• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Tak já jsem po obědě a jsem jak tank. Měla jsem zapečenou brokolici s bramborem a bylo to výborný. Jsem večer zvědavá na to cvičení, to se nehnu :slight_smile:
Lucí co máš za autíčko, já mám Forda Fiestičku a je to takový můj malý brouček. Jsem zvědavá, jak se do ní s mojí princeznou naskládáme :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
Ahojky zlatíčka moje, tak po dlhej dobe som tu. Sestra už od nás odišla, mali ísť až večer, ale akosi zase ochoreli a malý mal sople, lebo mu ide 6 zubov naraz, tak už išli domkov. Tak som tu sama samučká. No teda s Alexandrom.
18. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
Brouči,mám dvakrát tak veĺké autí ako ty-Opel Vectra :slight_smile: kufor má poriadne veľký,takže bez problémov to tam všetko naskládam :slight_smile: zmestia sa mi tam v pohode 3pneumatiky a to mám R16 :slight_smile:
No dnes je vonku počasie,ktoré mi vyhovuje :slight_smile: neprší,nesvieti slnko,ale nie je zima :slight_smile: tak akurát :slight_smile:

ahoj aurelko,tak si si užila segru s malým?
18. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz
No síce nie dlho, ale užila,malý je krásny, ale chudák noci mal ťažšie, sestra vravela, že som si užila jeho najhoršie dve noci v živote, včera reval vyše hodiny asi o tretej ráno spustil. Tiekli mu tie sople, tak mu ich sestra vysávala - to bolo plaču.
18. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
Lucí tak to já dám do kufru všechny čtyři pneu :grinning: Tak se tam snad i kočárek vejde :sweat_smile:

Aurelko ty už jsi doma? Myslím na PN?
18. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
Luci, keď ťa tu mám, tak sa vrátim ešte k tomu kočíku, nenašla som pri tom transportery, že či sa tam dá otáčať tá sedačka v smere a protismere jazdy.
18. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz
hajte babenky, len nakukujem z práce...
luci, tie linky čo si dala sa mi páčia, doma ich prekutrem trošku podrobnejšie, aj tie akcie sú zaujímavé....
ja som nákupy stále nerozbehla, napr. takú odsávačku na soplíky, budete to kupovať dopredu, alebo až bude mať mimi soplíky??? Ja sa chystám na tú napojiteľnú na vysávač, manžel sa síce chytá za hlavu, no sú na ňu jednoznačne najlepšie odporúčania. Určite ju najprv vyskúšam na manželovi :grinning: :grinning: ... s kozmetikou tiež ešte nie som rozhodnutá, zvažovala som tiež seba-med, no keď sa kamoške narodilo mimi, tak mi lekárnička povedala, že úplne malému mimi by nedala nič, len olejček a rybací krém na prdelku...tak neviem...
a predsa mám niečo hotové, kamarát mi ruobil komodu s prebaľovacím pultom, len ešte nie je doma, najprv si musíme s Maťkom prehodiť izby, lebo do teajšej spálne sa s miminom nezmestíme...

nechce sa mi pracovať, idem sa napapa a už aby bolo 15,30. Čo papáte vy??? Dajte tipy na zajtra, neviem čo mám doma variť...
18. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz
Nie nei, ja mám dnes iba dovolenku, brala som si ju kvôli sestre. Zajtra zase frčím do práce.
18. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz
jajka, aj ja budem kupovať tú na vysávač, teraz som ju videla v akcii, sestra ňou nakoniec vyťahovala sople aj sebe.
18. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz
aurelka, segra má akú odsávačku??? či náhodou nie tú na vysávač, že ako to funguje a čo na ňu hovoríš...
18. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz
:grinning: aurelka, dík za odpoveď ešte pred položením otázky :grinning: . Kde je v akcii??? Daj vedieť, prosím...
18. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
holky já se těch odsávaček na vysavač bojím..........
18. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
Holky já taky jdu jednoznačně do té odsávačky na vysavač..od všech maminek co zkusili i obyčejnou jsem na tu vysavačovou slyšela jen samou chválu:slight_smile:
18. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
Aurelko,no ten Transporter,keď sme ho videli,tak teda nič moc...preto som rada,že som si obzrela každý kočík,ktorý sa mi páčil...nejde otočiť do oboch strán,aj to ma sklamalo,ale naozaj zodpovedá tomu,že je najľahší,nemá nafukovacie kolesá,všetko,čo má iný kočík,tak on má tiež,ale v odľahčenej verzii...napríklad,keď chceš dať športiak do ľahu,tak to urobiš pomocou dvoch takých šnúrok,nie nejakým cvaknutím...korbičku má ako quinny...a okrem toho,ten športiak má dosť nízko,takže pre mňa a drahého neprijateľné...

