• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Jajko já tam chodím kupovat věci do kuchyně. Hrnce, pánvičky, skleničky atd. :slight_smile: Zatím nic jiného jsem tam nekupovala. My jsme dostali ke svatbě poukázku na 7 tisíc, tak to tam pomalu utrácím.
11. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz
ešte holis - sa mi nezdá, že som o hodinkách nepísala :wink: a ak nie - tak mali super úúúúúspech. Maťo ich študoval a študuje dodnes, lebo stále neovláda všetky ich funkcie. Neuvedoml si, že k nim potrebuje satelit a chcel ich testovať doma tým, že sa bude prechádzať z izby do obývačky a späť :grinning: :grinning: . Tak mu to tatik vysvetli :grinning: , myslím, že bol a teda je veľmi rád, že ich dostal.
11. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz
No akurát ma Lucka znovu nahlodala týmsvojim kočíkom a prezerám kočíky mutsy - sú pekné.
11. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
Jajko tak to je super, že se hodinky líbily :slight_smile: To víš, to muselo být překvápko :slight_smile:

aurelko já taky pořád přemýšlím nad tím kočárkem :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
no na dens vás opustím, idem čučať na panelák, pa
11. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
heh zas tema kocarek, :grinning: ja uz bych ho chtela domaaaa ale nemuzu prinasi to nestesti, jinak mam kamaradka trojkolku xlander v antracidove barve a je strasne spokojena i me se libil moc. jdu koukat na primu je tam o tlustejch lidech tak se jdu inspirovat :wink:
11. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
A já nevím na co budeme koukat, páč oba sedíme u notebooku jak blbci :grinning:
11. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
Tak koukám, že už jste asi všechny v peřinách...mně přišla na návštěvu sousedka, tak jsem to musela na chvíli zabalit...no tak já se jdu aspoň pokoukat, co nového Vám přibylo v albíčkách:slight_smile:
11. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz
Dobré ránko těhulky,
super, že je diskuse na pokračování a nemusíme nikam přeskakovat, díky za to všem organizárotkám :wink:

u nás je dnes zase ošklivě, ale máme na dopoledne domluvenou návštěvu, tak nám to hezky uteče. Když prší, tak je Barča doma k neudržení :grinning: Je to drak a chce pořád ven za dětma...takže návštěva je pro nás vysvobození :grinning:

Holky, šíleně to letí, za 14dní budu v půlce těhu, a to za Vámi ještě dost zaostávám :wink: Ale mám výhodu v tom, že mám věci po Barče a nemusím skoro nic zařizovat a kupovat. Teď zařizujeme pokoj spíš Barče, koupili jsme jí už velkou postel, za 3.týdny přijde, tak jsem zvědavá, jak v ní bude spinkat. Je ještě celkem malá, ale nechce se mi kupovat druhá malá postýlka, tak to snad zvládne :wink:

Hezký den, holky :slight_smile:
12. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz
Krásné ráno holky,

Leni to už bude Baruška velká holka, když bude mít velkou postel :slight_smile:

Já včera dostala od manžela půlku melouna (miluju melouny) a lítala jsem celou noc na záchod :slight_smile:
12. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
dobré ráno holky :wink:
já jdu dnes na kontrolu a celou noc se mi zdály prdlé sny :wink:
12. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
dobre rano konici, ja uz jsem vzhuru, vcera vecer jsem si nasla kliste na noze tak jsem mela strach :frowning2: dnes jdu do poradny tak se na to zeptam zda to nemuze nejak ohrozit plod :frowning2: ale na netu psali ze neee ale zem i asi vezmou krev tak uvidime :frowning2:
12. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz
holis letos těch klíšťáků je čím dál více :unamused: raději se zeptej ať víš na šem jsi
12. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
holis z toho mám fobii, abych nechytla klíště. Normálně je nesnáším a teď se toho bojím ještě víc :( Radši bych se taky zeptala.

