• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
No večer po cvičení budu muset domů, takže žádná večeře :frowning2: O víkendu jsem byla pryč a nestihla jsem vůbec nic udělat. A teď mám každé odpoledne něco - dnes cvičení, zítra divadlo, středa sraz s holkama ze střední, čtvrtek sraz s Grabu a Lucinkou a v pátek jedeme na chalupu a beru si na pátek dovolenou. Takže musím aspoň dneska vyprat a uklidit :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
Inak už máme cestovnú postieľku a matrac do nej - testoval ju už sestrin Samko a dnes mi švagor doniesol aj lehátko.
18. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
Broučí to neva že pojedeš hned po cvíču domů...já taky asi budu muset...protože to vypadá jeka prší, že Jára na volejbal nepůjde a sousedi nás pozvali na opíkání buřtíků...páč má sousedka svátek...tak bych to stejně dneska nemohla protahovat:slight_smile: dáme si něco dobrýho ve čtvrtek s Lucinkou:slight_smile:
18. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
autor
Waci to je mi líto, že ti není dobře...ale odpočívej a bude líp... :wink:
18. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
Holky vy mě tou koupenou výbavičkou začínáte stresovat:slight_smile: já nemám skoro nic:frowning2:
18. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
Grabu neboj, ved času máš ešte dosť.
18. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ja som tú cestovnú postieľku ešte nechcela kupovať, ale boli sme v Kike a bola v akcii, tak som ju rovno zobrala. Vyšla ma 780 Sk.
18. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
A matrac do nej v Ikeii, len taký tenký za 300. to budeme mať asi u Maťkových rodičov, keď mi budú drobca strážiť no a na dovolenky a k našim.
18. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
no cestovnú postieľku zatiaľ nemáme,to sa dá kúpiť aj potom :slight_smile: ale nákup si urobila aurelka super :slight_smile:

grabu,naozaj neboj,zatiaĺ si na nete pozeraj a vyber,čo sa ti páči a potom už len zájdeš do obchodu,obhliadneš to a uvidíš,čo z toho kúpiš :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
Grabu neboj, já mám taky zatím jen oblečení, které jsme koupily s mamčou a jinak nic. Ale už mám promyšlené kde co koupím a snad už se na to taky vrhnu :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
Tak mi holky řekněte kam tady v Praze jít...já znám jen pár obchodů na Čerňáku a tam toho moc nemaj...a pak něco na Andělu...ale jinak nevim nevim... :unamused:
18. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
No ale najviac ma mrzí, že nemali tú látku čo som chcela. Takže idem pozrieť niečo k nám do obchodu so švagrinkou.
18. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
Tak na chvilku nakukuju, snažila jsem se pochopit to, co mám naprogramovat a nějak mi to neleze do hlavy :frowning2: :grinning: Tak uvidíme, jak to dopadne :slight_smile:

jajka - s doktorkou jsem o tom nemluvila (úplně jsem na to zapomněla :frowning2: ), ale 3. června tam jdu znova, tak se asi poptám :grinning: (pokud nezapomenu samozřejmě :grinning: )
18. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
no brouči,ty to máš ale nabité tento týždeň...snáď zajtra sa prcek ukáže,že je všetko v poriadku a v ten štvrtok sa s tebou a grabu uvidím...tak,či tak Libor má zase samé jednanie a večere,tak si pojdem užiť aj ja :slight_smile:

kate,tak sa drž,daj si trochu relax a potom to pojde lepšie :slight_smile:

aurelko,a akú látku si chcela?na povlečenie?
18. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
PS:som pekne naštvaná,pripadám si ako blbá,teraz mi Libor napísal,že mám zrušiť tú obhliadku na dnes,že nestíha a potom musí ísť na tu večeru...lenže my sme mali tú rezerváciu do dnes a už dvakrát som to kvoli nemu preobjednala...niekedy mi fakt pekne brnká na nervy....
18. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
Luci a to jste měli jet do té Rudné na obhlídku pozemku nebo čeho? To je od něj opravdu hloupé že ví že jsi to už dvakrát posouvala...ale asi se nedá nic dělat...to jsou hold chlapi...tak se tam jeď mrknout sama a nafoť mu to:slight_smile:
18. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
A nebo se na něj vyprdni a pojď s náma cvičit:slight_smile: Když si neudělá on čas...tak ať si to příště zařídí sám:slight_smile: co vůbec dělá za práci, že je tak zaneprázdněný?
18. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz
Lucí to znám. Taky mám pořád "zaměstnanýho" manžela. Někdy to leze pěkně na nervy. Tak se na něj vyprdni a jeď tam sama. Nebo jak říká Gabča, pojď s námi na cvíčo, to by bylo super. :slight_smile:

Gábi a co sháníš? Všechno? Ten čtvrtek skočíme do toho Tesca, tam mají hezké věcičky a omrkneme i H&M :wink:
18. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
Grabu,no vidíš,to ma fakt nenapadlo,že by som sa teda mohla pridať k vám a asi to urobím...lenže nemám navigáciu a bez tej sa v Prahe zamocem...