brouči,to je jasné,že tam dáš aj kočík,všetko sa dá,keď sa chce,hlavne človek nemože prisposobovať veci kvoli tomu,aké má auto :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
autor
Ono to je prý Broucku rychle pryc a mimi se neboji a nebreci...protoze mu pomuzes od vseho...
18. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
Nie je sa čoho báť, normálnou drobcovi nič nevytiahneš, takto ej to rýchlejšie a kvlaitnejšie - a dieťa je nervózne aj pri normálnej aj pri vysávačovej.

Jajka - je na minibazáre, tak asi z tade, musím sa na to dnes mrknúť, pozriem sa že či ju nájdem a pošlem ti link, sestra vravela, že je to fajn cena. No a fľašku a cumlíky mi sestra kúpi v maďarsku, keĎ tam pôjdu.
18. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
No a Luci, čo to teda bude nakoniec- bude tá Teutonka. No ja som skúšala ten sestrin Quinny do nášho výťahu a v pohode tam vlezie, ale má nové mínus - on sa vojde, ale ak by som čakala druhé bábo, tak sa k nemu nevleziem ja. Normálne mi bruško zavadzalo a nevošla som sa s ním do výťahu. Takže nie je vada v kočíku, ale vo mne. :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
Jaji,aj ja som to písala,že pre úplne novorodeniatko kúpim len olivový olej z lekárne a rybaciu masť na prdelku,potom vyskúšam vzorky zo SebaMedu a uvidíme,ako zareaguje :slight_smile:
Jaji,sice sú tie zavinovačky drahé,ale tú,čo sme kúpili teraz-nosítky aj zavinka do autosedačky je fakt super a tá druhá je tiež multifunkčná,použiješ ju vo všetkých 4ročných obdobiach,na zimu nepotrebuješ klasický fusak a hlavne táto je lepšia,lebo mu zakryješ poriadne aj hlavičku :slight_smile: len si to poriadne obhliadnite,ja som naozaj spokojná :slight_smile:

jaji,ja som už tiež zúfalá,čo variť...drahý chce tento týždeň knedlo,vepřo,zelo...inak na ďalšie dni neviem...asi budem držať dietu :slight_smile: tak nám dajte tipy babenky,čo varíte vy :slight_smile: už teraz ďakujem :slight_smile:

no ja som v odsávačkach trochu klasik,budem mať asi tú klasickú,je to len o tom,na čo sa človek cíti :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
veď práve, nie raz ma naplo, keď som to robila tou obyčajnou z lekárne... a išlo to hrozne, keď bol muž doma, robil to on, no keď som bola sama, tak mi nezostávalo nič iné...teda v tom čase bola určite lepšie ako nič, no nikdy sme nevytiahli všetko, veď to bolo na mimine počuť... Fľašky a cumle budem riešiť tiež v Maďasku, som rozhodnutá pre ten AVENT, len pozor, nemám to verifikované, no vraj od 1. 7. 2009 idú maďari dvíhať DPH, takže to bude nevýhodnejšie, už teraz je horší kurz pre nás ako bol pred 3 tt, takže tam by som sa mala vybrať čo najskôr...
18. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
k.ate, videla som ťa na téme EPI-NO. S lekárkou som o tom ešte nehovorila, a keď som sa na to pýtala sestričky na cvičku, tak ani nevedela čo to je... ty si s dokinou už reč hodila??? Nezabudni mi dať vedieť prosím čo povedala...ď. ď.
18. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
Aurelko,nie nie,Teutonka je sice fajn,ale mne sa fakt nepáčil ten športiak...takže vyhral Mutsy,ktorý mám v albume,aj tá korbička súhlasí s tou farbou,je to fakt pekné naživo,mám už doma tašku do kočíku,sportiak sme si vybrali iný typ a iný odtieň hnedej :slight_smile:,takže to potom može byť v pohode aj pre dievčatko,podvozok,korba,športiak,pláštenky,sieťka na hmyz,adaptér na Maxi Cosi,autosedačka na Maxi Cosi nás dohromady výjde do 21tis.Kč :slight_smile: takže budeme mať skoro všetko do farby hnedej :slight_smile:

