• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Sacvi, to jsou krásné fotečky :slight_smile: A neboj, brzo to budeš zvládat levou zadní a budeš z nás nejzkušenější a dávat nám rady :grinning:
13. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
calli to určitě teda :grinning:
13. srp 2009 v 11:23  •  3 děti  • Odpověz
No práve som zistila, že podlahy, ktoré majú byť rovné, tak vôbec nie sú rovné, tak sa teda chlapcom dobre robí a musia zo všetkého rezať. No fakt som zvedavá, ako to všetko dopadne. :unamused:
13. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
krásne fotinky :slight_smile: sacvi, ale ten piest na injekcii sa netlačí?!?! že??? toto vôbec neviem ako sa robí, viem že v nemockách sa takto dokrmuje, no ja som prvé mimčo pri sebe nemala a teda som okrem pravidelného 3-oj hodinového kojenia nič nerobila.... všetko je pre mňa nové :sweat_smile:
oni všichni tvrdí že mimi mají radi když jsou v něčem zabalené :wink: mají větší pocit bezpečí :wink:
...a ja že tú váhu už máš doma, preto som sa pýtala...
13. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
jj waci je to tak..aspoň u Janičky..hned se uklidní jak z ní udělám malou larvičku :dizzy_face: :grinning:

jaji na píst se tlačí..ona některá sestra to dělá bez toho malíčku že ji dá jen tu stříkačku do pusinky a to pak sála sama a na nic se tlačit nemuselo..já ale nechci aby si zvykla nesát..jen ať saje tak to dělám takhle :wink:
13. srp 2009 v 11:28  •  3 děti  • Odpověz
No to je asi lepšie keď si pri tom pocuckáva, nech nevyjde z cviku.
13. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
:astonished: to ja sa budem báť, že jej tam toho potlačím veľa :astonished:
13. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
No a z fľaštičky by necuckala?
13. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
Žanetka možno nebudeš musieť, že bude kopec miliečka.
13. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
Zuzka, určite by mimčo z fľašky cuckalo, ale že to VRAJ ide oproti kojeniu veľmi ľahko a stáva sa, že mimčo potom odmieta prso a chce len z fľašky. Preto sa to takto odporpča, že nie z fľašky. No preto som napísala VRAJ, lebo je to podľa mňa ako všetko ostatné veľmi individuálne - Maťo dokrmovaný doma vôbec nebol no čaj ako som písala sa v tom čase dával zarovno s kojením. A pil ho z fľašky a vôbec mu potom kojenie nerobilo problémy. Aj vodu či čaj teraz sa neodporúča dávať z fľašky...kojeným miminkám... ale ako píšem, ja mám na to svoj názor...
13. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
no cucala ale říká se že jak si zvykne na flašu tak už prso nechce tak nevím ale riskovat to nebudu..

jaji neboj to ne :wink: A co to vůbec řešíš? Určo budeš mít mlíka dost :wink:
13. srp 2009 v 11:42  •  3 děti  • Odpověz
No veDˇuvidíme, čo nám povedia v pôrodnici a ako sa mliečko spustí.
13. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
Zuzi, verím že doma nieeee, no v nemocke sa tentorát budem o mimčo starať ja...takže tam to asi potrebovať v tých prvých dňoch budem... je mi ľúto, že sa na Antolskej dokrmuje umelým mliekom...radšej by som dokrmovala materským :fearful:
13. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
Sacvi Janička je krásná :slight_smile: A nevypadá, že by strádala :slight_smile:

Holky už se mi vrátila doktorka z dovolené, tak už můžeme rodit :slight_smile: Ale jak jsem už psala, asi si ještě dlouho počkáme :slight_smile:
13. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
No Broučku ja tiež ešte nemám žiadne príznaky žeby som išla rodiť - sme na tom rovnako. A inak nevieš ako dopadla Lucka na kontrole?
13. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
broučku to může přijít a ani nebudeš vědět jak :grinning:
13. srp 2009 v 11:47  •  3 děti  • Odpověz
u nás se dokrmuje mateřským,ale já jsem asi divná. pro mě je hrozná představa, že bych svému miminku měla dávat mléko od cizí ženy.Vím že to prochází kontrolou a sterilizací, ale pro mě je to hrozná představa, já bych raději umělé na dokrmování
13. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
No ja ani neviem ako sa u nás dokrmuje. A Žanetka to si tam berieš aj tú striekačku alebo to ti dajú.
sacvi - malá je krásná :slight_smile: Jinak jsem se chtěla zeptat, jestlis nakonec s tím epinem cvičila nebo nee? Já se chystám začít už teď v pátek, pro jistotu, přeci jen mi ty termíny lítají, tak ať to nějak "stihnu"... :grinning:
aaa musíme jít papat
13. srp 2009 v 11:49  •  3 děti  • Odpověz
Zuzka - neberiem, to dajú...

Brouči, Zuzka, presne ako píše sacvi, ani sa nenazdáte a môžete byť na pôrodnom stole - je to tak naj, naj, naj, najlepšie .... verte mi, fakt už viem čo hovorím na základe skúseností s týmto druhým finišom tehulkovania :grinning:
13. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
Tak pekné papanie prajeme. Malá vie kedy je čas obeda, ja by som išla tiež, ale keď tu pobehujú tí chalani, tak encchem ísť variť, ešte počkám.
13. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
dobrú chuť prajeme :dizzy_face: a čo najviac toho maminkinho Janička :slight_smile:
13. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
No veď hej. Akurát som sa včera tak zamýšľala keď som cestovala drahému oproti do Trenčína, že čo keď mi prdne plodovka v autobuse, že čo potom. Našťastie sa to nestalo. :slight_smile:
13. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
no nic tak já se jdu najíst a pak umýt nádobí tak se zatím opatrujte já zkusím ještě nakouknou během dne :wink:
13. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
Aj tebe teda dobrú chuť.
13. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
Aurelko koukám, že už jedeme 39 týden. Já to nějak nestíhám sledovat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Lucince budu psát, zatím nevím co kontrola ....
13. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
No veru už sem v tom +-2tt. :slight_smile:
INak ja by som potrebovala ísť cikať a nedá sa , sú tu tí chlapíci a ja musím držať a držať. Naposledy som bola o 10:00 :confounded:
13. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.