• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
holisani mi nemluv, asi bych zešílela, ale na druhou stranu, nevím, jak bych se pak chovala k dítěti, o němž bych věděla, že není moje a zároveň bych věděla, kde to moje je...Je to příšerné jen si to představit :frowning2:
13. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
No tak s tým pôrodným štvrtkom to asi nebude až tak pravda, drobci sa budú rodiť veru aj v iné dni. No a fľašu šampanského od lucky asi tiež nedostanem, lebo troj pôrod sa ďalší štvrtok nekoná - teda nie v tej zostave čo som písala. No a myslím, že teraz je na rade nejaký chlapina aby sa narodi, nech nám to ide pekne na preskačku.

Ale pekne vás teraz napínam :wink: , tak už prestanem a idem k veci a citujem:slight_smile: :

Babulky moje, tak rýchlo som odišla do nemocky, že som koníka nestihla. O 5:01 sa mi narodila Laurinka, má 50cm a 3820g. Epidural som nestihla. Držte sa Micky moje a ďakujem, že vás mám :slight_smile:.

Takže Jajka je už tiež maminou - hurááá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
14. srp 2009 v 07:43  • Odpověz
jupííííííííííííííí Jajka má miminko :wink: že jí moc moc moc gratuluji a ať se drží :wink:
14. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
Krásné ráno holky,

no tak to je krásný, máme další miminko :slight_smile: Teda to to jede :slight_smile: Aurelko napiš Jajce, že jí moc a moc gratulujeme :slight_smile:

My máme dneska kontrolu, ale myslím, že se od minule stejně nic nepohnulo :(
14. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
Krásne ráno tehulky,

tak to sú teda správičky :slight_smile:
Žanetka,takú rýchlosť si si ako zariadila? Moc a moc gratulujem k Laurinke a že ste obe v poriadku. Tešíme sa na fotečky a zážitok z tak rychlého a nečakaného porodu :slight_smile:

Ja sa z toho picnem,fakt ma tu všetky ešte predbehnete...a Zuzi,stále tú fľašku možeš vyhrať,keby Samko vykúkol aspoň do toho 20.8.,tak si dobrá čarodejnica a výhru si zaslúžiš :slight_smile:

Brouči,kedy máš dnes kontrolu,nech možme držať palce?
14. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
Luci v půl jedný monitor, a pak hned kontrola. Už tady mám svou doktorku, tak jsem ráda :slight_smile: Co ty, je lepší než včera?
14. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
Tak to budem na teba myslieť :slight_smile:
No u mňa už trochu lepšie,aj keď stále čakám a verím,že sa malý rozhodne von sám a nie nejakým vyvolávaním...
Pozerám,že si užívaš pekne návštevy doma a nemusíš sa ty za nimi trajdať,čo známy pochopili,že za chvíľu rodíš? :slight_smile:
14. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
holky mně je pořád tak jaksi divně. necítím se totálně ve své kůži.
broucek tak to na tebe budu myslet jak jsi dopadla, tak pak dej vědět :wink:
14. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
No řekla bych, že okolí asi pochopilo, že 14 dní před porodem se mi nikam nechce courat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Je to super, když se nemusím nikam plahočit :slight_smile: A neboj, Samko půjde o víkendu ven. Má být hezky a on čeká určitě na to hezké počasí. Podívej na Jajku, včera ještě nic a najednou ................

Wacinko a nemáš poslíčky?
14. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
broučí jen sem tam mi tvrdne břicho, ale je to třeba jen 10x během dne. včera jsem jela s manželem nakoupit do Lídlu a udělalo se mi pěkně zle, začalo mi tvrdnou břicho a nemohla jsem se pořádně narovnat. takže jsem byla ráda, že jsme z obchodu vypadli a jeli domů
14. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
Včera bylo asi něco ve vzduchu, taky mi nebylo dobře. Dneska už je to dobrý. :slight_smile: Ono to přejde a jestli ne, tak radši zavolej doktorovi, že ti není dobře, jestli nemáš přijet. V tvém případě bych neváhala, přeci jen sis prožila svoje.
14. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
právě já mám taky strach, sice malá se hýbe a má se k světu, ale já už jsem ze všeho vystrašená. On mě ani pan doktor v úterý neprohlížel, mě už ty prohlídky tak strašně bolí, že nejsem schopná se uvolnit a on se pak do mě nemůže dostat. Tak mě nechtěl trápit. :unamused: byla jsem mu vděčná.
14. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
Až takhle, jo? Tak to je mi tě teda líto. Mně naštěstí ty prohlídky nevadí, ale chápu, že pro někoho už je to nepříjemná záležitost.
14. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
No Waci to je fakt na figu, ale možno fakt už to čoskoro príde aj na teba.

