• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Tak to tě obdivuju, já jsem teď na záchodě pořád. :confounded:
13. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
No ja by som tam bola tiež vkuse, ale nedá sa. ale práve tam dali chlapi dvere, tak to idem využiť.
13. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
Holky mě je dneska od rána nějak divně. Tlačí mě žaludek, pořád se mi chce na velkou - a jde to jen částečně. Asi jsem včera snědla něco ošklivého a malé se to nelíbí.
13. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
Zuzi :grinning: :grinning: :grinning: - chúďatko bez hajzlíka :grinning: :grinning: :grinning:ešte že ti tam tie dver už dali. A prdnutá voda v autobuse - no bolo by na čo spomínať - no nie?!?!?!?!?!! :grinning:

Brouči, napiš čo odpísala Lucka - tá to má tiež na mále - nechystala sa pre to auto??? Zabudla som deň kedy malo byť hotové, no ak tam pôjde, tak sa tam dobre vytočí a skončí v pôrodke :dizzy_face:
13. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
No ktovie Brouči,možno sa malá už tlačí von. :slight_smile:
13. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
Brouči, nám sestrička na cvičku a teórii povedala že časté kakaníčko alebo zvracanie môžu byť predzvesťou pôrodu. No ja sa pýtam - čo v našich tt nemusí byť predzvesťou pôrodu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
Na porod to nevypadá, spíš to bude z toho jídla. A malá strašně tlačí, tak možná jak se tam převaluje, tak to všechno ještě víc podněcuje.
13. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
holky ja odpocivam na dnesni perny den ale docetla jsem vas.

zanetko tobe odesla zatka??? :fearful: :fearful: :fearful: me stale nic!!! :rolling_eyes:
13. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
Holky tak já nevím,ale na záchod taky někam moc lítám, vůbec nechápu, jak může mít v těhu někdo zácpu, já mám spíš pravý opak...dneska jsem se lekla, že na mě přišly kontrakce, ale naštěstí to byla jen střeva...nechutné, vím :grinning:
13. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
Tak jsem mluvila s Gábinkou, je moc šťastná, i když porod si teda užila. Zatím je bez Štěpánka, protože nemají volný pokoj na šestinedělí. Ale snad odpoledne už ho bude mít u sebe :slight_smile: Je to holka šikovná a momentálně fakt moc šťastná. :slight_smile:

Lucinka asi napíše sama, ale pro info-zatím nerodí.
13. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz
Kaci dekujeme za info, jeee Gabinka je konecne stastna to je dobre, tak mame druhou maminku, vlastne treti, malem bych nezapocilala Zanetku :grinning: ta by me dala
13. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz
Já myslím, že Žanetka to s námi prožívá jako prvorodička :slight_smile:
13. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ahojte tehulky,
tak Gábinke som už pogratulovala a porod,že nič moc,ale že ten drobček stojí za všetko. To určite áno a keď to budeme mať za sebou,tak budeme tiež tak šťastné!!!!

U mňa žiadne prevratné novinky...monitor krásny a v poriadku,od minula to postúpilo k porodu,ale stále nie k tomu konečnému...v pondelok idem na monitor a keď nič nové,tak vo štvrtok na ďalšiu kontrolu,prenášať ma nechajú max.do 41+4tt,čo je do 24.8.,mám proste všetko ukážkovo v poriadku,malý je váhovo v norme,žiadny extrémny pucko,tak doktor vravel,že by to bolo vyvolávanie nasilu a bez príčiny...nemám sa šetriť a mám zapojiť aj partnera,doktor vynikajúci,mal tam novú doktorku,ktorá sa na mňa učila,nevedela to,tak jej to ukázal,malého napravil tak,aby ho našla a zase do mňa hrabla ona,chudera,bola vyklepaná ako ratlík a fakt rozdiel-doktora som ani necítila a ju až moc...ale naučiť sa to musí...takže ešte je možné,že ma všetky predbehnete,som z toho úplne hotová,ale čo narobím...normálne to na mňa tak dopadlo všetko-porod stále nič,v servise nervy a 17tis.Kč platba,milion tel.a sms,či už rodím od ľudí,ktorí ma tým len rozčuĺujú (BROUČI,nemyslím teba!!!!),hádka s Liborom,stále nemá prácu a pod.,nevyspatá,unavená,... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Nehenvajte sa,že vám to tu takto píšem,ale pomože mi to,človek sa nemá ani komu posťažovať...
13. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz
Lucinko holka moje nešťastná to je teda den blbec, co? :confounded: Nepodléhej tomu, zkus v tom najít nějaké pozitivum. Teď už se to musí obrátit v dobré a to bude určitě příchod Samka. :wink:
13. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz
luci - ahojky... Třeba prcek překvapí a bude venku coby dup :slight_smile: S tou hádkou, my jsme se včera s manžou taky porafali, on je naštvanej, že nepracuje a nemůže pořádně nic sehnat, tak je pak čas od času protivnej a mustnej a co já vim co ještě... Uvidíš, že to všechno bude v pohodě :slight_smile:
13. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ale Luci, to je samozřejmé, že nám tu můžeš všechno napsat, my jsme s tebou :wink:
A pokud jde o porod, tak ani doktoři nevědí všechno, kamarádce řekl v pondělí, že do čtvrtka to vydrží, že to na porod není a malý se už v noci cpal ven :grinning: Tak něco přestěhuj, zasexuj si a tak a uvidíš, jak se Samuelkovi bude chtít ven :grinning:
13. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
Janka, neviem či celá zátka, ono mi tie hlieny odchádzajú postupne, no v noci toho bolo dosť viac, aj veľkú vložku som použila a bola v tom krvička....tak neviem...poslíčkovia sú sem - tam stále...