Holky malá mě dneska hrozně kope po žebra a hrozně to bolí, nemůžu jí nějak sklepat dolů???? :sweat_smile:
12. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
broucek to asi nemůžeš :grinning: ale já jsem přihlášená na rodina.cz a dnes mi zrovna přišel mail s tímhle
S rostoucim briskem maminka pocituje obcas bolesti zeber, ktere jsou vyvolany tlakem zvetsene delohy. Bolesti se objevuji zpravidla vsede. Predchazet temto bolestem lze volnym odevem a kdyz maminka uleha, ma se podeprit polstari. Bolesti obvykle ustanou v poslednim mesici tehotenstvi, kdy hlavicka plodu sestoupi do dolni casti delohy a delozni dno se snizi.

jinak holky kdy budete vy kupovat kočárky?? já jsem pořád nerozhodnutá, už jsme byla rozhodlá, že ho u nás zanplatím v červenci a manžel ho pak v září vyzvedne, ale na netu je ten co chceme o 1800 levnějši tak nevím
12. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
waci ja bych koupila kocarek klidne hned kdybych na to mela :grinning: a nechala ho poslat k nasim radeji doma ho mit nechci ani postylku, nebo treba nekde v kumbalu ale ne na ocich. ja dnes jdu udelat rozpis co vsechno musime koupit na miminko i s cenama at vim kolik budeme jeste potrebovat penez.

tak ja utikam do poradny mejte se hezky snad nebyl klistak infikovanej, do prirody uz nejdu radeji mam z toho strach
12. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
holis my bychom si na něj museli půjčit od tchána nebo od mé mamky,ale ta cena je lákavá :unamused: já nevím trocha se bojím, abych něco nezakřikla... :unamused:
12. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
waci no my ted zvazujeme si vzit nejakou pujcku at mame vse pro miminko mysleli jsme ze to zvladnem z vyplaty coz bychom normalne zvladli jenze chodime oba na soukromou skolu takze to je 2 x 3000tis mesicne skola, pak nejaky penize splacim tatkovi nebot me vybavil kompletne byt, sice to nechce ale ja to setrim aby se nereklo :grinning: ted jak budu na PN tak me to taky vezme z vyplaty aspon 4000kc tak proto zvazujeme, nicmene ja si kocar urco objednam na netu nebot v obchode sou predrazeny a me se hodi kadza korunka :grinning:
letim na bus o pul 11 mam byt u mudra a sedim tu v teplakach :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
holis tak ať dopadneš dobře u doktora :wink:
12. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
waci díky za info, takže ta bolest co mám od neděle je normální,jo? To nevydržím. No Lucinka už asi usnula, takže to přestalo. :slight_smile:

Holis tak ať to dobře všechno dopadne :wink:

Já se půjdu teď na kočárek zeptat a koupím ho hned. Podle toho jak ho budou mít na skladě. Holky koukněte na www.detskyruzek.cz, tam mají celkem přijatelné ceny. Ten náš kočárek je za 8500,-
12. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
broucek ano je to normální :wink: já jem pro změnu včera nemohla dýchat malá mě tlačila na bránici :wink:

no ten náš přes net mají dodací dobu 21 dní, přemýšlím kam bych ho vrazila, zkusím se dnes domluvit s mamkou co by ona dělala.
U nás v obchodě právě stojí ten co chceme 8400Kč a na netu 6700 což je rozdíl :unamused:
12. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
dobré ránko tehulky,

konečne som sa trochu vyspala,len čo som ale otvorila email,tak tam bol email zase od otca,že sa nemáme púšťať do bývania,kde si musíme zobrať skoro 100%úver,že je to riziko na dlhé roky a ročne preplatíme strašné tisíce a pod.Lenže keď človek nemá inú možnosť...jemu sa povie,že za tie peniaze,čo nám dá,si možme kúpiť byt alebo postaviť lacnejší bungalov...ja som z toho už tak zúfalá...a Libor to vidí inak ako otec...sice Libor zarába krásne peniaze a má aj úspory,ale zo svojho platu platí takmer všetko...nákupy,moje auto,a ešte posiela nemálo peňazí na to,aby úspory rástli...ja čo som mala našetrené,tak som dala mame a prerobila jej byt...Libor,čo mal peniaze,tak ich vrazil do prerábky bytu v centre Prahy,ktorý mal so svojou exmanželkou a tá si teraz v ňom býva a nedala mu ani korunu...a je vo veku,kedy sa mu nechce čakať ďalších 5-10rokov,kým našetríme nejakú hotovosť a urobíme to ako si praje moj otec...poraďte mi,čo mám robiť...nechce sa mi platiť
mesačne 20tis.za úver,ale včera sme si to vyrátali a z Liborovho platu to zvládneme aj s nákladmi na rodinu a ešte nám zostane na šetrenie na dovolenku...v podstate som došla k tomu,že ani otec,ani Libor nepočúvajú,čo chcem trochu ja...
12. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
zbytočne vás tu zahlcujem svojími starosťami...

