
9. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
ahoj holky, mně je dneska jaksi špatně :frowning2: jen jsem nakukovala, zda jste ještě všechny celé. No nic jdu do pelíšku tak se opatrujte
9. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
Broučí já sem si říkala taky že to je jedno...a až bude chtít tak že vyleze...ale už je mi fakt zle...cokoli sním tak se mi chce zvracet...dneska mi natekly nohy...bolí mě celý břicho...už ani nevím jak sedět...už fakt nemůžu...je to hrůza...snad se to brzo vykulí a bude klid:slight_smile:
Waci tak hezky odpočívej ať nabereš síly...dobrou noc:slight_smile:
9. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
Broučí já bych jinak taky radši pannu...ale to už nevydržím...a myslím že ani prcek ne...už ťuká dost dlouho, tak doufám že už se ty dveře brzo otevřou:slight_smile:
9. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
Tak to třeba příští týden rozjedete :slight_smile: Budu držet palce, aby se ti brzy ulevilo.
9. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
No já jsem si moc přála aby to bylo dřív než v úterý abych nemusela k tomu hroznýmu doktorovi...no asi si Štěpánek myslí že to bude ještě lepší když tam půjdu znova...už asi zapomněl jak se pak celej den bál když ho prohlížel a málem mi rozkopal břicho...snad už to fakt bude:slight_smile:
9. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
No nic kočky...já jdu odpočívat...já už sem dneska nějaká vyšťavená...tak pa zítra :wink: dorou noc všem
9. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.