No mali sme ísť na ten radový domček...to vieš,ale práca je najdoležitejšia...chápem,že nás musí živiť,ale odtiaľ-potiaľ...ja som tam grabi bola už aj sama a je to pekné,ale druhýkrát tam nepojdem ako magor a s foŤákom...fakt ma nahneval...

je manažér logistiky v Legu a naviac má teraz na starosti výstavbu nového skladu za niekoľko desiatokmilionov... tak keď budete chcieť nejaké lego,tak vám ho zoženiem,ako zamestnanci majú super ceny,to,čo je v obchodoch je o 60%drahšie...doma už máme plno stavebníc aj pre malého duplo...ale poviem ti,že niekedy mi to už ide na nervy aký je oddaný svojej práci...
18. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
brouči,musím se trochu uklidnit,jinak bych mu musela neco napsát...tí chlapi to majú tak jednoduché...zo všetkého sa vždy vykecajú...asi si zájdem dnes na nejaké dobré jedlo do reštaurácie alebo si to objednám domov...
18. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz
autor
Luci ja tě úplně chápu proč se rozčiluješ...ale snad to vyjde a příště už tam pojedete oba a bude mít čas...a nechceš teda jet s náma na to cvičení...je to v Dejvicích kousek od Kruháče na Vítězným náměstí...tam to přeci musíš znát, když jsi někde na západě Prahy:slight_smile: co říkáš...aspoň si odpočineš od stresu a nebudeš doma sedět sama:slight_smile:
A Broučí ještě mě napadlo...domluvily jsme se na zastávce na kulaťáku ale ne na jaké:slight_smile: Tak na té jak se přijede od Hradčanské? na Vítězném náměstí...nebo až na Dejvické? Já přijedu 8 asi v 16:03 nebo tak nějak to tam je:slight_smile:
18. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz
Sejdeme se na zastávce Vítězné náměstí, Dejvická je pak na druhou stranu. :slight_smile: Já tam někam hodím autíčko a dojdeme tam pěšky. :slight_smile:

Lucí je to fakt kousek od kulaťáku. Když pojedeš po Evropské, tak u kulaťáku necháš auto jako já a dojdeme tam všechny společně :slight_smile:
18. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz
Ja som fakt mimo,ale je to asi ten veľký kulaťák,jak sú pred nim tie autobusové zástavky a ten velký hotel?
18. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz
Holky,písnete mi na vás tel.číslo?
18. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz
autor
JJ to je tam jak je ten velikej kruhák a vedle autobusy...tam se nemůžeš ztratit:slight_smile: číslo už máš v IP:slight_smile:
18. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
Holky pomalu balím a za chvíli vyrážím :slight_smile:
18. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
autor
Já vyrážim tak za 15 minut:slight_smile: tak už se těším.-) zatím pááááá Broučí snad se najdem...růžová a fialová to jistí:slight_smile:
18. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz
Tak páčko a až najdeš bludnou ovci s modrým batůžkem na zádech, tak jsem to já :grinning: Lucí určitě doraž. :slight_smile:
18. kvě 2009 v 15:36  • Odpověz
autor
Tak pá:slight_smile: Luci tak kdyžtak zavolej a doraz ju:slight_smile: papa
18. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz
holky teeeeda vy valíte... :grinning:

waci - je mi líto, že nejseš úplně OK, tak se pořádně šetři :slight_smile: a držím pěsti, ať je ti brzo líp..

My jsme se teď vrátili z města, stavovali jsme se u známé, co má secondhand, měla pro mě schovaný těhu kalhoty a nakonec jsem si je vzala, jsou parádní, sice bílý, ale s tím těhu tričkem, co mám koupený vypadají líp, než ty, co mám teď :slight_smile: Každopádně si je budu šetřit pro slavnostnější příležitosti :slight_smile:
18. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.