• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
autor
Holky jdu chvíli hopsat na balon...ještě než půjdu spát tak se ozvu...nebo i kdyby se náhodou něco dělo:slight_smile:
11. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
My máme doma kocoura, pořád musím vysávat, ale v pračce se mi jeho chlupy nedrží a malá je na věcech nemá :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
jj, běž si zahopsat :slight_smile: Já si jdu vypít tren maliník, jsem zvědavá, jak chutná :grinning:
11. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
Kočky tak já jdu spinkat...zatím ani balon nepomohl nic rozhoupat...tak to vidím až na to ráno:slight_smile: no tak já se pak ozvu až na nás něco poleze a nebo až malej vyleze ven:slight_smile: tak nám držte palečky a papapapa...a držte se...doufám že až se vrátím tak těch miminek tu bude víc:slight_smile: to byla narážka hlavně na Lucinku Jajku a Janičku:slight_smile: Papapa
11. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz
Budeme na vás oba myslet :slight_smile: Hezké sny poslední noc s bříškem :wink:
11. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz
no ahojky,

Gabi, idem sa rozlúčiť ( na pár dní ) hlavne s Tebou. Drž sa babulka, a skús spinkať čo najviac, presne ako si písala, nech máš veľa síl. Aj keď podľa toho čo si popísala Ti odhadujem že " prídeš, potlačíš a Štepula bude vonku :slight_smile: ". Obávam sa, že mne sa moc spnkať nepodarí - máš super to, že vieš na čom si...no ja :sweat_smile: . Snáď zaspím a zajtra to dobre zvládnem či dokina rozhodne tak, či onak....

Tak babenky, krásne sníčky, som zvedavá aký odkaz tu ráno nájdem od Gábinky a Gábi, nenapísala si tuším kto nás bude informovať, kto má Tvoje čísielko :wink: . Pa, maminka :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz
grabu - on mi normálně dává umrtvovací injekci, má ji nachystanou, když mám přijít :grinning:

calli - ono mě nic nebolí a pak mi stejně něco najde :frowning2:

a s tím praním... stačí, když jsou chlupy na křesle a mamka pak ty chlupaty věci hodí do pračky a nechá vyprat, ty chlupy se tam pak držíš a lepí se na oblečení, co se pere... Mně to nepřijde moc tragický, ale manžílek to má jinak... Přece jen na zvíře v domě není zvyklej no :slight_smile:

a přeju dobrou noc, já ted umývala nádobí, budou tu dělat inventuru majetku, tak ať nás nesprdnou, že je tu bordel :grinning: (on tu je teda i tak, ale co nadělám :grinning: )
11. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz
autor
Ahojda holky tak já se hlásím že za chvilku odjíždíme:slight_smile:
V noci byly jen mírné kontrakce...i když pravidelné ale nikam sme nejeli...protože se to pak uklidnilo...tak nástup za chvíli do porodky:slight_smile: tak se držte a obzvlášť tobě Jaji držím palce na dnešní kontrolu ať dopadne dle tvých představ :wink:
Papa holky a já pak dám vědět přes Broučka nebo Lucinku:slight_smile:
12. srp 2009 v 06:59  • Odpověz
ahoj:slight_smile: teda co to vidím, tak já už nestihnu včera odpoledne nakouknout a tady už se rodí další miminko. Gábinko, moc na tebe myslím :wink:

jinak já a včerejší kontrola: monitor dopadl perfektně malá pěkně koplinkovala a já fakt musela při každém pohybu stlačit takový čudlík co jsem držela v ruce. Jinak to zaznamenalo 3 kontrakce a já o nich ani nevěděla :grinning: pak mi dělali stěry na streptokoka typu B, výsledky budou za týden, tak doufám, že už nemám tolik smůly a bude to negativní. Tlak máme v pořádku, to brnění prstů a bolest je od těch otoků. Bohužel to musím vydržet. :unamused: na další kontrolu jdeme zase v úterý zase na natáčení, holky já už chci miminkooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

:wink: pak jsme byli v porodnici vyplnit ty příjmové papíry. sestřička si vše vyplnila sama do počítače ani nechtěla naše podpisy zatím a nic. tak uvidíme. Jedna ta PA byla pěkně vysmátá připadala mi jakoby si přihla. :grinning: ale nechat si mě tam nechtěli, prej jen ať ještě šupajdím domů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 07:01  • Odpověz
Krásné ráno holky,

tak Gábinka nám za chvíli nastupuje :slight_smile: Zatím žádná SMS a já mám dneska celý den návštěvu, tak se sem moc nedostanu. Spíš teda vůbec, až večer. Ale kdyby něco, tak napíšu :slight_smile:
12. srp 2009 v 07:37  • Odpověz
dobré ranko :wink:
Práve som si uvarila CARO, konečne som ten nápoj zohnala - kúpila som si malé balenie, že či mi bude chutiť, som na neho zvedavá, tak dnes namiesto kávičky.... potom pomaličky sprška, upraviť tváričku a idem si pre ortieľ.

Gabinka, myslím aj na Teba.

