• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
No veru aj ja som už zvedavá ako jej to postupuje.
12. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
No možno ak sa mi bude páčiť tak vás ukecám už po pár mesiacoch, nech sa to potom oplatí,lebo supiš je hlavne to, že tie isté pienky využijem aj pri druhom - teda len jedna investícia na 2 deti.
12. srp 2009 v 15:40  • Odpověz
Tu je odkaz na tú šatku, pre tie, ktoré ste nad nimi premýšľali, táto vychádza lacnejšie ako všetko ostatné čo som našla:

http://www.liliputi.sk/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=7&Itemid=9

a celkom fajn vyzerá aj ten ich nosič.
12. srp 2009 v 15:43  • Odpověz
Tak ja si to asi fakt hodím...je neuveriteľné,aké služby dnes poskytujú firmy...práve mi volal Libi,že mu volali zo servisu,že už máme auto hotové,ale ze sa cena navýšila na 17tis.Kč,lebo to rameno na tej náprave bolo za 3500kč,ale bez DPH a práce...no to si fakt robia srandu!!!!ako si možu takto niečo dovoliť!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!keď hovorím cenu zákazníkovi,tak takú,ktorú si zaplatí a nie takéto finty...to mi úplne pripomenulo situáciu Gábinky...ak do zajtra neporodím,tak si po auto pojdem a to si teda ten pán vypočuje!!!!!!!!!!!!ja toto tak neznášam,keď z ľudí robia blbcov!!!!!!!!!!!!!!!!ty jo,to mám ale adrenalín... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: to by sa rodilo jedna radosť :grinning:

Zuzi,ja mám kúpené zatiaľ toto,tak šatku kupovať už nebudem,vyskúšam toto a uvidíme.
http://www.ondalek.cz/produkt/lodger-nositko-a-fusak-shelter-cotton
12. srp 2009 v 15:53  • Odpověz
Luci, no to teda človeka fakt porazí. To by som aj ja vraždila. Naše auto je našťastie ešte v záruke, tak všetky výmeny išli na triko servisu. Teda až na cenu servisnej a spoluúčať z havarijnej za nastriekanie, takže sme tam tiež vycálovali 10litrov.

No nič idem sa ja pooblieakť a frčím na bus, tak sa tu držte.
12. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
A ešte Luci to nosítko vyzerá tiež fajn. :slight_smile:
12. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
Luci to máš pravdu ten konec je nejhorší :unamused:
tak salátek už máme hotový a už jsme i najezení :grinning: Na to jakej jsem měla hlad jsem toho moc nesnědla, ale d večera je ještě daleko, tak budu chodit uždibovat :grinning:
12. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
Luci, bacha na tlak :grinning:
12. srp 2009 v 16:06  • Odpověz
No človek tam ide s tým,že si zistí cenu,ktorú bude platiť a oni to behom dňa takto zmenia a ešte urobia takúto fintu!!!!!!!!!!to sa predsa nerobí,fakt som vytočená...17tis.Kč je fakt dosť,to je celá moja marodka...a ešte keď šetríme,keď je Libi od 1.9.oficiálne nezamestnaný...prečo si to musím všetko vyžrať naraz takto ja...čo ešte???

NO Zuzi,ten vak budem používať aj ako deku do autosedačky,na doma a pod.od tej značky budeme mať aj ten multifunkčný fusak,ktorý sa dá použivať celé 4ročné obdobia do 4rokoch dieŤaťa :slight_smile:
každá niečo vyskúšame a uvidíme potom podĺa skúseností,ktorá vybrala najlepšie :slight_smile:
12. srp 2009 v 16:09  • Odpověz
Jaji,no myslela som na teba,čo asi tak robíš a dúfala,že sa moc tou dnešnou kontrolou netrápiš...ako sa cítiš?a čo ten tlak o tretej?

Inak Jaji,som fakt slušne nas....!!!!!!keby mi ten adrenalín aspoň vyvolal konečne porod :grinning:

A aký šalátik ste si Miška robili? Len pre inšpiráciu :slight_smile:
a máš pravdu,do večera je ešte ďaleko,treba mať niečo v zálohe :sweat_smile:
12. srp 2009 v 16:18  • Odpověz
ahojky, konečně jsme se vrátili domů, byli jsme na studijním a tam nám doporučili, aŤ jeden z nás jde na kombinovaný studium nebo ať přeruším studium na půl roku... Takže v podstatě na prd... Každopádně to vypadá, že i když buem studovat prezenčně budou se nám snažit vyjít vstříc... No a pak jsme se stavili v lékárně u porodnice a nakoupili jsme šíleně moc věcí... Ty prubanový kalhotky, plínky pro malýho a já nevim co všechno ještě :grinning: Nechali jsme tam majlant a byli jsme tam snad hodinu a půl, každopádně do tašky do porodnice už mám díky tomu všechno... Tak to jen nabalit, asi to nafotím nějak, protože takovej nákup jsem snad ještě v lékárně fakt neudělala :grinning:
12. srp 2009 v 16:20  • Odpověz
Luci já včera dělala cuketovou sekanou a měla jsem chuť na bramborovej salát, tak jsme dělali bramborovej salát mňam
12. srp 2009 v 16:28  • Odpověz
Luci, o tretej ok, ako som písala - ak to nie je ovplyvnené zamračeným počom.

