• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Luci já jsem jí ještě koupila balíček věcí přes bazar na koníkovi, tak jsem to musela vyprat a vyžehlit. Zjistila jsem totiž, že pro malou nemám žádné dupačky. A tady jich bylo spousta. I malá bodýnka, tak doufám, že je Lucinka aspoň jednou na sebe vezme. :slight_smile: A jestli ne, tak bráchovo dvojčátka je můžou zdědit :slight_smile:
10. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
Já jsem dneska nějak líná, možná je to i tím, že mě to dole hrozně bolí,když stojím...a taky mě zase příšerně pálí žáha, dneska nějak hodně :frowning2: A Jirka má odpolední, tak jsem tady sama a nikam se mi ani nechce, i když jsem chtěla jít nakupovat...Ale vyprala jsem další věci pro malou, tentokrát růžové věcičky :slight_smile: A na netu jsem si z jednoho bazárku objednala dva kabátky, jeden růžový...na cestu z porodnice a druhýn do modra, co kdyby se přece jen narodil kluk :grinning:
10. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
Brouči,tak ja som pre malého už dlho nič nekúpila,hlavne teda z oblečenia,nejak ma to ani neláka,a to som v určitom období sedela na mimiakucii a nakupovala...uvidíme,aký prcek bude veĺký,možno z tých menších veĺkostí ani nič nenatiahne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Kate,ja mám posledný ultrazvuk v 30tt a fakt netuším,či by to mohlo byť zmenou poisťovne,ale plánujem odísť z VZP,tak potom uvidíme na porovnanie...

Calli,tak len odpočívaj,po narodení prckov už si len tak neoddýchneme :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz
Luci, ale já musím něco dělat, jinak malá přijde do nedodělaného a to já nechci...:frowning2:
Zkusím se napít mlíčka,občas mi to pálení po něm přejde...
10. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
To ťa chápem,ten syndrom hniezdenia máme všetky,ale nepreháňaj to moc :sweat_smile:
To pálenie žáhy mám stále ešte doteraz aj ja,fakt sa teším,až to skončí...
10. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
Ono to jde nepřehánět? :grinning: Už si začínám připadat jako magor :grinning:
10. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
luci - já právě odešla, abych dostala celej 4500 příspěvek, kterej dávají v rámci projektu manažerka mateřství u ČNZP :grinning:
10. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
No tak som na chvíľočku zase tu. Dnes som poumývala dlážku v byte a bola som na pošte a veru už to chodenie nie je to čo bývalo , už mi to veru ide ťažšie. Ale na poštu som musela, lebo prišli plienky a ja som bola zvedavá. :slight_smile:
No a teraz sa pomaličky chystám na bus do toho Trenčína - ideme manželovi vybrať nejaké nové okuliare, lebo neviem či som vám to písala, ale tie čo mal nechal na dne švédskeho jazera, keď boli kajakovať. Tak potrebuje nové.
10. srp 2009 v 15:31  • Odpověz
Inak aj môj drahý chodí zatiaľ športovať tak ako predtým - v stredu volejbal a v piatok basket. Ale som ho upozornila, že po narodení drobca bude chodiť jeden týždeň na jedno a druhý na druhé, nech je aj doma
10. srp 2009 v 15:36  • Odpověz
Holky tak jsem trochu zpucovala kuchyň, umyla si hlavu a hádejte, co se dneska u nás děje nového :slight_smile: - začali jsme s baráčkem :slight_smile: Tak jsem zvědavá, jak to půjde :slight_smile:

Jinak mě to pálení žáhy přešlo cca v 36 týdnu a od té doby mě pálí žáha hodně vyjímečně. A jsem teda za to ráda. Calli dej si Rennie, to pomáhá, fakt.
10. srp 2009 v 16:23  • Odpověz
autor
Holky tak naši odjeli a vy ste toho zatím tak nakecaly že dočíst vás byla fuška:slight_smile:
Naši mi dovezli houby tak jsem je očistila nakrájela a večer bude polívčička a zbytek zamrazím na později:slight_smile: mňam:slight_smile:
No a mám radost...jede se za mnou podívat kámoška z Prahy...ani sme to neplánovaly tak mám radost že mi chce udělat potěšení a přijede se na mě podívat abych tu nebyla sama když je Jára pryč:slight_smile: ta je hodná:slight_smile:
Cali neboj...mě tlačí a píchá v podbříšku už dlouho a prcek ne a ne ven...on ten tvůj tam taky ještě vydrží...věř tomu:slight_smile:
Lucinko oni mi toho streptokoka taky dělali ve 36tt jen jsem myslela že to je měsíc před porodem víš...tak snad už nikde nic nechytneme:slight_smile:
No a UZ se u nás dělá taky ve 30tt a pak už nic...a v porodce až když bych přenášela...takže asi taky nic:frowning2: tak uvidím malýho až naživo až vykoukne ven:slight_smile:

Broučí tak super že už ste začali...to mám radost:slight_smile: tak teď už přeju jen samá pozitiva a co nejmíň nervíků a ať jse vše jako po másle:slight_smile:
10. srp 2009 v 16:41  • Odpověz
Díky Gábi :slight_smile: Snad už to teď pojede bez nějakých velkých komplikací. :slight_smile:

Holky dělají na monitoru váhový odhad? Nebo co všechno se na monitoru zjišťuje?
10. srp 2009 v 16:43  • Odpověz
autor
Nic letim svagrovy na urad pro papiry...co maji na staveni baraku...uz sem tam byla trikrat tak snad to dneska vyjde...tak zatim pa vecer na vas jeste juknu:slight_smile:
10. srp 2009 v 16:52  • Odpověz
Brouči, na monitoru je - srdiečko mimča, pohyby mimča a činnosť maternice....aspoň teda tieto údaje vysvtlili Milankovi a vedel ich sledovať :slight_smile: . Odhad váhy sa tam nemá ako urobiť, to máš len také pásy cez bruško a graf ti vyhadzuje to, čo som napísala... a počuť, keď sa mimčo mrví.
10. srp 2009 v 17:07  • Odpověz
dnes som dosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: - trošku som upratala, navarila, ešte chcem vybehnúť von. Zajtra budem zas relaxovať, idem na pedikúru. Manikúru a kaderníčku som už stihla, tak ešte krásne nožky a môžem fičať, no nie?!?!?!? :slight_smile:
10. srp 2009 v 17:09  • Odpověz
No Jaji ty budeš vyšperkovaná maminka :slight_smile: Díky za info. :slight_smile: Já myslela, že dělají i váhové odhady před porodem.
10. srp 2009 v 17:30  • Odpověz
grabu - mně původně dr. slibovala ultrazvuk až před tím, než mě pošle do porodky kvuli poloze malýho, tak mě právě překvapilo, že mi ho v poradně dělala :grinning: Docela jsem koukala, když mi řekla, že ho udělá :grinning: Každopádně jakmile jsem začla cítit pohyby, už mi ani nevadilo, že ultrazvuky nedělá, nejvíc jsem o ně stála, dokud jsem malýho necítila a měla jsem strach, jestli je v pořádku... Teď bych ho kolikrát nejradši rozškubla jak hada, když mi začne rejpat do žeber (ty už mě bolej i z venku, když si na ně šáhnu... :confounded: :grinning: )
10. srp 2009 v 17:40  • Odpověz
Ahojte všichni. Dneska jsem byla na prohlídce a dělali mi první KTG. Hezký zážitek. Taky vysazuju magnezko, aby se nám pak pěkně rozběhl porod. Dneska jsem ještě koupila čepičku. Zjistila jsem , že na malou šišku mám jenom jednu. Pak už samé obrštajny. Byla sice dražší, ale je pěkná. Pak už budu nakupovat v bazárku. Přes net k tomu už po zkušenostech nemám důvěru. Dle všeho se ještě rodit nechystám.... :wink:
10. srp 2009 v 18:12  • Odpověz
ahoj konici ja jsem tu mela navstevu kamaradky z konika :wink: bylo to moc fajn ale vas docist me dava cim dal vetsi praci.