Brouči, trafila som, som rada že vás tu mám a prežívam to ako prvorodička :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale maminka už som :grinning:

Luci, aj mne lezú najviac na nervy tie poznámky - kedy to už bude, na koľko si otvorená, schudla si?, koľko si pribrala? a tie rady - že daj si horúcu vaňu, choď po schodoch....ja pritom pred každým "hrám frajerku" že veď termín mám až 16. tak kam sa ponáhľajú ... xixi, len s Vami a s pôrodnou asistentkou sa porozprávam na rovinu a "vyplačem sa na ramená" - ešte že vás mám :slight_smile:. Ja už nebudem nikdy dávať tehulke pred rozpadnutím takéto otázky, maximálne sa opýtam ako sa cíti - to je všetko, j to strašne nepríjemné. Anajhoršie je - "keď to na teb príde, určite daj vedieť, nie že zavoláš až z pôrodky, že je Laura už na svete...." No určite, ani omylom, nikomu nič nepoviem - len Vám :slight_smile:
13. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz
Holky moje úžasné,
mám vás moc rada,že viete tak podporiť,len fakt mám pocit,že tú najväčšiu smolu si doslova "vyžieram" len ja...nič s tým neurobím,že Samkovi sa stále nechce,musím len počkať...viem,že mi to Samko všetko vynahradí,ale to ostatné by mohlo už skončiť...

Kate,takže manža tiež nemá prácu?Prepáč,nejak som to nepostrehla...no veď práve,aj Libor je už z toho nervný a protivný,do toho ja,mňa už rozčuľuje úplne všetko(keby som sa mohla aspoň vyspať),hučím aj naňho a potom hučíme obaja a ja mám pocit,že ma nikto nechápe...
13. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
Jaji :slight_smile: Já to taky krom Jirky nechci nikomu říkat, hezky až po porodu :slight_smile:
13. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
luci - on manža chodil na brigádu pravidelně, ale skrz krizi v prosinci neprodloužili nikomu smlouvy... Tak před státnicema jsme byl i rád, že má klid na učení a tak :slight_smile: Ale podobná práce se hledá blbě no... :frowning2:
13. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
Dneska si snad konečně sbalím tu tašku do porodnice...berete si tam i ten líh a kosmetiku pro malé?
13. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
k.ate, to je mi líto, dneska se strašně špatně hledá práce :frowning2: držím palečky, ať rychle něco nejde,ať se o vás dva může postarat :wink:
13. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz
Luci, keby som si písala denníček, tak Ťa obviním, že si mi do neho vliezla :grinning: .

