• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
autor
Sacvi tak ale to byla rychlovka...taky bych si to tak přála a kdyby se tam nepřimotala ta ručička...ale i tak si holka statečná...hurá že to máš za sebou:slight_smile: A řekneš nám i jestli to bolelo moc? teda řekni spíš že nebolelo prosím:slight_smile:
A co manža...jak byl statečnej? :dizzy_face:
Leni vítej zpět z dovolené:slight_smile:
Jaji já ti tak závidím...já pořád doufám že by si mě tam zítra taky mohli už nechat:slight_smile:
10. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
Gbinka, zatiaľ nemáš čo - mrkaj, ty si už pekne povolená nejaký ten deň, dokonca i na kúsok otvorená tušim si písala a ja mám stále všetko zatvorené. Preto som strašne zvedavá, či sa niečo po tej noci pohlo...ak nie, tak mám smolu a čakáme, kým....
Aj keď musím priznať, že pri Maťovi som bola i ja otvorená niekoľko týždňov pred termínom a rodila som 2t po termíne...no je mi to záhada...čakala som, že svalstvo budem mať ochabnutejšie ako pred 15 rokmi, že to pofičí samé skôr a vidíte...som zatvorenejšia ako vy a zatvorenejšia ako pred tými 15 rokmi...

No čo, ten tvoj čert pôjde zajtra k suprdoktorovi s Tebou????
10. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
Holky, úplně Vás chápu, že už to chcete mít za sebou, i já a to mám ještě dost času, ale vydržte, mimísek si sám vybere...líbí se jim u Vás, u nás :wink:
10. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
Leni ty to máš asi nejdál, co? Ale zase s Baruškou to jistě utíká rychleji než když jsme doma samotinké :slight_smile:

Jaji to po těch 15-ti letech jsi skoro jako prvorodička :slight_smile:

Holky jdu žehlit, ale nechce se mi :(
10. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
holky já teda koukám, chvilku tu nejsem a vy toho napovídáte,
Sacvi takhle krátkej poro bych taky brala :wink:
10. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
Holky mně je dneska pořád nějak do pláče...od rána jen brečím a nevím co s tím...všechno mě už štve...jsem vzteklá na celej svět a přitom za to nikdo nemůže...
Jaji Jára se mnou jít nemůže musí nadělávat hodiny v práci..mají toho tam teď moc a já chci aby byl se mnou doma týden po porodu...tak teď musí pracovat...tak to musím zvládnout sama...ale říkám si že horší než minule to být nemůže...protože už jsem na něj teď připravená...minule to byl šok!!!
10. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
grabu mně je dneska taky smutno, ale je to tím, že manžel byl 4 dny doma a já si na to zvykla a teď je tady ticho a to dnes přijde později z práce,
Zítra v 15hodin jdeme na ozvy tak jsme zvědavá jak dopadneme, mám z toho takové smíšené pocity
10. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
Proc by to melo dopadnout jinak nez dobre waci...neboj...já mám taky zítra první monitor...tak tajně doufám že mi tam natočej nějaký stahy dělohy a už si mě tam nechaj...ale sem asi najivka...
Taky mám pocit že sem smutná z toho že sem celej víkend byla v zápřahu a teď nic a navíc Jára dneska má ten volejbal a přijede bůhví kdy...no musíme to ještě chvíli vydržet
10. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
grabu doufám, mám strach , že se malá nebude hýbat :unamused:
10. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
gabinka, hlávku hore....neboj, nie si jediná...čo si sem tam pobulí...ja teda nejak moc nebulím, no slzičky očiach sa mi zaligocú kedykoľvek, pri akejkoľvek šťastnej či smutnej situácii. A keď máš chuť buliť, tak si proste pobul... Ja som naposledy bulinkala keď som začala krvácať po tom vyšetrení - zľakla som sa že čo to, na jednej strane kecám že už aby to bolo, na druhej som to psychicky nezvládla, keď prvé čo ma napadlo, že je to tu....zato v tú noc som bola kludnučká ale unavenučká :slight_smile: . A skoro som bulila i keď som bola mrknúť pôrodné sály, tak to ma stálo nehorázne veľa síl, aby som to tam nespustia ... takže vidíš, je to normálne :wink: .

