• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
A to teba by som stihla ešte napísať a aaž potom pôjdem do pôrodnice - čakám predsa inteligenta,ktoý vie čo sa patrí. :slight_smile:
13. srp 2009 v 16:15  • Odpověz
No Zuzi,ak ti výjde predpoveď na 20.8. tak ti priveziem osobne fľašku šampanského :slight_smile:
som zvedavá,ako to všetko dopadne.

Inak s tým kočíkom máš tiež pekné trable,to je teda sila,každá niečo musíme riešiť a nie je to práve to najpríjemnejšie...
13. srp 2009 v 16:31  • Odpověz
No ale akosi sa už iba nad tým všetkým usmievam, púšťam to dnu a von, lebo inak to nejde.
13. srp 2009 v 16:36  • Odpověz
No a konečne som začala obedovať, akosi som stihla až teraz. Včera sme tie cukinové placky nestihli vysmažiť, keďže sme hľadali ten darček pre švagrinku, tak ich mám dnes.
13. srp 2009 v 16:38  • Odpověz
konici tak jsem se pohadala s drahym nebot je protivny jak vred na prdeli :pensive: ale to at na me nezkousi. :rolling_eyes:

zuzi tak hlavne aby jste meli kocarek do porodu :sweat_smile: nakonec nas jeste predbehnes uvidis :dizzy_face:

luci tu flasku muzes dovizt i me, dala bych si hnedka! ja jsem ted tak v razi z toho draheho ze mam sto chuti tady necim prasknout.

zanetko my jedeme k mym rodicum, jirka jel do brna na letiste vyzvednout mou segru a neter, tak se pak pro me cestou vrati a pojedeme do zabreha k rodicum takze dlouha cesta dneska. jinak tak pozde bych taky k nikomu jinymu nesla ale doma na me cekaji knedliky s uzenym a zeli!!!!
13. srp 2009 v 16:38  • Odpověz
Mne včera urobil Libi bolonské špagety,normálne ma vyhnal z kuchyne,že mi ich urobí a fakt sa mu podarili,tak som ich teraz dojedla :slight_smile:

Jani,a čože teba drahý rozčuľuje? No tak škoda,že nie si bližšie,dali by sme si spolu :slight_smile: a je pochopiteĺné,že tie knedlíky s údeným a zelím stoja za 100km cestu :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 16:43  • Odpověz
No už je dobre už som najedená, tak sa teraz začal riadne teda ako vždy po jedle hmýriť aj drobec.
13. srp 2009 v 16:46  • Odpověz
ale luci je jak maly dite, on se urazil ze tu mam blbej signal a spatne me slysi, no chapes! tak jsem mu napsala at mi laskave uz nevola kdyz jsem mu tak hrozne protivna :grinning:

jo budou knedliky a jeste i slejsky s makem a maslem :grinning: :grinning: :grinning: ackoli mam hlad tak nebudu jist at se do me vejde co nejvic :grinning:
13. srp 2009 v 16:48  • Odpověz
a moj drahý si už od druhej hodiny spinká v spálni,išiel neskoro spať a ráno sme už o pol7 vstávali do poradne...a to ma štve,že mne sa nedá... Jani,ono tí chlapi sú fakt večné deti :grinning:
ty sa teda dneska napapkáš, to sladké by som si dala aj aj,mňam :slight_smile: už mi nerob chute,ano???? :sweat_smile:

Zuzi,hneď je lepšie,keď je bruško plnšie,však?
13. srp 2009 v 16:59  • Odpověz
tak uz me zase volal drahy :grinning: ja nevim proc ale mam iphone a ten ma slabej signal tak jsem musela na terasu. a pry zda se jeste hnevam :grinning: :grinning: :grinning: to se tedy hnevam :sweat_smile: ale koupil mi v ikei prebalovaci pult, 2 prkynka a hacky do koupelny pro kristynku tak budu hodna a odpustim mu. :sunglasses:

holky co myslite ze dostanete za porod?
13. srp 2009 v 17:02  • Odpověz
No teeeeda Jani,takto ti nakúpil,ten sa ti ale lišáčkuje :slight_smile:

A vobec netuším,čo dostanem za porod,snáď poriadnu pusu a poďakovanie :slight_smile:
13. srp 2009 v 17:03  • Odpověz
luci no je jak maly dite :dizzy_face: ale ja mam radost ze nakoupil takovy veci o vikendu budeme muset navrtat v koupelne dalsi hacek preci jenom nas bude vic tak at mam kam davat kristyncin rucnik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ani ja netusim, zda vubec neco nebot my nejak neslavime ani svatek poradne, tak snad aspon tu kyticku kdyz uz ne snubni prstynek :grinning: nicmene se musim pochlubit se u nas o svatbe mluvi cim dal casteji, jirka by chtel duben kveten ale ja si myslim ze budu jeste kojit tak jsem rekla ze spis bych chtela srpen zari tak uvidime zda se vubec k necemu dopracujem :pensive:

