• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
No, to bude drbárna...ona je teď 16tt, takže nečekám nic jiného než otázky typu kdy, co, jak a proč...takže nevím,jestli nebude líp tobě doma :grinning:
Něco si pusť, ano, třeba nějakou rozprávku :wink:
13. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz
a usměj se, ať Samko cítí, že víš, že nejsi sama... Když na mě přijde depka z toho, že jsem sama, tak mě malá kopne a mě je hned líp, ptž vím, že teď už sama nebudu :wink:
13. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz
Idem si pozrieť mojich obľúbených Chirurgov na Prime,aspoň sa trochu odreagujem...
13. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
to je dobrý nápad :slight_smile: Mám ráda ten seriál :slight_smile: Papa
13. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
Calli,ďakujem moc za podporu,ono to prejde,len to treba dostať von...
13. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz
Holky kdyby si člověk aspoń mohl dát skleničku, co? Takhle nás šťáva moc neuvolní :grinning:
13. srp 2009 v 15:06  • Odpověz
Lucinko, neděkuj, to je přece samozřejmost :wink: musíme držet spolu, kdo jiný nás umí pochopit líp než my samy? :slight_smile: Tak já se už jdu fakt chystat, jinak tam nedojdu :grinning:
13. srp 2009 v 15:10  • Odpověz
brouči, kdyby jen skleničku, ale pořádného panáka by to občas chtělo :grinning:
13. srp 2009 v 15:10  • Odpověz
Kači,aj to som si už dala(tiež jedna z babských rad),ale deci svařáku je nic moc a inak sa priznám,že už ani neviek,aký džús alebo nealko si mám dať,som už toho nejako prepitá :grinning:
13. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
Taky už nevím co pít. Je to hnus pořád jedno a to samé. Já čekám tu návštěvu, ale pořád ještě nedorazili. A to měli přijet ve dvě.
13. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
brouči, lehátko PRD - tiež povedali že v polovici srpna a to je už pozajtra... :angry: . Ak by si tam volala, mysli i na mňa prosím a daj vedieť akú odpoveď si tentokrát pripravili.... Možno ak sa dám na tretie mimčo, tak pre neho by ho stihli dodať načas xixi - to bol samozrejme fooooooooor

skleničku??? Mne dr. hneď na začiatku povedala že to že som tehulka neznamená, že nič nemôžem - a že kľudne aj vinko si môžem dať, ak budem mať chuť, samozrejme že s mierou a nie 1/2 litra denne - no vypila som možno dve-tri decka de-Luxe - to ja môžem...ale aj teraz ste mi narobili chute...
aj kávičku som pila, teraz som až prešla na Caro, lebo mi chutí, len škoda že tam je tá troška cukru, lebo ja kávu nesladím - len s mliečkom. Kvôli kojeniu by som kávu piť nechcela aj keď niektoré mamči pijú kafe i pri kojení....

Luci, dokedy si to písala že Ťa nechajú prenášať???? Mne dokna povedala že aj keď tu nebude, tak keď neporodím do nedele, tak by ma mali hospitalizovať pravdepodobne v stredu a štvrtok (hmmm, náš štvrtok - že :slight_smile: , dve štvrtkové mimča...) by som mala rodiť. Len som nepochopila či je to tak bežne alebo kvôli tomu odhadu váhy môjho miímča. To by som v čase hospitalizácie bola vlastne 40 + 3... no uvidím čo mi povedia v nedeľu - vtedy idem na poradňu...
13. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
Brouči,tak to tiež nemám rada,nedochvíľnych ľudí,keď nestíham,dám slušne vedieť,stáť sa može čokoľvek...
a keď dokojíme,pozvem vás s Gábi na flašku vínka z Francie,čo si schovávam :wink:
13. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
Jaji určitě dám vědět, jsem taky zvědavá co mi řeknou.

