• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
No ja si idem spraviť rajčinovú polievočku, napapať sa a kuknúť trošku telku, potom zas dofrčím.
14. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahojky těhulky a maminky!!!
Tak já jsem se tu dva dny neukázala a v tu ránu jsou tu dvě nová miminka!!! :grinning: To je nádhera.
Ohromná gratulace Grabu a Jajce dodatečně i ode mě :slight_smile:
14. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
Kuk :slight_smile: Tak my jsme po obídku...udělala jsem takový mix toho, co jsem našla, takže brokolice, paprika, protlak, trocha kečupu, sojové maso a rýže...Ale Jirkovi to chutnalo :grinning:
14. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
Jinak mě ještě nepřišla nemocenská za červen a to mi má přijít i za červenec, tak nevím no...
14. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
Holis, já mám úplně stejné termíny jako ty, 14. a 17., jen o dva měsíce později....až v říjnu....hrůza :zipper_mouth:

tak jsem zvědavá, která budete další :slight_smile: Skoro bychom si na to mohly sázet :wink: :grinning: A ty čtvrtky jsou hustý

Jo a koukala jsem k Aurrelce na tabulku miminek a je opravdu až neuvěřitelné, že jsou všechny stejně velká a téměř stejně váží...
Ale já taky stále tajně doufám, že budu mít malé mimi. Barča měla 3050kg, 48cm.

Jdu za týden na ten poslední velký UTZ, tak jsem zvědavá, jakou mi odhadnou velikost a váhu :wink: pak si to porovnám s Barčou a kdo ví, jak to nakonec bude doopravdy, že?

hezky den
už jsem taky poo. Houbová polévka a cuketový nákyp, mňamka.
14. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
Calli, koukám, že s tou mateřskou je tady jeden problém za druhým. To jsem zvědavá, jak to bude u mě :unamused:
14. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
Jej, dnes tu nikdo není, to je škoda, mě zrovna Baru chrní, tak mám čas.
No, asi chcete, abych se neulejvala a šla něco dělat.
Ok, jdu Vás poslechnout :grinning: :grinning: :grinning: Díky :grinning:
14. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
Juuu tady se rodí..gratuluju holky :dizzy_face: :dizzy_face:
14. srp 2009 ve 14:03  •  3 děti  • Odpověz
No tak ja už som znovu tu.
14. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
Holky tak jsem po kontrole a vše při starém. Jsem zavřená, monitor ukázkový a rodit budu asi až na vánoce :grinning: To nevadí, zítra se chystáme do ZOO, tak si aspoň ty poslední dny bez miminka užijeme :grinning: :grinning: Ale máme ještě dva týdny čas, tak jsem v klidu :slight_smile:
14. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz
Broučku, však jo, 14dní času...to je hromada času! Buď v pohodě, užívej ještě volných chvil :wink:
14. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
No Kati hlavne, že je všetko o.k. Ja som zvedavá ako dopadnem ja v pondelok, že čo povie doktor mne na kontrole, ale asi si počkáme pekne spolu.
14. srp 2009 v 15:18  • Odpověz
KAti a ako je na tom Váš kočík, tiež mal dofrčať takto nejako, nie?
14. srp 2009 v 15:21  • Odpověz
Holky já si na ní počkám, však ona vyleze :slight_smile:

No kočárek by měli příští týden poslat z Německa, tak snad dorazí :slight_smile:
14. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
Tak teda asi čakáme na rovnakú dodávku, len každá v inom obchode :slight_smile: . Dúfam že aj tvoj a ja zvyšok môjho v tých najbližších dodávkach budú.
14. srp 2009 v 15:25  • Odpověz
To taky doufám, i když jsem ráda, že nám nepřišel ten kočár dřív, protože bychom ho měli v té kočárkárně, kde nám minulý týden ukradli ta kola. To bych asi nepřežila. Ale jinak taky držím palce, aby ti kočárek dorazil :slight_smile:
14. srp 2009 v 15:28  • Odpověz
no práve to tu preratávam po finančnej stránke, že kde budeme musieť škrtať a tak, aby sme nabehli na nejaký režim, ktorý bude zvládnuteľný po polroku keď nabehnem na rodičovskú dovolenku. Nech viem koľko si môžeme dovoliť míňať, aby sme potom mohli aj dovolenkovať a tak. Asi sa už doma veľmi nudím, keDˇsom už začala toto prerátavať.
14. srp 2009 v 15:36  • Odpověz
No som myslela, že dnes príde manžel domov z práce o čosi skôr, ale má nejakých ľudí na dovolenkách, tak tento týždeň bude asi perný.
14. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
Aurelko taky občas počítáme, ale snad se to nějak zvládne :slight_smile: Jdeme ven, tak se zatím loučím :slight_smile:

papa
14. srp 2009 v 16:22  • Odpověz
14. srp 2009 v 16:30  • Odpověz
Tak to my raději nepočítáme :grinning: Ale jsem rozhodnutá, že pokud mi to zdravotní stav dovolí, tak bych chtěla, až bude malé půl roku, na nějakou brigádu, ať můžem v létě někam na dovču a něco i našetřit... Uvidíme, jak to budu zvládat :grinning:
Tak já jdu pokračovat v žehlení :sweat_smile:
14. srp 2009 v 17:53  • Odpověz
ahoj konici tak zatim nikdo dalsi, mate stesti, ja jsem tu mela na navsteve kamaradku tak me to pekne uteklo to odpoledne, jeste budu ale vytirat at tu mam cisto uplne. :wink:

zuzi ja radeji nepremyslim jaky to bude az budu dostavat 7600kc tak snad nejak vyjdem :grinning: ja bych chtela brzy do prace ale nema me kdo pohlidat princeznicku tak se o nas tatinek musi preci postarat :pensive: mozna budu doucovat anglictinu :sunglasses: to je jediny co umim
14. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
Babenky moje ahojte,

tak ja som zase upratovala,už neviem,čo iné vymyslieť,aby som mala pohyb a nebola v kľude :slight_smile: ale dnes mám brutálne kŕče v stehnách a pod.,už je to fakt mazec...keď to bude neprijateĺné,tak poprosím na kontrole nečakať až do 24.8.,ale rada by som prebrala takú štafetku-nečakaný porod ako Jajka :slight_smile:,by ma zaujímalo,ako to urobila :grinning:
Jani,diky,si zlatá,že mi prenecháš miesto a porodíš až po mne :slight_smile:

Bola som aj v obchode a Libi teraz pečie bábovku :slight_smile:

Inak mne tiež ešte neprišla materská,som zvedavá,koľko im to bude zase trvať,tentokrát ale 4mesiace čakať nebudem...ja tiež rozmýšľam,či budeme musieť obmedziť niečo,keď nabehnem na rodičovský,snáď dovtedy Libi nájde dobrú prácu a nebude problém tak platiť aj úver na ten domček...
14. srp 2009 v 18:24  • Odpověz
Ahojky,
tak jsme taky dorazili z venku a čekáme s Baru na Večerníček :slight_smile:
Dneska jsem doma docela poklidila, už to chtělo, ale mně se nechtělo :grinning: :sweat_smile: Manžílek mi odjel na florbal, tak doufám, že dnes Baru hezky usne, chtěla bych se dívat na novu na Příběhy obyčejného šílenství...tak doufám, že mě nechá, opička jedna.

Calli, Holis, taky jsem se snažila najít si nějakou brigádku, nejlépe na doma, ale nic, opravdu absolutně nic, jen samé podvody, možná jsem měla jen smůlu, naštěstí jsem nikam neposlala žádné peníze, jak to mnohdy bývá.
Holis a umět dobře anglicky, tak bych taky doučovala, ale já ji tak dobře neumím, abych mohla učit někoho dalšího. To bys opravdu mohla využít :wink:
14. srp 2009 v 18:24  • Odpověz
Zuzi,Kati,držím moc palce s tými vašimi kočíkmi,nech dorazia v správnu dobu :slight_smile:

Ja to pojdem upratať po miláčikovi do kuchyne :grinning: :grinning: :grinning: ,zotriem ešte podlahu,povešiam prádlo a pohopsám si na balóne,inak sa s Kačenkou ešte stretnem v porodnici :slight_smile:
14. srp 2009 v 18:26  • Odpověz
No s tou brigádkou na doma je to fakt nič moc,jedine,ak to je cez známeho,aspoň je istota,že to bude fungovať,takto akurát ľudí napália...

Leni,som zvedavá,ako budem zvládať,keď budem čakať druhého prcka :slight_smile:
14. srp 2009 v 18:30  • Odpověz
ahoj holky tak jsme koupili mast manžel mi záda natřel a stejně se mi neulevilo :unamused: a je mi pořád jaksi divně. :sweat_smile:
14. srp 2009 v 18:30  • Odpověz
Miška,že by si ma teda predbehla ty? :grinning: ale teraz už by to bolo v pohode,neboj,a s tými zádičkami ma to fakt mrzí,ale tak,či tak by ti na to lekári teraz ešte nič nedali kvoli prckovi...
14. srp 2009 v 18:31  • Odpověz
luci nestraš ještě ať tam chvilečku vydrží. Ale je fakt, že teď už by byla v pořádku. já ani nedokážu popsat ty pocity jak mi je, je to fakt divné. Manžel mě pozval ve městě na oběd a já stejně nic nesnědla:(

na záda mi nic nedá to máš pravdu a hlavně v 9.měsíci už vůbec ne ani žádnej fastum gel a nic takového:(
14. srp 2009 v 18:41  • Odpověz
Lucii, přesně tak, jedině přes známého. A já jsem zase rozhodně nechtěla nic na úkor Barči. Buď seženu něco časově přijatelného bez pevných termínů odevzdání nebo asi nemůžu dělat nic. Přeci jen občas mimčo nemá náladu hrát si samo a tak a pak dělat práci po nocích ve stresu, že to musím odevzdat, to jsem nechtěla, to raději nic a budu v klidu.
Je fakt, že jsem scháněla tak půl roku a teď jsem se už na to vykašlala, protože jsem na nic nenarazila a teď už ani nemám s Baru čas brouzdat po netu a hledat :frowning2:
Taky jsem si chtěla, moc jsem chtěla, přivydělat si nějakou kačku, aby nám bylo líp, ale bohužel :cry: :cry:
14. srp 2009 v 18:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.