No Žanetke som rovno blahoželal od všetkých a potom k večeru jej skúsim asi cinknúť, že ako sa majú, len teraz nech si ešte pospinká po prebdenej noci.
14. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
jupííí, další malý koníček, nebo spíše klisnička :slight_smile: Že Jajce i Laurince držíme palečky a že už se moc těšíme na fotečky :slight_smile:
14. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
holky, mě bylo taky večer zle, ale to bylo asi tím, že jsem sťapala balíček kyselých rybiček :grinning: Ale ty sny, co jsem měla...už mi asi ze všeho hrabe, zdálo se mi o tom, jak jsem rodila, jen nevím, co se mi narodilo, ptž mě probral močový měchýř :grinning:
A Luci, vidíš, jak se Laurince chtělo zničehonic ven a u doktora to taky nevypadalo, takže nesmutni, třeba už v noci se Samko rozhodne, že už chce ven :wink:
14. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
holky po pravdě řečeno já si nedokážu představit že malou vytlačím, jsem totálně bez síly. závidím energii těm našim koťatům.já si fakt připadám, že melu z posledního, chce se mi pořád brečet. ty záda vůbec nepolevily, ba naopak bolí pořád jak něco. já si připadám, že si tady pořád jen stěžuji. musím vypadat jak hypochondr :cry:
14. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
waci, to si asi připadáme všechny, já taky pořád křičím bolestí :dizzy_face: Ale snad to bude po porodu, nebo spíš po šestinedělí lepší :slight_smile:
A njak vytlačím mímo si taky nedovedu vůbec představit, nesnáším bolest, krev a jehly :grinning:
14. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
Nebojte babulky to zvládneme, ani nevieme kde sa to v nás potom tá sila zoberie, ale ona príde a všetko bude fajn.

Inak je zaujímavé, že všetci drobci sa narodili približne v rovnakých časoch - hlavne skoro ráno.
14. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
a všichni mají 50 cm a skoro podobnou váhu :grinning:
14. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
no, je to podezřelé s těma mírama :grinning: Se na nás nějak domluvily, ty mimča naše :grinning:
14. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
já pořád doufám, že to moje bude maličké :grinning:
14. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
No veru držia spolu tí naši drobci - sú jedna partička
14. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
No taky jsem si říkala, že ty naše miminka jsou všechna kolem čtyř kil :grinning: Asi jsme dobrá, zdravá skupina :grinning:
14. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
No mne doktor sľúbil trošku menšie, tak som zvedavá, že ako to naozaj bude. :slight_smile:
14. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
já budu mít asi menčí miminko, aspoň pan doktor říkal. tak uvidíme, já bych raději menší, stačilo by mi tak do 3 kg :grinning:
14. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
No mne povedal, že tak 3400g, ale to bol len odhad - môže mať i viac i menej.
14. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
dobrý ráno, tak koukám, že je další mimi na světě :slight_smile:

waci - je mi líto, že ti je tak zle...

Já si občas připadám jak blázen, že mě skoro nic poslední dny netrápí, občas pobolívá břicho a záda, ale to je všechno... Paradoxně mám víc energie, než jsem většinu těhu měla a furt mám chuť uklízet a chodit někam na nákup... Ale to je i tím počasím asi, že není takový vedro jak bylo :slight_smile:
14. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
já musím počkat jak přijede manžel a poprosit ho aby se mnou sjel do lékárny. Já z těch zad asi zešílím. Vyčetla jsem že se může koňská mast a kostivalový gel, tak ještě tohle je možnost. Jinak z toho asi fakt zešílím.já měla problémy s páteří před těhotenstvím byla jsem půl roku na neschopence kvůli zádům, brala jsem léky, ale jak jsem otěhotněla musela jsem léky vysadit. célé těhu to bylo docela v pohodě, ale teď od toho úterý to je hrůza. Holky já se vám všem moc omlouvám, že si pořád tak stěžuji, musím už vám lézt na nervy :frowning2:
14. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
waci - vždyť se řiká, že sdílená bolest je poloviční bolest, tak povidej, povidej, ať tě to tolik nebolí... :wink:

Achjo, já budu muset umejt nádobí a skočit pro nějaký pečivo k snídani, nic tu nemáme... :confused: :grinning:
14. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.