Lucinko vínečko beru, pak to pořádně oslavíme (mlíkem :grinning: )

Tak už volali, že jedou. Tak pádím a večer kouknu :slight_smile:

papa
13. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
Jej babenky,máte to ale zložité s tými lehátkami,snáď vám ich už dodajú a nevymyslia si nič nové :confounded:

Žanetka,mne doktor povedal,že nevidí dovod vyvolávať porod skor ako keď budem až 41+4tt(ak dovtedy neporodím),že dlhšie to v Motole nenaťahujú,ale je to podĺa okolností,ja mám všetko v poriadku,malý je váhovo v norme,takže si myslím Jaji,že tebe to nechcú naťahovať,aby Laurinka nebola už moc veĺká a teba tým moc netrápili.Ale tu v ČR to je iné,na Slovensku lekári nenechávajú prenášať až 10-14 dní,záleží na zvyklostiach a skúsenostiach nemocnice a lekára...takže Laurinka bude skor ako náš Samko...
Ja som sa tiež nejako neobmedzovala,aj hermelín alebo nivu som si dala,keď je to všetko,čo máme zakázané v norme a neprežierame sa :sweat_smile: ,tak je to OK.
13. srp 2009 v 15:30  • Odpověz
Brouči tak si uži návštevu a tú párty si potom všetkom dáme určite poriadnu :slight_smile:
13. srp 2009 v 15:31  • Odpověz
No Lucinka ono s a to serká všade kde sa dá, aj mne tu s tými dverami. :unamused: Dvere sú pekné, ale výrez mal byť 20 cm a je len 15 cm, potom naschvál sme vybrali všetky dvere a zárubne, aby boli rovnaké, inak by som v špajzi nechala tie čo tam boli. No tie sme nakoniec dávali ale robiť z iného matrošu nech nie sú také drahé, tak nám povedal, ale že bude trošičku iný odtieň, lebo že z toho matrošu to nie je úplne to isté, povedali sme, že v pohodičke. No a dnes mi chlapi povedali, že tam bude ale teda aj iná zárubňa. Nie oblá ako tu všade ale hranatá, že k nim oblá nie ej. TAk ma ide picnúť. To tam mohli teda zostať tie čo tam boli. Tak čakám na manžela a musíme sa na niečom dohodnúť.
Takže asi tak.
13. srp 2009 v 15:33  • Odpověz
Ježiši Zuzi,tak to je teda dnes deň,sice je 13teho,ale nie je piatok,tak prečo taká smola????to je fakt na palicu,niečo ste si vybrali a zrazu si páni zmyslia,že to tak nejde...
13. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
holky hlavu vzhuru, na me se ted urazil drahy, je jako dite. urazil se nebot me dnes jiz 2x volal a ja jsem to nestihla tak mu volam vzapeti zpet a je urazeny ze co pry porad delam, tak poprve jsem byla na WC a podruhe jsem si lakovala nehty na cerveno ale to jsem rict nemohla nebot to by nepochopil vubec :grinning:

me normalne dneska nejak boli chodit jakoby se mala cpala dolu, ale nebojte se spis si myslim ze ctvrtek! ten dalsi to jisti! :wink:

jdu si dat grep, udelalo se zas hezky, neni vedro a pritom je hezky, tak sedim na terase a kocenka spinka v kosiku pod kocarkem :grinning:
13. srp 2009 v 15:46  • Odpověz
Zuzka, to mi pripomína Luckine a Gabikine problémy s autom....nemali náhodou na dané skutočnosti upozorniť vopred??????

Luci, veď práve, že neviem, či je to tu taký zvyk, alebo je to kvôli tomu odhadu váhy. V nedeľu sa popýtam... Maťo sa narodil až 15. deň po termíne... Všetky babulky čo teraz rodili kolo mňa porodili do termínu.
13. srp 2009 v 15:48  • Odpověz
Jani, idem byť "múdra" - nelakuj si nechtíky lakom, ktorý nie je priesvitný - neodporúča sa to v prípade potreby narkózy, aby dr videli, či ti náhodou nemodrá pod nechtami - teda toto mi aspoň povedala moja dr. keď som bola na laparoskopii keď sme Laurinku nevedeli dostať do bruška (a teraz ju nevieme dostať z bruška :grinning: )

a miláčkovi si mala povedať, že si sa práve venovala svojmu milencovi a nechcela si v tom najlepšom odbiehať k mobilu :grinning: :grinning: :grinning: - aká som dnes hustá :sweat_smile:
13. srp 2009 v 15:52  • Odpověz
No pozerám,že my sme tu Jaji fakt iné,tie,čo majú rodiť v termíne,prenášajú a tie,čo majú čas,tak nám porodia skor :slight_smile:.tak uvidíme,koľko štvrtkových miminiek sa nám ešte narodí :slight_smile:
Myslím,že ti to doktorka povedala kvoli tej váhe malej,inak by ťa nechala prenášať asi dlhšie...

Jani,no tí naši chlapi mám pocit,že sú citliví niekedy viac ako my :sweat_smile:
13. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
Jaji,presne to hovoria lekári,aby videli cez nechtíky,či nie je nejaký problém...