Avent sadu už mám dávno doma a je super,bude mi úplne stačiŤ :slight_smile:

teraz organizujem,čo do porodnice,tak jaji poraď,čo je doležité,aby sme nezabudli :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
luci, ale ja by som práve chcela vedieť že kedy prejsť na nejakú tú mimi-kozmetiku. A Ty si tie fusaky kúpila oba??? Mne sa pozdával hlavne ten prvý link, no hovorím, že som to len preletela...

utekám už, lebo som hladná a robotka ma čaká...nech nemá niekto blbé pindy...rada sa im vyhnem, aj keď dnes tu mám celkom kľud a pohodičku :slight_smile:)

Papuš babulky, večer nakuknem, so sama doma...
18. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
luci, ja toho veľa neporadím, do plrodky som v tom čase nepotrebovala nič, všetko nám dali aj pre mňa aj pre mimino. Jediné čo sme potrebovali obaja bolo oblečko pre nás pri ceste domov :grinning: . Tak to bolo voľakedy :grinning:

Pačko, už fakt letím...
18. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
abych Lucince nevysála tou odsávačkou i mozek :grinning: no budu na to muset kouknout.

S tou dětskou kosmetikou nevím, ještě jsem po ničem nekoukala. Jsem nějak pozadu :sweat_smile:
18. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
jaji,no segra ten olej a masť používa ešte stále a to má malá 8týždňov,asi to skúsim po tých prvých dvoch mesiacoch,keď už mimi má tu pokožku menej citlivú,uvidíme :slight_smile: ale niekto to používa od začiatku a je to OK,je to na tom asi ako sa rozhodneme a aké bude mať malé pokožku od narodenia.

Zatiaĺ sme kúpili ten prvý-to nosítko a zavinka do autosedačky,pretože ten na tie 3roky nemali odtień,aký sme chceli,ale kúpime aj ten a tým máme zavinovačky,deky,fusaky poriešené na tri roky a hlavne ušetrené :slight_smile:

už začínam premýšľať,aký bude porod...normálne strach a tak...
18. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
jaji,večer budeme asi viaceré samé,ale brouči a grabu to vyriešili a pojdu si dať niekam papu :slight_smile: tak sa tu večer uvidíme,ja idem na tu 17hod do tej Rudnej,tak potom dorazím tu :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
brouči :grinning: :grinning: :grinning:

neboj,to všetko stihneš :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
holky omlouvám se, že jsem se tak odmlčela ale jela jsem na gynekologii, mně je od pátku divně. Bolejí mě buď ledviny nebo záda a při močení mám tlak v podbříšku. tak jsem raději jela.
Moč mi poslali do laborky, tak si mám ve čtvrtek zavolat jak to vypadá. JInak malá je v pořádku čípek taky, jen mi tvrdne bříško, tak jsem dostala znovu magnesium a beru ho ve větších dávkách a mám naporučený klidový režim
18. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
waci,tak to ma mrzí,ale to som mala aj ja,tiež mi skoro tvrdlo bruško,brala som magnesium,potom som si ho už nedala a prešlo to samo,len odpočívaj...potom prídu už poriadny poslíci,ale vo vyššom tt je to už normálne,toto sú zatiaľ len falošné kontrakcie...neboj,držíme palce :wink:
18. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
děkuji moc jdu si raději lehnout já se tu během týdne objevím :wink: a dám vědět jak jsem na tom a jak dopadl rozbor moči.
18. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.