Brouči, tak čakáme na správičky :wink:
12. srp 2009 v 08:14  • Odpověz
jajka může se Caro v těhotenství? já ho mám doma a nevěděla jsem zda se může :wink:
12. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
Krásné ráno přejeme :slight_smile: Tak koukám, že Štěpánek se už brzo vyklube ven :slight_smile: Tak to je super :slight_smile:
Jinak já dneska celou noc spala, žádné wc se nekonalo :grinning:, což se celkem divím, ptž jindy běhám i 4x za noc :grinning:
Waci, já si min. týden taky koupila Caro, myslím, že se může, když ho můžou pít i děti :dizzy_face:

Dneska budu myslet celý den na Gábi, dokud si tu nepřečtu, že jsou oba v pořádku :wink:
12. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
calli tak to máš vlastně pravdu děti ho mohou :wink: tak i my-
já mám dneska šílené křeče v zádech :unamused:
12. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
waci, práve naše kočky tu písali, že caro je dobré aj na tvorbu mliečka. Že caro, alebo melta. Melta mi nchutí ani omylom, preto som skúsila caro a je to mňam. A keď si mrkneš zloženie, tak tam teda nenájdeš nič, čo by si nemohla.... no babulky .... ja teda fičím na tú kontrolu :confused:
12. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
jaji dškuji a ať ti dopadne dobře kontrola :wink:
12. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
jajka, kontrola bude ok a třeba si tě taky budou chtít už nechat :grinning:
12. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:

waci - Caro se může v těhu normálně... My jsme ho koupili v akci v Tescu, protože manža byl zvědavej jaký to je a teď to pije skoro pořád :grinning: Ale už začíná docházet :frowning2: :slight_smile: Jinak já ho teda musím pít slazený a jako "bílý kafe", jinak mi to nechutná, mně totiž kafe nechutná ani normálně :slight_smile:

jaji - tobě držíme pěsti s kontrolou...

Já budu muset vzbudit manžu a budem muset frčet na studijní oddělení poptat se, jak to máme vymyslet, když by nám nešel dobře rozházet rozvrh popřípadě je poprosit, aby už ten základní, co budem mít udělali tak, abychom byli od sebe... Tak jsem zvědavá, jak to bude :grinning:
12. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
k.ate to jsme na tom s kávou stejně. caro jsem pila taky s mlékem a cukrem :wink: takže ho zase můžu pěkně pít díky za info. :wink:
12. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
Zanetko at ti to dobre dopadne!!!!

Moc myslim na Gabcu, zda uz neni stepanek na svete!

ja utikam k veterinari s kocenkou ale vratim se brzo tak snad se neco dozvim, drzte se konici!!! :pensive:
12. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
No teda toto. Tak sa normálne teškám ako som si vás dočítala. Škoda, že GAbi som nezastihla a nestihla jej popriať veľa zdaru, no a Jajku neviem čitiež stíham - tak ak predsa, tak sa kočky držte a ak by si ťa tam rovno nechali tak napíš.
Držím vám obom palčeky babule.
12. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
Inak aj Lucinka je už po termíne, tak možno aj tá sa k ním pridá, ale to nás Brouček určite bude o nich potom informovať.
12. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
Víte čeho se nejvíc bojím? Že se mi po porodu rozjede nějaká ataka, v nemocnici si mě nechají dlouho a o malou se nebudu moct sama bez pomoci postarat :cry:
Já jsem vám to ještě neříkala, nechtělo se mi o tom mluvit, ale čím víc se porod blíží, tím větší mám strach :frowning2: Mám totiž roztroušenou sklerozu a u ní člověk nikdy neví na čem je a jak na tom bude zítra :frowning2: Ale zkusím věřit tomu, že léky, které, snad, dostanu hned po porodu, zabrání té potvoře,aby se na mě vyřádila :frowning2:
Holky, všem vám moc držím pěstičky,ať jste v pořádku a miminka, ať máte zdravučké, ptž zdraví je to nejcennější, co máme... a že ho máme jen jedno...
12. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
calli musíš věřit že to bude všechno v pořádku.určitě vše dopadne dobře :wink:
12. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
Neboj calli, ono to určite všetko dopadne dobre a budeš aj ty aj malá v pohode.
12. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
Dík holky, občas to potřebuju slyšet, abych se tolik nebála :wink:
12. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
Je inak od piatku to bude u nás vyzerať konečne ako u ľudí. Zajtra nám prídu namontovať tie dvere, tak poobede to rýchlo poupratujem a potom už prenesieme aj postieľku a tak a všetko pripravím tam kde má byť, keby to tu baby náhodou moc rozbehli. :wink:
12. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
aurelko, tak to se máš, já doufám, že než porodím, tak to tady taky už bude vypadat jako u lidí :grinning:
12. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
Dneska na mě čeká ještě plný sušák mimi věcí na vyžehlení, to zas budou bolet záda :grinning: Ale už toho víc není, tak to půjde, i kdybych to žehlila na 2x :grinning:
12. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
holkymůj manžel měl akční víkrnd a máme domeček uklizený a nachystaný tak už jen to mimi :grinning:
12. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.