• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
njn, když já byla s kamarádkami na obídku, pozdním :grinning:, pak ještě v lékárně koupit maliník a kontryhel, ještě musím do zdravé výživy pro lněné semínko, snad to aspoň trochu pomůže :grinning:

To tak strašně letí, každou chvíli se teď narodí jedno mimuško z naší diskuze :slight_smile:
11. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
Ne ne holky ještě sem doma...asi to plodovka nebyla...vzala sem si vložku a ta není mokrá...asi jsem se jen moc zpotila na té procházce:slight_smile:¨
Teď sem byla ve sprše a pobalit zbytek tašky:slight_smile: tak proto jsem tu teď chvíli nebyla...ale nebojte já napíšu než odjedu:slight_smile:
11. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
holky tak kdo ma cislo na Gabi??? doufam ze nam date vedet!!! :sunglasses:

Calli nevadi hlavne ze jsi si uzila den, dokud muzes :grinning: :grinning: :grinning:

ja lneny seminko nemam nebyla jsem schopna si ho koupit jeste :grinning:
11. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Juva :grinning: Tak to jsem neodhadla :sweat_smile:
Ale zítra to máš jisté, možná topřijde už v noci :slight_smile: Budeme ti s Adélkou držet palečky, ať je porod rychlý a co nejméně bolestný a Štěpánek, ať je v pořádku :slight_smile: A brzy dejte o sobě vědět :slight_smile:
11. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
Holky já lněný semínko pila a spíš mi zastavovalo stolici tak nevím jestli to pomůže i na to aby mimíško vyklouzlo...podám info zítra:slight_smile: je to je tak vtipný:slight_smile:
Ale teď sedím úplně klidná v křesle a nic se neděje...no a \Jára je nervozní jako prase...pořád se ptá co už bude:slight_smile: a ono pořád nic...nic mě nebolí jen se bříško sem tam stáhne :slight_smile:
11. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
no užila,dvě těhule, co se sotva plouží :grinning: Musel na nás být skvělý pohled :grinning:
11. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
Ale už mám jednu kojo podprsenku, tak ještě jednu a mohla bych mít všechno :slight_smile:
11. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
Nebojte se já si sem jistá že Štěpulovi nic nebude a tak nějak z toho mám dobrej pocit tak to určitě dobře dopadne...
11. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
Malý doporučení...až to na vás příjde nikomu to neříkejte...pořád mi teď někdo z rodiny volá jestli sme už jeli nebo co se děje...a ono nic...co jim mám říkat...no pojedu hold zítra:slight_smile: ale snad to bude pak rychlý:slight_smile:
Calli já si koupila jen jednu kojo podprdu a druhou koupím až se mi nalijou prsa a uvidíme jak bude potřeba veliká...mám i jednu normální která se dá dobře použít:slight_smile:
11. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
grabu - to nám říkala PA na kurzu, ať píšem, že "něco", až bude mrně na světě :grinning: Jinak že nám prej rodina a známí nedaj pokoj, takže já jsem poučená :grinning:

Jinak dneska jsme mamce opožděně přáli k narozkám, tak jsme si byli sednou v kavárně, která je nekuřácká, s manžou jsme si dali na pul salát s kuřecím masíčkem a potom já horký maliny a manža borůvky se šlehačkou mňam :grinning:
11. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
Jééé Kate ty se mááááš:slight_smile: mňam to bych si taky dala:slight_smile: hamůůůů
11. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
Grabu, já si raději pořídím i tu druhou, ptž kde ji pak budu v porodnici shánět... :sweat_smile:

Tak zítra dožehlím poslední věci pro Aduš a uložím je do komody, až přijde ochranná podložka na matraci, tak nachystám postýlku, chjooo...za chvilku tu bude mimi a já si to vůbec neumím představit,život se obrátí vzhůru nohama, ne, že by teď nebyl :grinning: Ale co když budu špatná matka, moc přísná a ona mě bude nenávidět?
Asi mi už hrabe :sweat_smile:

Gábi, jak můžeš být tak klidná, já bych stresovala, lítala bych po bytě, pořád sledovala, jestli už to není ono :grinning: A ty jdeš klidně na net a povídáš si s námi :grinning:
11. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
Gabi ja uz musim jit spat prisel me domu muj drahy, ale budu na tebe myslet a moc se tesit! strasne moc ti preju at to mas rychle a prdolka je s tebou!!!opatruj se a budeme se na tebe hrozne tesit zpatky mamino :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

tak zitra bude stepulka uz na svete to je kraaaasnyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mejte se konici
11. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
Calli neboj ono to příjde samo...budeme všechny dobré maminky a budeme vědět jak se o prcky starat...oni to ty hormony zařídí:slight_smile:
A nestresuju...dyť se nic neděje...nic mě nebolí...mám sbaleno...a asi pojedu až ráno...tak proč bych si s váma nepovídala...aspoň mi to rychlejc uteče:slight_smile: já se spíš fakt těším než že bych se bála:slight_smile: sem asi divná
11. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
grabu - já na to měla chuť docela dlouho, ale mamka ráno nemohla najít klíče a nedostala by se domů (ráno ji ven pouštěl brácha :grinning:), tak jsme se museli sejít a spojili jsme to takhle :grinning:

calli - prosimtě, co mám říkat já? Postýlku ještě nemám, prádlo nevím, kde vyprat a vlastně ho nemám ani kam dát, aby se už nezamatlalo, vlastně pořádně nemám ani oblečky nakoupený... Jediný co, tak máme kočárek a tak a objednanej koupací kyblík :slight_smile: No a možná konečně objednám deku pro prdíka :slight_smile: Ale musim se ještě domluvit s manžou, aby to nedopadlo jak s tim minulým kyblíkem a nemusela jsem tu objednávku zas rušit :grinning:
11. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
Jani díky moc:slight_smile: já se hned ozvu až to budu mít za sebou:slight_smile: tak se měj a dobrou noc Jani...já ještě asi spát nejdu...ještě nejsem ani unavená...ale asi bych měla načerpat síly:slight_smile:
11. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
grabu :slight_smile: jeee já ti začínám závidět, já si na prcka ještě počkám :frowning2: Ale to neva, jen ať ještě hezky prcek vydrží :slight_smile: Mám toho nakoupenýho máááálo :frowning2::grinning:
11. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
Kate neboj však vy to všechno stihnete koupit my ještě nedávno taky nic neměli...a ani nemáme ještě komodu kam bych dala Štěpulovi oblečení...tak ho má pořád v koši naskládaný na kupičkách...a nemám eště všechno jako přebalovací podložku nakomodu a lehátko...prostě se to nestihlo no...a to rodím yítra...no a ty až víc jak za měsíc...tak se neboj:slight_smile: ono to všechno dobře dopadne :wink:
11. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
grabu - no podle těch dvou posledních ultrazvuku bych mohla mít už za měsíc prdíka doma :grinning: ale uvidíme :slight_smile: A pokud budu "po mamce", bude prcek ještě o něco dřív... my jsme s bráchou oba byli skoro o dva týdny, ale zase tehdy ještě nebyly ultrazvuky, tak kdo ví :slight_smile: U nás se hlavně nic s těma věcma nezmění, dokud nebudem přestěhovaní a to bude až 14 září :grinning: Potom budem kupovat pračku a řešit všechno, takže aspoň nějakej základ musím vyprat někde jinde, jinak bude malej nahatej :grinning:
11. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
No to to mu musíte domluvit aby tam zůstal jak dlouho má a nikam nepospíchal:slight_smile:
no však uvidíš...a i kdyby tak třeba budete chvíli u té tvojí mamky...to se pár dní přežije...a hlavně prcek vynahradí všechny starosti a bude jen radost:slight_smile: já už se teda nemůžu dočkat...strašně se těším:slight_smile:
11. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
k.ate, já těch věcí moc nemám, jen spíš základy a ještě nemám přebalovací podložku, kočárek nemáme vybraný, máme slíbený ten kyblík, ale ještě ho nemáme a mamka nám kupuje vaničku, tu taky ještě nemáme, ale já mám strach, že malá bude do konce srpna na světě, proto tolik šílím :grinning:
11. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
a na ten první měsíc si ty věci vyper a požehli u mamky, však tam to taky jde, hlavně, že máte kde být :wink:
11. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
jo, jakou jste koupili odsávačku hlenů? Já chci koupit tu na ten vysavač, ale asi i klasickou, když budem někde venku a budeme muset koupit nový vysavač, ptž ten co máme není s regulací sání...
11. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
No my máme taky tu na vysavač...ale regulaci taky nemáme...uvidíme jak to půjde a při nejhorším to budeme řešit až bude potřeba
11. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
grabu - jenže já kvuli škole chci, aby šel ven trochu dřív :grinning: Ono je to takový komplikovaný v tomhle s náma :grinning: TP mám ten původní 18. září, ale 21. začíná semestr :grinning: TAk bych byla ráda, aby prcek byl dřív a já se stihla aspoń nějak "zaběhnout" aspoň trošku :grinning:

calli - problém je v tom, že mamka má v pračce chlupy od psiska... a manžovi vadí, chlupatý věci... Naše jsme tam prali, i když prskal jak křeček :grinning: Ale na malýho to radši ani nenavrhuju, protože to bych pak nad těma věcma musela x hodin sedět a odchlupovat :grinning:
11. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
calli - já bych taky chtěla tu na vysavač, ale uvidim, jak to bude s vysavačem :grinning: Jestli ho kvuli tomu nebudem muset taky koupit :grinning:
11. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
No kate a co manželovi rodiče? ti jsou někde daleko...nebo nemají pračku?
11. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
holky já jdu pozítří k zubaři a šíííííleně se mi tam nechce, nebyla jsem tam asi dva roky a mám strach, že mi bude vrtat a nebude mi to moct umrtvit :frowning2: :grinning: Taková moje noční můra :grinning:
11. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
Kate já ze stejnýho důvodu nebyla u zubaře:slight_smile: tak nemám razítko v průkazce...ale co:slight_smile: hlavu mi neutrhnou...a já chodím co 1/4 roku na kontrolu kvůli rovnátkům co jsem nosila ještě před rokem...tak snad by mi tam něco řekli kdyby se mi rozpadaly zoubky:slight_smile:
11. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
k.ate, pokud tě zuby nebolí, tak se neboj :wink: a co se týče té pračky, tak proč neprojedete nejdřív pračku naprázdno, ať se vyčistí a pak nevyperete ty věci? A jakto, že má chlupatou pračku? Ty chlupy se jí drží vevnitř, v tom bubnu? A nejde to umýt?
11. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.