Ja UTZ mela naposledy ve 30tt a taky bych si prala ho mit i ted ale jak jezdim na ozvy tak me ho tam nedelaji, ja bych si prala vahovy odhad. zitra uz jdu po 3 na ozvy tak uvidime zda se neco zmenilo, treba si me tam nechaji..haha gabi taky jsem najivni :grinning:

holky ma segra je asi tehotna, mela by byt 5tt+6 to je kraaasneeee a podle cinskeho kalendare to bude chlapecek. :wink: :wink: :wink:
10. srp 2009 v 18:44  • Odpověz
holis - já měla podle všeho čekat holku :grinning: podle čínskýho kalendáře, všech možnejch i nemožnejch výpočtů :grinning: Ale malej fakt vypadá na kluka :grinning: (snad nakonec nevykoukne holka :confused: i když i tak by mi to bylo fuk :grinning:) No a já zase podle toho kalendáře měla bejt kluk :grinning: Zkoušeli jsme takhle zjistit i manžovy sourozence a u někoho to vyšlo u někoho ne :grinning:
10. srp 2009 v 18:52  • Odpověz
hehe kate no ma segra touzi po chlapeckovi, devcatko uz maji tak sem zvedava jeste to nerekla nasim prileti totiz az ve ctvrtek tak jsem zvedava, nasi budou mit doma dve tehulky :grinning:
10. srp 2009 v 19:08  • Odpověz
k.ate já zase podle toho čínského kluka a čekáme holčičku, tak si říkám zda taky náhodou nevykoukne kluk :grinning:

jinak teď jsem si prožila hodinu poslíčků a docela mazec. ale ve vani to polevilo, tak snad je vše v pořádku
10. srp 2009 v 19:09  • Odpověz
Holky to je teda týden - kola nám ukradli a ještě se mi rozbil notebook :angry: Jsem zvědavá, co bude dál.........

My podle čínského kalendáře měli mít holčičku a snad jí mít i budeme :slight_smile:

Jani tak to budete mít doma taky veselo,co? :slight_smile:
10. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
tak naštěstí tam je jen šance 50 na 50 :grinning: Si vemte, jak by to bylo, kdyby bylo "na výběr" těch pohlaví víc :grinning:

Jinak jsem dneska měla ve městě na nákupech zážitek, potkali jsme tam s manžou Topolánka :grinning: Uplně jsem koukala jak tele na nový vrata ,toho jsem v Brně nečekala :grinning:
10. srp 2009 v 19:38  • Odpověz
Broučku, tak to je opravdu pech :frowning2: Dál už nic nebude, jen samé dobré věci, věř mi :wink:
Já dneska složila komodu, prádlo je pořád mokré, takže žehlit budu ráno a dám prát poslední pračku, je toho v ní narváno tolik, že se bojím, aby se to vlezlo na sušák :grinning:
Malá je dneska aktivní víc než kdy jindy, ale je to fajn, aspoň vím, že je v pořádku :dizzy_face:
Teď ještě jedu do Tesca, zjistila jsem totiž, že nemáme nic k večeři, Jirka přijde až před 23h, takže mám čas :grinning:
10. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
calli - já mám depku z toho, že ještě neperu, ale v těch erárnich pračkách tady se mi prát nechce a u mamky v pračce jsou chlupy, tak vůbec nevim, jak to udělám :grinning:
10. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
brouči, hovorí sa že keď sa niečo serie, tak poriadne....občas to poznám :confounded: :frowning2: :angry:

janiiiii, super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je tehulkou zámerne??? alebo náhodou??? xixi
10. srp 2009 v 19:48  • Odpověz
jaji - u nás doma se říká, že "na pos*anýho i hajz* spadne" :slight_smile: Ale snad to nebude brouckuv pripad :slight_smile:
10. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
no nic holky končím jdu kukat na televizku, dnes se necítím nějak dobře :unamused:
10. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz
K.ate to jsi mě fakt rozesmála :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Manžel se teď bojí jít na záchod :grinning:

No holky, snad to je všechno a teď už budeme mít klid.

Jinak jsem se poptala a prý v Motole dávají i plínky i vložky v dostatečném množství, tak jsem ráda, že aspoň tohle nemusím tahat :slight_smile:
10. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.