Ináč som bez nálady, nič sa mi nechce, Laurinka sa prevaľuje a ja sa snažím vyrovnať s realitou, že dokinu mať nebudem :frowning2: , som z toho asi prehnane :stuck_out_tongue_closed_eyes: no neviem to ovplyvniť. Už radšej nebudem písať, aby som na vás neprenášala svoju depku, snáď sa z toho čo najskr dostanem :cry:

pa, babulky
12. srp 2009 v 16:52  • Odpověz
tak jsem hodila do albíčka fotku dnešního nákupu a trička, co jsme malýmu koupili v tescu :slight_smile: Ten nákup byl docela komedie... Slečna, co se nám věnovala z nás s manžou nemohla, že to prej berem všechno s hrozně dobrou náladou, ale co už nám zbývá :grinning:

jaji - a ty nebuď smutná, nakonec to určitě dobře dopadne i bez té tvojí doktorky, i když chápu, že kdyžs s tím počítala, naštve to...
12. srp 2009 v 17:00  • Odpověz
zanetko no vidis jaky mas ukazkovy tlak doma!!! budu drzet palce at to vyjde s pani doktorkou.

ja jsem vytuhla na 2 hodiny to se mi za cele tehotenstvi nestalo ze bych odpoledne usnula :slight_smile: kristynka se me pekne mota v brisku tak uvidime ze by nejaiky kontra ??? co ja vim jak si to predstavit....

i ja mozna casem budu uvazovat o latkovkach tak uvidime.
12. srp 2009 v 17:18  • Odpověz
Žanetka,ale no tak,ja ťa chápem,aj to,že to tak prežívaš,ale uvidíš,že aj bez tvojej doktorky to pojde ľahko a bez problémov,veď sme ženské,aby sme všetky nástrahy a nečakané zvraty vedeli prijať s hlavou vzpriamenou :wink: ja zažívam celé tehu "samé prekvapka" a vidíš,stále som tu,veď som ženská :sunglasses: a som na to hrdá :sunglasses:
a to,že máš zlú náladu,je normálne,tak sa neschovávaj a poď s nami pokecať...ja mám fakt smolu,že keď s vami možem pokecať,tak tu nie ste... :cry:

Kate,no tak taký nákup treba brať s humorom,tiež som nikdy tak nenakupovala práve s lekárni :slight_smile:

Jani,tiež som dnes vytuhla na 2hod ako nikdy predtým :slight_smile:
12. srp 2009 v 17:27  • Odpověz
Najradšej by som si dala tepláky a išla na pokec k nejakej susedke,škoda,že tou susedkou nie je ani jedna z vás...už mi to ide na mozog,to čakanie...a tá nervozita,čo mi povie doktor zajtra...už na 7.30hod tam idem...
12. srp 2009 v 17:29  • Odpověz
čau holky. Tak jestli tomu dobře rozumím, Grabu je v porodnici? A co Jajka? co jí je?
No u nás dneska prší. Jsem lenora líná a nic nedělám.
K.ate, taky bedeme mít kočárek roan marita, ale zelený. Měl by dorazit v pondělí. Tak jsem moc zvědavá....
12. srp 2009 v 17:49  • Odpověz
kajra - tak mi pak budeš muset říct, jak jste spokojení :grinning: Ten náš má pár mušek, ale je to tim, že už je starší, ale myslím, že i tak dobře poslouží :slight_smile: Už se těším, až v něm budu moct vozit prcka :slight_smile:

luci - no kdyby ta lékárnice byla trochu prudérnější, asi by nás zabila, protože chudák lítala po lékárně sem tam, něco jsme vybrali, donesla to ke kase a další položka ze seznamu byla tam, co ta věc před tím :grinning: Ale co... Aspoň se tam nenudili :grinning:
12. srp 2009 v 17:57  • Odpověz
kajra - jinak já původně chtěla jinou barvičku, ale že jsme nekupovali novej, byla jsem ve výběru barev omezená :grinning:
12. srp 2009 v 17:59  • Odpověz
Ahoj Kajri,
áno áno,Gábi čaká na vyvolanie porodu a Jajka rodiť ešte nejde,tak je smutná...
Ja tiež nič extra nerobím,to počasie je na to stvorené :grinning:

Kate,tak to úplne chápem,ale od toho tam sú,inak keď sme boli my v lekarni,tak tá pani mala základne veci po ruke,asi v tom babyboome sú na to už zvyknutí :slight_smile:
12. srp 2009 v 18:00  • Odpověz
luci - ona takový věci jako porodnický vložky, kalhotky a tak měla po ruce... Ale kosmetiku pro prcka, kartáč s hřebínkem, teploměr do vody, tak ty měli ve vitríně, aby na to lidi mohli koukat, tak tam kvuli nám pořád běhala :grinning:
12. srp 2009 v 18:02  • Odpověz
A už jsem to našla, co Jajka. Jaji neboj. Bude to všechno v pořádku. Jak říkáš, jednou už máš odrozené, tak víš, co Tě zhruba čeká. A s tím tlakem, maximálně Tě pošlou do špitálu a budou Tě bedlivě sledovat. Miminko se narodí určitě zdravé a Tobě se uleví. Moje kamarádka měla taky pozdní gestózu. Byla celá nateklá a vysoký tlak. Nakonec si ji hlídali v porodnici a porod vyvolali infusí. Její chlapeček už má 5 let a je úplně v pořádku. neboj, trpět Tě určitě nenechají :wink:
12. srp 2009 v 18:04  • Odpověz
No tak sa trošku prebehla,aspoň prevetrala kosti na tele :slight_smile:
12. srp 2009 v 18:04  • Odpověz
K.ate: s tím kočárkem jsem měla celkem jasno, protože mám ráda klasiku. A vzhledem k tomu, že bude prďola defakto na zimu, jsem chtěla velkou korbu. Taky cena se mi zdála vcelku rozumná. Dávat do kočárku 25 tisíc jsme nechtěli. Ale líbí se mi třeba i kočárky Hartan.Ani jsem nevěděla, že eksistují. až teď jsem viděla jakýsi letáček. Jsou německé, ale ve finále je za komlet taky pěkná palba.... :slight_smile:
12. srp 2009 v 18:28  • Odpověz
kajra - tak o tý značce taky vůbec nevim :confused: My jsme s manžou byli domluvení, že bud seženem do srpna roana staršího a koupíme ho a pokud měsíc před porodem kočárek nebude, objednáme novej :grinning: Abychom měli v čem mrně vozit :slight_smile: Právěže nám se taky nechtělo do kočárku dávat moc, ale tu maritu bych brala i novou, ta je cenově rozumná... :slight_smile: Já mám právě strach, že malej bude velikej po mně a po manžovi a nechtěla jsem v zimě "přelízat" do sporťáku jen kvuli tomu, že by nám hlubokej kočár byl už malej, což se nám snad tady nestane :grinning:

Jinak teď potřebuju sehnat tašku, do které ty věci do porodnice dám :grinning: To bude taky ještě sranda, nevim, jestli si půjčit cestovku od mamky nebo použít manžovu... :grinning:
12. srp 2009 v 18:32  • Odpověz
Ako chodím na kontroly do tej porodky,tak sa s Liborom vždycky smejeme,že tie tehule,čo idú na príjem,majú so sebou také malé tašky a ja mám zbalenú pomaly ako pre dvoch :slight_smile: ale radšej tam všetko,čo by som mohla potrebovať,ako mi to má potom chýbať a Libi to musel zháňať a mám rada svoje veci,tých nemocničných mám plne zuby :unamused: tak Kate držím palce pri balení :slight_smile:
12. srp 2009 v 18:37  • Odpověz
luci - to já noční košili a asi i župan budu mít erární, i když župan je ještě v řešení :grinning: Takže v té tašce toho zas taky tolik snad mít nebudu :grinning: Jen je prča, že potáhnu do porodky balík plínek s 80 plínama :grinning: To jsem nějak nevychytala, ale když já tam byla tak nadšená, že jsem koupila rovnou to velký balení :grinning: Tak teď doufám, že se nám nenarodí 5kg pucek, na kterýho ty plíny ani nenarvu :grinning:
12. srp 2009 v 18:40  • Odpověz
Nebo i když bude mít míň kilo, ale zadek po mně :grinning: To abych nakoupila rovnou na 10 kg mimčo plínky :grinning:
12. srp 2009 v 18:42  • Odpověz
Jooo jinak nevim, jestli se to tady už řešilo, ale jaký matrace máte pro prcky do postýlek? Já pořád přemýšlím, jestli koupit čistě kokosovou nebo kombinaci kokos-molitan-pohanka... :frowning2: A nemůžu se rozhodnout... :confounded:
12. srp 2009 v 18:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.