• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
A kam sa chystáš, že sa ccheš nahodiť?
Inak ak sa nudíš tak dofrč, ako som pozerala na mape, zas až tak ďaleko nie si odo mňa :slight_smile: .
13. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
No ja mám teda počítač pri okne, tak len nakukujem od počítača. :slight_smile:
13. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
já to myslela jako tak že nevím jak se nahodit do pohody :unamused: někam bych vyrazila, ale samotné se mi nikam nechce a prší tak chodit v dešti to taky není nic moc.

tak to máš výhodu to vždy jen nakoukneš :wink:
13. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
Aha, no nahodiť sa do nálady je blbé, tak si pozri alebo prečítaj niečo veselé.

No ja tiež nerada niekam chodím keĎ prší, no a už sa mi chodí tak trošku ťažšie, tak ďaleko sama nemôžem. To už len tu u nás v mestečku.
13. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
Inak dnes je celkom chladno, normálne som si musela obliecť dlhé tepláky - no hrúza.
13. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
já mám v obýváku 25 stupňů takže jsem pro změnu musela otevřít okno aby mi sem šel trochu chladný vzduch :fearful:
s tím chozením jsme na tom stejně já jak déle chodím tak mi začne tvrdnout břicho tak jsem raději když se mnou jede manžel....
13. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
Tak vidím, že máme nový mimnko :slight_smile: Takže posíláme mooooooooc gratulací :slight_smile:

aurrel - asi to s těma plenkama tak udělám... Vidíš, to by mě nenapadlo netahat celej ten balík, ale jen část :grinning:

waci - a ty buď v pohodě, za chvilku budeš mít už mrňouska taky u sebe a na těhu problémy se zapomene :slight_smile:
13. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
k.ate já vím možná to dělá i to počasí a jedno k druhému.
Já mám nabaleno v tašce 30 plenek a zbytek mi kdyžtak doveze manžel dala jsem si je do igelitového pytlíku, abych je jen tak neválela po tašce. Sice u nás v porodnici pro mimi vše dávají, ale moje sestra dopadla tak, že zrovna neměli plenky a my v noci sháněli plenky, aby měla malou do čeho zabalit.
Beru si sebou i kosmetiku, chci ji od mala učit na jednu :wink:
13. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
Inak aj Janička aj Štepánek sa narodili vo štvrtok, takže prepoklad je, že 20.8 sa narodí nejaké miminko. :slight_smile:
13. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
tak že bychom se dohodli že budeme rodit jen čtvrtky?????? :wink:
13. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
No ja by som rada piatok - spravím si takú výnimku :wink: .
13. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
mně je docela jedno kdy se malá narodí :grinning:
13. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
No ja by som cchela aby sa narodil v piatok 21.8. - tak nám termín povedal na 4D v Hlohovci a vtedy má dokonca službu poobede aj môj doktor, tak by to bolo super, al e uvidíme ako to rozhodne Alexander.
13. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
já jak budu rodit, tak budu volat svému doktorovi aby přišel, předpokládám, že na dovču už se nechystá, aspoň mi nic neříkal, ale raději se ho zeptám v úterý :wink:
13. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
No mne sa nechce venovať mu toľko koruniek, no a na môj oficiálny termín - teda 26.8. má aj tak dovolenku.
13. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
u vás se to musí platit? u nás ne, teda aspoň můj pan doktor za to nic nechce
13. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
No stojí to okolo 5-7 tisíc.
13. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
konici jsem zpet jsme byli nakoupit v tescu :wink:

Waci i ja jsem si obcas protivna tim jaka jsem nemotorna :unamused: pocasi me teda maximalne vyhovuje! zitra holky mam termin ale nevim no, jak jsem ted chodila po tom tescu tak citim ze tam nema kristynka misto. ja dnes jedu na vylet k rodicum na otocku takze 50km tam a zpet autem tak treba se kristynka rozhoupe :grinning:

aureli taky jsem pro rodit v patek at muze byt s nama jirka o vikendu v porodnicic :sunglasses:
13. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
No a u nás majú doobeda službu, také dev mladé, zlaté doktorky, tak verím, že kedˇ nechytím môjho tak chytím jednu z nich alebo je tam ešte jeden supiš doktor, tak aj jeho by som mohla.
13. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
teda tak to čumím to je pálka jak něco jsem ještě neslyšela, tady u nás je to automatické, že můž poprosit svého lékaře aby byl u porodu
13. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
No tak dvere sú už tu, tak na chvíľočku zdrhám, kým rozbehnú prácu
13. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
waci: tak u nas to automaticke neni, pro doktora jsem jen pacientka jedna z mnoha, nikdy me ani nenabidl ze by byl u porodu pritom vim ze to je porodnik taky :sunglasses:

a o tom z genetiky vim ze si za porod bere 10tis :pensive: to se me zda prehnany, ja ani nevim kdo me bude rodit tak nejak priroda si musi poradit sama :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
holis tak to fakt čučím a jsem z toho v šoku. jako ty ceny jsou pěkně hustý. kam na to jako chodí? :sweat_smile:
13. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
Waci, to ty musíš mať nejakého veľmi supiš doktora. No alebo ťa potom ešte prekvapí sumou, ktorú si vypýta.
13. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
no jsou to zlodeji, ja po vcerejsim extempore u veterinare se ani nedivim, napriklad genetika u soukromnika stala 1400kc a ja zjistila ze FN olomouc je to zadarmo :slight_smile: chapes, zlodeji vydelavaji na maminkach, pritom kazda chce mit jistotu ze ma zdrave miminko :dizzy_face:

proto jsem se na doktora ani neptala a je me jedno kdo me odrodi, hlavne at je to rychly... ted mi pise segra at zitra zacnu rano uklizet a uvidim zda vecer dorazi kontrakce.

holky nemate nekdo obcas takove krece jakoby v trislech? me se to ted stava casto.

kdepak je zanetka dneska?
13. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
aurelka já jsem se ho ptala když jsme se bavili o tom e bych ho moc chtěla u porodu rovnou jsem se ho ptala co za to bude chtít a on se na mě podíval a ptal se zda to myslím vážně, že on za tonic nechce a že je rád, když proběhne porod v pořádku a budeme obě v pohodě. Jen že by potom chtěli do ordinace fotečku našeho miminka, má tam nástěnku kde má fotečky všech miminek které odrodil ten rok a po roce to mění :grinning: tak jsem byla ráda a ráda mu i potom fotečku dám, protože to vidí všechny pacientky, které do ordinace přijdou. Tak aby mohli naši princezničku obdivovat. Teda snad bude co obdivovat snad bude krásná :grinning: Ona ho měla i známá u porodu a taky si nic neřekl, tak mu potom nesla flašku a bonbonieru on náš pan doktor ujíždí na sladké. :grinning: já mu sem tam donesu studenstkou pečeť.... :grinning:
Jako já si na něj takhle ztěžovat nemůžu jen na tu jednu sestřičku, ale už tam chodím jen v úterý odpoledne a to je tam naše známá sestřička,takže jsem spokojená a ta nic nezanedbá :wink:
13. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
Ak su triesla lýtka, tak to som mávala a dávala som si na to to magnézko, alebo som si naťahovala špičku nohy smerom k sebe.
Možno že Žanetka ešte spinká.
13. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahoj holky, tak kdo už rodíí?? :wink: :slight_smile:
13. srp 2009 v 10:36  •  3 děti  • Odpověz
No Gabi, už má malého Štepánka. :slight_smile:
13. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
Tak Waci to máš super.
13. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.