• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
jaj co to ctu tak Zanetka ma Lurinku to je kraaasnyy, Zuzi napis ji ze ji strasne moc gratulujeme s Kristynkou, ta se maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

jdu docist a napisu jak jsem dopadla na monitoru dnes ja :wink:
14. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
Tehulky,tak ja vymýšľam,čo by som mohla robiť,už ani nemám čo upratovať,neviem,kam by sme vyrazili...

Brouči,nech kontrola dopadne podľa predstáv :slight_smile:

Babenky moc ďakujem za podporu,snáď si to Samko rozmyslí a príde už k nám...

Waci,bože,tak to ti nezávidím tie boľavé zádička...to je hruza,skús si kúpiť teplý krém od Priesnitza,Liborovi dosť pomáha. A vobec nám nelezieš na nervy,to možem hovoriť aj ja,že sa stále sťažujem...to je proste normálne,na to sme tu :slight_smile:
14. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
Waci len sa sťažuj a vyrozprávaj, aspoň si tak trošku uľavíš.
No mne práve volala z obchodu, že majú vaničku a kostru kočíka, ale že ešte sa čaká na športovú časť, žeby mohla byť v najbližšej dodávke, tak dúfam, že tam bude. Takže ak by som náhodou rodila, tak len Maťko zavolá a pošlú aspoň to čo je, ale verím, že dodávka príde čím skôr a stihnú poslať všetko naraz. :slight_smile:
14. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
moc děkuji za podporu, ještě že vás mám
14. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
K.ate já se taky cítím dobře, mám taky pořád dost energie a dneska už jsem zvládla vyprat, pověsit, vyžehlit, umýt nádobí po včerejší návštěvě :slight_smile: No a za chvíli přijede manžel a hurá na kontrolu :slight_smile:
luci - můžeš přijet uklidit k nám :grinning: Tady je sice malinkej prostor, ale bordelu o to víc (i když to je asi právě proto, že je tu tak málo místa a nemá se to kam rozprostřít :grinning: ), jinak už mám nachystanou jakž takž tašku do porodnice, už tam jen nacpu ručníky a nějaký další blbosti, ale základ už tam je :grinning: A manža prohlásil, že ten balík s plínkama já stejně nepotáhnu, tak ať si ho tam klidně vezmu celej a nebo že koupíme ještě jedno balení menší, až půjdem kolem té porodnice zase :grinning:
No a ďalšia pozitívna správa - dnes mám asi svoj deň. Prišli prvé korunky zo sociálky. Naozaj tak ako sľúbili, na deň presne. Takže materská mi bude chodiť 14 -teho a vyzerá to celkom sľubne. Tento mesiac mám polovičku od zamestnávateľa a druhú polovicu mesiaca od sociálky - teda minulý mesiac. :slight_smile:
14. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
tak stale nemuzu rozdychat tu Zanetku a Laurinku, hlavne aby byly holky v poradku a brzo doma s tatinkem a Matkem.

holky ja mam dnes prvni termin a hadejte... nic :angry: cipek zkraceny sice na pul, ale prostupny stale na spicku prstu. monitor opet ukazkovy a hlavne delali vahovy odhad miminka ten mame 3200gramu, takze taky zadne drobne miminko ackoli ja jsem drobna a i brisko mam male tak fakt nevim ale rikal ze tam je +-400gramu. prenaset nechavaji 10 az 12 dni tak uvidime. dalsi kontrola v pondeli, ale ja uz bych chtela rodit tedka klidne.

mame konecne prebalovaci pult uz ho jirka slozil tak ja uz jsem fakt pripravena a ono nic. tak treba zitra :grinning:
14. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
aurrelka mně nedošla zatím ještě ani zbylá neschopenka a ani první mateřská. holky to nejprve přijde nějaký papír že mám nárok na mateřskou nebo je o automatické a hned přijdou prašule
14. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
holis - unás nechávají přenášet týden... Ale záleží prej hodně na tom odhadu mimča... Pokud vypadá mimi větší, vyvolávají radši už i dřív... :slight_smile: Jinak malé se u tebe líbí :grinning: A uvidíš, to bude nic nic a na jednou budeš psát, že už máš malou u sebe :grinning:

Nám tady jezdí spousta motorek pod odknama, jak je to grand prix, tak vedle nás jsou koleje, na kterých se dá teď ubytovat jako na hotelu, tak to docela ti lidi využívaj... :grinning: U těch kolejí, kde budem bydlet za chvilku my je vždycky taky spoooousta motorek, protože přes prázdniny fungujou jako hotel :grinning: Tak je na co se koukat :slight_smile:
14. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
Neboj Jani, v stredu ani Žanetka nebola vôbec pripravená na pôrod, teda jej telo a vidíš, dnes je piatok a Laurinka je už tu. Ale nakoľko to ide pekne, že baba, chalan, baba, tak by mala ísť teraz Lucka a minútu po nej môžeš ísť ty. :slight_smile:
14. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
Waci no malo mi prísť rozhodnutie o tom, že koľko mi budú posielať a tak a že kto to bude posielať, lebo ja mám do toho zapletené 2 pobočky sociálky, ale zatiaľ mi papiere neprišli, ale prišlo to dôležitejšie a to peniažky, takže supiš, no a chodiť mi budú v takom istom termíne ako výplata, tak super.
14. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
aurrelka já jsem byla zvyklá, že mi neschopenka přišla taky třba 13.14 a tak a teď ta poslední nic :unamused: tak začínám mít obavy
14. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
waci měla bys dostat na gyndě papíry k vyplnění, ty poslat zaměstanavateli a ten na sociálku. Ale to už jsi měla dostat dávno.
14. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
to jo to už jsem i šéfovi dávala a ten to poslal na socku, ale prašule za tu část měsíce nemám :unamused:
14. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
No neboj oni prídu, zataiľ to máš okolo toho vášho výplatného termínu, možno že ešte dnes dorazia. Mne akurát prišla správy z banky na mail, tak preto to viem, že už prišli.
14. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
holky drzte se nebojte za par dni to bude vsechno za nama a bude zas neco novyho uz si nebudeme na bolesti stezovat my ale budeme resit jak pomoci miminku :grinning:

ja se tak tesim! tak kdo bude dalsi? ja jsme ochotna pustit pred sebe Lucinku :grinning:
14. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
mně do banky chodí prašule právě ráno hned kolem 5 mi vždy pípá mobil a teď nic
14. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
waci sociálka na to má 30 dní od podání žádosti :angry: A to kdo ví, kdy ti penízky přijdou.

Holky jdu na tu kontrolu, tak papík.
14. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
Tak držíme KAti palčeky a vráť sa s dobrými správami.
14. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
Jo holky, chtěla jsem se zeptat, berete si s sebou do porodnice vložky do podprsenky? :grinning: Já je sic nemám v tom seznamu, co jsme dostali na kurzu, ale pro jistotu jsem je do tý tašky hodila..
14. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
broucek tak to je fakt dobrej vtip a z čeho zaplatím splátky to nikoho nezajímá, to je úžasný systém.
Tak utíkej a ať dobře dopadne, pak podej info :wink:
14. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
Hej ja mám vložky do podprdy už zbalené, ja ich musím používať už teraz, takže som to brala tak automaticky.
14. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
k.ate ano já je mám zabalené :wink:
14. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
waci - vždyt nedávno bylo v televizi, že nějaká mamina nedostala mateřskou a už měla asi 3 měsíční mimčo doma... Chudák samoživitelka a prachy od sociálky nikde... Taky paráda... Ale tak to tady funguje :frowning2: Člověk když něco pošle pozdě nebo zapomene uháněj ho a platí jak mourovatej, ale u nich to je v pořádku... :confounded:
14. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
No dúfam Waci, že to nebude tvoj prípad, že prašule dorazia čím skôr.
14. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
no nestrašte holky.snad to dopadne dobře :unamused: by mě už fakt kleplo. no nic já se na chvili loučím, musím jít udělat něco s těma zádama manžel by měl přijít teď z práce, tak vyrazím směr lékárna. tak zatím paa
14. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
Pekný deň Waci.
14. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
holky vam uz vsem tece mliko??? nebot me vubec! :fearful:
14. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
No ono netečie mlieko, ale trošku toho mleziva, no a keĎ si nedám vložku, tak ako na potvoru sa mi práve vtedy sprví fľak a môžem prať tričko, takže radšej si dám ráno vložku do podprdy a je to vyriešené.
14. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.