• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
zanetko to ja ani nevim ze jste meli problemy s otehotnenim :confused: :confused: hlavne ze to dopadlo dobre a vidis uz se chystame vsechny rodit.

ja nemuzu rodit 16.8. nebot to je Hany a to je Jirkova ex tak jsem si to zakazala rodit. Ale 18.8 klidne to ma svatek Helena ( moje segra a maminka) a Zanetciny narozeniny :grinning: :grinning: :grinning:

jinak ja mam svatek v kvetnu v cesku a u vas v srpnu?? :grinning: ze bych to slavila nakonec 2x?
11. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
Pridala som naše plienočky do albumu. :slight_smile:
11. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
jee vam to zvedli to u nas nehrozi :sunglasses: vy mate ale vyssi porodne :grinning:
11. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
No Jani veru zvýšili už ho teraz máme 4947,- SK - to je paráda :slight_smile: . No a to vyššie pôrodné je len jednorázovka. TEda neviem ako je to u vás u nás 25 000.
11. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
uf to mate vysoke porodne tady je tusim 13tisic ( byvavalo 17tis :rolling_eyes: ) a materska na 4 roku 4300,-. na 3 roky 7600,- a na 2 roky neco pres 10tis.

tak uvidime kterou si vyberu ale ja urcite 2 nebo 3 letou bych chtela :wink:

kdepak jsou ty konici snad jim dobre dopadly monitory!!! :sunglasses:
11. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz
Holky tak jsem po nákupu i po vaření (dělala jsem nakonec játrovou omáčku s rýží) :slight_smile:

Zuzanko přeji všechno nejlepší k svátku :slight_smile:

Holky nakoupila jsem další plínky pro Lucinku - měli je v akci v Globusu pro Mimiklub ze 160 zlevněné na 127. Vzala jsem rovnou plínky i švagrové na dvojčátka, prý mají veeeeeeeelkou spotřebu :slight_smile:

Ahoj Sacvi, tak to ti malinká krásně spinká, ale měla bys po těch 3 hodinách aspoň odstříkávat, abys nedostala zánět. Jsem chytrá, co? :grinning:

Holky já si nedám pokoj a vytahala jsem nákup do 2.patra. Teď mě nějak píchá v bříšku, tak snad to bude dobrý :sweat_smile: To mi zase dá manžel na zadek, že jsem to všechno odtahala :grinning:
11. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
kde jste damy???

