• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Třeba tam bude jiný doktor Gábi. Dobrou noc :slight_smile:

Taky se loučím, dneska je tady stejně mrtvo :slight_smile: Tak dobrou holky :slight_smile:
9. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
Sacvi ty máš krásnou holčičku :slight_smile: Tak už jste holky doma? Moc a moc ještě jednou gratuluju. Tak povídej, jak je, jak se cítíš, jak to zvládáš být maminkou? :slight_smile:
9. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahooj holky, tak dneska nás pustili :slight_smile:
9. srp 2009 ve 21:11  •  3 děti  • Odpověz
Tak jsem tady... Malá od sacvi je nádherná... Už se těším, až budu mít malýho u sebe taky :slight_smile:
9. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
sacvi - ahojky :slight_smile: Tak jaký jsou dojmy? :slight_smile: Malá je fakt kráásnááá :slight_smile:
9. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
holky díky..já za Váma skočím zítra esi bude čas,ju? Měla bych brzo kojit a pak koupat tak uvidíme :slight_smile: Pak Vám všechno napíšu..ahooj :slight_smile:
9. srp 2009 ve 21:14  •  3 děti  • Odpověz
Sacvi přeju hodně hodně hodně moc štěstí a ať je Janička zdravá. Krásu už pobrala po rodičích, tak tu už jí přát nemusím :slight_smile:
9. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
ahoj sacvi, vitaj späť, nevieme sa dočkať tvojich dojmov, pocitov...všetkého... vidím hneď pre mňa novinky - najprv kojiť, potom kúpať?!?!?! - no teším sa čo všetko popíšeš. Držte sa obe, babenky a ešte raz Vám gratulujem :slight_smile: A DRŽTE SA :wink:
9. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
dobrú noc babenky - monitor ok, 1x maternica mierne zapracovala no bolo to oveľa jemnejšie ako to, čo bolo včera voci...takže uvidíme čo a kedy bude nasledovať... pačko :pensive:
9. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
Sacvi, krásná holčička :slight_smile: Jsem ráda, že jste obě v pořádku :slight_smile: Jak to jen půjde, odpočívej :wink:
9. srp 2009 ve 23:02  • Odpověz
Ahoj holky

Sacvi malá je moc krásná ještě jednou moc moc moc gratuluji :wink:
10. srp 2009 v 07:25  • Odpověz
Krásné ráno holky,

tak malá o sobě začíná po týdnu dávat znát. Kope jak divá a v noci jsem pořád vstávala na WC jak mě tlačila. Ale jsem ráda, že jí konečně zase cítím.
Měla jsem křeče v bříšku, ale to asi nic nebylo - možná zaražený prdy :grinning:

Sacvi tak co první noc doma? :slight_smile:

Jaji takže porod nebude?
10. srp 2009 v 08:04  • Odpověz
Tak dobré ránko.
Sacvi vítame vás opäť tu, ste naozaj nádherné, tak teda nech už len Janička rastie do krásy a nech ej zdravučká.
10. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
Chcem sa opýtať tých, čo budete kúpať vo vaničke. Kupovali ste si nejaké lehátko do vaničky?
10. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
autor
Ahojda holky:slight_smile:
Sacvi malá je moc roztomiloučká a moc vám to všem sluší:slight_smile: gratuluju moc a přeju hodně zdravíčka a štěstíčka:slight_smile: všechno ostatní už příjde samo:slight_smile:
Jají tak co bude s tím porodem...jak jako jen jeden stah...to s náma ty bříška nějak nekamaráděj co...já dneska v noci taky nic...žádnej poslíček...a dnes to taky nevypadá...sakra budu muset zítra zase k tomu řezníkovi:frowning2: no nic...musím doufat že bude mít lepší náladu :wink:
Co máte dnes v plánu...já ani nic moc...jen prát..trochu uklízet a po obědě se mají stavit na chvíli naši...ale jinak budu zase sama až buhví do kdy páč Jára jde na volejbal...nemůže si to odpustit...docela mě včera naštval...že prý půjde ještě i ve středu na squosh...jenže on na těch sportech u sebe nemá ani telefon a co když to na mě příjde...a to to má ještě přes celou Prahu domů...a co já tady pak...si to může aspoň na těch posledních 10 dní odpustit...ale to ne...tak sem naprdnutá :confounded:
10. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
Dobré ránko tehulky,
tak stále sme 2v1,aj keď bruško už poriadne pobolieva,tvrdne,pri tom to strieľa do stehien a občas do krížov,už som si aj myslela,že pojdeme,ale zase to prešlo...boli sme včera na prechádzke,na zámku v Libochovicích a mali tam "poute",tak som dostala najväčšie perníkové srdce,aké tam predávali :slight_smile: odfotím a potom pridám :slight_smile:
som nervozna už zo všetkého,ako ma všetko bolí a ako mi každý čumí na bruško a pýta sa ma,či budem mať dvojčata...videla som aj väčšie,tak nechápem,čo stále tí ľudia majú...no už to chcem mať za sebou,som zvedavá,čo mi povie dr. vo štvrtok...vyvolávať to nechcem,ale zase ďalšie dni takto trpieť tiež nechcem...