Inak aj moj Libor,keď píšem sms,tak sa stále po každýkrát pýta,komu a čo píšem...normálne nechápem...keby som mu povedala,čo radíš Janke,tak asi vyskočí z kože :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale on to pozná,ja mu tak totiž odpovedám,že nestíham odpisovať všetkým tým mojím nápadníkom (napr.Broučkovi alebo Gábi :grinning: )
13. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
jaj zanetko tak to abych odlakovala :unamused: tak zitra jeste dnes si to necham at jsem cool :grinning: :grinning: :grinning:

jj s tim milencem je to dobry ale on by se zlobil :grinning: ze si z nej legraci jeste delam :grinning:

ja s tim prenasenim to myslim vazne prvni termin zitra a nic zadnej posel zadna zatka nic jen teda tlaci hlavicka dole ale tak bylo na case!

me dneska ceka 100km jizda autem tak snad se neco pohne, taky uz me z toho domaciho prostredi jebe si nemyslete oni si to neuvedomuji :angry:
13. srp 2009 v 16:03  • Odpověz
Jani,tak aspoň budeš držať partiu s nami prenášačkami :grinning: ešte budeme mať z lvíkov panny a to som sa smiala,normálne som v poradni,keď som čakala na kontrolu hovorila malému,že nech nerobí drahoty a ide von,že predsa nechce byť panna-gay :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:,tak sme sa s Libim smiali,že čo nie je,može byť :slight_smile:
13. srp 2009 v 16:08  • Odpověz
a babule aby ste sa ešte pobavili, tak ešte jednu príhodu pridám :slight_smile: .
Práve som riešila kočík, že kedy už príde a kuriéra ktorým ho majú poslať. Bolo veľa opletačiek kým som sa k objednaniu kočíka dostala. No nakoniec po trampotách sa všetko vyriešilo a šéf predajen mi povedal, ež kuriér je bezplatne, ale našla som teraz na stránke, že kuriér je spoplatnený, tak keď som im volala ohľadne info na dodanei kočíka, tak som sa opýtala aj na toho kuriéra a oni, že to sa platí. Ale nedala som sa a nakázali mi teda poslať mail, kde mi šéf písal, že je to bezplatné, že keď to tak bude, tak budú držať šéfové slovo. No na porazenie som nevedela ten mail nájsť, jasne robila som v schránke poriadky a vymazala som ho. Našťastie v tej schránke (to som písala z táborového mailu) sa nevyprázdňuje kôš automaticky a tak som to tam nakoniec našla.
Tak som zvedavá, že ako to nakoniec dopadne, ale MAťovi to radšej vravieť nebudem, lebo porodí aj za mňa :slight_smile: .

A kočíky už majú všetci predo mnou v objdenávkach, dokonca aj za mnou, ale je tam pár dier - ktoré ešte nei sú dodané a to je zrovna aj môj prípad a pritom som si zvolila jednoduchú kombináciu. Takže tak. :unamused: :unamused: :unamused:
13. srp 2009 v 16:08  • Odpověz
Jani - môj prvý pôrod bol bez poslov, bez vody, bez zátky...a Maťko je tu :slight_smile: ver mi, už cez 15 rôčkov :dizzy_face: . A nechtiky si v pohode nechaj, len do pôrodky ich odlakuj.... a príjemnú návštevu - to idete takto neskoro???

A tým chlapom by som just tak odpovedala, veď to aj ja tak robím semo-tamo :grinning:

asi si idem dať trošku šlofika, alebo sa aspoň natiahnuť....
13. srp 2009 v 16:10  • Odpověz
Baby ja to tak vidím, že všetky 3 rodíte vo štvrtok toho 20.8. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. srp 2009 v 16:10  • Odpověz
Ale nie že by som vám nedopriala skôr - v pohode môžete, ja len tak, že by to bola sranda.
13. srp 2009 v 16:11  • Odpověz
Zuzka, to sa nám bude ťažko oznamovať koníkom ako sme na tom my dve, ak sa k nám pridáš a porodíš s nami v ten štvrtok :slight_smile:....no idem, potrebujem sa natiahnuť :dizzy_face:
13. srp 2009 v 16:13  • Odpověz
No ja sa chystám až v piatok 21.8. - tak to naplánoval manžel :slight_smile:

A neboj poprosím sestričku nech tam podá o nás info. Ona si aj tak potajme číta čo sem píšem, tak vie kam to má napísať. :wink:
13. srp 2009 v 16:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.