A niekoho iného ako Járu so sebou zobrať nemôžeš??? Ja tiež tvrdím že keď som pripravená, tak si zvládnem povedať svoje...ale predsa len, teraz by som sa podpore kohokoľvek kto by stál na mojej strane nebránila...
10. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
Jaji díky moc za podporu...je fakt že to je teď už náročný...ale musíme to nějak už doklepat a přežít...
Nikoho jinýho tu nemám koho bych si vzala s sebou...a stejně jen doufám že bude zítra mít lepší náladu...nic jinýho mi nezbývá...no a jestli bude prudit tak na něj fakt po porodu podám stížnost primářovi...nejsem zase někdo kdo si nechá všechno líbit...ale teď se bojím...uvidíme no...
10. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
tak jsem doobědvala jdu udělat nádobí a asi chvilku lehnout, :wink:
10. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
Hezky si odpočiň waci a zítřka se neboj...ona se malá určitě pomele a bude to monitor úplně ukázkovej...my to máme se Štěpulou taky tak domluvený...tak snad to vyjde:slight_smile:
10. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
waci, že obed.....a ja som ešte ani variť nezačala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tanier z raňajok neodložila...ale už behám s prachovkou a prontom...trošku poutieram prach a vyleštím sklá...

Gabinka, nezabudni sa spýtať, či sa môžeš vrátiť do normálnej poradne, aby si sa tam viac nemusela stresovať. Ja keď sa chcem na niečo popýtať, niekoľko krát si to pripomínam, a keď som po poradni tak si uvedomím, že som na 1/2 z toho zabudla :confused:
10. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
ahojky všichni... Vy jste toho dneska napovídaly teda... Já byla u gynekoložky, dělala mi minule stěry na kultivaci na streptokoka a hlavně kvuli těm pitomejm kvasinkám... A oboje pozitivní.. Achjo, já taky musím mít všechno :grinning: Tak dneska začínáme s léčbou těch kvasinek...
10. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
Ahoj konici, ja uz mam trochu uklizeno, dela se parak to mam teda radost :rolling_eyes:

gabi neboj jak se narodi malej uz bude vsechno dobry, chlapy nekdy nepremysli hlavou to je to same u nas doma a jeste k tomu muj jirka trucuje obcas :unamused: ted se soustred abys byla vesela a mela i vesele miminecko.

waci tak vidis jak te strasili ze musite vydrzet do 30tt a ja dnes koukam ty uz jsi 37tt :pensive: tak se drzte dal.

jaji a bude u porodu teda manzel?
10. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
jani, jasné že bude....tuším že všetci naši partnery tam budú...alebo niekto nee :sweat_smile: ?

včera pri monitore sa vytešoval, že sa ho naučil čítať :grinning: ...hlásil tep, pohyby mimča a aj tú mini kontrakciu spozoroval :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
autor
Jaji minula jsem měla připraveno několik otázek ale na nic nedošlo protože dr. zdrhnul a ani mě nenechal se na nic zaptat...tak uvidím jestli to bude zítra lepší...snad jo...pořád doufám:slight_smile:

Jani já vím že občas sou kluci natvrdlý...ale já to Járovi přeju...jen ať jde na volejbal...až se prcek narodí bude to mít náročnější...jen kdyby se mu dalo dovolat...oni to nemají v tělocvičně kam bych mohla zavolat jak navrhovala myslím Aurelka...ale hrajou teď přes léto venku na antuce...takže tam se nikomu nedovolám...snad to ještě dneska přežiju aspoň do večera než dorazí:slight_smile: holky já už se na toho našeho drobečka tak těším...
Kate to je mi líto že máž ty kvasinky a streptokoka...ale zase aspoň víš že máš jet hned do porodky kdyby něco:slight_smile: já vůbec nevím kdy tam pojedu až to příjde:slight_smile: asi budu panikařit.... :grinning: teda pokud už nepanikařím teď:slight_smile:
Asi sem cvok co...
10. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
k.ate, tak nech aspoň tie kvasinky idú do prdele...no a kvôli streptooku dostaneš antibiotika pri pôrode...s tým asi neurobíš nič. Micka, Ty sa chystáš na to epi-no - popýtala si sa dr, či tomu tie kvasinky a streptokok nevadia???
10. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
Holky,
tak my s Baru už taky poo :slight_smile: Měly jsme lečo, mňam, teď, když už budeme mít zeleninku na zahrádce, tak bude častěji. I v obchodech už jsou rajčata a papriky levné, tak je to fajn :slight_smile:

Manža je ode dneška na brigádě, práce stále žádná, ale ve středu jde na pohovor, tak nám držte pěstičky. Není to teda úplně to, co si představoval, ale nedá se svítit, bude muset vzít i něco horšího(horšího ve smyslu, že to není moc kreativní práce, ale dělat dokola stále to samé)...a třeba při tom i hledat dál, i když už by se rád někde usadil na delší čas než jen na rok...

Za chvíli nám přijdou kamarádky, mně i Barče :grinning: Tak se těším, dokonce jsem upekla i buchtu :wink:

Holky, Vy už jste tak daleko, že se mi z toho chce občas tak bulet, hlavně, když si uvědomím, že tu zůstanu sama samotinká....minimálně celý měsíc, ale doufám, že budete v povídání pokračovat i po narození miminek...a mě to tak líp uteče
10. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
Kate, já měla streptokoka taky. Snažila jsem si říkat, že to má tu výhodu, že mám jet hned do porodnice, kdyby něco. nakonec mi praskla voda, takže jsem stejně musela jet hned :wink:
Tak se ničeho neboj, dají Ti antibiotika, jak píše Jajka, aby mimi nic při porodu nechytlo. Baru byla zcela ok, taks e neboj. Je to nepřijemné, to bohužel ano :frowning2:
10. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
jaji - jo jo ptala jsem se jí na to schválně a říkala, že jakmile přeléčím ty kvasinky, můžu s cvičením té hráze klidně začít, tak aspoň že tak :grinning: Doufám, že na ně ta léčba konečně zabere a daj mi pokoj, měla jsem docela strach, že pak skrz ten výtok nepoznám, že se něco děje, tak se těšíííím, až to bude fuč :grinning:

grabu - je fakt, že asi budu do tý porodnice jezdit zbytečně často, protože mám strach, aby ten hajzlík mrňouskovi neublížil... :grinning: Ale zase lepší, než přijet pozdě... :slight_smile:
10. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
Tak jsem holky dožehlila a ta naše holka bude pěkná parádnice. Tolik věcí jsem snad neměla za celý svůj žïvot co má Lucinka na první týdny žïvota :slight_smile: No, jestli to bude puclík, tak stejně půlku hned vyřadíme :slight_smile:

Gábi taky mi bývá čím dál tím víc smutno. To víš, už se těšíme, až si budeme mazlit ty naše zlatíčka a nebudeme pořád tak osamocené. Mně taky nevadí když jde Radek na golf nebo na squash. Přeci jen pro něj se nic zatím nemění, tak ať se vysportuje. Potom budou chlapi sportovat s kočárkama :slight_smile:

K.ate taky mi teď dělali kultivaci, tak doufám, že to bude v pořádku. Snad mi na ty poslední dny nešoupnou nějaké prášky.
10. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
leni vitej zpatky jsem te dnes zapomnela uplne pozdravit :wink:

kate i ja mam streptokoka :unamused: ale nebojim se oni nam napichnou ATB a bude klid :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
No to je fakt že spíš my co ho nemáme bysme se měly bát...vy aspoň dostanete antibiotika a mně dělali kultivaci měsíc před porodem tak co když ho chytím teď a oni to nebudou vědět...a co pak..no snad ne:slight_smile:
Kate já už bych klidně jela i zbytečně :grinning: jen kdyby to k něčemu bylo
10. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
holis - já se právě bojím, abych přijela včas a stihlo to začít působit i na malýho.... :confused: :confounded:

Jinak já teď udělala takovou mnamku, kterou si s manžou ted čas od času děláme :grinning: JE to takovej paskvil nepečenýho dortu (nechce se nám šlehat smetana a zbytečně se s tím skládat do vrstev, tak vezmem velkej jogurt, velkou zakysanou smetanu do toho ovoce, jaký nás napadne a pytlik dětskejch piškotů... Sice je to kaloricka bomba, ale výborný :grinning:
10. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz
Nazdárek budoucí maminky i současná maminko Sacvi :slight_smile: To je doba, než vás člověk dočte, kecky jedny :grinning:
Gábi, neboj, zítra bude doktor už hodný a pokud ne, tak ho tam přijdeme zbít :slight_smile:, ptž nikdo nesmí být zlý na těhulku :slight_smile: A toho tvého Járu bych nakopala do zadnice, jak se k tobě chová :frowning2: To přece není možné, můžeš rodit každou chvilku a on si to snad vůbec neuvědomuje :frowning2:
Ten můj Jirka má sice taky na všechno hromadu času, ale už mu to začíná docházet...dneska si už taky všimnul, že mám bříško o dost níž, já už cítím bolesti jako při MS, já se fakt bojím, že Aduška bude chtít ven moc brzo :frowning2:
10. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
Tak ja som niečo upratala,uvarila,napapala sa,Libor práve odišiel na nejaký pohovor,tak budem odpočívať,dohováral malému,aby naňho počkal,kým bude preč :slight_smile:

Leni vitaj,je super,že ste si dovolenku užili a neboj,aj keď máš ešte čas do porodu oproti nám ostatným,my tu budeme,aby si nebola sama :slight_smile:

Tehulky nebojte,ten streptokok zvládnete a on porodnými cestami potom zmizne,a my,čo ho nemáme sa tiež nebojte,určite to zmákneme,aj keď je pravda,že keď lekári vedia,že má tehotná čokoľvek,tak ju nenechajú bez dozoru a bez extrémneho prenášania...

Gábi,inak je to divné,že pred mesiacom ti robili odber na streptokoka,robí sa po 36tt,aby to mali čerstvejšie...zajtra to snáď dopadne lepšie u toho doktora,ale aspoň už vieš,aký je.

Kate,tak ten nepečený dortík robievame tiež,je to mňamka a určite menej kalorická ako nejaký větrník :slight_smile:

Broučí,čo to ty stále perieš,tá vaša princezna bude ale krásavica :slight_smile:
10. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz
luci - noo tak větrník jsme si koupili po dlouhé době minulý úterý s manžou, já na něj měla neuvěřitelnou chuť, už jsem i přemýšlela, že to zkusím upéct :grinning: Ale je fakt, že to bylo v těhu snad poprvé :grinning: A mně taky toho streptokoka dělala už v 34 tt, další poradnu mám až dva týdny před porodem :grinning:, takže to by bylo zase pozdě :confused: :slight_smile:

Jinak já se přiznám, že dneska jsem vás nedočítala, nějak jsem unavená (šli jsme spát pozdě a já byla už o pul sedmý vzhůru, protože jsem řešila to, že chci být u doktorky brzo, abych nečekala a nakonec mě sestřička vzala před všema ostatníma :grinning: Takže jsem vůbec nemusela tak spěchat :slight_smile:
Jo a ještě mě napadlo, jestli je možný, že jak mi před týdnem v poradně dělala utz, jestli to nemůže být i změnou pojišťovny? Že třeba VZP nechce tolik proplácet jako ostatní a tím, že jsem přešla jinam mi udělala vlastně jeden ultrazvuk "navíc"... A v příští poradně ho bude dělat znovu... :confused:
10. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz
k.ate, já nevím, jak to je, ale můj doktor mi dělá ultrazvuk pokaždé, já si neumím představit, že bych malou neviděla, když jsem u doktora :grinning:
10. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.