jdu si vyzehlit vlasy konecne :grinning: ale prijdu jeste
13. srp 2009 v 17:09  • Odpověz
No Jani aspoň by si mala poriadne prsia v svadobných šatoch :slight_smile: .
13. srp 2009 v 17:25  • Odpověz
No nič je tu manžel tak končím.
13. srp 2009 v 17:43  • Odpověz
holky mně je od rána pěkně zle. Mám žaludek jak na vodě. Mám tlaky v břiše... prostě mi není vůbec dobře a nechápu hlavně z čeho :frowning2: jestli je to počasím nebo já fakt nevím.
Dneska přinesl manžel z práce od kolegyně troje upletené papučky pro malou, jsou moc krásné. Prý mu je přinesla, že je pletla pro malou, tak mě to moc potěšilo :wink:
13. srp 2009 v 18:04  • Odpověz
Čau. Waci, mně taky bývá jaksi blbě. Jakoby až na zvracení. A je ze mě lemra. Su jakási ospalá...Už mám možná aj ty poslíčky. Bolí mě v kříži a jako by na menstruaci. Tak nevím. Malý řádí jak černá ruka. Úplný vetřelec... :grinning:
13. srp 2009 v 18:08  • Odpověz
já jsem pořád taky unavená :unamused: přemýšlím, že si zkusím uvařit ještě meduňkovej čaj na spaní, meduňka se snad v těhotenství může
13. srp 2009 v 18:11  • Odpověz
hé a za porod chcu určitě něco od zlata. Na památku věčnou... :wink:
13. srp 2009 v 18:17  • Odpověz
holis já dostanu zlato za porod mám vybraný náramek,akorát ho dostanu později kvůli finančním prblémům
13. srp 2009 v 18:20  • Odpověz
taky to dostanu až pozděj, pač si to půjdu sama vybrat. Mám jiný vkus, jak manžel, takže to by dopadlo..... :grinning: A taky ty chechtáky.... :slight_smile:
13. srp 2009 v 18:23  • Odpověz
můj manžel má docela dobrý vkus, ale do toho náramku jsem se zamilovala a prostě ho musím mít :grinning:
13. srp 2009 v 18:25  • Odpověz
holky, jdu hledět na kriminálku. zatím čauky...
13. srp 2009 v 18:37  • Odpověz
kajra paaa já koukám na soudní sín na jojce :wink:
13. srp 2009 v 18:38  • Odpověz
Tak jsme zpátky, stavili jsme se ještě u mamky a kouknout na kočárky, tak ten náš asi fakt zavezem na opravu, no uvidime, jak to dopadne :grinning: Zubař mi nic nenašel, ale to je asi tím, že mi nemohl udělat rentgen, aby se kouknul i na mezizubní prostory... Každopádně to vypadá, že si do péče vezme i našeho malýho, prej se tam máme kolem tří měsíců stavit, že to se prořezávaj první zoubky, tak nám ukáže, jak se o ně mrněti starat... Já se na to teda chtěla zeptat, tak mě mile překvapilo, že s tím přišel sám :slight_smile:
13. srp 2009 v 19:34  • Odpověz
ahoj konici tak ja uz jsem z vyletu doma, pekne jsem se prezrala u rodicu :slight_smile:

kate reklamovat kocarek?? co s nim je???

taky uz mam konecne doma oblecek na miminko do porodnice takze zitra bude velke prani :grinning: tak se moc tesim.

pujdu pomalu spinkat, doufam ze Gabinka si poradne uziva prvni den se Stepankem :pensive: ta se maaaaaa
13. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
holis - no reklamovat neee, ale zkusit nechat opravit jo... záruku na něj nemáme... když je koupenej starší, vykle se do stran, tak uvidíme no... :slight_smile:
13. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz
aha tak to je skoda ale hlavne ze bude drzet miminecko :slight_smile: preju hodne stesti, a manzel to nezvladne sam pritahnout?
13. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
Tak já si celkem užila odpolko s kamarádkami :slight_smile: Vrátila jsem se před hodinkou a stihla vás jen dočíst a teď jsem koukala na Barandov na Ako som prežil... No, nevím, mě by ta situace asi dost zničila, kdyby mi v porodnici vyměnili dítě a Jirka by mi nevěřil a nechtěl jít na testy a tak...šílené, že se i v dnešní době může něco takového stát :frowning2:
13. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
calli no me by jeblo doufam ze nam se to nestane :unamused: asi bych nechtela deti pak vymenit nebo ja ani nevim :fearful:
13. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
holis - manža na to koukal, ale ono je to uvolněný v místě pod brzdou a manža se tam neumí dostat, ale pokud by to mělo bejt drahý, prej to zkusí nějak domyslet a upevnit... Ono by se to dalo přivázat, aby se to tak nekejvalo, ale bylo by to škaredý, tak napřed zkusíme normální servis :slight_smile:
13. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.