Calli, je to tak najlepšie - aj Gabinka nám to napísala a nech máme pri tom kľud a nie crnkajúci mobil... A milanko to tiež jasnačka bude vedieť, veď tam bude so mnou... :wink: a Maťko tiež, tomu by som chcela vybaviť, aby ho po pôrode pustili mrknúť mimčo - keď som mu zamietla vidieť samotnú akciu pôrod :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
No taky už jsem dostala od kamarádky instrukce, že mám zavolat před porodem. To ani náhodou, nebudu volat nikomu ani našim ani manželovým rodičům. Nechci je mít pak pořád na drátu a hlavně oni z toho budou nervozní a nebudou z toho spát. No prostě ne :slight_smile:

Lucinko v 16 týdnu jsem pochopila, že hlavní je, aby miminko bylo zdravé. To ostatní příjde. Jestli se Samko ještě necítí na to jít ven, tak mu to nerozmlouvej. Jsme holt matky trpitelky a co bychom pro ty naše caparty nevydržely, co? :wink: Já mívám teď občas taky depky, je mi hrozně smutno a mám pocit, že se mi manžel nevěnuje tak jak by měl. Ale to je jen pocit. On prostě není celé dny zavřený doma a nemusí mluvit jen s břichem, ale mluví i s jinýma lidma. :slight_smile: Musíme to přežít, pak si to o to víc užijeme :wink: ¨

Jaji co to lehátko? Mně slíbili půlku srpna a zatím se neozvali.
13. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
calli - my to budem zvládat i bez toho, ale bylo to přilepšení docela velký... :slight_smile: Ona by se mu ta práce asi blbě stíhala, když se budem muset střídat u malýho, abych mohla chodit do školy i já... Hlavně se blbě hledá práce, kde by nevadilo, že tam bude třeba jen jednou dvakrát týdně (jak to bylo v tý starý). Ale včera byl právě manža tak naprdlej, že se chtěl na školu vykašlat a začít už normálně dělat, ale to zas já nechci, aby školu nechal bejt...

No nic holky, my poletíme k zubaři... Bojim bojim bojim :frowning2: Doufám, že zbytek těhu nestrávím návštěvama u zubaře s vrtačkou v puse... :unamused:
13. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
k.ate, tak ať tě zubař moc nrmučí, ale já věřím,že nic nenajde a budeš v pohodě ;)
13. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
tak venku už je hezky a já se jdu chystat do města za kamarádkou :slight_smile: Tak tu buďte hodné, nezlobte a dokud tady nebudu, tak žádné porody :grinning:
13. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz
Ja už prdím na všetky babské rady,vyskúšala som všetko-od charitatívneho sexu(inak sa to nazvať nedá,chudáci chlapi :sweat_smile: ) až po chilli papričky,myslela som,že to zaberie,ale po telefonátoch,kde mi rodinka a kamarátky dávajú furt rady typu-vybehni po schodoch(to áno,k nám domov je to až na 7me poschodie a s tým mojím pupkom fakt na maraton nemám),zasexuj si,daj si niečo pálivé a poriadne...ma to doslova odradilo...najlepšie,keď mi mama do tel.povedala,že kým sa malý narodí,tak už nebude mať ani dovolenku,že TP som zle vypočítala(akoby som si to určovala ja...)...pripadám si ako neschopná a totálne dementná tehula...
Jajik,myslím,že sme na tom úplne rovnako a to si nemusíme čítať ani svoje "denníčky"...fakt som poučená a budúci termín porodu nadhodím o mesiac neskor a bude pokoj...viem,že sú všetci nedočkaví,ale čo nechápu ako je mne????
Jaji,inak mne tiež dnes namerali tlak 140 na 90 :sweat_smile:

Brouči,presne tak,najdoležitejšie je,že budú malý zdraví,to ostatné sú prkotiny,len škoda,že tie hormony s nami tak zametajú :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som tiež z toho mimo,že som v podstate od marca-března zavrená doma alebo v nemocniciach,chlapi si idú kam chcú a nám to príde strašne nefér...

Kate,tak sa drž u zubára,ja som tam bola v polke tehu a všetko som zvládla aj bez umrtvenia,ako hovorí Katuška,sme matky trpiteĺky :slight_smile:
13. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz
Calli,tak si to uži aj za nás,teda aspoň za mňa,na takú drbárnu s kámoškou by som išla hneď,ale čo to je možné u mňa???
13. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz
Lucinko, koukám, že máš vážně depku :frowning2: To je mi líto, ráda bych tě rozveselila, abys přišla na jiné myšlenky, ale to se lehko řekne, jen jak to provést, viď... Zkus si pustit nějakou hudbu, klidně si u toho i poplač, třeba potom usneš a na chvilku nebudeš myslet na všechny ty nedočkavce, co nechápou, že jsi už nervově vysílená...
13. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.