Sacvi,Janička je rozkošná princeznička a moc vám to ako rodinke pristane,držíme palčeky,nech to všetko dobre zvládate,snáď Ťa budem čoskoro následovať,ale podĺa toho ako to má Žanetka,tak ma predbehne...

Gábi,úplne ťa chápem...

Brouči,to je teda situácia,tiež by som sa bála tam po tej krádeži kočiarik nechávať,človek nemože vedieť,čo zase koho napadne...

Aureli,je super,že si si oslavy tak užila :slight_smile:
10. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
Aureli já mám zatím takovou vytvarovanou vaničku přesně na malý miminko...takže lehátko zatím nemáme...ale až povyroste a nevejde se tam...tak určitě nějaký budeme pořizovat...asi bych ho nedokázala jednou rukou držet a druhou koupat...ale to až tak ve 4-5 měsících takže teď to ještě neřeším...zatím se vejde do té vytvarované...i když teď mě napadá že budeme u našich a u Járových rodičů mít jen takovou tu obyčejnou vaničku z Ikey a tam to není vytvarovaný...no tak asi se nějaký lehátko pořídí už teď...no uvidíme...ale rozhodně malýho asi neudu v té vodě držet...to bych se bála...uklouzne a co pak...asi něco pořídíme:slight_smile:
10. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
Gabi tak nech ti dá číslo na tú halu, kde to hrajú, že keby niečo tak voláš im nech ho zavolajú - -lebo náhoda je blbec.
No ja mám vaničku ešte po malom bráchovi, tak je iba obyčajná a potom ho budeme kúpať už v našej vani, tak akurát pozerám nejaké tie podložky.

Neboj Luci možno si to Samko do zajtra všetko rozmyslí a príde na svet.
10. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
Gábi,
teda ten tvoj drahý ťa ale pekne skúša!!!!!to je fakt lump,aspoň na tých posledných pár dní by si to mohol odpustiť,obzvlášť,keď si odkázaná len na neho,čo mu to nedochádza?????!!!!!!!!!!
Vlastne asi nedochádza,ono tým chlapom pár vecí občas naozaj nedochádza....to ma mrzí,že sa takto musíš trápiť...
My budeme tiež kúpať vo vaničke s lehátkom,keď sa tam nezmestí,tak pojde do veľkej :slight_smile:
10. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
Ahojda Lucinko tak to vypadá že Samko nakonec bude opravdu první z nás tří Pražand:slight_smile: mě totiž veškeré příznaky opouští a malej si myslí že tam uvnitř bude asi ještě dva roky :confounded: :grinning:
No ale uvidíme co řekne zítra doktor...jsem zvědavá jestli bude mít zase nějaký blbý kecy ohledně mojí váhy...a taky na to jestli do mě zase tak hrábne...někde sem četla že dělají Hamiltona i víckrát...no uvidím zítra...ale pokud jo...tak doufám že už se to rozběhne pořádně a porodím...jinak ho budu chodit strašit do snu...doktora blbýho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
Luci a aké lehátko si si vybrala?
10. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
Zuzi,to si fakt nemyslím,je to ako nekonečný príbeh,dohovárame mu a on si robí aj tak svoje :slight_smile:
10. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
Známa bola deň pred v deň ofiko termínu na záhradke - pôrodu nič nenasvedčovalo, ešte si podvečer skočila do bazéna a v noci šup ho do pôrodnice. Takže ono to môže prísť, že ani nečakáš. No a pôrod jej trval len 6 hodín, takže supiš.
10. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
No holky ono mu to nedochází a navíc když se rozčiluju tak se ještě naprdne...ale dneska ráno se už ptal jestli teda může jít nebo má přijet hned po práci domů...tak sem mu řekla ať jde ale ať má talefon hned u tyče na síť a kontroluje ho po každým setu...tak uvidím...ale dnes to na nic nevypadá...malej se skoro ani nehne :unamused:

Holky bolí vás některou kyčle? teda nevím jak se to řekne na Slovensku ale ty klouby co drží nohy u pasu:slight_smile:
Mě v poslední době šíleně a nevím jestli to je normální...a toho dr. zítra se asi nezeptám...ten mi stejně nic neřekne...
10. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
Zuzi,my sme kúpili len také to látkové,aké používali ešte naši rodičia pri nás,mám ho odžité pri všetkých deťoch v rodine,tak som ho zobrala aj ja. To umelé mi prišlo také neprirodzené pre detskú pokožku...

Gábi,to ti verím,aj ja som to čítala,že Hamiltna robia aj viackrát,mne už hlien odišiel,tak uvidíme...no a ak ti bude zase hovoriť nejaké blbé kecy,tak mu na rovinu povedz,že od toho tam nie je a nech ti vysvetlí kroky k porodu,ktorý bude pre teba aj pre Štěpánka najbezpečnejší,fakt sa ho neboj,nestojí ti to za to,aby ťa takto stresoval!!!!!

No inak mi písal kolega,či už máme prcka,tak som mu povedala,že nie,že sa mu nechce,tak mi odpísal:a já myslel,že jej slonice nosí v bříšku 2 roky,ale ty jsi výjimka." Tak som mu napísala,že nech ide do .......
10. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
Mňa teda nejako moc zatiaľ nič nebolí, občas kdesi čosi pichne a to je všetko.
Akurát som sa dnes zhrozila, lebo som za týždeň pribrala cez kilo. Už mám 12kg na vrch. Nejako sa rozrástol ten náš synátor.
10. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
Zuzik,tak v to dúfam,že zajtra by to tak mohlo byť,stále mám nádej...ja som už vyskúšala sex,ananás,tonik,dlhú prechádzku,pohyb,vínko,skákanie na balone...a nič!!!!

Gábi,tak kyčle bolia aj mňa,chodím ako kačka,fakt hruza,najhoršie je,keď mi pri poslíčkoch do nich strieľa,to neviem,čo budem robiť,ak budú takéto kontrakcie...
10. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
No niektorí ľudkovia si z nás robia srandičky.
Gabi ale fakt sa nedaj u toho doktora. Keď bude rýpať tak mu niečo povedz.
10. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
Aureli,12kg????a Brouček 10kg????vy si fakt máte s čím lámať hlavu,ja držím krok s Gábinkou,ale neriešim to,lebo to dám pekne dolu,mám motiváciu,ale hlavne to nebudem hrotiť,malý bude prednejší!!!!
10. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
No ja idem zajtra ráno na ten kardiotokograf - teda monitor. Tak som zvedavá. Inak ja asi vôbec nepôjdem na vyšetrenie tam kde budem rodiť, mne to bude robiť doktor normálne u seba v ordinácii. A že babule k nemu chodia normálne do konca tehotenstva.
10. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.