• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
No ja idem žehliť tiež ale len naše veci drobec už má požehlené.
12. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
holky ted mi přišla sms od manžela a napsal mi. Miláčku já už chci tu naši princeznu vozit v kočárku:slight_smile: mě pěkně dojal :grinning:
12. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
Tak já začala s praním před víkendem, takže včera jela poslední pračka a dneska bude poslední velké žehlení :grinning: Ale nejdřív musím k mamce, jela na služební cestu, takže musím vyvenčit hafiška :slight_smile:
12. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
waci, to je krásné :dizzy_face: :dizzy_face:
12. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
calli jj mně někdy připadá, že se na ni těší pomale víc jak já :slight_smile:
já se dnes chystá uděĺat bramborove salát, včera večer jsme dali upéci cuketovou sekanou tak dnes k ní udělám trochu salátu
12. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
No drahý je teda super, tak nech jej dohovorí.

INak cuketa je v kurze, aj ja dnes robím cuketové placky, včera bola vysmážaná.
12. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
aurrelka kéž by to šlo, kdyby se fakt narodila o 14 dní předem tak bych se vůbec nezlobila :grinning:

já miluji cuketu mám tady ještě další ´3 tak udělám cukeťáky jeden den a pak asi buchtu.
12. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
waci,tak salátek říkáš :dizzy_face: Já pořád přemýšlím, co budu papat,že bych si udělala výlet? :grinning:
12. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
já miluji bramborovej salát a mám na něj právě chuť už dlouho :wink:
12. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
tak pošli, já ho taky moc moc ráda, mňamiky mňamiky mňam :slight_smile:
12. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
Jen jsem líná se s ním dělat :grinning:
kdyby to šlo tak klidně pošlu :grinning:
Jak daleko je vůbec Blansko od Ostravy? :grinning: Že bys ho doručila osobně :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
Tak nic holky, já se jdu zkulturnit a jedu za tím psem, ať netrpí, bobáško moje :dizzy_face:
12. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
tak od nás je to přesně 174.9km :wink:
12. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
Tak ahojte tehulky,
u mňa nič nové,a to mám po termíne,aj keď bruško už poriadne pobolieva a tie nepríjemné tlaky na konečník a tam dole.fuuuuuuuuuuuuj,ale zatiaľ stále nič,takže zajtra v poradni to dohodnem s doktorom,tiež asi z dovodu ako má Gábi,kvoli veľkosti malého,tak uvidíme,na koľko som pokročila v otvorení...už naozaj len trpím,keby to tak nebolo,nejako to prenášanie znesiem...a ešte do toho ma predbehne Gábi a Jajka :pensive:,ale moc im to prajem,hlavne nech dopadne všetko v poriadku :wink:

Inak Gábi písala,že je v porodnici a už tam zostane,že jej dali len infuzku oxytocinu,aby zistili ako na to reaguje deloha a vyvolávať by jej porod začali až zajtra,ak by to nijak extra nezabralo...je dosť smutná,že tam musí takto byť a ani Járu tam nemá...ale vysvetlila som jej,že musí byť tak veselá a nadšená ako včera,že to tak býva,keď nevedia,kedy bude rodiť(teda najneskor zajtra),tak tatinovo posielajú domov,až keď to vypadá na porod,tak povedia maminkám,aby si tatinkov zavolali.Ono v tom baby-boome to inak nejde,čo je sice smutné,ale pochopiteľné.
12. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
Teda, ty sis to byla zjistit :grinning: Tak to jsi za 2 hodinky tady, tak mi to papu hezky zabal a můžeš vyrazit :grinning: Ne, to byl vtip :slight_smile:
12. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
Luci, tak ji moc pozdravuj ařekni jí,že nemusí být smutná, nejpozději zítra už bude mít malého u sebe :slight_smile:
12. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
Luci akorát jsem na tebe myslela :wink:
děkujeme za zprávy ohledně gábinky
12. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
Som s ňou v kontakte,aby nebola tak smutná,snáď to trošku zmierni ten pocit,že malého už bude mať čoskoro u seba :slight_smile:

Miška,ako sa máte vy?Ja na vás tiež myslím,len som už tak unavená a vycucaná a zároveň nešťastná z toho,že sa malému nechce,ale tiež verím,že ho už čoskoro budem mať u seba :wink: takže by mi vyhovovalo poradie:
Štěpánek,Samuelko,Kristínka a Laurinka a tak ďalej ako to má ísť :slight_smile:
12. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
Luci, ale jo jde to jen bych to už chtěla mít za sebou, nemůžu vůbec spát :unamused: otíkají mi prsty na nohou a rukách a na rukách je totálně necítím. Jsem z toho hodně unavená, pociťuji, že fakt melu z posledního. Potřebovala bych se vyspat, ale bohužel mi to vůbec nejde :unamused:
12. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
Inak v noci sa mi už nedá spávať,fakt mám pocit,že som ani nezaspala,dnes som od rána od pol7 hore,boli sme zaviesť moje auti do servisu,od kedy sme ho kúpili,tak nebol robený poriadny servis a bude to pekná palba,brzdová kvapalina tak 6tis.Kč,robenie geometrie,skúška brzd a tlmičov,desinfekcia klimatizácie,a pod.drobnosti a pred chvíľou volali,že na zadnej náprave u ľavého kolesa je niečo prasknuté,tak to musia vymeniť,aby mohli urobiť geometriu a bude to stáť 3500Kč...takže kompletne vyvalíme tak 15tis.Kč :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,ale aspoň to budeme mať hotové a v kĺude do ďalšieho pravidelného servisu...čo sa dá robiť...takže aj z toho som pekne paf...
12. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
Miši,tak na tom sme rovnako,ja sice nemám opuchnuté nič,ale mám pocit,že som nespala už 2týždne...
12. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
nás čekají na auti tlumiče na zadní nápravě, taky to bude pálka, ale momentálně na to jaksi nemáme :pensive:

s tím spaním je to hrůza, já nejsem schopná zabrat ani přes den. Mám kruhy pod očima vypadám fakt hrozně :frowning2:
12. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
No tak zas som tu, teda nei že by som bola niekde preč, len som niečo pozerala na nete.

No naše autíčko je už zase po týždni doma, bolo na serviske a nanovo striekali polku auta a tiež čosi emnili. Nejako to máme všetky všetko naraz. :slight_smile: Drobcov aj autá.

A neboj Luci Samko určite raz dva dofrčí.
12. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
Inak ja musím povedať, že posledné 2 noci som spinkala nádherne - ani raz som sa nezobudila.
12. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
Inak túžobne obieham okolo telefónu, že či Jajka niečo nenapísala, že si ju tam nechávajú a tak, ale zatiaľ nič.
12. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
Tak jsem zpátky, pes vyvenčený a já jsem ráda, že sedím, myslela jsem, že nedojdu domů. Nevím, jestli to tak tlačí malá, ale takovou příšernou bodavou bolest jsem ještě neměla :frowning2:
12. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
ahoj holky i ja uz jsem zpet od veterinare, holky ja narazila na tak strasne drahyho veterinare ze jsem ani nedutala zaplatila a uz tam NIKDY nejdu. Byli jsme zkusit jineho kuli tomu ze se nam nezdalo ze ma jit nase kocenka na uspani spis jsem chtela hledat jinou alternativu nez to uspani, tenhle uspani sice potvrdil ale za stejnou operaci si chce nauctovat 1500 az 2000kc, a tam kam chodime normalne, podotykam krasna moderni klinika, tak tam ta operace stoji 600kc.

Tak koukam miminko jeste nemame.

Luci, moc dekujeme za info od Gabci jeste ze te mame! :wink: ja mam 2 dny do terminu ale nic se nechysta rekla bych.
a co libor? uz ma nejaky job? doufam ze ano aby jsi se nemusela trapit jeste timhle.

Calli, bud silna pro miminko doufam ze se ti to nerozjede, uvidis budes mit ted jine myslenky :slight_smile:

Zuzi a co ty? ty se nechystas na porod? :grinning:
12. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
no ahojte koníčkové maminky :cry:

Smajlík asi napovedá aké je moje emocionálne rozpoloženie... Takže nález je malý, CS 2 a otvorená som len na špičku prsta...tá moja dokina je fakt super a vysvetlila mi, ýe by to nemuselo dopadnúť dobre, keby sme to tlačili nasilu, dokonca sa mi začala ospravedlňovať, že jej je to ľúto, že ju to mrzí....

No trčala som tam dlho, lebo som čakala na neplánovaný veľký utz - takže som nebola objednaná a podržte sa, odhadovaná hmotnosť mimča je 3900 g. Pri predstave, ze koľko eľte môže narásť ak buem prenášať sa priznám, že začínam mať obavy. Do tých 4000 som sa nebála....veď som to už raz zvládla.

No a to stále nie je všetko, odmerali mi tlak a že 140 na 90. Tak to zopakovali ešte razpo cca 1,5 hoďke a že 140 na 90 ... takže mi hrozí hospitalizácia kvôli tlaku, mám si ho doma odmerať o 15,00, zavolať dokine a som zvedavá, že čo mi povie....

takže takto dopala moja očakávaná kontrola, pri ktorej som dúfala, že je snáď posledná :frowning2:
12. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.