k tomu mojmu kočíku,našli sme ho náhodne na nete,do konca cez zahraničnú stránku mutsy...v Čechách ho má vystavený zatiaĺ len jediný predajca a to v Chebe,je to taká novinka,že ostatní o ňom ešte ani nevedia...
jeho naozaj prednosťou je ľahkosť-váži konštrukcia aj korba necelých 10kg!!!!! a je perfektne skladný...a to ja potrebujem,tak či tak budem najviac využívať autosedačku a kompletný výjde za 12tis., k tomu autosedačka nie je,ale tak,či tak,keby sa aj pokazil alebo sme ho zničili,nebude nám to tak ľúto a pre ďalšie mimi nám zostane autosedačka a kúpuime iný kočík,ale to sa stáť nemusí a može to byť nezmar...mutsy je fakt biteľný kočík,tak uvidíme,vidieť ho ale chceme...a páči sa nám ten béžový na korbičku a ten šedivý na sporťáčik :slight_smile:

holis,drž sa :slight_smile:

inak babenky,ďakujem vám za názory,jaji moj otec je RAK,ja ŠKORPION a Libor RYBA...
12. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
inak s tým kupovaním pre prcka to robíme skoro vo väčšine vecí tak,že si to ideme obzrieť a potom to objednáme z netu,v obchodoch nám to dokonca poradili,majú to tam fakt predražená a to isté urobím aj s kočárkom,obzriem si ho v obchode a objednám z netu...dá sa tak pekne ušetriť...
inak včera som písala na sociálku,čo je s mojou nemocenskou,tak to preverujú a dajú mi vedieť...je už 12.5. a ja som na neschopenke od 1.3. a ešte mi stále nič neprišlo!!!!!

takže holis úplne rozumiem,že chcete mať nejakú rezervu formou nejakej pujčky...štát by mal ľuďom pomáhať a nie ich dostávať do tiesní!!!!

broučku,kočárek je fajn a za super cenu a v pohode by som šla do tej bežovej farbičky,nemyslím si,že by sme to nezvládli oprať a čistiť,keby už bola potreba...
12. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
luci nemáš to lehké :frowning2:
12. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
Lucinko s tím baráčkem se rozhodněte hlavně ty s Liborem. Nenech si do toho kecat. Ono se to někomu radí, když si může vyšvihnout barák bez úvěru, ale my obyčení lidé se holt musíme zadlužovat. Taky to pořád řešíme, ale bez úvěru a splátek 20 tisíc měsíčně to holt nejde. Je to tak všude a člověk s tím nic nenadělá. Buď ať ti táta ty peníze dá a nerejpe do toho, nebo ať si nechá rady pododbného typu pro někoho jiného. Pokud to finančně zvládnete, tak bych do toho šla.

Holky ty názory na barvu kočárku se tak liší. Půlka holek říká ano a půlka ne světlou barvu ..........
12. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
Luci jak píše broucek musíte se rozhodnout vy dva s Liborem. Neboj určitě vše dobře dopadne, akorát se teď toho na tebe nahrnulo moc :unamused:

broucek vyber si kočárek tak aby se líbil tobě a manželovi :wink:
12. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
broučku,moc ďakujem za názor,strašne mi to pomáha...no to je to,že otec to nechápe a myslí si,že sa kvoli jeho peniazom rozhodneme ako chce on...je to fakt ťažké,ešte to bude boj...

inak brouči,moc sa na názor na barvičku iných nepýtaj,zbytočne ťa to rozhodí,zvaž si pro a proti a uvidíš,čo ti z toho výjde...Čo sa týka hlubokej korbičky,tak akú šancu ho má mimčo zašpiniť???a inak svetlých kočárkov chodí po vonku spousta,takže je to len o presudkoch a samozrejme,že tie,ktoré majú tmavé kočárky,tak ti určite nepovedia,aby si išla do svetlého...poriadne si tu barvičku obzri a uvidíš,my to urobíme takisto,na obrázkoch predsa len vypadajú inak :slight_smile:
12. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
súhlasím s wacinkou :slight_smile: a waci rozhodne si tiež ten kočík len obzrite a kupte cez internet,za tie ušetrené peniažky možete kúpiť niečo iné :slight_smile:
12. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
luci právě jsme to taky říkali zbyly by nám penízky pěkně na autosedačku :slight_smile:
12. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.