• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
autor
:slight_smile: holky vy ste mně teda pobvily s těma pořekadlama:slight_smile: a broučí ty tím že se Radek bojí na záchod:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Kamarádka mi právě odjela...polívčičku s houbičkama jsme spapaly...mňamka:slight_smile: a teď sedím u telky a užívám si malinký poslíčky...tak zase doufám že se to v něco rozběhne...ale asi ne:slight_smile:
Štěpula prostě chce jít zítra k doktoru:slight_smile:
Jinak my máme mít podle čínskýho i všech jiných kalendářů kluka i podle hvězd a měsíce...prostě všeho...a bude to asi kluk:slight_smile: ty kouličky na UZ prostě nešly přehlídnout:slight_smile:
Broučí neboj teď už nic nebude už bude vše jen ok!!! :wink:
10. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
huráááá u nás začalo pršet:slight_smile: po celodenním pařáku:slight_smile: a malej se může ukopat...tak bude asi i bouřka:slight_smile: a třebáááá...žeby...mohl se prokopat...no nebudu si to malovat tak na růžovo...stačí že se pročistí vzduch:slight_smile:
10. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
Gábi tak třeba nás všechny Štěpánek překvapí a půjde v noci na svět :slight_smile:
10. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
Grabu, tak že by? Už jsi poslíčky měla? Třeba Si to Štěpánek rozmyslí a vykoukne ven už dnes :slight_smile:
10. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
Holky loučím se, už mě dneska pálí oči :slight_smile: Tak zítra páčko a Gábi držím palce, aby ten doktor měl lepší náladu .............. Dobrou noc
10. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
Leni já mám poslíčky už od té doby co mi ten dr. udělal hamiltona...ale jinak nic...a na dnešek to ještě nevidím...to by byl zázrak...spíš to je tajný přání...už s tím asi i otravuju:slight_smile:
10. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
Teď sem přidala do albíčka můj pupík z min týdne:slight_smile: tak se podívejte čemu můj dr. nadával:slight_smile:
10. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
brouci - jsem ráda, že tě to pobavilo :grinning: Já mám občas období, kdy si tak fakt připadám :grinning:

grabu - dneska je nějakej divnej den, malej je hrozně akční, už mě ty žebra bolí i když nekope, jak to mám došťouchaný... :frowning2:
10. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
gabi, už aby si mala tú kontrolu s tým buranom za sebou.....drž sa zajtra, ak sem ešte nakukneš daj vedieť na koľkú k nemu ideš, aby sme vtedy na Teba intenzívnejšie mysleli a dodali Ti ešte viac síl. Drž sa...a brušinko je úplne v poho, no škoda tých praskancov, ale to k tomu proste patrí. Ja mám od Maťka popraskané stehná, bruško nie a zatiaľ sa mi drží i teraz.....no tak zajtra :wink:

dobrú nôcku :pensive:
10. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
konici ja nakukuju tak vecer to u me neni bezne :wink:

gabi ty mas aspon pupicek :sunglasses:

jinak me ted bylo tak zle pred chvilkou ale fakt zle, teda je me do ted ale snad to zaspime ja machruju machruju a asi se bojim :pensive: :pensive: :pensive:

jsem zvedava co zitra reknou v porodnici :confused: holky drzte se, ja kdyby neco tak napisu na kone at jste v obraze :wink: tak ja jdu spinkat a zaspat ty bolesti
10. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
Tak jsem se vrátila z Tesca, kde jsem šla původně jen pro večeři a přitáhla jsem domů i punčošky a 3 overálky :grinning: To bude mít Jirka radost :slight_smile: A v chiccu mají slevy na povlečení do postýlky, tak ho asi taky koupím :slight_smile: Nějak docházejí finance :grinning: a já bych nejraději koupila všechno, co mi přijde do cesty :grinning:

Grabu, bříško je úplně v pohodě, já přibrala 9kg a pupek mám stejný :grinning: Tak se na doktora vykašli :wink: A taky mi popraskal, i když mažu :frowning2:

Koukám, že jste šly všechny do hajan, tak přejeme s Aduškou krásné sny :slight_smile: Dobrou
10. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz
Holky,
taky jdu chrnět, jsem ko, mám docela solidní rýmu, která mě dost zmáhá :unamused:
Cítím se dost unavená a dnes i nějaká přecitlivělá :frowning2:

Snad bude zítra líp.