kaci taky taham tezky tasky aby jirka nevedel :slight_smile: ale u me to je jedno nam uz asi nic nepomuze, ja bych radeji spontani porod nez vyvolavanej teda :frowning2:
11. srp 2009 v 16:54  • Odpověz
autor
Ahoj holky:slight_smile:
Tak já jdu líčit dnešní úžasný zážitky z kontorly:slight_smile:
Tak milej pan dr. kretén má dovolenou:slight_smile: první jupííííí:slight_smile: takže tam byla moooc příjemná paní dr. místo něj a super:slight_smile: no a řekla mi že mám úžasnej nález že můžu začít každou chvílí rodit:slight_smile: pak řekla že tím jak mám opravdu veliký to miminko že mě radši pošle na UZ tak sem si tam zašla a mimísek má už 3774g a pan dr. na UZ| řekl že se mám jít domluvit na porodní sál na vzvolání že do příštího týdne nebudeme čekat...že bz bzl moc velikej a bzlo bz to blbý:slight_smile:
Tak jsem šla na porodní sál a tam mě prohlídl další pan dr. a ten řekl že jsem už otevřená na 3cm a to že už pokročilo za ty dvě hodiny co jsem byla u paní dr. a že to vypadá že se porod rozběhne sám a když ne tak zítra ráno nástup na vyvolání:slight_smile:
Takže holky huráááá nejpozději zítra ze mě bude maminka:slight_smile:
Jára už je se mnou doma...byly sme na procházce abychom to ještě podpořili...yatím mám sem tam kontrakce tak uvidíme jak se to rozběhne:slight_smile: ale mám velikou radost...konečně vím že už je to tady a kdyby ne tak zítra to popoženou:slight_smile:
11. srp 2009 v 17:35  • Odpověz
No teda Gábi to je úžasná zpráva :slight_smile: Ježiš mě normálně mrazí, že už zítra budeš rodit :slight_smile: Nebo možná už dneska :slight_smile: Tak to strašně moc držím palce.
11. srp 2009 v 17:52  • Odpověz
autor
JJ Broučí je to super...a já mám z toho šílenou radost:slight_smile: normálně se moc těším:slight_smile: to je euforie:slight_smile: a navíc je mi zatím super...a jak mám pozitivní náladu tak je to fajn...zvládnem to:slight_smile:
11. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
Strašně moc ti to přeju, určitě bude Štěpánek venku raz dva :slight_smile: Teda já se tak těším, až se Štěpánek narodí :slight_smile:
11. srp 2009 v 18:05  • Odpověz
Gabi jsem dojata, moc vam budeme drzet palce to je krasny tak ty nas nakonec predbehnes :wink: to nevadi hlavne at jste oba zdravi. jeee ja dnes neusnu!!!
11. srp 2009 v 18:07  • Odpověz
Gábi a řekli jste to doma nebo to necháte jako překvápko?
11. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
Gabinka, také super správičky, tak ty to máš už isté.... no ja ich zajtra tiež musím ukecať, aby mi Lauru odmerali.... tak si dnešnú noc vychutnaj, bude to posledná bez núteného vstávania :slight_smile: .... o koľkej zajtra nastupuješ??? Vidíš, napadlo ma ďalšie porekadlo - všetko zlé je na niečo dobré... takže fajn, že ťa poslali k tomu drbkovi, aspoň si sa dnes dostala k týmto fajn dr :slight_smile:
Dúfam že sa Ti podarí nám dať vedieť čo najskôr čo a ako, držím palčeky ... ináč ti poviem, na tri prsty a byť v pohode - pre mňa je to až nepredstaviteľné :dizzy_face: ...
hlavne nás nenaťahuj a daj nám vedieť čo najskôr čo a ako
11. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
autor
Holky dík za podporu:slight_smile: zatím jsem spíš natěšená než že bych se bála...:slight_smile:
No a naši to vědí...brácha jim to vykecal...původně sme to nechtěli nikomu říkat...ale co...snad to bude všechno v pohodě a nic se nebude dít:slight_smile: naši všichni brečeli když sem jim volala...tak mě to pobavilo že sou víc naměkko než já...asi vědí do čeho jdu a bojí se za mě...já to ještě netuším...tak jsem v klidu:slight_smile:
11. srp 2009 v 19:08  • Odpověz
autor
No a Jaji neboj...ty to tam zítra taky ukecáš a jak říkáš všechno zlé je pro něco dobré...:slight_smile:
Já asi dneska neusnu:slight_smile: jo a zítra tam mám být na 8h když se to nerozběhne dneska:slight_smile:
11. srp 2009 v 19:09  • Odpověz
autor
Jaji a co je na tom že jsem na tři prsty otevřená...to už je jako dost?
Holky mě asi začíná odtýkat plodovka....ale ne naráz ale jen pomalu...nevadí to? nemůže se malýmu nic stát?
11. srp 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
Holky kde ste kdo dneska? já tu na to nechci být sama:slight_smile: I když já sem fakt šťastná:slight_smile: tak je to zatím dobrý...zatím nepanikařím:slight_smile:
11. srp 2009 v 19:20  • Odpověz
gabi, keď som bola ja na tri prsty, tak som plakala od bolestí...no je to individuálne...takže oproti mne to máš super, že si relatívne ďaleko a bolesť žiadna.

Mcka,ak je to fakt plodovka, obliekať a šup do pôrodky. Pri odtečení plodovky treba ísť do pôrodky hneď - toto viem na 100 %, ak si to chceš verifikovať, volaj do pôrodky a pri tom sa baľ. Micka, ak je to plodovka, si jasná, budeme mať ďalšie mimčo :slight_smile:))

Pošli niekomu sms :angry: , aby sme boli ráno informované :slight_smile: .... a šup do tej pôrodky, ak je to plodovka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. srp 2009 v 19:21  • Odpověz
jo, a malému sa pri odtečení plodovky nemôže nič stať, ale do nemocky ísť musíš aj ak nemáš kontrakcie...
11. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
autor
No já právě nevím...nepraskla mi jako celá...jen mám mokrý kalhotky tak nevím jestli třeba trochu neodtéká...
No a já mám přeci se Štěpánkem naplánovaný že to bude rychlý, bez komplikací a bez bolestí...a narodí se krásný a zdravý miminko:slight_smile: tak asi proto mě to zatím nebolí...:slight_smile: holky já sem asi divná že sem zatím v klidu co..a přitom min za 12h dostanu vyvolávák:slight_smile:
11. srp 2009 v 19:25  • Odpověz
gabiiiiiiiiiiiiiiiiii tak jste jeli??? ne ze nam nenapises!!! jaj to je mazec :wink: :wink: :wink: :wink:

ja furt nic ani zatka nic zadny :wink: kontra :grinning: ja sem drzak :pensive:

zanetko jaky jsi mela den? a co matko je doma nebo nekde na vode?
11. srp 2009 v 19:26  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile: Tak vidím, že tu co nevidět bude další maminka, paráda :slight_smile:

Jinak jani s tou mateřskou je to tady tak, že u té čtyřleté jsou první dva roky 7600 (teda 21 měsíců) a potom 3800, takže ty 4300 jsou jen průměr... Je to na prd, ale já ji budu muset mít, každopádně mě to štve, protože beztak chci jít po škole skoro hned dělat :frowning2: Hold prostě prcek se narodí blbě, kdyby se narodil do června, mohla jsem si vybrat mezi 3 a 4 letou, takhle mám smůlu a jdu na ty 4 roky :frowning2:
11. srp 2009 v 19:29  • Odpověz
gabi ale to co rika Zanetka je pravda pokud odtika voda i po troskach tak honem do porodnice, to rikali i me!

Tak se drzte vy dva!!! ja uz chci taky jako!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

uz sem dnes i sedacku vycistila tak ja uz mam vse cisty pro miminko nachystany a stejne nic :fearful:

Gabinko drzte se!!!
11. srp 2009 v 19:30  • Odpověz
gabi, daj si vložku, a sestrička vie zistiť, či to plodovka je, alebo nie je... ono mne plodovka neodtiekla, picli mi ju až na sále, no viem že môže odtekať pomaly postupne alebo rupne ako písala sacvi... a ak si si nie istá, určo nezostávaj doma do zajtra. Základný rozdieľ - moč zastavíš - plodovku nie.

Janulka, v pohodičke... bola som na pedikúre a poprosila som pedikérku, aby mi trošku rozmasírovala bod, ktorému podlieha maternica a teda poviem, že ma to bolelo - na tej nožke. Cítim sa byť už dosť unavená, no myslím že je to normálne...tiež sa neviem dočkať toho zajtrajška, no mám obavy či dopadne tak, či onak.... A ty ako??? A problémy sme mali - musela som podstúpiť operáciu aby zistili, prečo mimčo neprichádza, až potom sa nám to za malinkatej pomoci lekárov podarilo :wink: . Ináč by bol ten rozdieľ medzi Maťom a Laurou trošku menší :grinning: . Maťo stíha vodu i frajerku, teraz sú u nás doma, takže ich mám pod palcom :grinning:
11. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
gabi, kde si????? - neže odídeš a nič nám nepovieš :angry:

miláčika máš doma - dúfam :sweat_smile:
11. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
KAte: tak aspon ze ty prvni dva roky budes dostavat tech 7600 a ne tu almuznu :wink: a neboj vsak do prace muzes jit kdykoliv pak jeste mame pred sebou skoro 40 let prace... hrozna predstava :grinning:

Zanetko tak to ja bych na pedikuru sla hned ale me se tak poti nohy ze by to tam ze me kapalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze nemuzu :confused: tak Matko tam ma kocku to je husty a nemas strach ze ju oplodni :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Hlavne ze se podarilo a Laurinka bude brzy s vama, nikdy neni pozde, zvlast kdyz nejsi prvorodicka tak to je v klidu. moc ti fandim.

ja se tak tesim a zitra mame dalsiho konicka na svete to je super.
11. srp 2009 v 19:44  • Odpověz
Jani :angry: :angry: :angry: ......................... :slight_smile:
11. srp 2009 v 19:50  • Odpověz
Člověk tu přes den není a tady se dějí takové zvraty :slight_smile: Tak další mimuško se chystá do světa :slight_smile:
Jaji, já myslím, že Gabi už tu není, ale je na cestě do porodnice :slight_smile: Já se už těším na fotečky Štěpánka :slight_smile:
Jo a dneska mi volala kamarádka, aby mi oznámila novinku,že je v 16tt :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
hehe zanetko to jsem te dostala ale ja si nedokazu predstavit az prijde jednou moje kristynka s nejakym fesakem, ja to mozna preziju ale jirka bude zarlit :grinning:

calli mela jsi absenci :wink: ale neboj my te budeme informovat
11. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.