Taky mě štve, že už mám nahoře 12kg :angry: ach jo :cry: :cry:
10. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
Jaji jdu tam zítra na 9:30 ale je to tam dycky na dýl...takže se ozvu asi až odpoledne...díky za držení palečků:slight_smile: jste hodné:slight_smile:
Holis drž se...bude to dobrý... :wink:
Kate snad tě ty žebra přestanou olet až se malej sesune trochu níž...ale to musíš asi ještě chvilku vydržet...tak posílám pohlazení ať to nebolí...a manža ať tě pohladí opravdu a ono to hned bude lepší:slight_smile:
Calli to chápu já bych taky koupila všechno...ale penízky nejsou...no ani mateřská ještě nic...tak nevím nevím...snad něco přijde a budu moct zase něco koupit...ještě pořád mi chybí ta podložka na přebalovák a lehátko:slight_smile: tak se těším až mu to budu moct koupit:slight_smile:
No nic jdu do sprchy a pak asi do hajan...tak dobrou noc a zítra papa:slight_smile:
10. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz
Neboj Gábi, zítra to dobře dopadne :wink: a podložka je jedna z mála věcí, která mi taky ještě chybí :grinning: Ale všechno bude :slight_smile:
10. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz
Dobré ránko, tak ja som dnes mala supiš noc - ani raz som nebola na záchodíku. To bola parádička.
Gabi budeme na teba myslieť až sa bude tomu doktorovi čikútať.
No ja idem teraz ráno na ten monitor, len sa ešte napapkám a tak.
Včera som sem už nestíhala, lebo hľadáme darček pre švagrinku na jej 40-tku, tak som bola zavesená na nete a hľadala som.
11. srp 2009 v 07:33  • Odpověz
ahoj holky tak já měla hroznou noc, zase jsem se nevyspala :frowning2: už to na sobě pociťuji, že mi chybí spánek, k všemu mám stále oteklé prsty a už mě i brní a není to příjemné :frowning2: dneska jdeme ve tři na monitor a kontrolu a tak se zeptám pana doktora zda je to normální. Já už si fakt připadám že melu z posledního.

Dneska dopoledne budu volat do porodnice, kvůli předchystání papírů k porodu, tak jsem zvědavá, kdy si mě pozvou, abych přijela vše vyplnit....
11. srp 2009 v 07:51  • Odpověz
Krásné ráno holky,

tak taky jsme měla dobrou noc, žádné čůrání, to se mi nestalo ani nepamatuju. Ale vím čím to je, neměla jsem večer čaj...........

Gábi bříško máš krásné a nevím, co ten doktor má za připomínky. Taky musím ten můj pupík vyfotit. :slight_smile: Držím palce na dnešní prohlídku.

Aurelko tak na monitor, ty se máš, já jdu v pátek, tak jsem zvědavá :slight_smile:
11. srp 2009 v 07:51  • Odpověz
Gábi a bříško máš úplně normální, bych doktora poslala fakt někam
11. srp 2009 v 07:53  • Odpověz
wacinko já dostala papíry do porodky v poradně v nemocnici a včera jsme je konečně vyplnila :slight_smile: Je to papírů až hrůza.
11. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
já právě jak chodím k jinému doktorovi než je v nemocnici, tak v porodnici říkali, že je leší si je přijet předvyplnit do porodnice. tak jse zvědavá, já budu chodit až do konce těhu ke svému doktorovi, má monitor a všechno, tak nemusím do poradny ve špitále. tak jsem ráda, :wink: no na to vyplňování se teda vůbec netěším. prosím tě na co všechno se mám obrnit? Jsou tam i jako nějaké otázky....
11. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
Nene, jen tam jsou popsané podmínky nemocnice, vyplníš asi 100x, že souhlasíš s podáváním informací manželovi nebo rodinným příslušníkům. Pak musíte podepsat s manželem jména dětí a jeho účast na porodním sále. Teda aspoň tohle jsem vyplňovala já :slight_smile:
11. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
no tak to bude mazec nesnáším papírování :wink:
11. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
No když jsem to včera vyplňovala, tak už mě to taky prudilo. Ale co se dá dělat, bez souhlasu ti nepíchnou ani injekci - a to myslím vážně, podepisovala jsem tam, že mi můžou píchnout injekci na pokoji :grinning:
11. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
to je někdy k zbláznění :wink: ale lepší to předvyplnit než pak na přijmu aby mě otravovali :slight_smile:
11. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
Říkala jsem si, že tohle vyplňovat při příjmu, tak asi nestihnu dojít na sál :grinning:
11. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: Já se dneska budila od 4h, ale poslední probuzení, před půlhodinkou, bylo nejpříjemnější :slight_smile: Otočím se na druhý bok a vedle mě leží v klubíčku stočený náš kocour :slight_smile: Takhle on nikdy nespí, ráno ho najdu spát třeba u postele, ale že by mi zahříval záda, to ne :grinning: Ale potěšilo mě to. Asi opradu cítí, že se něco děje :slight_smile:

Jinak tohle mi přišlo mailem, dobře jsem se u toho nasmála :grinning:, tak jsem vás nemohla připravit o pohádku na téma: Jak se dělají děti :wink:
http://ajanlo.kapu.hu/video/post.php?id=751g84349133f4b178d2
Přeji hezkou podívanou :slight_smile:
11. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
to je fakt ještě když má člověk bolesti,
prosím tě byla jsi už na natáčení? jak to probíhá? všimla jsem si, že ty maminky drří cosi v ruce a sem tam stisknou, to jako když se pohne miminko???? to mám ale dotaz že?
11. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
calli to je krásné video :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Waci já na monitoru ještě nebyla. A s tím, jak malá v poslední době jen spí a sem tam se převalí jsem fakt zvědavá, co mi natočí ............
11. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
je monitor to "natáčení" srdíčka miminka? Něco takového mi bude dělat doktor příští týden a nebude mi dělat ultrazvuk...
11. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
broucek já mám z toho monitoru strach jsem prdlá? dneska mám jít hned po monitoru do nemonice vyplnit ty papíry, ještě tam mám teda zavolat jak skončím na monitoru zda nemají příjem :wink:
11. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.